Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Ostale komponente

ŠDK - Ostale komponente Saveti u vezi sa kupovinom kućišta, napajanja, periferija, štampača, skenera, tastatura, miševa, džojstika...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.8.2020, 21:10   #1
Boshkosh
Novi član
 
Član od: 2.8.2020.
Poruke: 5
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Low budget Gaming Tastatura i Miš

Ćao ljudi,

nov sam, pa budite blagi ,

kupujem tastaturu i miša, može komplet a može i razdvojeno, u cenovnom rangu do ~4000 din ukupno. Kupujem ih za dvojicu klinaca (mojih), od 9 i 11 godina, koji provode i više vremena nego što bih voleo igrajući fortnite. Kako sam se dugim nedruženjem sa tržištem, komponentama a i igricama doveo na nivo apsolutnog laika, a imam minimum vremena za istraživanje, da li biste mogli da mi date neku preporuku "from the top of your heads" za dobru kupovinu u ovoj kategoriji? Važan faktor bi mogao da mi bude izdržljivost, jer će ovo biti treći miš i druga tastatura za godinu dana. Glavna upotreba periferija je za Fortnite, pa ako neko ima iskustva, zaista bih cenio uput.... pretpostavljam da u niskom budžetu i nema mnogo izbora/razlike, ali svejedno me zanima šta bi bio neki vaš favorit od aktuelnih ponuda?

Thanks a heeps!

-B.
Boshkosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2020, 21:25   #2
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Low budget Gaming Tastatura i Miš

Za te pare nema ničeg kvalitetnog (tastatura + miš) a da može da se zavede pod "gejming" kategoriju, tj. da je šareno. Imaš Redragon komplet sa Centrophorus mišem baš za te novce ali ne očekuj neki kvalitet. S obzirom da su klinci u pitanju koji će to brzo da razdrndaju ne isplati ti se neka veća investicija, teraj to pa dokle izdrži.

Za jeftinog i kvalitetnog miša moja preporuka za A4Tech Bloody (2-2.5k dinara), ali ga nisam testirao u dečjim rukama
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Boshkosh (5.8.2020)
Stara 4.8.2020, 21:56   #3
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Low budget Gaming Tastatura i Miš

miša gledaj da ima avago senzor, kao i taj a4, ja imam Natec bili jedno vreme manje od 1000 din a posle se promenio menadžment i poskupelo na standardnu cenu...
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci:
Boshkosh (5.8.2020)
Stara 4.8.2020, 23:58   #4
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: Low budget Gaming Tastatura i Miš

Proveri cene za Cooler Master Devastator komplet.
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DBrave na korisnoj poruci:
Boshkosh (5.8.2020)
Stara 5.8.2020, 11:03   #5
Boshkosh
Novi član
 
Član od: 2.8.2020.
Poruke: 5
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Low budget Gaming Tastatura i Miš

Prvo, hvala vam svima na brzim i sadrzajnim odgovorima! Odmah se bacam na proveru predloga , a ako neko ima jos neki naglasak na posebnu specifikaciju kao što je dao water wizard, da znam na šta još možda da obratim pažnju, bio bih zahvalan.

Još nešto, da li neko ima iskustva ili bi mogao da me posavetuje u vezi rampage smx-r85 za nekih 2.5k, klinci su ga pronašli na jednom domaćem sajtu, a vizuelno podseća na taj valjda čuveni "ninja air 58"... pa ako bi neko mogao da prokomentariše bio bih presrećan.

Hvala unapred!
Boshkosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koja tastatura za gaming, mehanicka vs membrana? makiem ŠDK - Ostale komponente 3 7.3.2015 12:09
Tastatura za gaming (po mogucstvu mehanicka) Graficar92 ŠDK - Ostale komponente 10 28.7.2014 0:03
Tastatura (dosta kucanja, ne nužno gaming) Father Jape ŠDK - Ostale komponente 2 22.7.2014 12:34
'Ajmo, menadžeri! huligan Upravljačke simulacije 1131 10.3.2010 23:17
Miš i tastatura (40 €) Schnak3 ŠDK - Ostale komponente 12 14.7.2009 22:28


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com