Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.9.2015, 21:56   #5181
nesudjeni clocker
Član
 
Član od: 3.7.2014.
Lokacija: Novi Sad/Požega
Poruke: 101
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 43 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Spoiler za quest:
Tris je ostala u Novigradu, evo sad sam bio kod onog prodavca, blizu mosta i kupleraja, ali kod njega nema da se kupi "Nobleman Statue". Da nema negde u Oxenfurtu tih relikvija? Ja sam taj quest već pokrenuo sa Tris, i ona je nakon toga rekla "da idemo na jedno mesto gde zidovi nemaju uši".
^pardon, treba da kupis jade figurine od tog merchnata. ako ni to nece, onda je bug
nesudjeni clocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 21:56   #5182
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Information about new Expansion comes from German magazine called Gamestar. A user on the official forum translated the following:
  • quite a few bosses, every last unique and in comparison to the base game quite difficult
  • no new region but the map will be extended in the north and north-east of Novigrad. The mood reminds him of Witcher 1
  • we will visit the Oxenfurt academy
  • Shani romance won't have any effect on Triss/Yen
  • Our Witcher 1 choice regarding Triss/Shani won't have any effect

He talks a bit about the runeword mechanics:

A special merchant builds runewords out of three runes and burns them into our sword or armour. We can level that runeword with (a lot of) gold. The runewords have unique effects, for example burning enemies explode when they die.
  • there will be 5 new talents.
  • new items including one new set (which enhances signs)
  • high level variant of the school of the viper set
  • we will have now four slots for potions instead of two (can't change them during combat anymore though)
Overall the Gamestar editor described it as "Enormous, full of variety and superbly written- a superb addon for a small price"
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1117268
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Al Capone (26.9.2015), maxiMD (27.9.2015)
Stara 27.9.2015, 10:30   #5183
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

1.08 je zadnji
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2015, 21:03   #5184
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Monster spil counter -> Ubaci u dek sve Freeze karte i moli boga da budu prisutne u deljenim kartama. I naravno, ako se protivnik previse isprsi u prvoj rundi pusti ga da pobedi, sa sto manje svojih bacenih karata.
Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ja sam protiv onog hobita igrao sve spijunske karte, plus je i on imao sve spijunske karte.
Nastade opsti haos sa skoro po 20 bacenih karata na obe strane. Bilo je tu i Decoy-a i onih Healer specijalki, pa su se vracali spijuni po nekoliko puta.
Znam sve, tu taktiku protiv Monsters špila sam i ja koristio. Što se tiče tog gwent turnira, i kod mene je bilo slično suludih partija, ali u poslednjoj mislim da je onaj matori imao Monsters špil, a ja naravno dobio očajne karte, a nisam napravio save pre toga i onda batalio, tj. izgubio i nastavio dalje. Mrzelo me da ceo turnir krećem od početka.
Čini mi se da je čak imao i masu onih decoy karata, pokupio mi sve špijune, užas.
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2015, 21:07   #5185
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
Ne znam da li si naisao na onog Arch Griffin-a na Skeliskim ostrvima?

Mene je taj Griffin masakrirao dok sam bio na lvl 32-34 i to na normalnim tezinama. Dva dana sam pokusavao da ga ubijem, vikend mi prosao i nisam uspeo da ga ubijem.

@maximMD monster spil je ubedljivo najtezi spil protiv kog se moze igrati. Ja sam presao kasnije na Nilfgard kad sam dobio dovoljno hero karata, pobacao iz spila sve sitne karte da mi ne ulaze u deljenje, a leader ability je bio onaj da onemugucava suprotnog lidera da koristi svoj ability.
Tog Griffin-a nisam ni pokušavao. Obilazio sam ga povremeno da vidim koji je lvl, jer je u početku stajalo samo "??", pošto je bio ko zna koliko nivoa iznad mene. Kada sam video da je lvl 42 ili 45, shvatio sam da čak i sa Geraltom lvl 34-35 nema šanse da ga dobijem.
Pitam se da li će da mu poraste level ako krenem na New Game +? (mislim na Griffin-a, naravno)
Što se tiče gwent-a, slična mi je bila taktika sa Nilfgaard špilom, samo sam ja koristio leader ability da vidim 3 protivnikove karte.
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2015, 1:08   #5186
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2015, 7:20   #5187
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

^video is private
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2015, 8:31   #5188
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
^video is private
Bio ign klip,intervju sa devom u vezi nove ekspanzije sa novim skrinovima.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2015, 11:39   #5189
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Uklonili su i sa sajta izgleda ,verovatno je doslo do greske pa su izbacili ranije.Reuplodovace opet sigurno.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2015, 12:21   #5190
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

http://www.gamespot.com/articles/why.../1100-6430925/

Citat:
Within the first two hours of The Witcher 3: Wild Hunt's upcoming expansion, I fought three bosses, angered a royal family, stopped a beheading, committed a beheading, battled the spirits of a legendary bloodline, and attended a wedding while possessed by a sarcastic ghost.

There are still eight more hours of content I haven't even touched.
http://www.vg247.com/2015/09/28/the-...tone-hands-on/

http://www.pcgamer.com/love-giant-fr...rst-expansion/

Citat:
During the two hours I spent playing Hearts of Stone, the first expansion for The Witcher 3, I gutted a massive frog, crashed a wedding while possessed by a medieval bro-ghost, and was applauded by a man I decapitated seconds prior. Hearts of Stone impresses with how it skirts around the expectations of typical Witcher quest fare and wraps so many surprising, disparate threads together in such a short time. Two hours is only a piece of the proposed 10, and even though Hearts of Stone is structurally familiar, it feels like The Witcher 3 at its best.
http://www.eurogamer.net/articles/20...-stone-preview

Citat:
By calling Hearts of Stone an expansion, Polish developer CD Projekt Red set an expectation - an expectation of something grand, and something extraordinary. Ordinary, you see, is downloadable content. Expansions are rarer, bigger beasts. But in the case of Hearts of Stone, 'expansion' is misleading. Sure, it's £8, so it's not comparable to a £35 World of Warcraft expansion, and it has only been in development for around five months, but still: it doesn't quite live up to the billing.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Al Capone (28.9.2015), Dovahkiin (28.9.2015), pentraksil (28.9.2015)
Stara 28.9.2015, 13:37   #5191
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Da, veoma si blizu. Kad zavrsis preostale main pod-kvestove dolazi na redu finalni kvest. Mislim, mozes slobodno da zavrsis taj kvest, znaces kada dolazi finalni kvest.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2015, 13:57   #5192
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ali pazi ako omaneš taj kvest...
Spoiler za :
...vraćaš se nazad kroz vreme u trenutak kad si tek došao u White Orchard i svi kvestovi se resetuju kao da ih nikad nisi radio.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
Al Capone (28.9.2015)
Stara 28.9.2015, 14:11   #5193
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

^ma sta naprica?
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2015, 15:27   #5194
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Sto se tice svih tih objasenjenja, cesto su opsi uslova vezanih za kraj nedovoljno jasni.

Sve u svemu, ima nekih 4-5 izbora gde pola ili vise (ne svi, kao sto pise na nekim mestima) mora da budu korektni da ne dobijes los kraj.

A ako nije taj kraj, moze da bude jedan od druga dva kraja, od kojih jedan bas trazi specifican set okolnosti da moze uopste da se dobije, u suprotnom dobija se onaj drugi.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2015, 15:40   #5195
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Pazi ovu stvar na primer, to mi nije jasno.
Spoiler za događaj:
Što se tiče borbe između Nilfgarda i Severa, idem ka tome da Kralj Radovid dobije, koliko god da je lud, ne može biti luđi od Emhyra.
E sad, ja sam sa Ciri posetio Emhyra i odbio novac koji mi je nuđen.
U slučaju da Emhyr pogine dal Ciri ima šanse da postane Empress?
Kad vec oces da budem konkretan:

Spoiler za end game spoileri:
Ako ne dobijes los kraj (tj. oni razgovori sa Ciri imaju vise pozitivnih nego negativih stavki), moguca su dva kraja.
Ciri witcher i Ciri imperatorka.

Da bi Ciri ikako postala imperatorka, Emhyr mora da dobije rat, a to zahteva da atentat na Radovida bude uspesan i da Djikstra ne preuzme kontrolu posle toga.

Ako nije bilo atentata na Radovida, ili je bilo i Djikstra preuzima kontrolu, onda Nilfguard sigurno gubi.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2015, 15:41   #5196
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Na šta se igranje RPG-a svelo, na štelovanje kraja Kraj treba da bude posledica odluka u toku igranja a ne cilj. Ja sam dobio "najbolji" kraj bez jednog jedinog sekunda utrošenog na razmišljanje o tome kakav će epilog biti. Doduše ja pod "najbolji" i dalje smatram...
Spoiler za :
... Radovid ispred Emhyra.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
filpan (29.9.2015)
Stara 28.9.2015, 15:48   #5197
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Inace, moje licno shvatanje:

Spoiler za kraj:
Ja nikakav kraj sa Radovidom na celu ne samtram pozitivnim krajem. To defakto znaci da sva desavanja u Novigradu postaju globalna posast kroz cela severna kraljevsta. Sta ce Triss na to da kaze?

Bilo koji od druga dva kraja je bolja solucija. S tim da resenje sa Dijkstrom zahteva neke ljigave odluke od strane samog Geralta.

Spoiler za Dijkstra ending:

Poslednja ispravka: player1 (28.9.2015 u 16:53)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Gatti.Gatozza (21.10.2015), marko-marko (4.10.2015)
Stara 28.9.2015, 16:32   #5198
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Pa sad...
Spoiler za :
... klanje je za Sever uvek bilo normalno stanje. Po meni ako situacija postane nepodnošljiva lakše je ubiti tiranina koji živi u tvojoj kraljevini. Čak i ako eliminišeš Emhyra njegove trupe na Severu sigurno ne bi odjednom magično nestale preko noći. Neko drugi bi preuzeo presto a iz knjiga se odlično vidi koliko je aristokratija Nilfgarda gora od bilo čega što Radovid ikada može da uradi.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2015, 16:47   #5199
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

@player1
Potpuno se slažem. Kako ikome može da bude
Spoiler za spojler:
Radovid dobar izbor?!? Čovek je postao poremećeni manijak, koji je dao "odrešene ruke" sumanutim religioznim fanaticima da ubijaju koga god požele. Emhyr jeste surov, ali je tipičan osvajač, koji želi da ga poraženi protivnici prihvate kao vrhovnog vladara. I spreman je na kompromis i dogovor, što vidimo po tome što je čak i Roche pristao na deal sa njim. Čak i u knjigama gde je predstavljen kao malo tvrđi nego u igrama(sad je malo ostario, pa je "omekšao" ) je Emhyr uglavnom bio vrlo pragmatičan i razuman.

@Dovahkiin
Ne razmišljaj ni sad, nego igraj kako ti dođe i dobićeš kraj kakav zaslužuješ. U tome je cela poenta RPG igara, ne da nameštaš kraj. Uvek možeš da u sledećem prelazu namestiš kako ti odgovara, prvi neka bude po osećaju.
Ja sam jedino pogledao na netu par misija koje su mi bagovale, tj. jedna mi je bagovala, a drugo je bila lokacija jednog od Witcher armora koji sam se mučio da nađem. Negde mi je bio promakao, i to sam shvatio tek kasnije, pa sam morao da potražim na netu.
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2015, 16:54   #5200
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Pa sad...
Spoiler za :
... klanje je za Sever uvek bilo normalno stanje. Po meni ako situacija postane nepodnošljiva lakše je ubiti tiranina koji živi u tvojoj kraljevini. Čak i ako eliminišeš Emhyra njegove trupe na Severu sigurno ne bi odjednom magično nestale preko noći. Neko drugi bi preuzeo presto a iz knjiga se odlično vidi koliko je aristokratija Nilfgarda gora od bilo čega što Radovid ikada može da uradi.
Zato je najbolje da
Spoiler za spojler:
Ciri postane carica Nilfgaard-a, a Radovid i Dijkstra mrtvi. Tako si prilično siguran da neće tek tako doći do bilo kakvih novih bezumnih sukoba.
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com