Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.6.2018, 2:15   #141
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Zavrsih igru nocas posle nekih 20h (igrao na easy mode uz cesto koriscenje auto chipova, jer koliko me combat razbijao toliko sam se zaludeo pricom).

Sta reci? Japanci mogu da budu over the top u dizajnu likova, ali nema sta, univerzum i pricu znaju da izgrade. Prosto sam bio oduvan sa revelacijama u poslednjih par sati igre, i nakon iscitavanja ovoga https://twinfinite.net/2017/03/nier-...ngs-explained/ dosta stvari mi je jasnije. I dalje imam par nedoumica ali radice tu Nier Wikija.

Combat nije moj fazon, ali srecom mislili su i na nas pa su ostavili opciju easy-a i auto chipova. U animacijama i efektima borbe sam svakako veoma uzivao.

Performanse solidne, ali texture pop-in u delovima sa vegetacijama katastrofa.

Kontrole umeju da budu zaje*ane na KB+M, no ovo je igra koja je pre svega zamisljena da se igra na kontroleru, tako da hebi ga.


Odigrao sam sve "main" krajeve koje je moguce dobiti na narodnjaku. Kraj E je nemoguce dobiti bez asistencije drugih igraca koji zrtvuju svoj sejv fajl za vas, tako da sam to odgledao na YT-u. I stvarno je fantastican nacin da se zavrsi odlicna igra - mozda cak i previse "happy" za moj ukus.

Sve u svemu - 8.5/10.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2019, 11:54   #142
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.518
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Izašao NieR:Automata Game of the YoRHA Edition

https://www.youtube.com/watch?v=iRAHnXbPIQo


Ovo je jedina igra aktuelne generacije u kojoj mi drugi prelazak pruža veće zadovoljstvo nego prvi. Jedna jedina u kojoj jedva čekam treći prelazak. Većinu ostalih popularnih, izvikanih naslova jedva završih.
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2019, 14:24   #143
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Bedno što se Square Enix usuđuje da izbaci ovo i za PC a da ne sredi bukvalno nijedan od problema, ispade da je i dalje najbolje igrati staru verziju sa fixom.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2019, 22:57   #144
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.518
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Kad Japanci namerače da naprave dobru igru onda konkurencija sa zapada može da izvrši harakiri i pokrene novi "video game crash".

Šalu na stranu. Što više igrate Nier Automata će vam biti sve bolja i bolja. Tek kada po treći put krenete da igrate shvatićete koliko je ova igra kompleksna. Dakle do kraja drugog prelaska je jedno, a od trećeg počinje skroz nešto drugo. Toplo preporučujem rješavanje sporednih zadataka. Ne što su sami po sebi nešto specijalno. Već zato što iza većine stoje jake priče. Kad tad ćete naletjeti na priče koja će i vama izmamiti osmjeh ili suzu. Mene je naprimer prilično snažno dotakla scena sa Animal Loving mašinom, mada ima tu mnogo mračnih i potresnih priča koji bi radije izbjegao. Kako napredujete prema konačnim krajevima igra sve više dobija na broju obrtaja. Sve više se vezujete za likove pa ćete se možda zapitati šta vam treba da sve to proživljavate.

Muzika ne da je fenomenalna već je najbolja. Sa razlogom su dobili nagradu za najbolji OST 2017. godine. Dugo nije bilo naslova sa ovako lijepom muzikom. Još od Castlevania Symphony of The Night nije se desilo na narežem CD muzikom jedne igre i da to svaki dan slušam.

https://www.youtube.com/watch?v=rQuHwqMcN8w

https://www.youtube.com/watch?v=BknOTzSCQhI

Gejmplej je tek posebna priča. Neko sa strane će pomisliti da se radi o klasičnom H&S naslovu. Međutim ovo je konglomerat svega i svačega. Igranjem Automata-e prpoznaju se M.U.S.H.A., Ikaruga, Zelda, Castlevania, Descent, Titan Quest, Gauntlet, Sokoban, Rocket Knight Adventures (kakva borba!)... i to je samo ono što lično zapazih. Igrač oštrijeg oka bi sigurno dopisao još nešto. Nisam imao vremena da sve to povezujem ali evo jedna sličica kao skroman primjer.

https://i.redd.it/gigph6anl9u01.jpg

Tako da teško možete naći bolje "ljubavno pismo" tim starim legendama na kojima smo nekada ostavljali po čitave dane.

Što se mene tiče ovo je najbolja igra koju sam odigrao iz perioda 2014-2019... Mnogo bolja od izvikane konkurencije sa raspalog zapada.

Ocjena 9.5/10

Poslednja ispravka: Zuti Bar (1.4.2019 u 23:09)
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2019, 23:05   #145
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: NieR: Automata

Citat:
Zuti Bar kaže: Pregled poruke

Što se mene tiče ovo je najbolja igra koju sam odigrao iz perioda 2014-2019...
Sve moze da prodje, ali ova recenica...Tesko! (moje misljenje)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2019, 23:27   #146
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Oke su pohvale, ali reći da igra postaje sve bolja tokom drugog i trećeg prelaska, ne bih se složio, pogotovo kada se oni igraju odmah nakon prvog (jer u suštini pravi kraj stoji iza ponovnih prelazaka ofkors). Previše postaje repetativno, u suštini se prolaze isti nivoi uz 20-30% razlike, da ne pominjem one užasne mini-igre kod 9s playthrougha. Mene je igra kupila u prvom prelasku, ovo posle je bilo silovanje nepokretnog tela čisto da dođem do pravog kraja.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2019, 23:30   #147
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.518
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Svakome njegovo.

Za mene je GTA jedna megalomanska grand parada. Planetarno popularan cirkus neukusa. Sa druge strane Nier Automata je igračka Mona Liza zbog kvaliteta priče, likova, muzike, i možda najviše zbog filosofije djela koja prevazilazi igračku industriju, uglavnom skoncetrisanu na djecu i razmažene tinejdzere.

Poslednja ispravka: Zuti Bar (1.4.2019 u 23:39)
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2019, 23:45   #148
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Rekao bih da porediš babe i žabe Postoje igre koje mogu biti čak i umetnička dela, a koja na gameplay nivou ne moraju biti repetativna.
Japanci, kako sam primetio, često znaju da pristupe toj repetativnosti, evo i sad u Resident Evil 2 rimejku su odradili A-route i B-route gde se vrloo malo razlikuju i postaje dosadno da se krećeš kroz igru ponovo a ne dobijaš ništa novo.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2019, 14:26   #149
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.518
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Tek jutros mi se posložiše sve kockice u glavi. Kao kada spremate težak ispit, nekada ništa nije jasno... Tek slijeganjem gradiva možete formirati pravu sliku o nečemu naizgled toliko komplikovanom.

Znam da su pojedini u pola prelaska odustali od igranja. Ali i ti ljudi, da ne kažem klinci, će sutra na stotine i stotine sati igrati Call of Duty (nebitno koji pošto su svi isti), Far Cry ili Fortnite. Nemamo svi isti senzibilitet. Meni je bitno da su igre koje igram koliko toliko svježe, originale i zanimljive na svoj način. Da imaju originalnu gejmplej strukturu (orginalni gameplay je nemoguća misija). Uvijek ću više cjeniti bar pokušaj da se gejmplej makar djelimično izmjeni (u opipljivo pozitivnom smislu) od bezobraznog šamaranja jednim te istim. Nier Automata jeste hack & slash jRPG. To je dobar opis. Ali autori su zasukali rukave i u gameplay matricu ubacili dosta novog sadržaja. Bullet Hell, 2D perspektivu po uzrou na Castlevania-u, pogled iz ptičije perspektive po uzoru na Titan Quest. Borba dva Engelsa je ovo:




Čak i omraženo hakovanje mi je prijalo. Možda zato što sam odrastao na Space Invaders-u. Da se ne ponavljam više sve to čini da igra traje duže i bude mnogo prijatnije iskustvo. Kako se Diablo prelazio po deset ili dvadeset puta kad je sve jedno megalomansko kliktanje mišem meni nikada neće biti jasno. Ali hajde izvucite me iz mraka. Nier Automata nije jednostavan "bijeli hljeb" koji brzo deblja (brzo smara) već više integralan, sačinjen od dosta različitih sjemenki. Kvalitetnih sjemenki, tj. različitih elemanta koje čine igre koje igram evo već skoro 30 godina. Da nisu kvalitetne ne bi izdržale test vremena. Ili bi ja prolupao ako već nisam. Dakle ne tvrdim da igra ne smara već da je ovo kvalitetan naslov koji ne bi trbeao da smara.

Slično je kod GTA. Možete da vozite automobile, motocikle, helikoptere, da se bijete, napucavate, izlazite, flertujete,... Tako da GTA ima čak i bolji gemplej. Ali priča i likovi su mnogo bolji u Atomati. Drastična razlika. GTAIV sam kompletno zaboravio. Samo znam da je glavni lik Niko Belić koji je navodno Srbin. Što sam mogao saznati i čitanjem Kuzmanovićevog opisa. A ipak sam prešao tu igru. Sa druge strane zbog Devole i Popole, Shadowlorda i njegovog replikanta ponoći ne mogu da spavam. Po čitavu noć visim na telefonu.
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2019, 11:20   #150
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Probao igru, zamrao slučajno kod prvog bosa pa sve ispočetka. I tako utrošio jedno sat vremena da uopšte dođem do prvog save-a. Čitam da joj kao treba dati više vremena da ti priraste ali meni je ostavila vrlo jak pozitivan utisak na prvu. Gameplay prosto teče a ona fina pozadinska muzika mi tek stvara neki potpuno nadrealan osećaj i tempo. Zamalo da je ne probam, nije nešto fotogenična, ali za sada mi se čini da će ovo biti prilično jedinstveno iskustvo.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2020, 11:05   #151
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Jest da pišem sam posle sebe ali sam morao. Počeo sam da je igram prošle godine pa stavio na pauzu nekih pola godine - pre neki dan konačno nastavio i završio, pa moram da ostavim neki utisak.

Pre svega, negde sam čitao da ćeš kao da umireš konstantno a igra uopšte nije teška na normal, pred kraj sam se čak malo OP osećao. Dalje, nisam igrao više prelaza jer mi je gameplay sa 9S po istim predelima bio silovanje nakon 2B i njenog borbenog plesa. Odgledao sam zato sve relevantno za priču na YT.

A što se samog gameplay-a sa 2B tiče... Kretanje sa brzim dash-evima, padobranskim skokovima itd. je efikasno i prijatno, a predeli stilizovani i lepi pa nikad nisam imao osećaj da me smara neki prazan hod. Tuče sa odličnim balansom između automatizovanih ranged i glatkih mele napada me nikada nisu smorile. Oni prelazi u 2D i pucačke skrol deonice su takođe uklopljeni fenomenalno i razbijaju monotoniju. Još kad se na sve doda predivna melanholična muzika koja ide sve vreme - zajedno je na mene imalo hipnotičko-terapeutski efekat.

Igra na kraju ima tipičan japanski vibe i dušu, pa ko to ne voli nema šta dalje da se priča, ali ko voli ili mu barem ne smeta, ne mogu dovoljno da je preporučim. Kao što je kod Dark Souls bilo, tako i ovde nikakav YT gameplay ne prenosi osećaj koji igra stvara kad se igra. Sem toga nemaju gotovo ništa zajedničko da se razumemo.

Jedva čekam buduće naslove iz ovog serijala/univerzuma jer ovo je piece of art kakav se ne sreće baš svaki dan.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
m1aden (29.7.2020), Mandragora (29.7.2020), Marko Radonjic (31.7.2020), nameless1 (29.7.2020), Schwabsteiger (1.8.2020)
Stara 29.7.2020, 15:52   #152
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Glory to mankind!
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2021, 20:30   #153
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 712
Zahvalnice: 516
Zahvaljeno 162 puta na 108 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Sa NAIOM mod za kontrole ovo je potpuno druga igra za tastaturu a narocito mis , od frustracije do konfora.
Pre par godina sam odustao pre nego sto sam zavrsio prolog i bas mi je drago zbog toga, sada sa NAIOM modom mogu samo da primetim da je zalosno sto ovakve igre ne dobuju novac da se potpuno razviju u AAA naslov . Opet mozda bi time izgubile nesto.
2B je savrsen lik za ovo i ne vidim igru sa drugacijim likom , ona je pola igre.
Ne zbog privlacnosti , to je samo orudje, jedan deo koji sam po sebi znaci apsolutno nista . Kroz mini dijaloge i dinamiku sa 9S , male a velike gestove 2B uspevaju da te zaista zaintrigrijaju za svet glavnu i sporedne pricice u njemu .Disciplinovani androidi , borci za opstanak ljudske vrste , pocinju da pokazuju znake krvi i mesa u sebi , intaligentni a opet sa jednom vrstom decije naivnosti koja je dobra alatka da bi se is korena postavilo pitanje znacenja sveta oko njih.


Bez velikih filmskih katscena ali nekako deluju da su bas kakve treba da budu takve kakve jesu , podsecaju me na crtace kad sam bio klinac , da sam ovo imao kad sam skupljao Voltron album sa samolepljivim slicicama odlepio bih 100%.
Sve sto deluje zbunjujuce i anti intuitivno u pocetku , samo je u pocetku . Cak postoje i objasnjenja od NPC-ijeva koji kao proroci znaju sta ce igrac da pita


Jos sam u delu gde njih dvoje idu zajedno i sad je mali nestao , nazalost znam dve-tri stvari koje mogu biti spojleri ali i ne moraju . Same po sebi nista ne govore.Ipak su saznate preko recenzije koja se deklarise spoiler-free , mada sve dalje od grubog opisa u dve tri recenice je spoiler.

Problem je mapa i sve u vezi navigacije svetom sto se oslanja na istu . Mapa samo odmaze kad sam doziveo mapu samo kao kompas neke vrste mnogo je bolje . Sto se pre koristi samo za pocetnu orjentaciju u kom smeru je sta to bolje.

Ko voli ovu vrstu borbe bice mu dobra. To sto igra menja perspektivu , postaje top-down arcada ili 2d platforma letenje i ostala cudesa je apsolutno pozitivno , te deonice nisu preduge a cine gemlpej dinamicnijim i raznovrsnijim.

Ne znam koji je budzet igra imala ali deluje kao da je izvukla vise od maksimuma ( ako moze tako da se kaze ) iz svakog dinara, yena , dolara .

Sta bi ekipa uradila sa NieR da dobije sredstva za punu AAA produkciju , ne znam o voleo bih i jako bi bilo lepo da se to desi .
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
dushke (30.5.2021)
Stara 30.5.2021, 22:15   #154
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Citat:
Koreli A. kaže: Pregled poruke
Sa NAIOM mod za kontrole ovo je potpuno druga igra za tastaturu a narocito mis , od frustracije do konfora.
Pre par godina sam odustao pre nego sto sam zavrsio prolog i bas mi je drago zbog toga, sada sa NAIOM modom mogu samo da primetim da je zalosno sto ovakve igre ne dobuju novac da se potpuno razviju u AAA naslov . Opet mozda bi time izgubile nesto.
2B je savrsen lik za ovo i ne vidim igru sa drugacijim likom , ona je pola igre.
Ne zbog privlacnosti , to je samo orudje, jedan deo koji sam po sebi znaci apsolutno nista . Kroz mini dijaloge i dinamiku sa 9S , male a velike gestove 2B uspevaju da te zaista zaintrigrijaju za svet glavnu i sporedne pricice u njemu .Disciplinovani androidi , borci za opstanak ljudske vrste , pocinju da pokazuju znake krvi i mesa u sebi , intaligentni a opet sa jednom vrstom decije naivnosti koja je dobra alatka da bi se is korena postavilo pitanje znacenja sveta oko njih.


Bez velikih filmskih katscena ali nekako deluju da su bas kakve treba da budu takve kakve jesu , podsecaju me na crtace kad sam bio klinac , da sam ovo imao kad sam skupljao Voltron album sa samolepljivim slicicama odlepio bih 100%.
Sve sto deluje zbunjujuce i anti intuitivno u pocetku , samo je u pocetku . Cak postoje i objasnjenja od NPC-ijeva koji kao proroci znaju sta ce igrac da pita


Jos sam u delu gde njih dvoje idu zajedno i sad je mali nestao , nazalost znam dve-tri stvari koje mogu biti spojleri ali i ne moraju . Same po sebi nista ne govore.Ipak su saznate preko recenzije koja se deklarise spoiler-free , mada sve dalje od grubog opisa u dve tri recenice je spoiler.

Problem je mapa i sve u vezi navigacije svetom sto se oslanja na istu . Mapa samo odmaze kad sam doziveo mapu samo kao kompas neke vrste mnogo je bolje . Sto se pre koristi samo za pocetnu orjentaciju u kom smeru je sta to bolje.

Ko voli ovu vrstu borbe bice mu dobra. To sto igra menja perspektivu , postaje top-down arcada ili 2d platforma letenje i ostala cudesa je apsolutno pozitivno , te deonice nisu preduge a cine gemlpej dinamicnijim i raznovrsnijim.

Ne znam koji je budzet igra imala ali deluje kao da je izvukla vise od maksimuma ( ako moze tako da se kaze ) iz svakog dinara, yena , dolara .

Sta bi ekipa uradila sa NieR da dobije sredstva za punu AAA produkciju , ne znam o voleo bih i jako bi bilo lepo da se to desi .
Ne znam sta ce uopste automati aaa produkcija?! I sam si rekao da je 2b pola igre.Za mene je i muzika u igri pola igre.Prica dosta dobra, gejmplej odlican, grafika sasvim dobra za period kad je igra izasla... aaa produkcija bi sasvim sigurno nesto *a*****a u procesu.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2021, 20:03   #155
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 712
Zahvalnice: 516
Zahvaljeno 162 puta na 108 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Znam , zato sam i rekao da bi mozda izgubila igra ali kao princip da zasluzuje da se ulozi to je sigurno.
Od kad sam napisao to nisam daleko odmakao u glavnom delu ali sam zavrsavao sve misije koje sam mogao i fantastican je svet . Ideje za misije i izvodjenje su genijalni.

Cak i to sto je mapa takva je bolje kad se naviknes jer nista ne bi bilo skriveno da je bolje i sad razumem kad onaj NPC kaze " Najbolje se svet istrazuje setanjem, HINT , HINT " . Slucajno sam pao u provaliju i reko , poginuh ali ne , deo koji ima i malu zagonetku , ako ne gresim ili su nesto desava kasnije.
Pa potraga za blagom u dvorcu... Koliko mi je bilo zao onih masina kad kazu " Nedajte da nam uzmu vise nista ,ovo je nase " , a jure u smrt...Bukvalno mi je zao bilo da ih unistavam, vidim da su ispravni, tako mi se cini da im unistavam nesto sto im je vaznije od zivota ...

I onda skrenu misli i pocnem da mislim kako ljudi imaju potrebu za necim vecim od njih , pa makar bila iluzija . Jel to sumske masine rade, jel iluzija ili je za njih apsolutna stvarnost ?
Fantasticna igra !

-Muzika . Greh je sto sam napisao toliki komentar a da ne spomenem , i sama po sebi i kao deo igre.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2023, 20:23   #156
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 998
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 299 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Šteta je što su za PC izdali prvo Automatu pa Replicant, a vidim da su mnogi odigrali Automatu po izlasku. Srećom, svima se i pored toga dopala jer je sama igra poprilično standalone mada verujem da bi igra ostavila još bolji efekat kad bi se znala radnja iz Replicanta.

(malo spojlerisanja) Ja sam kasno upao u ovu priču pa sam srećom prvo odigrao Replicant. Npr imao sam wtf momenat kada se prvi put pojavio Emil u Automati u onom šoping centru i imao sam želju da saznam šta se to desilo sa njim pa je ovde postao prodavac koji vitla kolima ko ludak. Tu je srećom njegov side story sa Lunar Tear cvetovima, koji puno toga otkriva. Pa onda kad sam video Devolu i Popolu kako slobodno šetkaju po Resistance Campu i niko ne obraća pažnju na njih. Pa tek onda cela deonica pustinje sa robotima koji oponašaju "maskirane ljude" koji su tu nekad živeli... a zbog samog saznanja da su to ruševine Facade-a, još veću želju sam imao da iskopavam arhive u pesku i da saznajem šta se sa njima zapravo desilo. Itd.

Sve u svemu, Replicant mi više legao što se tiče priče i muzike, dok je Automata bolja po izvođenju...
ogisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2023, 21:44   #157
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.518
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Ja sam odigrao Drakengard 3 preko PS3 emulatora. Odlično je radila. Za originalni Nier sam bio siguran da će doći za PC i tako se i desilo. Inače postoje dve verzije keca: Nier Replicant i Nier Gestalt. Kao da nisu bili dovoljni svi ti krajevi i obrti nego trebaš da mozgaš o tome da imaš dva različita sveta u osnovi igre.
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nier: Automata High life Konzole 2 30.10.2015 21:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com