Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Modovi

Modovi Budite jedinstveni - modifikujte svoj računar

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.12.2007, 1:35   #61
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

evo naparvio sam jednu fotku na brzaka, kao sto sam bio obecao(jest da sam malo zakasnio al sta da se radi)

Eto to je moj kompjuterski sto i moj komp

JBG slikano je na brzaka sa w610 pa boje i nisu nesto prirodne.
Ako neko bude bas zahtevao da vidi i neke detalje mogu da postavim jos neku sliku narednih dana.

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	moj radni prostor.jpg
Viđeno:	1564 puta
Veličina:	95,4 KB
ID:	15676

e da ima i onaj deo sa fijokama ali njega nisam slikao on mi je iza ledja trenutno, necu da ga stavljam ispod stala. Sutra cu da napravim sliku cele sobe.

Poslednja ispravka: VojaM (11.12.2007 u 18:29)
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 2:01   #62
gagi_ns
Član
 
Član od: 23.2.2007.
Lokacija: Logicno zar ne!? :)
Poruke: 346
Zahvalnice: 575
Zahvaljeno 834 puta na 170 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku gagi_ns
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
evo naparvio sam jednu fotku na brzaka, kao sto sam bio obecao(jest da sam malo zakasnio al sta da se radi)

Eto to je moj kompjuterski sto i moj komp

JBG slikano je na brzaka sa w610 pa bije i nisu nesto prirodne.
Ako neko bude bas zahtevao da vidi i neke detalje mogu da posatvim jos neku sliku narednih dana.

e da ima i onaj deo sa fijokama ali njega nisam slikao on mi je iza ledja trenutno, necu da ga stavljam ispod stala. Sutra cu da napravim sliku cele sobe.
Meni sto prvo upadne u oci je stolica...to mi je od sveg tog inventara najbitnije....pa stoga prvo pohvala za stolicu,izgleda udobno i komforno...dzabe sve,i dobar sto,i dobar komp,al kad vidim nekog da sedi na nekom panju ili nekoj hoklici,dodje mi da placem!!! I sto mi izgleda extra,svidja mi se sto je prostran,i velik,i ima dosta mesta...jel to pravljeno po narudzbini il je gotov kupljen? A reci mi jel kuciste namerno drzis gore,iz odredjenog razloga,tj jer se tebi tako svidja...mislim sto ga ne stavis dole,il ispod stola,il pored,ovako izgleda kao da zaklanja pola stola,i uzima pola prostora...bar tako izgleda na slici!
Sve u svemu...nice look!
gagi_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 2:06   #63
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Otvorio sam ga jer kad se probudim(krevet je sa leve strane) prvo sto ugledam je "ON" , nekako mi dan lepo pocne.
Ima i druga stvar a to je da je sto bas veliki kao sto se i vidi i onda ako nema nista na njemu gubim koncentraciju dok ucim(ne *****avam se) i zato mi odgovara da je on tu sa leve strane, nekako mi zaklanja vidik.

Stvarno se ne *****avam......sta cu kad mi tako dogovara.

Dobro tek sam se uselio u novi stan(pre nekih 10-tak dana) pa jos uvek ovo nije konacan raspored stvari.
Inace ona crvena nije onakva, slica jeste ali nije onako retardirana, nista ne valja ova kamera sa w610

edit: ja se pogubio pa zaboravio da odgovorim:
sto je kupljen u eurosalonu zajedno sa stolicom i onim delom za fijoke, prvobitno je stajajo u kancelariji od moje majke ali kako smo prodali taj prostor sada je moje(samo moje...xa.xa.x.ax.xa) i u tom paketu sam dobio veliku komodu (isto tog modernog dizajna) cija se unutrasnjost moze videti u temi zanimljivosti sa foruma(tu mi stoje sk casopisi i jos neke stvari)
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 2:11   #64
gagi_ns
Član
 
Član od: 23.2.2007.
Lokacija: Logicno zar ne!? :)
Poruke: 346
Zahvalnice: 575
Zahvaljeno 834 puta na 170 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku gagi_ns
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
Otvorio sam ga jer kad se probudim(krevet je sa leve strane) prvo sto ugledam je "ON" , nekako mi dan lepo pocne.
Ima i druga stvar a to je da je sto bas veliki kao sto se i vidi i onda ako nema nista na njemu gubim koncentraciju dok ucim(ne *****avam se) i zato mi odgovara da je on tu sa leve strane, nekako mi zaklanja vidik.

Stvarno se ne *****avam......sta cu kad mi tako dogovara.

Dobro tek sam se uselio u novi stan(pre nekih 10-tak dana) pa jos uvek ovo nije konacan raspored stvari.
Inace ona crvena nije onakva, slica jeste ali nije onako retardirana, nista ne valja ova kamera sa w610
Ma ok,ako tebi tako odgovara...samo kakva ironija...pogled na komp vecinu uglavnom odvraca od ucenja,a tebe inspirise!!!
gagi_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 2:28   #65
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

ne nisi me shvatio, nije stvar sto komp stoji tu, meni je sve jedno, samo mi je bitno da mi je nesto u blizini i da je slba osvetljnost, znaci moze da bude i kutija. Ja sam samo spojio lepo sa korisnim.
Odosmo mi u off
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 2:57   #66
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Citat:
gagi_ns kaže: Pregled poruke
Meni sto prvo upadne u oci je stolica...to mi je od sveg tog inventara najbitnije....pa stoga prvo pohvala za stolicu,izgleda udobno i komforno...dzabe sve,i dobar sto,i dobar komp,al kad vidim nekog da sedi na nekom panju ili nekoj hoklici,dodje mi da placem!!! I sto mi izgleda extra,svidja mi se sto je prostran,i velik,i ima dosta mesta...jel to pravljeno po narudzbini il je gotov kupljen? A reci mi jel kuciste namerno drzis gore,iz odredjenog razloga,tj jer se tebi tako svidja...mislim sto ga ne stavis dole,il ispod stola,il pored,ovako izgleda kao da zaklanja pola stola,i uzima pola prostora...bar tako izgleda na slici!
Sve u svemu...nice look!
E ovo je zanimljivo, i ja sam tako ranije razmisljao i uzeo neku besnu stolicu od 150+ e, koristio je doduse oko godinu, nije se deformisala ni malo, ali jednostavno meni je za stolom najlepse da sedim na obicnoj/kuhinjskoj stolici.
Nije ona najobicnija, udobna je ali je jednostavnog dizajna i tvrdja dosta.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 11:58   #67
gagi_ns
Član
 
Član od: 23.2.2007.
Lokacija: Logicno zar ne!? :)
Poruke: 346
Zahvalnice: 575
Zahvaljeno 834 puta na 170 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku gagi_ns
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
ne nisi me shvatio, nije stvar sto komp stoji tu, meni je sve jedno, samo mi je bitno da mi je nesto u blizini i da je slba osvetljnost, znaci moze da bude i kutija. Ja sam samo spojio lepo sa korisnim.
Odosmo mi u off
Ma nisam te ja ozbiljno ni shvatao,razumem sta si htao da kazes,samo sam se nasalio,posto je smesno zvucalo kako si to rekao!

Citat:
Nicolas kaže: Pregled poruke
E ovo je zanimljivo, i ja sam tako ranije razmisljao i uzeo neku besnu stolicu od 150+ e, koristio je doduse oko godinu, nije se deformisala ni malo, ali jednostavno meni je za stolom najlepse da sedim na obicnoj/kuhinjskoj stolici.
Nije ona najobicnija, udobna je ali je jednostavnog dizajna i tvrdja dosta.
Cekaj pazi stani gledaj...da me ne shvatis pogresno...nisam ja snob koji misli da svako treba da ima neku prebudzenu il preskupu stolicu,daleko od toga,vec ja jednostavno volim da vidim kad ljudi vode racuna o sebi-zdravlju,pogotovo kod onih koji dosta vremena sede za kompom...mislim da svako zna sta lose drzanje tj sedenje moze loseg da donese...i ja sam pre koristio i kuhinjske stolice,i neke na rasklapanje,al su ipak bile stolice,sa dobrim naslonom,dosta udobne i sl....svako ima naravno svog favorita za sedenje,i koristi ono u cemu se oseca prijatno...al jednostavno mi je smesno kad vidim likove koje imaju extra kompove,prebudzeni sto,sve high,a sedi na gajbi od piva,kartonskoj kutiji punoj knjiga,ili na onakvoj maloj stolici-hoklici koja ima naslon da ti prekrije dva donje prsljena ,i onda koliko se krive i savijaju izgeda kao da rade jogu...razumes?
gagi_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 13:05   #68
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
evo naparvio sam jednu fotku na brzaka, kao sto sam bio obecao(jest da sam malo zakasnio al sta da se radi)

Eto to je moj kompjuterski sto i moj komp

JBG slikano je na brzaka sa w610 pa bije i nisu nesto prirodne.
Ako neko bude bas zahtevao da vidi i neke detalje mogu da posatvim jos neku sliku narednih dana.

Prilog 15676

e da ima i onaj deo sa fijokama ali njega nisam slikao on mi je iza ledja trenutno, necu da ga stavljam ispod stala. Sutra cu da napravim sliku cele sobe.
Sta ce bre kuciste na stolu. Sta Vam znace te krivine. Neverovatno!!! Sta, kao uklapa se u namestaj. Sto veci, sto duzi, sto siri., tako teba. Idemo svi ka buducnosti ekrani su 22, 24". Ne mogu oni da se gledaju sa 15 cm daljine. Vojo brate intervenisi sa savetom u vezi ovog slucaja.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 13:16   #69
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

WTF, sta bi ovo trebalo da ti zanci , nisam raumeo......
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 14:12   #70
gagi_ns
Član
 
Član od: 23.2.2007.
Lokacija: Logicno zar ne!? :)
Poruke: 346
Zahvalnice: 575
Zahvaljeno 834 puta na 170 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku gagi_ns
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
WTF, sta bi ovo trebalo da ti zanci , nisam raumeo......
Ni ja...samo osecam da je covek mnogo nervozan i ljut...
Uostalom,svako ima pravo na svoje misljenje i uredjenje svog prostora...ako Nikola tako hoce,i njemu se tako svidja,i njemu tako odgovara zbog hiljadu njemu bitnih razloga,ne treba njemu,uz duzno postovanje,Vojin il neciji tudji savet!
gagi_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku gagi_ns na korisnoj poruci:
nikola87 (11.12.2007)
Stara 11.12.2007, 14:38   #71
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

ma ne nije problem sto je on dao takav komentar nego ne razumem sustinu posta.
Inace tema je kompjuterski sto, znacio ovo sam postavio da vidite o kom stlu sam govorio(a onaj drugi sto imam sam vec postovao sliku).
Nije tema "zasto nikoli stoji kuciste na stolu"...zaboga
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nikola87 na korisnoj poruci:
gagi_ns (11.12.2007), PeTkO (11.12.2007)
Stara 11.12.2007, 14:56   #72
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Ali mislim stvarno, dizajnerski gledano onaj sto je super, ali nikola, definitivno ga kvari ona stvar sto se susi na radijatoru...a i oni zvucnici...mislim stvarno..

Shalim se ja...super si sve to uredio, ali ja opet ne kapiram zasto ti je kuciste na stolu

I jos nesto...ispod stola na tepihu imas tipkicu

eee..shale nikad dosta...da ne bude potpuni offtopic, svidja mi se stolica
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 15:07   #73
gagi_ns
Član
 
Član od: 23.2.2007.
Lokacija: Logicno zar ne!? :)
Poruke: 346
Zahvalnice: 575
Zahvaljeno 834 puta na 170 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku gagi_ns
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Da ubacim i ja par fotki mog skromnog kutka...

gagi_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 17:35   #74
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Citat:
gagi_ns kaže: Pregled poruke
Cekaj pazi stani gledaj...da me ne shvatis pogresno...nisam ja snob koji misli da svako treba da ima neku prebudzenu il preskupu stolicu,daleko od toga,vec ja jednostavno volim da vidim kad ljudi vode racuna o sebi-zdravlju,pogotovo kod onih koji dosta vremena sede za kompom...mislim da svako zna sta lose drzanje tj sedenje moze loseg da donese...i ja sam pre koristio i kuhinjske stolice,i neke na rasklapanje,al su ipak bile stolice,sa dobrim naslonom,dosta udobne i sl....svako ima naravno svog favorita za sedenje,i koristi ono u cemu se oseca prijatno...al jednostavno mi je smesno kad vidim likove koje imaju extra kompove,prebudzeni sto,sve high,a sedi na gajbi od piva,kartonskoj kutiji punoj knjiga,ili na onakvoj maloj stolici-hoklici koja ima naslon da ti prekrije dva donje prsljena ,i onda koliko se krive i savijaju izgeda kao da rade jogu...razumes?


Ma nisam to mislio, hocu reci da te stolice besnog look-a (a i cene) ne moraju biti udobne, tj da sam ja nasao da mi je obicna stolica dosta udobnija od jedne takve, debelo placene pored svega.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 17:40   #75
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

sloszio bih se sa time, ja se secam da je ova moja placena preko 20k i jeste udobna ali sam sedeo na jeftinijim i udobnijim stolicama.
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 19:42   #76
gagi_ns
Član
 
Član od: 23.2.2007.
Lokacija: Logicno zar ne!? :)
Poruke: 346
Zahvalnice: 575
Zahvaljeno 834 puta na 170 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku gagi_ns
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
sloszio bih se sa time, ja se secam da je ova moja placena preko 20k i jeste udobna ali sam sedeo na jeftinijim i udobnijim stolicama.
Pa naravno da ima i toga,tu nema sta da se diskutuje...ja sam licni svedok tome,skoro sam promenio stolicu koja je bila 3x skuplja od ove sadasnje,a isto toliko puta i neudobnjia!!!Kao i za mnoge druge stvari,skuplje i nabudzenije ne znaci nuzno i bolje i kvalitetnije!
gagi_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 20:27   #77
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Pa dobro sada. Neudobnost ima i svoju dobru stranu. Kad pocne da zulja po turu daje ti do znanja kad je dosta
Ja bih inace spavao za kompom.
Dobar ti setup na stolu a i sto Nikola 87
PoZZ
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sharlo_03 na korisnoj poruci:
nikola87 (11.12.2007)
Stara 27.12.2007, 1:28   #78
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Ja imam ovaj ali u potpuno crnoj boji:



Extra sam zadovoljan.

I da, pre nego stoi pocnete da se zalite - mesto u kome stoji kuciste NEMA zadnju stranu, otvoreno je za prolaz vazduha. A sa strane (leve i desne) kucista ima po 7-8 cm sto je sasvim dovoljno za ventilaciju.

Ja imam 19" TFT (pre toga 17 " CRT) a na stolu ima mesta a 24" komotno da stane...

Pregrada za tastaturu je ogromna - stane mi multimedijalna tastatura + podloga za misa + ima jos mesta da se stavi dodatni par ruku :P

Na gornjoj polici mi stoje canon printer + desno od njega cd player komponenta na kojoj je pojacalo.

One dve pregrade iznad kucista su konfigurabilne, znaci mozete da menjate visinu te dve police.

Sto za svaku preporuku, samo obavezno uzmite crnu boju.

Ako hocete mogu da slikam ovo moje cudo pa da okacim...
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2007, 2:38   #79
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Citat:
Ninoslav kaže: Pregled poruke
Ja imam ovaj ali u potpuno crnoj boji:

Extra sam zadovoljan.

I da, pre nego stoi pocnete da se zalite - mesto u kome stoji kuciste NEMA zadnju stranu, otvoreno je za prolaz vazduha. A sa strane (leve i desne) kucista ima po 7-8 cm sto je sasvim dovoljno za ventilaciju.

Ja imam 19" TFT (pre toga 17 " CRT) a na stolu ima mesta a 24" komotno da stane...

Pregrada za tastaturu je ogromna - stane mi multimedijalna tastatura + podloga za misa + ima jos mesta da se stavi dodatni par ruku :P

Na gornjoj polici mi stoje canon printer + desno od njega cd player komponenta na kojoj je pojacalo.

One dve pregrade iznad kucista su konfigurabilne, znaci mozete da menjate visinu te dve police.

Sto za svaku preporuku, samo obavezno uzmite crnu boju.

Ako hocete mogu da slikam ovo moje cudo pa da okacim...
I ja imam isti i samo reci hvale mogu da kazem mada ova gornja polica nije mnogo cvrsta( posto meni na njoj stoje zvucnici od stuba i stampac) a sa malo modifikacije sve to izgleda mnogo bolje.I sto da uzmu obavezno crnu moj drug ima isti i stalno mora da brise prasinu jer je bas vidljiva na crnom dok ja sa mojim nemam takvih problema.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	IMG_5468.jpg
Viđeno:	160 puta
Veličina:	39,1 KB
ID:	16332  

Poslednja ispravka: Stojadin (27.12.2007 u 4:43)
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2007, 4:05   #80
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

E da, ja sam stavio potporu... od glavne ivice tj. povrsine stola do gornje police, skroz levo, pored telefona...

Slikacu pa cu da okacim

EDIT:

evo slike:


Poslednja ispravka: Freško (27.1.2008 u 20:37) Razlog: Thumbnail
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kompjuterski stolovi, stolovi za kompjuter

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Čudne navike Predrag Stankovic Cvet kompjutera 181 7.5.2008 14:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com