Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Pregled rezultata glasanja: Srpski prevod za S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=52117 0 0%
Linkovi za download: 0 0%
http://www.mediafire.com/?glzzol4oyrzyz0t 0 0%
http://www.4shared.com/file/ZG7g-Wln...bian_v101.html 0 0%
Za englesku verziju igre: Kad ubacite folder "gamedata" od prevoda u glavni folder igre, potrebno je da promenite naziv foldera rus ( gamedata\configs\text\rus) u eng 0 0%
Prevodilački tim: kvare_cg; Pjanovic; purke62; Alomovica; Strelok; BooQy; strelok4556 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.12.2009, 21:53   #861
kvare_cg
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 427
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 50 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Citat:
Maverick78 kaže: Pregled poruke
Pozdrav Stalkeri .
Igra je fenomenalna, kao i prethodna dva djela. Jeste da je SoC neprikosnoven, barem meni, ali i ovi novi su super.
Elem, presao sam igru, ali nisam htio da idem iz Zone, ostao sam da jos malo lutam jelte i da da odradim po neki zadatak ako ima jos sta. Puno sam toga odradio, pronasao i tako to, nasao sve alate i sredio i oruzja i odjelo do maksimuma. Ostalo je par nerjesenih stvari, koje nikako da provalim. Za neke sam mozda u zabludi, tj. mislim da ima tamo nesto, a ustvari mozda tamo nema nista . Recimo kod Tornja za hladjenje (slika 1), Jupiter oblast, kad dodjem do njega, cujem da neko moli za pomoc, ali nikako da provalim kako da udjem unutra . Znam da Zona krije svoje tajne prolaze, ali ovaj nikako da nadjem . Stubove ispod ventilacinog kompleksa sam nasao (slika 2), tj. barem mislim da je to to, ali nikako da prodjem, vraca me stalno na pocetak . Neka anomalija vjerovatno . Tipujem da mi treba neki artefakt ili ne znam ni sam tacno sta vise, ali nikako da prodjem dalje . I da, ostalo je jos da saznam sta je bilo sa ona dva Kardanova drugara, to sam isto propustio da odradim i sad ko zna gjde su oni . Mada to mi nije toliko bitno, valjda cu naletiti negdje na njih u zoni, zive ili mrtve, ko zna kako vec . Mala pomoc ili tip bi dobrodosli za ove kvestove, pa ili na pm ili u nekom spoileru
Ma ima to objasnjeno nedje, al mi je muka trazit sad po forumu

Spoiler za lokacije:
Sto se tice Tornja za hladjenje, tu postoji anomalija, ali koju mozes otkrit samo sa unaprijedjenim detektorom, taj kvest ti daje Novikov ili Sova, ne znam tacno, cudi me da ti ga nisu ponudili, mada sam i ja vise puta presao igru, pa mi nisu ponudili taj kvest, za taj detektor moras da das tri Veles detektora...

A sto se tice Oaze, jer je ovo ulaz u Oazu, samo random prolazi kroz stubove, barem 15 puta, i onda ce ti se na sva 4 reda stubova stvorit zavjese os zvjezdica... Zavjese su poptuno random, tako da ne pali ista kombinacija dva puta, nego kad ti prva stvori, prodji kroz nju, i onda probaj svaki od prolaza u drugom redu, ali kad jednom prodjes idi do kraja, da te vrati na pocetak, pa onda ponovo pravis kombinacije, tako sve dok ti se ne stvore 4 zavjese, meni je jednom kombinacija bila 2 3 3 4, gledajuci prolaze s desna na lijevo...
kvare_cg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kvare_cg na korisnoj poruci:
Maverick78 (30.12.2009)
Stara 30.12.2009, 1:12   #862
Maverick78
Veteran
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: The Crystal Ship
Poruke: 584
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 101 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Hvala ti puno . A odradio sam bio taj kvest u vezi tri Veles detektora i ostao mi taj novi Svarog detektor u licnom sanduku u Pripjatu. Zaboravio sam bio da sam ga dobio kao nagradu .
Elem, odradio sam oba kvesta za koja sam pitao, thnx!
E sad cu malo da lutam, pa valjda se nadje jos po neki zadatak, a i da potrazim ove Kardanove drugare .
Maverick78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2009, 2:26   #863
Zer0Maker
Član
 
Član od: 20.6.2009.
Poruke: 159
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

E samo da vas pitam dali mi neko moze opisati malo detaljnije celu pricu stalkera? Igricu sam presao al naravno na najgori nacin kada na kraju dodjes u Chernobyl NPP i tu je kraj igre...Al nerazumem uopste sta je sa Strelokom ko je taj lik,neki mi govore da su ga ubili u prvom delu neki kazu da ga nisu uopste videli,cak sam cuo da su neki govorili da je Strelok zapravo vi...Al kad bi neko mogao da mi objasni detaljnu i pravu pricu ove igrice bilo bi lepo
Zer0Maker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2010, 1:34   #864
miskopn
Član
 
Član od: 6.10.2008.
Poruke: 109
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Angry Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Nalazim se u Pripijatu. Obavio sam par zadataka i sada vise nemam ni jedan, osim dva neodredjena zadatka. Jedan zadatak mi je, da nadjem informacije kako bih popravio onu misterioznu pusku, obisao sam celi Pripijat i nista. Drugi zadatak mi je da nadjem uzroke pada dva helikoptera (skakavac 4 i skakavac 5) i tu isto lutam. Verovatno je, da dok ne resim neki od ova dva zadatka ne mogu dalje, jer mi u Pripijatu niko vise ne daje ni jedan quest ?? Kako da resim ova dva zadatka, da ne gubim vise vreme ??

Poslednja ispravka: miskopn (6.1.2010 u 2:11)
miskopn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2010, 8:06   #865
cimston
Član
 
Član od: 21.11.2008.
Lokacija: Beograd-Banjica
Poruke: 289
Zahvalnice: 76
Zahvaljeno 9 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

vrati se u svoju bazu u pripyatu tu ces naci lika koji ce da te odbaci nazad do skadovsk...ponesi pusku sa sobaom i daj je onom pijancu sto popravlja oruzija...
cimston je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2010, 21:40   #866
sasagrof
Član
 
Član od: 18.12.2006.
Poruke: 132
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 74 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Moja zahvalnost prevodilackom timu - odradili ste sjajan posao i preveli tekst u duhu srpskog jezika, posao je ogroman i ne verujem ni da ce finalna lokalizacija na engleski biti vise identicna originalu na ruskom - svaka cast
I COP dokazuje status koji ima Stalker, moja jedina zamerka je da SOC u modu komplete ima malcice lepse teksture...svakako sada kao trilogija ostaje i postaje jos vise kultna igra
sasagrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sasagrof na korisnoj poruci:
purke62 (8.1.2010)
Stara 20.1.2010, 19:16   #867
freedom
Novi član
 
Član od: 21.11.2009.
Poruke: 19
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Citat:
strsa kaže: Pregled poruke
Ko ima problema sa pronalaskom svih dokumenata u laboratoriji x8 evo pomoci:
http://www.youtube.com/watch?v=CUfg1...eature=related
ajde molim te zemljace objasni kako si dosao do crvene kartice za vrata desno u x8
freedom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2010, 10:58   #868
kvare_cg
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 427
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 50 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Citat:
freedom kaže: Pregled poruke
ajde molim te zemljace objasni kako si dosao do crvene kartice za vrata desno u x8
Ona ti se nalazi kod vodje kupaca ili placenika, u Pripjatu, kad dobijes kvest da ih pobijes, da sprijecis njih da prvi dodju do X8, moras ih pobit sa onoga prozora, kvast se zove ja mislim ONE SHOT, ili nesto tako
kvare_cg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2010, 20:56   #869
freedom
Novi član
 
Član od: 21.11.2009.
Poruke: 19
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Citat:
kvare_cg kaže: Pregled poruke
Ona ti se nalazi kod vodje kupaca ili placenika, u Pripjatu, kad dobijes kvest da ih pobijes, da sprijecis njih da prvi dodju do X8, moras ih pobit sa onoga prozora, kvast se zove ja mislim ONE SHOT, ili nesto tako
probao sam vise puta odradjivao taj kvest i niujednom slucaju nisam nasao karticu kod placenika pa vas pitam dali je mozda neka greska u igrici ali da napomenem da imam instaliran ovaj modKo zeli da odigra josh jednom CoP moze da skine ovaj mod i hvala u svako slucaju
http://stalker.filefront.com/file/SMRTER_Pripyat;107169.
Stvarno je u fulu odradjeno kao da je nova igra.
freedom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2010, 0:36   #870
purke62
Veteran
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 762
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 301 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Citat:
freedom kaže: Pregled poruke
probao sam vise puta odradjivao taj kvest i niujednom slucaju nisam nasao karticu kod placenika pa vas pitam dali je mozda neka greska u igrici ali da napomenem da imam instaliran ovaj modKo zeli da odigra josh jednom CoP moze da skine ovaj mod i hvala u svako slucaju
http://stalker.filefront.com/file/SMRTER_Pripyat;107169.
Stvarno je u fulu odradjeno kao da je nova igra.
Pa nije kartica kod vođe plaćenika, ona je kod Srbina.On je klijent plaćenika, on ima zeleno naučničko odelo.Nema šanse da nije kod njega.
purke62 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2010, 18:21   #871
Dijablo
Član
 
Član od: 10.6.2007.
Lokacija: Hell Reputacija:■■■■■■■■■
Poruke: 257
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 40 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Da li neko mozda zna zbog cega patchevi nemogu da mi pronadju igru? Da li je mozda zbog toga sto sam ,,kupio" prepakovanu verziju?
EDIT: Uspeo sam preko registry-ja.

Poslednja ispravka: Dijablo (25.1.2010 u 18:33) Razlog: Uspeo sam :)
Dijablo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2010, 19:50   #872
freedom
Novi član
 
Član od: 21.11.2009.
Poruke: 19
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Citat:
purke62 kaže: Pregled poruke
Pa nije kartica kod vođe plaćenika, ona je kod Srbina.On je klijent plaćenika, on ima zeleno naučničko odelo.Nema šanse da nije kod njega.

Purke hvala ti na informaciji tacno je tamo gde si rekao.Ja karticu ranije nisam mogao naci zato sto sam ja placenike potamanio odmah kada su se svi nacrtali na onom platou ne cekajuci onog porucnika da se javi
freedom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2010, 15:47   #873
slayer85
Član
 
Član od: 19.12.2008.
Poruke: 45
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Pozz drustvo, instalirao sam patch 1.6.01 i ''zalijecio'' ga, ubacio ovaj nas prevod i u folderu fs game.ltx prepravio ono false u true i kada pokrenem igru izbaci mi da se fsgame.ltx ne moze pokrenuti i to je to. sta da radim?? Inace na visti sam
slayer85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2010, 16:08   #874
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Jesi li siguran da si pored gamedata prepravio iz True u False ?

Citat:
$game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata\
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2010, 17:31   #875
slayer85
Član
 
Član od: 19.12.2008.
Poruke: 45
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Jesi li siguran da si pored gamedata prepravio iz True u False ?
Sve sam to odradio kako treba,caka nije bila u tome, naime poasto mi nije dao shortcut na desku, onda sam usao i instalacioni folder i pokusao pokrenuti igru preko one xrEngine.exe datoteke-lekic, ali mi je to izbacivalo, onda sam pokusao kao administrator ali opet nije islo, pa sam ucitao preko daemona .cue file i kada je dvd bio u virtuelnom drivu dvoklikom na njega sam usao u igru, neznam zasto nece iz onog instalacionog foldera. Ali fercera extra i sve je ok-PREVOD ZA 10-tku !!!!!!!!
slayer85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2010, 18:41   #876
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Citat:
slayer85 kaže: Pregled poruke
PREVOD ZA 10-tku !!!!!!!!
Hvala u ime celog tima .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2010, 20:29   #877
slayer85
Član
 
Član od: 19.12.2008.
Poruke: 45
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Nema na cemu brate ovo je divota ovako igrati-svaka cast na ovome, i nadam se da se necete zaustaviti na ovome. Pozz
slayer85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2010, 23:55   #878
DeXoN
Član
 
Član od: 20.11.2007.
Lokacija: Modriča Republika Srpska
Poruke: 160
Zahvalnice: 76
Zahvaljeno 27 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Citat:
cimston kaže: Pregled poruke
vrati se u svoju bazu u pripyatu tu ces naci lika koji ce da te odbaci nazad do skadovsk...ponesi pusku sa sobaom i daj je onom pijancu sto popravlja oruzija...
Pozdrav momci.
Prevod je odlican, sve cestitke. Kako samo uzivam u ovoj igri.
Nego da se nadovezem i ja imam ovaj problem. Ali ja sam nosio tom pijancu pusku i cini mi se da mi nemoze nista popraviti jeli mi treba sema mehanizma. Isto tako sam Pripyat obisao od do... i nisam nasao nikakvu semu. Nasao sam dva para alata za kalibraciju i nesto municije, par anomalija itd.
Jos nesto slucajno sam jednom zapucao u borbi na onog Mrsavog dok smo ubili ono cetveronozno za tri glave cudoviste (nemogu se sjetiti imena), i razotkrio sam Flinta. E sada imam u zadacima da se vratim do Mrsavog u skadovski ali kada se vratim nece da prica samnom i prikazuje da je mi je neprijatelj. Dali se kako to moze promijeniti? Nadam se da me razumijete sta hocu da kazem.
Jos jednom pohvale za prevod. Odlicno.
DeXoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2010, 1:41   #879
purke62
Veteran
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 762
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 301 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Citat:
slayer85 kaže: Pregled poruke
Nema na cemu brate ovo je divota ovako igrati-svaka cast na ovome, i nadam se da se necete zaustaviti na ovome. Pozz
Ovaj tvoj problem sa shortcut je lako rešiv.Tokom instalacije nisi čekirao da ti napravi prečicu na desktopu, što je razuljivo, jer nemožeš ništa da pročitaš tokom instalacije( sve neki hijeroglifi).
Rešenje je da uđeš u glavni folder igre, tu gde se nalazi i taj "fsgame.ltx", pa pronađi fajl "Stalker-COP.exe".Napravi za njega shorcut, prebaci je na desktop i pokreni pomoću nje.

@DeXoN
Mislim da nemaš drugi izbor , nego da učitaš neki raniji save, pre nego što si pucao po Mršavom.Što se tiče puške, verovatno misliš na gauss pušku.Posle razgovora sa kardanom dobijaš zadatak da pronađeš ta dokumenta i šeme da bi on mogao da popravi.Mesto gde se nalaze dokumenta je obeleženo na mapi.Ako ti nije taj zadatak trenutno aktivan, uđi u PA , pronađi ga u zadacima i aktiviraj da ti bude prvmaran, onda ćeš na mini mapi imati strelicu ka tom mestu.

Poslednja ispravka: purke62 (29.1.2010 u 1:51)
purke62 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku purke62 na korisnoj poruci:
DeXoN (29.1.2010), slayer85 (29.1.2010)
Stara 31.1.2010, 22:07   #880
slayer85
Član
 
Član od: 19.12.2008.
Poruke: 45
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Pozz drustvo, imam jedno pitanje za ove starosedeoce-da li se na pilani gdje su oni zombiji u zatonu moze pronaci alat koji je potreban mehanicaru na brodu skirovsk da mi nadogradi oruzje? Ako ne tu gdje ima? Pozz
slayer85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
call of pripyat, cop, pripyat, radiation, s.t.a.l.k.e.r., stalker

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
CoD 6: Modern Warfare 2 Isko Akcione igre 3416 2.5.2019 13:07
Najbolji način za igranje Call Of Duty 2 preko Interneta! Guterill Online susreti 64 16.2.2010 4:20
Call of Duty Real-Time Card Game (kartaška igra sa tematikom drugog svetskog rata) Liquid Nitrogen Brbljaonica 9 7.6.2008 12:56
Call of Duty - Nema teksta u meniju ForceWare Kvarovi 15 28.8.2006 19:28


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com