Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Cvet kompjutera

Cvet kompjutera Vicevi, slike, sajtovi i ostale „zezalice”...
(POSTOVI SE NE BROJE!)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.3.2012, 3:26   #7581
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Razumem da se 4chan i 9gag "ne podnose"...
LOL cripple fight!
SirDuck je offline  
Stara 15.3.2012, 4:00   #7582
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

Citat:
noisy kaže: Pregled poruke


Roccat's new mouse has a built-in achievements system for scrolling, clicking, and more!
Bio je ranije programcic za to...
evanghelion je offline  
Stara 15.3.2012, 5:17   #7583
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
May I ask - why?
Ako je počeo i 9gag sad da se hejtuje masovno... Razumem da se 4chan i 9gag "ne podnose"...
Nema veze sa 4chanom.
  • 9gag content je upropastio ono sto su "meme"ovi predstavljali za internet
  • 9gag content vecinom uopste nije smesan
  • Ljudi s 9gaga su upropastili izraze True Story, That awkward moment, Mother of god
  • Ponekad mi se desi da odlucim da odem na 9gag i jednostavno se jako jako jako razbesnim i moram Ctrl+W (sto mi se inace jako retko desava jako sam smirena osoba, i ovo je veoma subjektivno i verovatno nije za ovu listu)
  • 9gag non stop vrti isti content i sve je strasno repetitivno (ovo kaze neko ko ide na /b/ svaki dan, da)
  • CANCER CANCER CANCER CANCER CANCER CANCER
Mr.Lukyas je offline  
Stara 15.3.2012, 10:11   #7584
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

Koja frka oko smesnih slika. Sve ima svoj rok trajanja, sta si mislio, da ce zauvek biti smesno? I gde po tvom misljenju postoji kvalitetan sadrzaj?
SirDuck je offline  
Stara 15.3.2012, 12:25   #7585
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

Ako se humor sveo na 9gag, 4chan, vukajliju i tandara-mandara, onda sam ja:

altas je offline  
Stara 15.3.2012, 12:30   #7586
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

@SirDuck - Pa kako si tako slep, SAMO NA 4CHANU POSTOJE SMESHNE STVARI!!!11oneoneeleven

Shalu na stranu, ne smarajte. Ako vam se ne svidja neshto, niko vas ne tera ni da vam se svidi, a ni da pratite temu. Humor je subjektivna stvar, nekome Jim Carrey nece biti smeshan, shto ne znachi da on ne uveseljava milione.

Dodushe, u nekim stvarima se slazhem - 9gag jeste postao repetitivan i neke stvari su izgubile smisao. To ne znachi da tamo nema nichega smeshnog, a pogotovo ne znachi da treba da kukate na sav glas chim neko postavi link sa 9gaga ili referencu ka 9gagu.

Inache, to shto ste izneli upravo i lichi na ovo shto je doctor rekao - klasichan hejt 4chana i 9gaga.
Doomche je offline  
Stara 15.3.2012, 12:34   #7587
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
...lichi na ovo shto je doctor rekao - klasichan hejt 4chana i 9gaga.
Thank you. Case closed.
doctor je offline  
Stara 15.3.2012, 13:10   #7588
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
@SirDuck - Pa kako si tako slep, SAMO NA 4CHANU POSTOJE SMESHNE STVARI!!!11oneoneeleven

Shalu na stranu, ne smarajte. Ako vam se ne svidja neshto, niko vas ne tera ni da vam se svidi, a ni da pratite temu. Humor je subjektivna stvar, nekome Jim Carrey nece biti smeshan, shto ne znachi da on ne uveseljava milione.

Dodushe, u nekim stvarima se slazhem - 9gag jeste postao repetitivan i neke stvari su izgubile smisao. To ne znachi da tamo nema nichega smeshnog, a pogotovo ne znachi da treba da kukate na sav glas chim neko postavi link sa 9gaga ili referencu ka 9gagu.

Inache, to shto ste izneli upravo i lichi na ovo shto je doctor rekao - klasichan hejt 4chana i 9gaga.
-humor im je uglavnom za decu iz predskolskog, u fazonu "jao gle mene sto sam sladak" umesto da ima neki direktan punchline, i ismejavanje neke situacije ili nekog drugog ko nije subjekat govora. Ovo uopste nije smesno ako imas gram mozga.

-druga vrsta humora koja se nalazi tamo jeste prepricavanje smesnih situacija iz serija, filmova, emisija, i pokusavanje da se "lazira" dogadjaj, tako da se to navodno desilo osobi koja pravi strip. Ovo opet nije smesno, vec jednostavno treba pogledati seriju u originalu i nasmejati se. Kako bi ovaj tip humora ikome bio zaista smesan (A ne da se nasmeje cisto iz pristojnosti), potrebno je upoznati licnosti likova koji sudeluju u tom dogadjaju.

-Herp, herpina i derp,derpina nemaju imena i svi "rage faces" se tako ne zovu. Jedini rage face jeste onaj uz kojeg stoji "FUUUUU" ili bilo koji drugi koji ocigledno pizdi na nesto. prestanite zvati svako lice "rage" i naucite osnovne engleskog jezika kako bi ste saznali sta rec "rage" znaci.

-onaj fazon sa "le" upropasti onaj mali deo stripova koji zaista jesu smesni, bar toliko da se osmehnes. to "le" se upotrebilo u jednom rage comic-u davnih dana, kada su rage stripovi zaista bili samo vezani za *****kanje. Verovatno su 9faggots dospeli do tog stripa i bilo im smesno, pa kao los kuvar rekli: "E LEPO TO LEVO, LEPO OVO DESNO,HURRRR? AJD SMUTIMO OBA! LEPO + LEPO = LEPO, NO? TROLOLOLL"

-kad smo kod tog "trolololol", koriste ga u svakoj prilici bilo da trolluju nekog ili ne, i isto tako 9fagovi nazivaju svakog drugog coveka trollom neosnovano. verovatno ne znaju ni sta troll znaci. A opet mozda misle da su smesni ako dovoljno puta ponove nesto.

-Puni su tzv "whiteknight-ova", ljudi koji nemaju smisla za humor ili su suvise osetljivi pa imaju potrebu da skrnave drugima humor tipa rasisticki, crni, homofobni. Treba da shvate da je to humor i da se u osnovi komedije jos od davnog 17. veka nalazilo ismejavanje situacije ili mane pojedinca. danas su te mane prerasle u predrasude, i treba shvatiti to kao humor a ne govor mrznje.

A sto se tice ostatka 9gaga..dakle ovo do sad je bilo vezano za humor, ostatak uopste nije ni smesan, nego uzmu naprave strip po nekoj situaciji koja im se desila i za koju misle da malo ljudi radi, tipa: "Pisam pored vode u wc solju, a ne direktno u nju da zubori" i onda se nakupi ceta ljudi koji se pronadju u takvoj situaciji i kazu nesto tipa "me gusta" ili "true story" kako bi navodno ispali smesni. ili jednostavno dobiju srcku od uzbudjenja sto su se pronasli u necemu, kao da su sirocad koja je nasla majku.

Uzas.

A da ne pricam da pored tih picaka koje whiteknightuju i pored ovih debila koji gledaju da postave humor da bi oni izgledali "slatko" postoje ljudi sa skrivenim namerama, tzv. pickolovci koji se ponasaju na taj nacin kako bi dosla neka riba i rekla: jao sto si fin/sladak/ovakav/nakav, i trazila da se smuvaju. samo su toliko ocajni da nisu zasli u situaciju dalje, da kontaju da se to nikad nece desiti. Jer ko bi hteo da izadje sa likom kome se digne ***** na cinjenicu da neki lik osim njega pisa kao nindza?
Just my 2 cents.
Mr.Lukyas je offline  
Stara 15.3.2012, 13:26   #7589
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

^Get a life... Internet te uništava, a možda i preciznije - 4chan.
Uostalom, treba biti otvoren za svaku vrstu humora, a ako ti se nešto ne sviđa zaobiđi, preskoči a ne da budeš hejter koji pokušava da spasi svet... Istina je da na 9gag-u postoji određena doza debilizma, ali ako pogledam 4chan i degene koji tamo obitavaju onda mu to dođe na isto. Internet je džungla i na njemu najviše dolazi do izražaja ona "100 ljudi 100 ćudi."
doctor je offline  
Stara 15.3.2012, 13:43   #7590
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

Citat:
Mr.Lukyas kaže: Pregled poruke
Nema veze sa 4chanom.
  • 9gag content je upropastio ono sto su "meme"ovi predstavljali za internet
  • 9gag content vecinom uopste nije smesan
  • Ljudi s 9gaga su upropastili izraze True Story, That awkward moment, Mother of god
  • Ponekad mi se desi da odlucim da odem na 9gag i jednostavno se jako jako jako razbesnim i moram Ctrl+W (sto mi se inace jako retko desava jako sam smirena osoba, i ovo je veoma subjektivno i verovatno nije za ovu listu)
  • 9gag non stop vrti isti content i sve je strasno repetitivno (ovo kaze neko ko ide na /b/ svaki dan, da)
  • CANCER CANCER CANCER CANCER CANCER CANCER
1. Whatever neznam ni sta su meme-i predstavljali za internet ali da cesto ih pogresno koriste ...
2. Tacno ... Smucilo mi se da listam kroz tonu djubreta da bi video nesto smesno, zanimljivo ...
3. Takodje tacno ... Price nisu istinite i nezrele su. Vise su tipa sta bi hteo da mi se desi jer bi bilo kul ! Pritom se ne slazem sa njima sta bi to bilo kul. Moment je smoooorio i izaziva instant rage quit !
4. Subjektivno ili ne i meni se to cesto dogadja doduse nisam smirena osoba ali dosta mi je 9gag-a
5. Da gledanje gag-a ide ovako djubre, djubre, nije smesno, *****e, repost, repost, repost ... itd.
6. Ovo ne shvatam !

Plus najgluplji od svih postova su politicki tipa podrzite revoluciju. Zadnji aktuelni tog tipa je neki koni Afrika nesto ?!
Kako ista menjas time sto klikces na like button ? Da sam hteo vesti gledao bi CNN ne 9gag !
Prepricavanje filmova me nervira ! Da sam hteo gledao bi film, ne treba on da mi prepricava u slikama ...
Stripovi su im uzasni i njihovo shvatanje musko zenskih odnosa i friendzoned, zoned uopste je uzasno ... izaziva mucninu !
Pokemoni, dragonball i 90 kids su mi se smucili. Rodjen sam 90 mrzim pokemone, dragonball i ostalo djubre nisam ih gledao ni kao klinac necu ni sad.
Mozda ne mogu da se setim trenutno svih 9gag bisera ali shvatate poentu. Nema humora tacnije mozda ima na svakom 100-tom postu ali mrzi me da trazim ...

Izbacio sam gag iz speed dial i nameravam da prekinem da posecujem sajt. Vec 4 dana nisam bio ...
Sad mi je internet dosadio kao da sam sve vec video. Koristim ga samo eto kad zatreba da se provere neke stvari. I download naravno ilegalan ... Kad toga ne bi bilo ne bi mi ni trebao internet ...

I ne ne posecujem 4chan tacnije neznam ni sta je to. Da nisam video gag ne bi ni cuo za 4chan ...
M1L0SH je offline  
Stara 15.3.2012, 15:19   #7591
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

noisy je offline  
Stara 15.3.2012, 15:44   #7592
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)



Citat:
M1L0SH kaže: Pregled poruke
Plus najgluplji od svih postova su politicki tipa podrzite revoluciju. Zadnji aktuelni tog tipa je neki koni Afrika nesto ?!
Ma ta fora sa Konijem je to što je neka hum. organizacija pokrenula viralnu kampanju kako bi stvorila svest o nekoj ćaknutoj čamugi pod imenom Koni koji je umislio da je bog i ima svoju vojsku u koju regrutuje i decu (ili ih maltretira, tako neki afričko-divljači fazon). Kažu da će to doprineti njegovom bržem hvatanju, a zapadnjaci su u međuvremenu smorili sa glupim forama o Koniju pa je postalo smorno itd.

A ne kapiram vas što čitate komentare ispod slika i pi*dite kada vidite da su glupi, postoji li ijedan logičan razlog zašto bi ih čitali.
JohnnyNT je offline  
Stara 15.3.2012, 16:08   #7593
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

Kony 2012 je najveca glupost koja postoji, setili se sad da dizu svest o toj temi, a to se u Africi desava vec decenijama. Nije on jedini ni najgori gospodar rata u Africi, a najjaca fora je sto se pozivaju na Ugandu, a lik vec deset godina nije tamo, ne znaju ni da li je ziv jer niko vec duze vreme nije cuo nista od njega. A jos jaca fora je sto su pre samo par meseci otkrivena ogromna nalazista nafte u Ugandi, i eto sad Obama zeli da pomogne decici tako sto ce poslati 100 vojnih eksperata u Ugandu da "pomogne u borbi protiv Konija". A organizatori svega toga (Invisible Children) nisu nevladina organizacija vec ih sama vlada SAD-a finansira, a ogromne sume od donacija idu zaposlenima, ne Africi. Ljudi jurcaju kao ovce, a ni ne znaju sta podrzavaju. I sami smo svedoci sta se sve pricalo i tokom napada na Jugoslaviju, pa skorije Libija, Sirija ali tu nije kraj.

pentraksil je offline  
Stara 15.3.2012, 16:21   #7594
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

Ne znam zašto od savršeno jasne teme pravite govornicu... Ovde se postuju smešne i zanimljive slike, a o ukusima ne vredi raspravljati...

Takođe nije poenta ni da kopirate ceo 9gag na forum - ko hoće da gleda fore sa 9gag-a neka ide tamo, a ovde podelite sa nama nešto što nećemo tako lako naći na Netu, tipa:

Iris je offline  
Stara 15.3.2012, 16:32   #7595
Pegasus
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Lokacija: Blue skies
Poruke: 462
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 113 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

Garfield minus Garfield - стрип о усамљеном човеку који се бори са депресијом и полако губи разум

Spoiler za Garfield minus Garfield:










Pegasus je offline  
Stara 15.3.2012, 16:53   #7596
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)


mentolbrebombona je offline  
Stara 15.3.2012, 17:08   #7597
namcor
Veteran
 
Član od: 14.3.2006.
Poruke: 608
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 398 puta na 201 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

Citat:
Mr.Lukyas kaže: Pregled poruke
Ponekad mi se desi da odlucim da odem na 9gag i jednostavno se jako jako jako razbesnim i moram Ctrl+W (sto mi se inace jako retko desava jako sam smirena osoba, i ovo je veoma subjektivno i verovatno nije za ovu listu)
ulepšao si mi dan, kao da gledam epizodu "The Big Bang Theory"
namcor je offline  
Stara 15.3.2012, 17:52   #7598
Mare911
Član
 
Član od: 17.11.2006.
Poruke: 327
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 165 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

Sad opet naidjoh na ovu staru sliku

Mare911 je offline  
Stara 15.3.2012, 18:11   #7599
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

@Iris - evo, josh ovo i obecavam da sam zavrshio.

@Mr. Lukyas

Prvo, poshto si umislio da sam psiholog ili pop, pa si mi tako lepo izneo shta ti sve smeta kod 9gaga, iako te to niko nije ni pitao, samo cu ti reci da to mene u stvari i ne zanima bash. Tvoja stvar, smeshno ti je ili ti nije smeshno. Nema potrebe da zbog toga smorish sve ostale na forumu plachuci chim ti se neshto ne svidi. Otprilike nas boli uvo da li je u skladu sa standardima 4chana ili nije.

Drugo, ja takodje volim "surov" humor, ali kad shvatish da humor ne mora da ima punchline da bi bio humor, shvaticesh i da ne mora da bude za decu predshkolskog uzrasta. A shvaticesh, kad porastesh, do tada uzhivaj.

Trece, na sve to shto si izneo kuka dosta ljudi i na samom 9gagu. Stvarno ne znam shta si time hteo da postignesh, otkrio si toplu vodu. Izneo si to kao da je svaki 9gager orijentisan po tome i da je svaki post takav kakvim si ga opisao, shto je glupost.

Mojih dvajes para.
Doomche je offline  
Stara 15.3.2012, 18:13   #7600
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

Mr.Lukyas, tebi treba devojka i društveni život, pronto.

my 2 cents to you. NE! Moje mišljenje. Hebao vas engleski ko da vam je maternji pa ga forsirate na svakom ćošku...

@Doomche uu, mojih dvajes para, kako se nisam setio toga

@Iris, ovo je forum na kojem se pišu slova, a tema sa samim slikama je sterilna kolko god slike bile smešne.
SirDuck je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fun, humor, lol, pictures, rofl, slike, smesne, smesne slike, smešne, smešne slike

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Slike sa mobilnih telefona Magneto Aparati i oprema 118 3.7.2008 1:11
Digitalni ram za slike Aljosa Grafika 3 21.4.2007 10:38
Panasonic GD87, kako prebaciti slike preko IR? DragonSlayer Aparati i oprema 8 13.5.2006 18:53
Prepoznavanje fonta sa slike The Finest Serbian Since '82 Aplikativni softver 5 11.3.2006 3:02
Slike u vezi s igricama hacker_aca O SK-u uopšte 14 28.2.2006 15:51


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com