Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.6.2018, 15:36   #11
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

45h za sada, level 39. Leveli piče samo zbog onog perka.
Svi poeni su u gunslinger, rifleman, toughness, gun nut (bezveze), sneak, ninja, scrounger, bloody mess.

Nosim uvek sniper Reba 2, čisto da vidim šta je ispred i da sredim iz daljine, pištolj 10mm kupljen tamo u Goodneighbor. Zato sam rekao da je gun nut bezveze bačeni poeni, jer dok ja nabavim materijal i levele, već se pojavi oružje koje ima sve upgrade...Taj pištolj ima i prigušivač i veći okvir, msm sve je max.
Uvek je tu i pumparica, i jedan laser rifle.

Hoću da, se malo igram uloge silver shrouda pa bi valjalo ''commando'' budziti jer mi treba za njegovu mašinku...trenutno 14 dmg daje lol.
Inače armor je u igri izgleda nebitan, power armor me ne interesuje, svi oni metalni, kožni, combat delovi su gluposti. Ne sviđa mi se izgled. U suštini možeš da obučeš neko obično odelo pa na njega da stavljaš te zaštitne delove.
Ne znam nosim odelo silver shrouda i lepo mi izgleda i to je to. Do sada nisam video nikakav jedinstven armor.

Izazova osim Deathclaw ni nema, možda oni MIrelurk. A i čini mi se da je Deathclaw sada u odnosu na New Vegas, lakši za ubiti i na manjim levelima.

Kvestovi ok, ništa posebno, smaraju oni minuteman, non stop ih ima, možeš tako farmati beskonačno izgleda. Pored main questa radim samo još Railroad. Vidim da je tu i BoS, ali ne znam da li da im priđem.
Od kompanjona koristim Stronga, jer tenkuje

Sve u svemu, dobro je za dokolicu. Upališ odradiš jedan ili dva kvesta ili prošetaš do dela mape gde nisi bio očistiš i izađeš.
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fallout


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Fallout: New Vegas zdravkelja Role-Play 1826 6.10.2020 13:15
Fallout Trubac Role-Play 23 10.8.2012 12:48
Fallout Online nije interplay negu rusi :D IYIARKO MMORPG igre 25 22.11.2010 1:32
Windows 7 64bit i Fallout 3 se nesto ne vare ivanza Operativni sistemi 11 1.9.2009 22:05
FALLOUT CASE na Bethesda blogu Zver SK Case Chase 3 23.3.2008 15:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com