Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.12.2005, 23:47   #1
MilanSM
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Sirmium, Neo Planta
Poruke: 425
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 155 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MilanSM
Određen forumom WoW, za i protiv!

Nisam igrao World of Warcraft iz vise razloga:
1. modem

2. ne placa mi se pretplata (piratski server: nije to, to )
3. bojim se da se ne navucem -> popadam sve ispite -> keva me izbaci iz kuce zajedno sa kompom

A posto svi pricaju o tome, zanima me da li stvarno toliko propustam, i da li sam u pravu sto se tice 3. stavke?
E da, i imam druga koji igra wow (doduse na piratskom serveru), posto nije na nekom zavidnom levelu, kad naidje na neke jake likove moli ih da mu daju neke stvari koje im ne trebaju, zlato, srebro etc. i cesto mu uspeva, sazale se ljudi kad im se neki jadnik (iz srbije) obraca sa "sir"
Da li bi ipak mogao da igram preko modema?
MilanSM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2005, 23:55   #2
Lord of Doom
Član
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 145
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: WoW, za i protiv!

Stvarno ljudi, i ja se to pitam. De su ti srecnici koji igraju ...... I meni smeta ju stavke koje si naveo pod 2 i 3. Ja kupio Guild Wars... nije losa igra ali nije to to.... Osim toga zanima me kako se razvija prica.
Da li se stvarno isplati????
Lord of Doom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2005, 0:08   #3
MilanSM
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Sirmium, Neo Planta
Poruke: 425
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 155 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MilanSM
Određen forumom Re: WoW, za i protiv!

A sad sam bas hteo da postavim temu za Guid wars!!!
Tu se ne placa pretplata, ali da li se moze igrati preko modema? Kakva je igra?
MilanSM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2005, 1:01   #4
Lord of Doom
Član
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 145
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: WoW, za i protiv!

Igra nije losa. Zavisi sta ti se svidja. Za moj ukus je malo prosta. Znaci najveci lvl je 20, koji sam vec dostigao nakon 80 sati igranja (svih odigranih preko dobrog starog 56k modema; pici bez problema). Zatim nema zanimanja kao u WoW-u, onda sa drugim igracima si samo u gradovima, kad god izadjes na mapu sa monsterima igra generise tu mapu samo za tebe, tj tvoj team. Jedno igrajuci u timu mozes da igras sa drugim igracima, ili eventualno u areni.
Grafika je doduse stvarno lepa, Prica je ok, i nije lose kad imas drustvo skim igras. Ako odlucis da igras ja sam Gorun Stormgaze.
Lord of Doom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2005, 1:10   #5
MilanSM
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Sirmium, Neo Planta
Poruke: 425
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 155 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MilanSM
Određen forumom Re: WoW, za i protiv!

fala brate. nije skupa, tako da mi je primamljiva. verovatno cu je kupiti. A voleo bi wow da igram, ali eventualno na leto, kad zavrsim sa ispitima. koliko je wow bez pretplate, samo diskovi?
MilanSM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2005, 1:12   #6
MilanSM
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Sirmium, Neo Planta
Poruke: 425
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 155 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MilanSM
Određen forumom Re: WoW, za i protiv!

prebacite mi tebu u multi play ako je moguce.... izvinjavam se sto nisam odma tamo postavio temu
MilanSM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2005, 20:48   #7
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: WoW, za i protiv!

Citat:
Lord of Doom kaže:
Igra nije losa. Zavisi sta ti se svidja. Za moj ukus je malo prosta. Znaci najveci lvl je 20, koji sam vec dostigao nakon 80 sati igranja (svih odigranih preko dobrog starog 56k modema; pici bez problema). Zatim nema zanimanja kao u WoW-u, onda sa drugim igracima si samo u gradovima, kad god izadjes na mapu sa monsterima igra generise tu mapu samo za tebe, tj tvoj team. Jedno igrajuci u timu mozes da igras sa drugim igracima, ili eventualno u areni.
Mozda gresim ali si iz ovoga vidi da iako igras uopste nemas predstavu o GW-u.
Lvl20 se dostize na pola igre ali to uopste nije cilj. Ustvari tek kada stignes do lvl20 prave muke pocinju kada nije bitno koji si lvl vec koje si ZNANJE stekao u toku igre. I to je glavna stvar koja GW razlikuje od WoW-a, i kod nekih ga cini nepopularnim. A kada(i ako) jednom budes poceo da razmisljas o buildovima(team ili character) videces kompleksnost pristupa borbi. Uostalom ako ti je igra prosta kako si presao Thirsty River ili cuveni T-Keep.
Da ponovim na kraju jos jednom WoW je igra za one koji vole satima da sede pored kompjutera i hvale se dostignutim lvl-om, GW je za one koje interesuje intelektualan pristup igri. Prosto da prostije ne moze da bude samo sto neki to nikad ne mogu da shvate.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2005, 4:41   #8
Lord of Doom
Član
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 145
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: WoW, za i protiv!

Ma da, ja nemam predstavu. Dve nedelje posle kupovine se nisam odvajao od kompa. I nisam rekao da je laka, nego jednostavna.

Aha, kazes oni koji se hvale postignutim levelom? a sta je sa oklopom u gw? tu je fora da se hvalis "Best Armor"-om. Znas likovi koji skupe pare sa prvim likom, onda kreiraju drugog, plate runera da ih odvede u onaj grad sa najjacim oklopom i onda se prave vazni... sta je sa tim.... posle 20. nivoa je vise izrazenija potraga za najboljim oklopom a znanje, tj verovatno mislis na skilove, prestizne skilove, se usput skupljaju.

GW bi ladno mogla da se igra off line. Pokupis henchmane i picis. ja sam barem 1/4 onoga sto sam igrao tako i presao.
A tek trgovina... {Kupujem ovo, prodajem ovo}x100/min. Crna boja 6k ili ti šest hiljada, sto vredi ulagati samo za bojenje vec pomenutog najboljeg oklopa. U suprotnom slucaju kroz par misija naci ces bolji armor i džabe si bacio pare.
Uhhh od ovolkog pricanja o GW-u, priigrao mi se
Lord of Doom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2005, 4:47   #9
Vujakralj
Član
 
Član od: 4.12.2005.
Poruke: 52
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WoW, za i protiv!

@GaleOm

OK shaming and flaming nikom nikad nije pomoglo...
Necu sad ja da branim wow od gw, ali mislim da je poredjenje ove dve igre krajnje smesno. WoW postaje igra na 60om (konacnom) lvlu... Sve pre toga sluzi kao dugacak tutorial u kom se od igraca ocekuje da upozna karakteristike svog chara, nauci ih i i bude u stanju da ih primenjuje u endgame encounterima...
Tupavo je generalizovati, ali zar ne mislis da bi gw igralo toliko ljudi koliko igra wow da je gw kvalitetniji. Ne kazem da GW nema svetle trenutke...
O kompleksnosti i inteligenciji....
http://leftovers.groupee.net/groupee...64/m/989104816
Kvantna fizika zar ne? (ovaj guide se bavi samo prvom 3jcom bossova u BWLu, ultimativnom WoW instanceu (dungeonu). Svaki naredni boss je gemotrijskom progresijom sve tezi i tezi...

@lord

Igru mozes da qpis kod ovlascenih ditributera (Plato mislim) kad je ima kod njih na lageru. Zbog pretrpanosti servera, igra nie nonstop u prodaji, vec Blizzard izbacuje kontigente. Kada ti kontigenti stizu u Srbiju pojma nemam tako da je prilicno random da li ces naci igru kada pozelis...
Sto se price tice, WoW se nastavlja na frozen throne, ali ponovljam, u igri ne postoje glavne dodirne tacke sa pricom prethodnih izdanja, sto je zbog njene neverovatne nelinearnosti i logicno. Upravo zbog toga ne postoji centralna prica koja bi usmeravala igraca na ovaj ili onaj quest. Sve je na tebi da istrazis, cak ne moras ni da radis questove, mozes da se levelujes prostim kripovanjem mobova odgovarajuceg lvla.
Vujakralj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2006, 11:50   #10
Sasa011
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 75
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WoW, za i protiv!

Ja sam za Wow,da vidim to hvaljeno cudo video igre.Nepoznajem nikoga ko je probao da igra Wow.
Kao pocetnik voleo bih da naucim o njoj kroz praksu,dosadno mi je da citam uputstva itd.
Razumeo sam da je princip ulaska u taj svet tako izazovan,desava se da igraci nemogu da se odvoje od takmicenja.
Verujem da broadband konekcija omogucava non-stop taj fazon,taj uslov neispunjavam,kopka me to sto se prica o velikom novcu koji se trosi.
Ako se nadje osoba koja se zabavila Wow-om,neka kaze koliko ga je kostalo zadovoljstvo?
Sasa011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2006, 12:30   #11
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Talking Re: WoW, za i protiv!

Citat:
Sasa011 kaže:
Ja sam za Wow,da vidim to hvaljeno cudo video igre.Nepoznajem nikoga ko je probao da igra Wow.
Kao pocetnik voleo bih da naucim o njoj kroz praksu,dosadno mi je da citam uputstva itd.
Razumeo sam da je princip ulaska u taj svet tako izazovan,desava se da igraci nemogu da se odvoje od takmicenja.
Verujem da broadband konekcija omogucava non-stop taj fazon,taj uslov neispunjavam,kopka me to sto se prica o velikom novcu koji se trosi.
Ako se nadje osoba koja se zabavila Wow-om,neka kaze koliko ga je kostalo zadovoljstvo?
0 dinara sine. pogledaj moje postove iznad [snoop - ja sam taj]. pozz
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2006, 14:22   #12
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: WoW, za i protiv!

Protiv!
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2006, 15:50   #13
ChichA
Novi član
 
Član od: 23.3.2006.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WoW, za i protiv!

pa da kazem i ja par reci! jos nemam original wow. igrao sam na priv serverima i tu sam se navukao. elem, sad shvatam da je to gubljenje vremena i da je original prava stvar. cekam malo novca i vremena i da konacno zavrsim fax i sigurno, ali SIGURNO kupujem WOW. definitivno najbolja igra koju sam igrao. napominjem da sam igrao kod ortaka original. GW nije los, ali ipak wow je wow znaci jedinu manu sto sam video je u:
1) pretplata (1500din mesecno)
2) guta vreme
3) nema 3
pa tako vam je ljudi, najbolje stvari se placaju.
cya!!!
ChichA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2006, 14:43   #14
Stefan92
Novi član
 
Član od: 27.7.2006.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WoW, za i protiv!

Citat:
REDisLAW kaže:
Protiv!
Poceo sam sa WoW - om pre 3-4 meseca . Na pocetku sam igrao offline jer nisam imao konekcije ( offline sa onim nekim serverom ali nema nista npc-eva) onda sam dobio internet Wireless 128 kb .Igrao sam na piratskim serverima sve dok nisam naisa na server Rivera. To je valjda piratski server besplatan je (naravno) igra oko 600 - 700 ljudi uvek online a samo 150 latency . Sve radi kao na official serverima. A ja sam ZA WOW !!! I vec sam pravi zavisnik WoW-a igram ga po cele dane ali radije idem negde sa drugarima (na bazen itd.) znaci nisam toliki zavisnik . Ovaj Rivera je PvP server i ja uzivam igrajuci na njemu !
Stefan92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2006, 18:37   #15
Sasa011
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 75
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WoW, za i protiv!

Citat:
6am3 Fana71c kaže:
0 dinara sine. pogledaj moje postove iznad [snoop - ja sam taj]. pozz
Navikao sam da neplacam gotovo nista,zato me interesuje malo opsirnije taj racun koji iznosi nula dinara.
WoW predpostavljam moze da se nadje kod "prijatelja" iz kraja.Moze cuo sam po ceni 3000-4000 dinara.Videcu da sakupim tu sumu.Kako izgleda online veza,jesu li modemi upotrebljivi,treba li nesto brze?
Setio sam se upravo da tesko mozes da mi odgovoris,pa to bi bila reklama,ako postoji nacin da se prodje jeftino.
Sasa011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2006, 22:47   #16
TheProphecy
Član
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 486
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 79 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: WoW, za i protiv!

Citat:
Sasa011 kaže:
Navikao sam da neplacam gotovo nista,zato me interesuje malo opsirnije taj racun koji iznosi nula dinara.
WoW predpostavljam moze da se nadje kod "prijatelja" iz kraja.Moze cuo sam po ceni 3000-4000 dinara.Videcu da sakupim tu sumu.Kako izgleda online veza,jesu li modemi upotrebljivi,treba li nesto brze?
Setio sam se upravo da tesko mozes da mi odgovoris,pa to bi bila reklama,ako postoji nacin da se prodje jeftino.
I mene zanima sve ovo,i jos da pitam jel postoji krekovana verzija igre koja moze da se igra online?
TheProphecy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2006, 23:50   #17
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: WoW, za i protiv!

Na zvaničnim serverima, ne. Niti će ikada. Proverava se autentičnost CD ključa, koji ti nemaš.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pirati??? Carl Jonson CJ O igrama uopšte 840 19.1.2007 14:25
12/2005 "Bedni mali korisniče" oluja „Ja, igrač!” 294 12.8.2006 9:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com