Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.3.2010, 22:53   #281
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Meni je interesantnija zbog grafike i mnogo vece dinamicnosti ali ako budem otisao na turnir u honu, ima da isecem sebi obe ruke.
Zato što je narod navikao na Dotu i kraj. Ja sam imao tu sreću da prvo igram HoN pa tek Dotu. I stvarno ne mogu ovu drugu nikako. Lošija, mnogo lošija i tačka... Koliko samo više različitih taktika ima, to je nevjerovatno... A grafiku da ne pominjem. Jbg, nije bez razloga prava pomama za beta keyovima po forumima...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2010, 23:01   #282
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

Citat:
Lošija, mnogo lošija i tačka... Koliko samo više različitih taktika ima
Ako tvoj mozak ne moze da postigne, ne znaci da je igra losija .

Ne gleda se da li je igra dobra po tome koliko ljudi kuka za kljuceve, i koliko nabova iz azerbejdzana i ceske/slovacke se nalozilo na igricu, nego koliko je pro ljudi i poznatih klanova ostalo na doti, a ja bih rekao ne 90%, nego 100%.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2010, 23:34   #283
ivan.a
Član
 
Član od: 20.3.2007.
Poruke: 283
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 60 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Zato što je narod navikao na Dotu i kraj. Ja sam imao tu sreću da prvo igram HoN pa tek Dotu. I stvarno ne mogu ovu drugu nikako. Lošija, mnogo lošija i tačka... Koliko samo više različitih taktika ima, to je nevjerovatno... A grafiku da ne pominjem. Jbg, nije bez razloga prava pomama za beta keyovima po forumima...
Fail za tvoja poslednja 2 posta.
Dotu si probao 1-2x i kažeš da je lošija igra i nema toliko taktika kao HoN. Ja ne kažem da je HoN loša igra ili bilo šta, ali sam je bar igrao toliko da znam koliko je dota bolja. Razumem da si probao dotu i da su te ownovali pa si batalio. Ali to nije razlog da je to loša igra (W3 scenario).
U gotovo svim igraonicama možeš videti koje su najpopularnije igre već nekoliko godina - WoW, CS, Warcraft - DOTA i još par njih. Danas gotovo ni jedan turnir ne prođe bez CS, dote itd. Dota ima toliki community da ti to ne možeš zamisliti (milionske cifre su u pitanju).
Meni mnogo više znači gameplay i timska igra nego grafika i kopija neke igre.
Dota Video
Beyond all limits
ivan.a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2010, 1:28   #284
egomatric
Član
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 40
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

odakle poceti..... prvo: naravno da treba porediti dotu i hon, po mom misljenju hon je samo jedna poboljsana verzija dote, i to u svakom pogledu! kao da je neko sastavio na papiru sve lose iz dote, i otklonio jednim udarcem! odakle poceti: mnogo bolje uradjeno pitanje livera, zvanicna statistika pa mozes da vidis ko je noob ko je pro, auto balance, mozes da kikujes fidera, mozes da predas na pola partije a ne da se smaras sat vremena ako si puko posle 20min, ulazis u igru tvog frienda jednim klikom, serveri mnogo bolji, nema vise kikovanja zato sto si srbin ili smrdljivog NOR ONLY, a grafiku necu da komentarisem posto je debilno porediti babe i zabe, ipak je war3 matoriji mnogo.....
e sad sto se tice heroja, ja ne znam sta je ovaj zapeo za hronosa, kad je on 90% isti void iz dote!?!? pricas tu kako ovi u honu nece da ga menjaju, a ovi iz dote su skroz super! pa u toj doti vec 50 verzija postoji jedna naga sirena, koja ima ult da uspava sve oko sebe u nekom krugu pa bas da vidim da je gankujes!! o trollu, mortredu, phantom lanceru, geomanceru.... da ne trosim reci!! pricas o tome kako je hon neizbalansiran u odnosu na dotu, i sad mi reci ko je jaci Yurnero ili Swiftblade?? postavis onaj glupi ward, ubijes roshana laganica!! i naravno ako treba, ishilujes ceo svoj tim do max, za 10 sek.... a sta da kazem za onog weavera, koji je i ovako imba heroj, ima nevidljivost, ima vracanje helta, a na sve to ima i one duhove pa pola mape mozes da vidis sa njima!! ili gondar koji ne mora da izlazi iz ww celu partiju..... slicno je sa malim clinkzom koji leti po mapi!!
nego iz tvoje price, kako si ti bio BH na sredi i bio lvl 13 kad je pyro dole bio lvl21, ja bih zakljucio da si ti neki veliki ljubimac easy moda, pa ti preporucejem da igras neke ozbiljnije partije pa da vidis tog chronosa dal je tako jak...
i ovo sve kazem nakon odigranih milion partija dote pocevsi od prve verzije, i 500 partija hona! od kada sam prvi put odigrao partiju HONa prestao sam sa dotom i ne kajem se ni blizu!!
egomatric je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2010, 3:35   #285
ivan.a
Član
 
Član od: 20.3.2007.
Poruke: 283
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 60 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

Pričaš isključivo o bnet public games. To baš i nije neko poređenje. Poseti dota-league.com pa vidi odličan ranking sistem gde nema livera, NOR only itd. (odatle je i preuzet-kopiran HoN ranking sistem...možda malo poboljšan).
Šteta što si igrao tih milion partija kada su sve public.
Što je problem gankovati trolla, mortred, pl, geomancera? Gondar, clinkz...na public-u su možda interesantni heroji, ali u ozbiljnijim partijama su obično veoma loš pick. Heroji koji su disableri, tankeri, AOE heroji gotovo uvek dominiraju.

Dalje, pričaš i o pojedinačnim herojima. Pa i Dota i HoN nisu igre 1v1 (uglavnom). Za te heroje koje si pomenuo postoje disableri, carry heroji, a sve se svodi na timski rad itd. Dota je izbalansirana NE po pojedinačnom heroju već kod timske igre. To je ogromna razlika.

Kada HoN bude na oficijalnoj listi svetski poznatih turnira ili običnih turnira onda možemo pričati. Ali daleko je od toga.
ivan.a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2010, 8:47   #286
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

Citat:
egomatric kaže: Pregled poruke
odakle poceti..... prvo: naravno da treba porediti dotu i hon, po mom misljenju hon je samo jedna poboljsana verzija dote, i to u svakom pogledu! kao da je neko sastavio na papiru sve lose iz dote, i otklonio jednim udarcem! odakle poceti: mnogo bolje uradjeno pitanje livera, zvanicna statistika pa mozes da vidis ko je noob ko je pro, auto balance, mozes da kikujes fidera, mozes da predas na pola partije a ne da se smaras sat vremena ako si puko posle 20min, ulazis u igru tvog frienda jednim klikom, serveri mnogo bolji, nema vise kikovanja zato sto si srbin ili smrdljivog NOR ONLY, a grafiku necu da komentarisem posto je debilno porediti babe i zabe, ipak je war3 matoriji mnogo.....
Slazem se u potpunosti, mada ima nepravilnosti kao kod kicka i remake-a. Glupo je sto oba tima votuju, trebalo bi da votuje samo onaj tim koji je pozvao vote. Npr mi imamo idiota koji je otisao afk na BP, banovao komp random, isteklo nam vreme, on dobio scouta na random, i ni ne pojavljuje se u igri, i meni odose poeni. Naravno protivnici nece remake posto cim su culi da lika nema, uvideli su free win i boli ih uvo. Velika mana da mora 7 ljudi za remake i 9 za kick da votuje, al ae.

Citat:
e sad sto se tice heroja, ja ne znam sta je ovaj zapeo za hronosa, kad je on 90% isti void iz dote!?!?
Salis se samnom, jel tako? Isti je 90%, samo sto mu nijedan spell nije isti, a usput ni ime ni model. Pa po cemu je isti . Pogledaj ponovo spellove u honu kakvi su, pa komentarisi. Hvala.

Citat:
pricas tu kako ovi u honu nece da ga menjaju
Nisam rekao da nece da ga menjaju, nego su ga bas izmenili i upropastili.

Citat:
ovi iz dote su skroz super! pa u toj doti vec 50 verzija postoji jedna naga sirena, koja ima ult da uspava sve oko sebe u nekom krugu pa bas da vidim da je gankujes!! o trollu, mortredu, phantom lanceru, geomanceru.... da ne trosim reci!! pricas o tome kako je hon neizbalansiran u odnosu na dotu, i sad mi reci ko je jaci Yurnero ili Swiftblade?? postavis onaj glupi ward, ubijes roshana laganica!! i naravno ako treba, ishilujes ceo svoj tim do max, za 10 sek.... a sta da kazem za onog weavera, koji je i ovako imba heroj, ima nevidljivost, ima vracanje helta, a na sve to ima i one duhove pa pola mape mozes da vidis sa njima!! ili gondar koji ne mora da izlazi iz ww celu partiju..... slicno je sa malim clinkzom koji leti po mapi!!
Tvoje komentarisanje weavera i bone fletchera mi je bilo dovoljno da zakljucim da nisi igrao ni jedan iole ozbiljniji match, verovatno igras random igre na bnetu i na gareni. Pogledaj post iznad mog, decko zna o cemu prica.

Citat:
nego iz tvoje price, kako si ti bio BH na sredi i bio lvl 13 kad je pyro dole bio lvl21, ja bih zakljucio da si ti neki veliki ljubimac easy moda, pa ti preporucejem da igras neke ozbiljnije partije pa da vidis tog chronosa dal je tako jak...
Da, veliki sam ljubimac easy moda. Imam 0% EM partija, ali inace obozavam da igram EM. Novi nick mi je ZomgzZz, idi proveri ako ne verujes, pogledaj i moje partije i skini igru koju sam ti opisao, pa pogledaj o cemu se radi. Ja bih tebi preporucio da odigras ozbiljnije partije, posto sam igrao 5v5 ("klanske") partije na 1850+ poena, i znam kakvi su igraci i sta se *****je. I veruj mi, u "ozbiljnijim partijama" ni ne mozes videti da li je "chronos toliko jak", posto je on prvi ban uvek (ili drugi).

Citat:
i ovo sve kazem nakon odigranih milion partija dote pocevsi od prve verzije, i 500 partija hona! od kada sam prvi put odigrao partiju HONa prestao sam sa dotom i ne kajem se ni blizu!!
Svaka cast. Bi li mi rekao kako se zove prva verzija dote? Jeste da sam okoreli hater 1v1 partija, ali bi bas odigrao jednu sa tobom, da ti pokazem koliko stvarno znas, posto drugacije ne moze..
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2010, 17:53   #287
egomatric
Član
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 40
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

http:evo ti odgovor na racuna tvog 'lepo izbalansiranog voida iz dote' http://www.youtube.com/watch?v=7yj2V...eature=related

i koliko sam te razumeo, druga zamerka na racun loseg balansa u honu ti je deadwood??? a ne smeta ti u doti sirena i njen sleep, mortred i njeni 1000+ criticali, troll i njegovi spelovi...... pa ako se chronos u honu uvek prvi banuje, ovde u doti ne znas kog ces pre od ovih nabrojanih!! a oni nisu jedini, nego da se ne ponavljam....

ljudi koji jos uvek igraju dotu su oni ljudi koji su po prirodi skepticni prema novom.... to su oni ljudi koji kad se promeni HOME na FB odma sutra stavljaju status 'ovaj novi FB je *****e!!!!' samo zato sto im je dugme 'aplication' pomereno 20 cm nanize pa nisu navikli a za turnire, itd, polako..... pa HON je tek u beta verziji!

a prva verzija dote koju sam ja igrao, mislim da je bila 5.84!! i tada si imao rikimarua sa onim vordovima, i onog sto baci infernale i srusi kulu itd...... ni tad dota nije bila izbalanisrana, a ni danas posle 100 verzija!!

Poslednja ispravka: egomatric (6.3.2010 u 18:13)
egomatric je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2010, 19:26   #288
Felix_Domestica
Član
 
Član od: 17.7.2007.
Poruke: 159
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 15 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

E a sta kazete za novog deadwooda? Meni se uopste ne svidja sta su uradili...
Citat:
Deadwood
- Proper announcement at hero selection
- Rebalanced:
- Base strength lowered to 23 (from 25)
- Strength Gain lowered to 2.7 from 3.0
- Agility Gain increased to 2.0 from 1.6
- Base Armor increased to 2.24 from 1.24
- Slow from throwing the log increased to 75% max from 60% max
- Oakbolt's slow now lasts for 1.5/2/2.5/3 seconds, from 3 seconds at all levels.
- Projectile speed when throwing a log increased to 1200 from 1000
- Willowmaker
* Cooldown rescaled to 85,75,65
* Cast point lowered to 500ms from 750ms
* Damage rescaled to 350, 650, 950 from 400,600,800
* Debuff is now a constant 20% strength reduction at all levels from 20,30,40%
* No longer splashes the debuff in a cone, only the single target
* Stun duration increased to 1.5s from 1s
Felix_Domestica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2010, 21:33   #289
ivan.a
Član
 
Član od: 20.3.2007.
Poruke: 283
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 60 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

Citat:
egomatric kaže: Pregled poruke
a ne smeta ti u doti sirena i njen sleep, mortred i njeni 1000+ criticali, troll i njegovi spelovi......
I dalje ne kapiraš poentu igre (i dote i HoN-a), verovatno zbog public igranja. Napraviš blademail pa neka te pipne mordred sa 1000+ criticalima. Sirenu možeš disable na više načina kako bi sprečio sleep (stun, orchid, hex...). To što pričaš je totalno relativno. Ne razumem šta sa trollom i njegovim spellovima?
Riki je u ranijim verzijama imao ward kao witch doctor, invisibility na prvom nivou. Ali to je bilo pre više od 3 god.
Jedini balans kod heroja nije dobro urađen kod kunkke (heroj mora od samog početka da se nerfuje, jer može gotovo sam da ubije ceo protivnički tim).
ivan.a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2010, 21:56   #290
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

Ne razumem sta je nejasno na tom videu?! Samo pogledaj naslov teksta. Evo ti jos jedan link da razumes u cemu je fora. Desava se i spiritbreakeru da permastunuje, kad ima veliki AS, jbg. Da se ovo ne bi desavalo, oni su u HoNu stavili chronosu drugaciji treci spell, tako da nije random, nego na kasnijim lvlima da te drzi SIGURNO u permastunu. Vrlo pametno.

Kao sto ivan kaze, riki je imao ovo pre vise od nekoliko godina. Nije 3, ja cak mislim da je i 6. Ja sam iskreno krenuo da igram dotu od 6.08 ili malo pre toga. Nemojte se loziti odma "igrao sam od prve verzije", zato sto, evo racunice. WoW sam igrao od samog pocetka. To je pre 5 godina. Dotu sam krenuo pre wowa, znaci pre 5+ god. 5.84 je izasla barem jos koji mesec ili godinu ranije. Koliko vi imate godina sad?

Rekao sam ti vec jednom, a i ivan ti je objasnio. Odigraj neki normalan match, i uzmi mortred, sirenu, trolla... da vidimo sta ce da se desi.

Ne razumem kakve hebene veze ima facebook sa celom pricom o ovog igrici?!? Tvoje objasnjenje je da ima skeptika koji nece da predju na drugu igru. Kako to da su bas svi pro igraci skeptici, a 90% budala nije? Ja sam rekao, ovo igram iz zabave, inace nije balansirano uopste. Niti ce biti.. realno gledano, ako pola godine izbacuju nove heroje, stare ne balansiraju, a kojeg su pipnuli, unakazili su ga, sto bi pao odjednom neki balans sad??? Nije ih icefrog za dzabe odbio i poceo da radi sa Valve timom na igrici. Videcemo koliko ljudi ce da igra hon kad to izadje.

Postavite nickove vi profesionalci sa po 39018342425 partija pls.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2010, 22:58   #291
egomatric
Član
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 40
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

Citat:
ivan.a kaže: Pregled poruke
I dalje ne kapiraš poentu igre (i dote i HoN-a), verovatno zbog public igranja. Napraviš blademail pa neka te pipne mordred sa 1000+ criticalima. Sirenu možeš disable na više načina kako bi sprečio sleep (stun, orchid, hex...). To što pričaš je totalno relativno. Ne razumem šta sa trollom i njegovim spellovima?
auuuuu koja greska u logici!! znaci sirena nije imba heroj jer mozes da je stanujes, hexujes, bacis 2-3 ulta i ona nema vremena da baci ult?? a sta ako napravi avatar pa ne mozes da je stanujes??? a sta ako mortred saceka 4-5 sec da ti istekne blade mail i onda te udari 2 puta i skine ti 2000hp?? a sad mi reci posto tako razmisljas: jel ti u HoNu ne mozes na tog Chronosa koga toliko pljujete da je imba, da bacis 2 stuna, 2 ulta, hex itd i da ga ubijes a da se ne pomeri??? ne razumes sta sa trollom?? bash non stop+ povecava brzinu + povecava dmg, cd ultija komicno mali, baci ti ono non stop missujes..... ma idi..... a vazi sto u doti ne ojacavaju ionako jako heroje!!! jel se seca neko bivseg ultija traxaxa?? e pa posto su se zalili da je heroj mnogo jak, da bi ga 'izbalansirali' ult mu je sad +10000 agility!! ili tu sirenu, popravili su je tako sto sada vec na lvl 1 ima 3 iluzije!!

a sto se tice rikija iz 5.84, on nije imao isti ward kao doctor, vec je mogao da ga baci, i da nastavi da udara!!

na kraju, sve kritike na racun HoNa vezane za balans, mozes primeniti i na Dotu samo 50 puta vise! a to za konzervativnost, naravno da stoji!! pa citao sam komentare ljudi kojima je u Honu *****e grafika, efekti, nista ne vidis..... sta reci na to! ljudi jednostavno ne vole promene! a za te ultra pro likove iz malezije i honkonga sto jos uvek igraju Dotu me bas zabole! isto tako me bas zabole i ko je koga oterao, ko se sa kim posvadjao, ko ce koga da tuzi i druge peripetije iz spanske serije!! svo moje drustvo koje je celo zivot igralo dotu, preslo je na Hon, i svi do jednog, ukljucujuci mene je reklo da kad se ukine beta, Hon ce biti prva orginal igra koju cu kupiti!! HoN je zivot, sve ostalo je afk
egomatric je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2010, 1:01   #292
Felix_Domestica
Član
 
Član od: 17.7.2007.
Poruke: 159
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 15 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

Mislio sam da se ubacim da prokomentarisem ovu raspravu ali sam cuo da je lame prekidati geek wars... xP
Felix_Domestica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2010, 8:42   #293
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

Evo ovo cu da navedem kao primer tvoje gluposti, inace ceo post je nebuloza, ali mrzi me da quotujem posto ti ne zelis da razumes i teras po svom... deciji sindrom "i know the best".
Citat:
egomatric kaže: Pregled poruke
jel ti u HoNu ne mozes na tog Chronosa koga toliko pljujete da je imba, da bacis 2 stuna, 2 ulta, hex itd i da ga ubijes a da se ne pomeri???
Sad idi u igricu, pick-uj ga, i procitaj mu drugu magiju. Mozes jedino da ga ubijes da mu ne bacas magije, ako bacis 2-3, on se overhealuje. Pyro i ja ga napadnemo (ja sam bio archer sa 300dmga). Skinem ga na 30% jedva, pyro mu baci one dve magije, i ja nastavljam da ga punim, i lik se overhiluje, i dok ga ja gadjam on se puni i puni i puni i stane na 70% hpa. Baci ulti i ubije nas obojcu. A nije imao nista od itema, odnosno imao je, ali to nije nista naspram onoga sto sam ja imao. Ajde sad objasni mi posto imas 500+ partija, kako ni ne znas sta mu je druga magija? Posto ocigleno ne znas, prvi put si me uverio kada si rekao da su mu sve magije 90% iste kao u doti (iako NI JEDNA NIJE), drugi put sad kad mislis da spamovanje magija nekako pomaze. Daj nick da ti vidim statove plz.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2010, 23:31   #294
Osiris
Novi član
 
Član od: 7.3.2010.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Smile Beta Key

ljuuudi treba mi beta key kolko ja vidim ovo je super igra,ako moze neko da posalje na mail uros92skejter@hotmail.com
Osiris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2010, 23:54   #295
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

Ajde ne pričajte gluposti. Dotu am igrao davno, i pradavno, prije više od 5 godina (naravno samo u LANu, nije tada bio raširen ADSL niti sam ga imao) i vratio sam se - nisu me tukli jer sam odigrao preko 500 partija HoN.
Mnogo i mnogo i mnogo bolja irgrica. Mapa, grafika, Kongor, sve Nije meni poenta koji je slabije, manje više izbalansiram, nego da uživam dok igram.
I definitivno, posle odigranih 10tak partija, izbrisao sam i WC3 i sve ostalo.

Pyro je dobar samo do zadnje četvrtine igre. Do tada je mašina, možeš bilo koga ubiti 1 na 1. Posle toga je slab...

Znate ko me baš nervira? Accursed Jbt trebaju ti bar 2 ili 3 heroja za gank...
Šta mislite o Sand Wraith? Stvarno nevjerovatan heroj u zadnjim dijelovima igre...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2010, 5:51   #296
ivan.a
Član
 
Član od: 20.3.2007.
Poruke: 283
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 60 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Ajde ne pričajte gluposti. Dotu am igrao davno, i pradavno, prije više od 5 godina (naravno samo u LANu, nije tada bio raširen ADSL niti sam ga imao) i vratio sam se - nisu me tukli jer sam odigrao preko 500 partija HoN.
Interesantno. Prethodni post:
Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Ja sam imao tu sreću da prvo igram HoN pa tek Dotu.
HoN nije postojao pre 5 godina.
ivan.a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivan.a na korisnoj poruci:
Supreme.50 (8.3.2010)
Stara 8.3.2010, 10:37   #297
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: Heroes of Newerth



Svi smo mi pomalo piloti
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2010, 13:21   #298
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

Igrao je 5 godina, a ne moze da je podnese . Pustite coveka na miru...

...da nabija postcount. Verujem da nije igrao ni jednu ni drugu kako je krenuo .
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2010, 13:31   #299
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

budimo realni HoN je bolji sad što neki ljudi nemogu da podnese njihova stvar vi lepo igrajte dotu ili šta već
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2010, 15:28   #300
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Heroes of Newerth

Dobrodosao si u argumentovanu raspravu, ali budimo realni niko ovde nije rekao da je dota bolja, budimo realni procitaj malo raspravu pre nego sto polozis jaje u vidu spam poruke koja nema veze sa zivotom.

PLUSEVI
Objektivno: Grafika je odlicna. Znam da ima skeptika koji ne mogu da vide nista u Honu u nekom vecem fightu, znam i par takvih irl. Oni su jednostavno 5 godina navikli i ne menja im se, to je sve. Kao sto ja preferiram starcraft pre C&C novih delova koji sad izlaze svakih 6 meseci. A i pustite ljude ako im grafika nista ne znaci, znamo da takvih ima dosta (koji se kunu u RPGove od pre 10 godina, igraju CS a ne MW2, stari PES... znaci ima ih svuda).
Point sistem, afk sistem, kick, concede, host, bla bla fuckin' bla.. sve su popunili sto doti fali.
Subjektivno: Licno mi se svidja veca dinamicnost nego u doti. Ovo nije opsti plus, posto se nekom i ne svidja.

MINUSEVI
Objektivno: Poenta je sto ima nekih neizbalansiranih heroja koji i te kako kvare gameplay. Naravno, uvek se mogu banovati, nije problem, ali poenta je da ih srede pa da se ne banuju uvek isti heroji nego malo da se sara i da budu i oni igrivi. Ovo je realna slika i tuga me uhvati kada procitam "igra je mlada, ispravice i to". KADA? evo igram vec koliko... skoro pola godine. Neki bugovi su i dalje tu (odnosno oni misle da tako treba ali je u stvari nebuloza). Primer: Nema buffplacera i orb efekata. Samo se Lifesteal ne stackuje sa drugim Lifestealom, chain sa chainom, slow of itema sa passivnim slow-om od Slithera, i to bi bilo to. Ali u redu je imati -armor, slow, i lifesteal. Ma da .
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
heroes of newerth, hon


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Company of Heroes Tales of Valor masteri Strateške igre 107 21.6.2011 18:04
Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes dzonihsv Akcione igre 18 29.10.2009 19:26
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25
Veliki Problem Company of Heroes lan AcMilan91 Mrežne igre 5 21.9.2008 1:13
City of Heroes ili Heroes of might and magic 5 MONTENEGRO O igrama uopšte 3 5.12.2006 20:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com