Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.7.2012, 15:11   #81
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

^ Da slazem se, samo se pitam sta dalje igrati...dragomix...ha? Moz Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier?
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2012, 15:55   #82
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
^ Da slazem se, samo se pitam sta dalje igrati...dragomix...ha? Moz Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier?
Odigraj ga, ali ces biti poprilicno razocaran posle ove igre. Mislim prica u GRFS-u je ocajna, debilna, idiotska, povrsna... Gameplay je zanimljiv, osvezavajuci, ali ne dovoljno da popuni ogromnu rupu koju ostavlja prica. Iskreno mi se vise svideo gamplay u GRO-u i cela mehanika. Ako si ljubitelj TPS-ova obavezno odigraj, ali kad odigras ima samo da uocis koliko su ova i igra kao BD posebne, mozda ih budes cenio malo vise.

Inace posto sam odigrao sve, igram drugi prelaz ovoga, a u medjuvremenu sam se bacio na PES 12 wii ediciju preko neta, pa ako je neko zaintresovan za neku partiju...
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2012, 20:01   #83
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Instalirao sam ovu igru i interesuje me koliko je duga kampanja?

Inace dosao sam na pocetku do dela gde posle pucnjave ispred one staklene zgrade, propadam u neki hol i tu ponovo nagrnu oni teroristi i uvek me ubiju. Ali precicu i to, siguran sam

Btw. Igram na normal, ali me interesuje da li je normalno da uvek budem na "manjak" sa municijom?
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2012, 20:28   #84
Assassinator
Veteran
 
Član od: 11.3.2012.
Poruke: 813
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 457 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
PeTkO kaže: Pregled poruke
Instalirao sam ovu igru i interesuje me koliko je duga kampanja?
Btw. Igram na normal, ali me interesuje da li je normalno da uvek budem na "manjak" sa municijom?
Pa igra ima
Spoiler za broj chaptera:
15 chaptera,
a da, uvek ces biti u skripcu sa municijom, tako je koncipirana da moras da brojis svaki metak i da ih "razumno" koristis (citaj: headshot )
Assassinator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2012, 23:46   #85
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Ovo je stvarno igra sa solidnom pricom, boljom od mnogih shooter-a u poslednje vreme.
Malo me podseca na Rainbow Six Vegas, zbog sguadmate-ova, njihovih asistencija i lecenja.
Bilo bi *awesome* da je Dubai uradjen u open world stilu, ili dodate neke stvari kao kustomizacija oruzja, realnije napucavanje, ali i pored toga je ovo solidan shooter.
Potencijalno dobar setting za neki survival horror.
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2012, 0:25   #86
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
Marko Radonjic kaže: Pregled poruke
Ovo je stvarno igra sa solidnom pricom, boljom od mnogih shooter-a u poslednje vreme.
Malo me podseca na Rainbow Six Vegas, zbog sguadmate-ova, njihovih asistencija i lecenja.
Bilo bi *awesome* da je Dubai uradjen u open world stilu, ili dodate neke stvari kao kustomizacija oruzja, realnije napucavanje, ali i pored toga je ovo solidan shooter.
Potencijalno dobar setting za neki survival horror.
Ja bi ovo i okarakterisao kao horor igru. Nema elemenata koji mogu da te uplase, ali ima koji mogu da se igraju sa tvojim mozgom, a to je mnogo uverljiviji horor, po meni, od onog strasnog.

Ima par momenata kad moze covek da se uplasi. Meni je par puta bilo i muka, ali ne zbog igre dobio sam stomacni virus! Imam jak stomak inace.

Bez sale, igra jeste neka vrsta horora.

P.S. Mislim da su prvobitno hteli da igra bude open world, to bi stvarno bilo odlicno, da sam otkrivas delove price po svojoj zelji, ali mislim da ne bi bilo ovako intenzivno iskustvo kao sad.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2012, 17:34   #87
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Za sve koji su presli igru, nikako nemojte da citate ako niste:

http://www.ign.com/articles/2012/07/...c-ops-the-line

Spoiler za MASIVNI SPOILER:
Ko nije provalio, svo vreme u igri ste antiheroj. Ne znam dal je neko primetio sta pise po ekranu dok se igra ucitava, ali ima par zanimljivih stvari. Najzanimljiviji text mi je bio:

You are not a bad person.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2012, 17:49   #88
Assassinator
Veteran
 
Član od: 11.3.2012.
Poruke: 813
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 457 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

To ili ono, mada se ne secam kako je tacno pisalo, ali znam da se odnosilo na
Spoiler za na sta se odnosilo:
dissociative disorder ono od cega ti patis
Assassinator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2012, 19:46   #89
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Upravo sam zavrsio igru...
Spoiler za Utisci o igri, sadrze pricu:
Ja ne mogu da verujem koliko je ovo braindfuck igra. Jedna od najacih stvari u celoj igri jeste sto na kraju mi nije uopste bilo jasno sta se zapravo desavalo, tj. da li je cela prica bila samo halucinacija ili real life. A drugo sto mi se zasvidjala je kada dodju u epilogu ona dva hamvija i kada te vojnik moli da mu predas oruzije, i kada udjes u hamvi on te pita u fazonu "Prosli smo kroz ceo grad, i videli svasta, kako ste to preziveli", a njegov odgovor je bio samo "You said that I did survive?". Definitivno brainfuck igra. Od mene ocena 9/10, samo zato sto mi je uvek falila municija i zbog nerealno jakih "heavy man"-ova
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2012, 19:55   #90
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
PeTkO kaže: Pregled poruke
Upravo sam zavrsio igru...
Spoiler za Utisci o igri, sadrze pricu:
Ja ne mogu da verujem koliko je ovo braindfuck igra. Jedna od najacih stvari u celoj igri jeste sto na kraju mi nije uopste bilo jasno sta se zapravo desavalo, tj. da li je cela prica bila samo halucinacija ili real life. A drugo sto mi se zasvidjala je kada dodju u epilogu ona dva hamvija i kada te vojnik moli da mu predas oruzije, i kada udjes u hamvi on te pita u fazonu "Prosli smo kroz ceo grad, i videli svasta, kako ste to preziveli", a njegov odgovor je bio samo "You said that I did survive?". Definitivno brainfuck igra. Od mene ocena 9/10, samo zato sto mi je uvek falila municija i zbog nerealno jakih "heavy man"-ova
Obavezno odigraj igru jos jednom, skapiraces stvari polako. Imaj u vidu da igra ima otprilike 8 krajeva, u zavisnosti kako si odigrao celu igru i koliko si...

Spoiler za Spojler za spojler :):
Na kraju lud. Pred tobom su naizgled izbori koje ne mozes da promenis, ali to bas nije tako. Uvek imas izbor, sem u par situacija, i u zavisnosti od izbora igra ti servira svoje krajeve. Mogu da te obradujem i kazem da si odigrao sa ovim losijim krajem kad si potpuno poludeo. Imam i jedan TIP, slusaj svoje saborce sta ti pricaju, jedan je ludji od drugog i bukvalno su dve strane tvoje savesti, jedan je realna, drugi ova strana koja halucinira. Provali sam koji saborac je koja strana i kog treba da slusas.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2012, 20:15   #91
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Mislim da ne postoji tema sa vise spojlera od ove.
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2012, 1:28   #92
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
NIDZA bOj kaže: Pregled poruke
Mislim da ne postoji tema sa vise spojlera od ove.
Pa sta god da kazes pokvarices nekome igru. Bolje da je igrac u zabludi da se radi o Gears of War klonu gde tri americka superspecijalca rokaju sve sto hoda na dve noge, tako ce iznenadjenje i osecaj tokom igranja biti potpun.

Inace lik koji je napisao scenario za igru je rekao da ne zeli da svi igraci zavrse igru, svako ko je... pa opet spoiler

Spoiler za MASIVNI SPOILER, AKO NISI PRESAO NE OTVARAJ:
nastavio da igra posle pada helikoptera poprilicno uporan igrac. Za njega je to mesto gde bi vecina igraca trebalo da stane sa igrom i nikad se vise ne vrati.


Jos jedna zanimljiva informacija je da su tokom test faze igre neki testeri bukvalno odlazili posle nekih delova igre, nisu se vratili da je testiraju ponovo. Pricaju da je bilo i suza medju testerima, nasilno izbacenih dorucaka itd... Izgleda smo mi postali poprilicno imuni na ovakve stvari i imamo poprilicno jak stomak, mada moram da priznam da me je nekoliko scena poprilicno ostavilo bez teksta i potreslo do srzi. Sigurno je slucaj sa vecinom igraca isti.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
Boondock Saint (22.7.2012), NIDZA bOj (22.7.2012)
Stara 23.7.2012, 19:48   #93
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Nabavio i ja ovaj Spec Ops po preporuci mnogih ovde( najvise @dragomix-a) i moram da kazem da me je igra apsolutno odusevila, prica definitivno bolja od MP3, stvarno se ne secam kada sam igrao ovako imerzivnu igru. Binary Domain je vise arkadna igra u poredjenju sa ovom(i dalje je dobra), ali ovo je najbolje opisati kao koriscenje medijuma kao nacina za pricanje price, po tome mogu da je generalno poredim sa Limbom, Braidom, Shadow od Colossusom i Icom....
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Boondock Saint na korisnoj poruci:
dragomix (23.7.2012)
Stara 23.7.2012, 20:54   #94
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
Boondock Saint kaže: Pregled poruke
Nabavio i ja ovaj Spec Ops po preporuci mnogih ovde( najvise @dragomix-a) i moram da kazem da me je igra apsolutno odusevila, prica definitivno bolja od MP3, stvarno se ne secam kada sam igrao ovako imerzivnu igru. Binary Domain je vise arkadna igra u poredjenju sa ovom(i dalje je dobra), ali ovo je najbolje opisati kao koriscenje medijuma kao nacina za pricanje price, po tome mogu da je generalno poredim sa Limbom, Braidom, Shadow od Colossusom i Icom....
Gameplay je samo sredstvo koje sluzi svrsi price. To sto pucas u druge ljude ima potpuno drugaciji smisao nego u bilo kojoj drugoj igri pa je apsurdno pricati o nekom nedostatku u ovom delu, trazenja nekakvih raznovrsnijih protivnika ili nedostataka cover sistema. Sve to je u sluzbi price i potpuno je nebitno kakvo je izvodjenje. To je rekao i tvorac igre, okacio sam gore u nekom postu.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2012, 21:05   #95
acaaca
Član
 
Član od: 12.6.2012.
Poruke: 267
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Po meni grafika nije na nivou MP3,a prica nekako suplja,naivna i tako dalje.
acaaca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2012, 21:44   #96
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Kazi da se moras zrtvovati par ceptera i onda sledi jedan bum u prici..
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2012, 21:51   #97
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

@acaaca Nadam se da je ovo bio samo troling post, jer ja ne mogu da shvatim ozbiljno nikog ko prvo pominje grafiku pri komentarisanju igre. Mada bi zeleo da cujem tvoju komparativnu analizu narativne strukture u obe igre....
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2012, 21:54   #98
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
Boondock Saint kaže: Pregled poruke
@acaaca Nadam se da je ovo bio samo troling post, jer ja ne mogu da shvatim ozbiljno nikog ko prvo pominje grafiku pri komentarisanju igre. Mada bi zeleo da cujem tvoju komparativnu analizu narativne strukture u obe igre....
Uh, to bi zeleo da cujem! I to kako je prica "suplja" i "naivna"?
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2012, 22:01   #99
acaaca
Član
 
Član od: 12.6.2012.
Poruke: 267
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Sto ne volim kad igra ima vise krajeva ne samo ova nego bilo koja druga.Nije mi uopste jasno zasto prave igre na taj nacin.Jel moguce da je neko plakao dok je igrao ovu igru.
acaaca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2012, 22:13   #100
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
acaaca kaže: Pregled poruke
Sto ne volim kad igra ima vise krajeva ne samo ova nego bilo koja druga.Nije mi uopste jasno zasto prave igre na taj nacin.Jel moguce da je neko plakao dok je igrao ovu igru.
Da, moguce je. Ni meni nije sve jedno bilo u nekim delovima. Preziveo sam rat, kao i vecina ljudi, i ma koliko mali ili veliki bili na svakog je ostavio neki negativan utisak.

Spoiler za Moj upecatljiv momenat kad mi je bilo najteze:
Kad sam video majku koja drzi svoje spaljeno dete. To je najupecatljiviji momenat. Nisam mogao a da ne pomislim na brojne zrtve, svih ratova. Cinjenica da sam ja direktno bio odgovoran, pa makar i kroz heroja-antiheroja me je uzasnulo. Odmah se u meni probudio bes i kao i nas heroj, pomislio sam da je bas 33. divizija kriva, a ne ja. Bio sam nemilosrdan od tad, pa do jednog drugog dela igre.


Igra je cisto remek delo, to stvarno i istinski mislim.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
XFX To Introduce Power Supply Line Soon - 850W Black Edition Picard Ostale komponente 7 14.9.2009 21:07
Menjanje LINE IN u LINE OUT na notebooku... Pomoć! Vombat Zvuk na računaru 8 20.10.2008 11:08
Šah on line vuka13mv Mrežne igre 3 2.9.2008 14:45
Linux i off line optimus_prime Slobodni softver 25 7.9.2006 1:59
Problem sa sa LG combo!! mileki Kvarovi 22 23.4.2006 20:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com