Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.10.2020, 21:38   #301
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 710
Zahvalnice: 516
Zahvaljeno 162 puta na 108 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

JeRR imaju dame sa stitovima ?
Imaju aha , pa dobro mora danas i to uvek i svuda...a sta kazete kako izgledaju ?
Kao erotska fantazija modernog muskarca sa kompromisom ka modernom progresivizmu a stiklirano ono , da se niko ne vredja i to ?
I citaju mape ? Citaju mape i ne vredjaju !
Svaka cast !
Da da ok. Dobro je ko danas brine za autenitcno , od toga se hajp ne radja .
Steta a bas mi se igra da budem Viking plus nema rogovi na kacigu to cini vreme tako nestvarnim.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2020, 23:31   #302
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Opet ste poceli da smarate, isto kao i ovi "progresivni"......
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Cracked But Whole (15.10.2020), Neutrino (14.10.2020)
Stara 15.10.2020, 6:32   #303
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 710
Zahvalnice: 516
Zahvaljeno 162 puta na 108 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Koji to mi " smo isti " ?
ovo nije Americiki narativ nema vi i mi .Smesmo je sta rade , napisem komentar mozda je najdosadniji na svcetu pa sta .
nisam dugo na ovom forumu ali citam ga godinama a lako je vratiti se nazad pa videti da samo od dkoro "smara" odredjena vrsta kritike odredjenih glupostima koje bodu oci u igri .

Sto da ne komentarisem gospodjice pank-viking modele koje mi vise lice na neke pankerke kad sam bio klinac nego na Dance koji se bave vikingom .
Kad se vratim samo nekoliko godina unazad ljudi su sve komentarisali sto misle da treba da kometarisu u igri . Kad bih pricao "normalnim " jezikom koji se ovde koristio do skoro jer je NORMALAN , sad hiljadama kilometra odande odakle ove nebuloze dolaze treba da ustvajamo narative VI i ONI ?
Ja nemam veze ni sa jednima i drugima , cak ni ovde jer treba da budem teletabis pa da padam na jeftine politicke poruke i razmisljanje u paraolama.
Cim neko ismeva neautenicnost koje se tice odredjenih pojava , koje bas gaze i kidaju smara ce i napadate svakog da se 'postidi sto napise prokleti kometar .
Perfidno . Nijedno pravlio nisam prekrsio i kamoli uvrdio nekog .

Smarao ja ili bilo ko nije bitno , reci mi da lazem ili se varam i to je ok ali i tada se napada komentar a ne vrsi tiha agresija na liconst .
Niko ne voli da mu gomila ljudi kaze da smara .

Jedino ako je neko bas puno provodio citajuci odredjene teme moyda ga sad smara szo neko dgrugi ukaze na ociglednu nevikingnost u igri.

Poslednja ispravka: Koreli A. (15.10.2020 u 6:43)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2020, 8:43   #304
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Onda fino uzmes I malo se obrazujes. Zene u doba Vikinga su imale veca prava I vise postovanja nego zene na Balkanu danas. Nisu bas bile toliko ucestale u borbi ali ih je bilo I nije im bilo zabranjeno da ucestvuju.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Krilce (15.10.2020)
Stara 15.10.2020, 11:12   #305
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

A ti inace mislis da si jedini koji je ukapirao guranje progresivnosti i ostalih stvari u svaku poru drustva danas? Ti si jedini kriticar toga, ostali ako ne pominju neku "autenticnost" na svakih pet minuta onda ne kapiraju?

Da, VI i ONI....VI koji na svakom koraku kukate na progresivnost i ONI koji kukaju zato sto nema progresivnosti. Bukvalno postajete isti i idete iz krajnosti u krajnosti.

Smarate jer malo malo pa neko zapocne raspravu o ovim glupostima iz cista mira i bez potrebe. Bloodlines o WOKE dizajnu likova, Cyberpunk o genitalijama, ovde o zenama vikinga itd. Kao sto rece dex, zene kod skandinavskih naroda u to vreme nisu imale ogranicenu ulogu kao sto je to bio slucaj sa feudalnim drustvima. Nije bas da su imale slobodu kao danas, ali su itekako imale mnogo vecu slobodu nego sto je to bilo uobicajeno, pa cak i kada su borbe u pitanju.

Cak iako zanemarimo ulogu zena kod vikinga, ti pricas o nekoj autenticnosti u igri koja je pre nekoliko izdanja ubacila Meduze, Kiklope, Pegaze, od pocetka jos Prvu Civilizaciju, oruzje bogova itd.

Nije to nikakvo gusenje kritike niti slobode izrazavanja vec jednostavno cinjenica da se forum pretvara u kuknjavu o autenticnosti, ljudskim pravima i cime sve ne.

Evo i ja sam bezveze poceo raspravu o nebitnim stvarima umesto da samo ignorisem. Ali je forum poceo uzasno da me nervira u poslednje vreme, samo neke price o SJW i ostalim idiotlucima i to bukvalno i gde treba i gde ne treba. Dajte oladite malo sa tim.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
nameless1 (15.10.2020), NastyB (15.10.2020)
Stara 15.10.2020, 12:07   #306
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.762
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 211 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Nemo' da ja počinjem o pederluku u igrama i lgbt pravima
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2020, 13:29   #307
Mocko
Starosedelac
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: Beograd, povremeno Trebinje
Poruke: 1.337
Zahvalnice: 1.009
Zahvaljeno 282 puta na 196 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Gledam trailer i čekam Geralta da iskoči odnekud
Mocko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2020, 14:45   #308
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Onda fino uzmes I malo se obrazujes. Zene u doba Vikinga su imale veca prava I vise postovanja nego zene na Balkanu danas. Nisu bas bile toliko ucestale u borbi ali ih je bilo I nije im bilo zabranjeno da ucestvuju.
Pa brate, normalno da su bile postovane kad si mogao dobiti sekru u celo (i to iz zgloba ) za neke sitne greske...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
nameless1 (15.10.2020)
Stara 15.10.2020, 15:15   #309
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Evo i ja sam bezveze poceo raspravu o nebitnim stvarima umesto da samo ignorisem. Ali je forum poceo uzasno da me nervira u poslednje vreme, samo neke price o SJW i ostalim idiotlucima i to bukvalno i gde treba i gde ne treba. Dajte oladite malo sa tim.
Bre, još od Mass Effect se vodi rasprava o tome. Ubacili su to u igre, pa šta?? Čak i u igrama je dva klika za ignore toga. Zar je tako teško??
Mnogo više me brine što se to promoviše u mom "real life" nego u nekim igrama. A tu ranta gotovo da i nema ni od onih najtvrdokornijih.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2020, 15:22   #310
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 902
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Nema potrebe da pravite RetardEru od SK foruma.
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2020, 20:04   #311
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
Koreli A. kaže: Pregled poruke
to je tabu ocigledno i napises jednu prokletu poruku koja je tacna i sta
Jedna nije problem već kad krenu da se nižu nule nakon jedinice
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
pentraksil (16.10.2020)
Stara 16.10.2020, 1:16   #312
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 343
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Da se malo vratimo utiscima novog materijala iz igre.

Lepo izgleda, mnogo bolje od onoga sto smo videli pre nekoliko meseci. Dopadaju mi se ove jesenje boje da ih tako nazovem, prijaju posle svetlucave Grcke i Egipta. Dosta stvari iz starijih igara je vraceno, dosta novih implementirano, jos rpg elemenata, kastomizacije ali generalno i iz klipova lako naslutis da je to ista igra kao i poslednje dve prenatrpana svim i svacim. Raduje sto ljudi govore da je grind, uporedjujuci ga sa Odisejom, gotovo neprimetan.

Elem, paznju mi je privukla informacija da su Asgard i Severna Amerika u igru, i to vec u osnovnoj igri a ne kao DLC. Nisam nesto lud za Asgardom, ali bice zanimljivo spartati "gore" i videti kako sve to izgleda. Odin, Tor, nadam se. Not bad. A Severna Amerika mi je tek misterija, sta i kako. Vikinzi su se nstanili tamo ali tek vek kasnije nakon sto se radnja u igri desava.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2020, 8:05   #313
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Ako ništa, bar prirodu i građevine umeju da naprave spektakularnim...

Ne deluje loše ovako...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Vladimirus86 (17.10.2020)
Stara 16.10.2020, 8:33   #314
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Ubisoft nikada nije imao problem sto se umjetnickog dijela njihovih igara tice. Narocito ako je Raphael Lacoste Art Director. I do Origins-a su imali jedne od najboljih animacija u industriji. Cak su I pricu uspjevali tu I tamo da pogode. Ali gameplay ih je uvijek zezao kao I dizajn misija.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2020, 1:57   #315
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Moram da priznam da mi se dopao ovaj deep dive video, čini mi se da je igra malo više ispolirana i lepša nego na prethonim klipovima koje sam gledao. Do sada sam bio potpuno ravnodušan u vezi Valhale ali ipak ću joj dati šansu. Posle cyberpunk-a.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2020, 3:05   #316
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Moram da priznam da mi se dopao ovaj deep dive video, čini mi se da je igra malo više ispolirana i lepša nego na prethonim klipovima koje sam gledao. Do sada sam bio potpuno ravnodušan u vezi Valhale ali ipak ću joj dati šansu. Posle cyberpunk-a.

Posle Cyberpunka neces sigurno. I meni se mnogo vise svidjs (na prvi pogled) Valhala od Odiseje (koju opet ne igram, a poceo sam drugi prelaz RDR2 pre Cyberpunka jer izgleda jos bolje na 1440p), ali ako budem igrao AC nakon 2077ice... to je Punto posle Ferarija. Ne ide...


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2020, 11:30   #317
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2020, 11:37   #318
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Posle Cyberpunka neces sigurno. I meni se mnogo vise svidjs (na prvi pogled) Valhala od Odiseje (koju opet ne igram, a poceo sam drugi prelaz RDR2 pre Cyberpunka jer izgleda jos bolje na 1440p), ali ako budem igrao AC nakon 2077ice... to je Punto posle Ferarija. Ne ide...
Ne mora da znači.
Možda Cyberpunk 2077 ispadne prenaduvan, prehypeovano đubre (nadam se da nije jer sam je preorderovao). Možda Valhala izbaci sve one gnjavatorske stvari koje su smarale u Origins/Odyssey i bude zaista dobra igra. Možda ima ljudi koji, kao ja, ni najmanje ne vole igre iz prvog lica i Cyberpank im zbog toga bude odbojnijji od vikinške mitologije.
Mislim, nijedna od ove dve igre se nije pojavila osim reklamnih videa i ne znam zašto misliš da je jedno Ferari, a drugo Punto???
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2020, 13:01   #319
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Možda Valhala izbaci sve one gnjavatorske stvari koje su smarale u Origins/Odyssey i bude zaista dobra igra.
Ovo se, nažalost, neće desiti. Syndicate je već započeo taj trend i to se samo produbilo dalje. Otkad moram da ispalim 10 strela u glavu lika koji nema ni zaštitnu kacigu ni ništa, znao sam da nema smisla igrati. Mislim, to je jedna od mnogih stvari, pored lošeg voice-actinga, čudne animacije MMORPG-nalik svetovima, crafting sistemu i raznim oružjima koja su sva meh jer nemaš osećaj da si zveknuo nekog, ne nose težinu. I pored svega toga priča koja mi je bila uber dosadna, od Sindikata preko Originsa pa do Odiseje. I sporedni questovi gde su kao obećali da su bili inspirisani Witcherom, al na kraju su se opet sveli na generičke fetch questove sa malo više linija dijaloga osobe koja ti ga daje.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2020, 14:33   #320
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ne mora da znači.
Možda Cyberpunk 2077 ispadne prenaduvan, prehypeovano đubre (nadam se da nije jer sam je preorderovao). Možda Valhala izbaci sve one gnjavatorske stvari koje su smarale u Origins/Odyssey i bude zaista dobra igra. Možda ima ljudi koji, kao ja, ni najmanje ne vole igre iz prvog lica i Cyberpank im zbog toga bude odbojnijji od vikinške mitologije.
Mislim, nijedna od ove dve igre se nije pojavila osim reklamnih videa i ne znam zašto misliš da je jedno Ferari, a drugo Punto???
Ja svoja ocekivanja uglavnom baziram na prethodnim iskustvima. Od Ubisofta i AC igara sam dobio samo razocarenja jos od Black Flaga (dobro, Syndicate mi se svideo zbog likova i Londona iz tog perioda + Dishonored style ubistva), dok CDPR ipak ima odlican track record u vidu TW2 i TW3. A ne sumnjam da im je budzet za CP2077 bio ogroman, za razliku od klosara iz Ubija koji reskinuju mape i lokacije, koriste iste animacije u 5 nastavaka i na kraju ubacuju MTX u SP iskustvo.

Uvek je moguce iznenadjenje, ali i Djokovic je mogao da iznenadi Nadala u finalu RG-a. Videli smo kako je to proslo. Nadati se da Ubisoft i AC ima realne sanse pored CP2077 je, u najmanju ruku, optimisticno.

Zato i kazem - prvo odigras Valhalu i uzivas jer jos ne znas za bolje. A onda predjes na pravu stvar za ovu godinu. Mada sa Valhalom cu imati problema i posle ovog prelaza RDR2... pogotovo ako bude grindy smece kao Odiseja.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed: Origins Emix Akcione igre 582 8.4.2024 16:06
Assassin's Creed: Syndicate mare037 Akcione igre 635 27.11.2023 17:49
Assassin's Creed Rogue dex3108 Akcione igre 158 16.1.2018 13:20
Assassin's Creed Rebellion Dantheus Igre za mobilne telefone 0 27.6.2017 22:40
Assassin's Creed: Revelations DylaN Akcione igre 1076 28.12.2012 17:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com