Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.4.2012, 13:22   #41
goran988
Član
 
Član od: 8.2.2008.
Poruke: 139
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 63 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

@OWERKLOKER


Citat:
Da, neobavesten si. Sve zavisi izgleda od kombinacije hardware-a i negde se manifestuje a negde ne.

Epa sad ti ode u neku drugu dimenziju ... Ako cemo tako imas konzolu za igranje (PS3/XBOX) pa nemas potrebe za uskladjivanje hardware - kupis igru, ubacis i sve radi. PC prvobitno nije zamisljen za igranje igara - sad, sto su vremenom to postali i sto od njih pravimo konzole za igranje, sto se igre portuju za PC i sve to - to je vec druga stvar.

Igrao sam i igram PES na par racunara i igram isti na moj racunar svakodnevno. Znam da tog spomenutog 'trzanja' nema. Sad, ne mozes ti mene ubedjivati u nesto drugo. Ako ima PES problem sa nekim konkretnim hardware-om, ja to ne znam i iskreno to me ne zanima.

Kombinacija hardware-a je jako bitna stvar. Ne bi brendirane masine onda bile tako skupe ... A idealan software (software koji ce raditi na svim sistemima, bez obzira na stanje istih, na bilo kom hardware-u, bez obzira na vrstu i stanje istog) ne postoji, to sam vec napisao i evo pisem opet.

Poslednja ispravka: goran988 (23.4.2012 u 13:30)
goran988 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 13:28   #42
filipos
Veteran
 
Član od: 8.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 152 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Joj gramatiko moja, zar ste svi bezali sa casova srpskog?
Nekima radi normalno, a nekima ne i to je to.



Ajde vratite se na temu molim vas. Moze?
filipos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 13:37   #43
OWERKLOKER
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 204
Zahvaljeno 333 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Citat:
Aleksandar1987 kaže: Pregled poruke
Jeste ali ne moze neko da tvrdi da je bag, jer da je bag imali bi svi isti bag a ne samo on.




Malo si lupio i ostao ziv. Jel ti to hoces da kazes da namerno prave neke propuste u igri? Ne znam odakle ti to. Svaki proizvodjac igara tezi da napravi savrsenu igru. Uzimace oni pare i da imaju savrsenu igru tako sto ce samo neke sitnice menjati svake godine. Uostalom, svaki PES je manje vise isti, samo se sitnice menjaju. Jedino je 2012 napravio mozda veci pomak u odnosu na predhodnika. Recimo CS 1.6 nije savrsena igra pa se igra "sto godina", tako da tvoja tvrdnja nije bas na mestu.
Propust u optimizaciji ako ti se tako vise svidja.
Da, upravo to hocu da kazem. Konamiju nikako nije u interesu da napravi savrsenu igru jer nece imati posle sta da prodaju. Razmisli malo. Da, igra se ali cs se ne izbacuje svake godine kao pes.
Citat:
goran988 kaže: Pregled poruke
@OWERKLOKER





Epa sad ti ode u neku drugu dimenziju ... Ako cemo tako imas konzolu za igranje (PS3/XBOX) pa nemas potrebe za uskladjivanje hardware - kupis igru, ubacis i sve radi. PC prvobitno nije zamisljen za igranje igara - sad, sto su vremenom to postali i sto od njih pravimo konzole za igranje, sto se igre portuju za PC i sve to - to je vec druga stvar.

Igrao sam i igram PES na par racunara i igram isti na moj racunar svakodnevno. Znam da tog spomenutog 'trzanja' nema. Sad, ne mozes ti mene ubedjivati u nesto drugo. Ako ima PES problem sa nekim konkretnim hardware-om, ja to ne znam i iskreno to me ne zanima.

Kombinacija hardware-a je jako bitna stvar. Ne bi brendirane masine onda bile tako skupe ... A idealan software (software koji ce raditi na svim sistemima, bez obzira na stanje istih, na bilo kom hardware-u, bez obzira na vrstu i stanje istog) ne postoji, to sam vec napisao i evo pisem opet.
Auu, gde ti ode covece. Hoces da kazes da je konfiguracija iz profila neuskladjena?
Nema on problema sa konkretnim hardware-om jer nikako ne mozes da znas kako ce da radi dok ne probas. Igrao sam i ja PES na gomili racunara i negde je trzao a negde nije. Niko ti ne garantuje ni da bi na nekoj od brendiranih masina PES radio kako treba jer je problem u samoj igri.
OWERKLOKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 13:44   #44
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Онда нек лепо напишу да треба јачи комп, а не сваке године игра тражи исти хардвер . Која лаж да је то рекомендед. Нек ставе и3 2100 и 6770 3 гб рама па ће се људи мање бунити што им не ради добро.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 13:45   #45
OWERKLOKER
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 204
Zahvaljeno 333 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Dzabe i to kad na mnogo jacim konfama zna da zeza.
OWERKLOKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 13:49   #46
goran988
Član
 
Član od: 8.2.2008.
Poruke: 139
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 63 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Citat:
OWERKLOKER kaže: Pregled poruke
Konamiju nikako nije u interesu da napravi savrsenu igru jer nece imati posle sta da prodaju. Razmisli malo. Da, igra se ali cs se ne izbacuje svake godine kao pes.

Zasto im nije u interesu? Naprave savrsenu igru i narednih 5 godina samo rade na transferima i uzimaju novac. Ako je igra savrsena, znaci svi cemo je kupovati. Ovako nesavrsenu - neko kupi, neko ne.

U svakom slucaju, to sto ti zelis - to niko ne moze da napravi. Ajde navedi mi jedan savrsen program/igru/bilo sta? Svaki autor neke aplikacije pokusava da izvuce maksimum iz sebe i da plasira sto bolji proizvod. Ali uvek moze bolje jer tehnologija napreduje, otvaraju se nove ideje, nove mogucnosti. Valjda je to logican zakljucak ...


Mozda je godinu dana mali period da bi mogli da naprave neke radikalne promene jer ako ideja ne uspe, a PES ne izadje na vreme ... Bice belaja.





Citat:
Nema on problema sa konkretnim hardware-om jer nikako ne mozes da znas kako ce da radi dok ne probas. Igrao sam i ja PES na gomili racunara i negde je trzao a negde nije. Niko ti ne garantuje ni da bi na nekoj od brendiranih masina PES radio kako treba jer je problem u samoj igri.

Da problem je u igri jer eto na tvom racunaru igra trza. To sto na drugim racunarima radi, to znaci da je problem verovatno u njima.
goran988 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 13:58   #47
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Citat:
OWERKLOKER kaže: Pregled poruke
Propust u optimizaciji ako ti se tako vise svidja.
Da, upravo to hocu da kazem. Konamiju nikako nije u interesu da napravi savrsenu igru jer nece imati posle sta da prodaju. Razmisli malo. Da, igra se ali cs se ne izbacuje svake godine kao pes.
Nikako ne mogu da se slozim sa tvojom tvrdnjom. Ne mogu da naprave savrsenu igru jer tehnologija napreduje iz dana u dan. Igra moze da bude savrsena u tom trenutku u nekom periodu od godinu dana ali tehnologija i znanje odose dalje. Oni svi teze da naprave savrsenu igru. Recimo npr. PES 2013 ce biti savrsena igra, najbolji gameplay, najbolja grafika ikad vidjena. Vec sledece godine oni mogu poboljsati samo grafiku, dodati neke klubove i ubaciti neku novu opciju koja nije bog zna sta i prodavace se opet samo tako. Tako su i do sad radili. A ako mislis da namerno prave i propuste u optimizaciji tek se tu ne slazem sa tobom. Zasto bi radili propust u optimizaciji kada im je cilj da pridobiju sto vise igraca, sa sto raznovrsnijim konfiguracijama, i slabijim i jacim. Na jacim ce raditi sigurno, ali treba optimizovati da se pridobiju i oni igraci sa slabijim masinama.

Ne izbacuje se CS svake godine ali imamo nove verzije. A CS 1.6 se igra mozda i vise nego novije verzije, ako ne onda u pribliznom broju kao i nove verzije. A seti se kad je igra izasla.
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 14:16   #48
OWERKLOKER
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 204
Zahvaljeno 333 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Citat:
goran988 kaže: Pregled poruke
Zasto im nije u interesu? Naprave savrsenu igru i narednih 5 godina samo rade na transferima i uzimaju novac. Ako je igra savrsena, znaci svi cemo je kupovati. Ovako nesavrsenu - neko kupi, neko ne.

U svakom slucaju, to sto ti zelis - to niko ne moze da napravi. Ajde navedi mi jedan savrsen program/igru/bilo sta? Svaki autor neke aplikacije pokusava da izvuce maksimum iz sebe i da plasira sto bolji proizvod. Ali uvek moze bolje jer tehnologija napreduje, otvaraju se nove ideje, nove mogucnosti. Valjda je to logican zakljucak ...


Mozda je godinu dana mali period da bi mogli da naprave neke radikalne promene jer ako ideja ne uspe, a PES ne izadje na vreme ... Bice belaja.








Da problem je u igri jer eto na tvom racunaru igra trza. To sto na drugim racunarima radi, to znaci da je problem verovatno u njima.
Cekaj polako. Da l' si bre normalan? Pa ko bi kupovao novu verziju ako bi dodali samo transfere kad se sve to sredi patchom? Nigde ja nisam napisao da zelim nesto savrseno vec kazem da im nije u interesu da je naprave najbolje sto mogu jer ce imati problema sa narednom verzijom.
Da trza samo kod mene ne bih ga ni pomenuo i to bih pripisao mom kompu. Ali, kad pogledas po netu videces gomilu problema sa raznim konfiguracijama (nevezano za jacinu iste). Kad te bude zezala 13-ica hebaces sve po spisku i Konamiju i optimizaciji.
Citat:
Aleksandar1987 kaže: Pregled poruke
Nikako ne mogu da se slozim sa tvojom tvrdnjom. Ne mogu da naprave savrsenu igru jer tehnologija napreduje iz dana u dan. Igra moze da bude savrsena u tom trenutku u nekom periodu od godinu dana ali tehnologija i znanje odose dalje. Oni svi teze da naprave savrsenu igru. Recimo npr. PES 2013 ce biti savrsena igra, najbolji gameplay, najbolja grafika ikad vidjena. Vec sledece godine oni mogu poboljsati samo grafiku, dodati neke klubove i ubaciti neku novu opciju koja nije bog zna sta i prodavace se opet samo tako. Tako su i do sad radili. A ako mislis da namerno prave i propuste u optimizaciji tek se tu ne slazem sa tobom. Zasto bi radili propust u optimizaciji kada im je cilj da pridobiju sto vise igraca, sa sto raznovrsnijim konfiguracijama, i slabijim i jacim. Na jacim ce raditi sigurno, ali treba optimizovati da se pridobiju i oni igraci sa slabijim masinama.

Ne izbacuje se CS svake godine ali imamo nove verzije. A CS 1.6 se igra mozda i vise nego novije verzije, ako ne onda u pribliznom broju kao i nove verzije. A seti se kad je igra izasla.
A kako ti mozes da znas da ce 13-ica da bude bolja od 12-ice? Zar je svaki PES bio bolji od prethodnog? Ne daju oni maksimum u to budi uveren.
Izgleda da nisi lepo razumeo sta sam napisao. Nisam ja rekao da namerno prave propust u optimizaciji vec da namerno prave propuste kod drugih stvari da bi imali sta da popravljaju u narednoj verziji. Opet ti kazem (bem li ga po koji put ) da ne mora da znaci da ce da radi kako treba na jakoj konfi.
Iskreno, pojma nemam ni sta je izaslo posle 1.6 ni sta je novo u njima jer ne igram.
OWERKLOKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 14:46   #49
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Citat:
OWERKLOKER kaže: Pregled poruke
A kako ti mozes da znas da ce 13-ica da bude bolja od 12-ice? Zar je svaki PES bio bolji od prethodnog? Ne daju oni maksimum u to budi uveren.
Izgleda da nisi lepo razumeo sta sam napisao. Nisam ja rekao da namerno prave propust u optimizaciji vec da namerno prave propuste kod drugih stvari da bi imali sta da popravljaju u narednoj verziji. Opet ti kazem (bem li ga po koji put ) da ne mora da znaci da ce da radi kako treba na jakoj konfi.
Iskreno, pojma nemam ni sta je izaslo posle 1.6 ni sta je novo u njima jer ne igram.
Ako procitas malo bolje moj post videces da sam stavio "npr." ili ti "na primer". Ne znam kakav ce biti novi PES samo sam dao primer. I kod optimizacije sam napisao "Ako mislis" u slucaju ako mislis i na te propuste. Kapiram da ne mislis ali u slucaju ako mislis morao sam i oko toga da prokomentarisem. Al opet ti kazem da imas pogresno misljenje u vezi propusta, no dobro. To je tvoje misljenje i niko ne moze da te ubedi u suprotno ako sam sebe ne ubedis.
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 15:15   #50
goran988
Član
 
Član od: 8.2.2008.
Poruke: 139
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 63 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Citat:
Sto ljudi sto ćudi.
To je normalna stvar.






Citat:
Pa ko bi kupovao novu verziju ako bi dodali samo transfere kad se sve to sredi patchom?
Ma kakvu novu verziju/kakav patch - imas savrsenu igru, sta ce ti nova verzija? Hteo sam ti reci, da mogu, oni bi napravili savrsenu igru koju bi svi kupovali, a onda bi eto samo radili na transferima igraca koje dobijas u vidu update-a PES-a. Valjda si dobijao obavestenja kada pokrenes PES2012 da imas nove transfere koje mozes skinuti i instalirati. Na tome radi KONAMI a ne tamo neki neoficijalni patcher. Ti mozda imas neoriginalnu verziju PES-a sa tamo nekim patch-om pa zato imas takvih problema. Ko ce ga znati.




Citat:
Ne daju oni maksimum u to budi uveren.
Ti ko da radis sa njima. Mozemo da nagadjamo do sutra ali ta tvoja tvrdnja nikako nema logike jer uvek moze bolje. Ti mislis da ako tim koji radi na PES-u 2013 ulozi svoj maksimum ove godine i izbaci nesto revolucionarno, sledece godine nece imati na cemu da radi. Mislim, smesno. Sledece godine ce mozda doci novi ljudi, imace nove ideje, nove mogucnosti ... Naravno da uvek ima da se radi.

Daju oni svoj maksimum jer su za to jako dobro placeni. Nisu oni placeni da ne daju maksimum. U to budi uveren. A to sto ti imas neke svoje teorije, to je tvoje pravo i tvoje razmisljanje koje postujem svakako ali se nikako ne slazem sa istim.




Citat:
Da trza samo kod mene ne bih ga ni pomenuo i to bih pripisao mom kompu. Ali, kad pogledas po netu videces gomilu problema sa raznim konfiguracijama (nevezano za jacinu iste).

Rekoh vec da nisam obavesten. Mozes li mi ostaviti par link-ova da se informisem ako nije problem.
goran988 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 15:27   #51
filipos
Veteran
 
Član od: 8.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 152 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Gorane sta se to toliko radikalno promenilo u samom gejmpleju od pes 2008 do pes 2012? Cisto da se opravda toliki trud programera.
filipos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 15:37   #52
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Citat:
filipos kaže: Pregled poruke
Gorane sta se to toliko radikalno promenilo u samom gejmpleju od pes 2008 do pes 2012? Cisto da se opravda toliki trud programera.
Pa recimo to da je od PES 2008 do 2012 igra svake godine bila drugačija, uvek bio drugačiji gameplay, tako da od PES 2013 isto očekujem da se razlikuje od PES 2012.

Za PES 2012 su rekli da će biti unapređena verzija PES 2011, a dobili smo gotovo drugu igru...
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 15:38   #53
icemama
Veteran
 
Član od: 28.10.2007.
Lokacija: Beograd.
Poruke: 723
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 129 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Pa valjda je bitno da bude sto bolji gameplay a ne samo da ga promene
icemama je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 15:44   #54
filipos
Veteran
 
Član od: 8.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 152 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Joj mare radikalna unapredjenja, a ne mala. Za 5 godina nisu mogli da srede AI da funkcionise koliko toliko normalno. U 2012 sve na manual i opet nemam potpunu kontrolu pasa, opet zavisim od nekih pitaj boga kojih faktora.

Sta se desava sa animacijama? Napretka nekog velikog nema i dalje kao da vodis 11 robota.

Dzabe njima grafika kada sve ostalo ne moze da je isparati.

Nisam ni PES ni FIFA fan niti hejter. PES sam igrao do 2008, dok je licio na nesto, od 2011 Fifu. A koji cu igrati sledeci zavisi samo od EA i Konamija.


@icemama
Upravo to. Promene gameplay i kao uradili su nesto novo, umesto da ga unaprede.
filipos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 15:50   #55
goran988
Član
 
Član od: 8.2.2008.
Poruke: 139
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 63 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Citat:
filipos kaže: Pregled poruke
Gorane sta se to toliko radikalno promenilo u samom gejmpleju od pes 2008 do pes 2012? Cisto da se opravda toliki trud programera.


Prva radikalna stvar je npr jacina pasa koju ti kontrolises. Dalje, unapredjen dupli pas. Promenjeno proigravanje igraca (u 2012 tzv. trougao vise nema onu ulogu koji je imao u prethodnim verzijama), izvodjenje penala, izvodjenje slobodnih udaraca, kretanje igraca u napadu i odbrani (njihovo otkrivanje), podesavanje taktike, itd itd ...


E sad, neko ko ne zna da igra - naravno da mu se takav gameplay ne svidja. Neko ko zna, naravno da mu se svidja. Ali da bi ti se zasvidjao gameplay trebas malo da pogledas pravi fudbal i razmislis o tome kako da na igri predstavis realnost fudbala. Ne mogu oni napraviti gameplay koji ce zadovoljiti sve prohteve jer to je car fudbala. Kada pocne utakmica, ne zna se sta ce se desiti. Mozda ces izgubiti, mozda ces pobediti. Zamisli naprave gameplay gde ce sve biti onako kako bi ti zeleo (da ti igra cita pas iz mozga i da pas bude 100% tacan, da PES provali sta si ti zamislio - koju akciju, da igrac bas u tom trenutku kada ti pozelis potrci iz sve snage i prestigne protivnika i ako je mng sporiji od njega, da sutne ko iz topa pravo u 'raslje' onako kako ti zelis, da u 100%-tnoj sansi obavezno da go, da golman odbrani neodbranjivo i tako dalje) ... Taj PES niko ne bi igrao - a verujem da ti na to ciljas.
goran988 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 15:59   #56
filipos
Veteran
 
Član od: 8.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 152 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Gorane ja pricam o AI saigraca koji je moze se reci da je daleko od dobrog. Sta su unapredili jacinu pasa, stavim sve na manual, napunim skalu i on sutne 15cm od sebe

To sto si naveo ja nisam spominjao, suteve u raslje, pretrcavanja...

Prvo dobro procitaj sta je napisano pre nego sto odgovoris
filipos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 16:07   #57
goran988
Član
 
Član od: 8.2.2008.
Poruke: 139
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 63 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Ostao si mi duzan onih link-ova ako se secas.


Citat:
Gorane ja pricam o AI saigraca koji je moze se reci da je daleko od dobrog.

A kako bi ti zeleo da bude? Sta to konkretno fali trenutnom?
goran988 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 16:19   #58
OWERKLOKER
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 204
Zahvaljeno 333 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Citat:
goran988 kaže: Pregled poruke
To je normalna stvar.








Ma kakvu novu verziju/kakav patch - imas savrsenu igru, sta ce ti nova verzija? Hteo sam ti reci, da mogu, oni bi napravili savrsenu igru koju bi svi kupovali, a onda bi eto samo radili na transferima igraca koje dobijas u vidu update-a PES-a. Valjda si dobijao obavestenja kada pokrenes PES2012 da imas nove transfere koje mozes skinuti i instalirati. Na tome radi KONAMI a ne tamo neki neoficijalni patcher. Ti mozda imas neoriginalnu verziju PES-a sa tamo nekim patch-om pa zato imas takvih problema. Ko ce ga znati.






Ti ko da radis sa njima. Mozemo da nagadjamo do sutra ali ta tvoja tvrdnja nikako nema logike jer uvek moze bolje. Ti mislis da ako tim koji radi na PES-u 2013 ulozi svoj maksimum ove godine i izbaci nesto revolucionarno, sledece godine nece imati na cemu da radi. Mislim, smesno. Sledece godine ce mozda doci novi ljudi, imace nove ideje, nove mogucnosti ... Naravno da uvek ima da se radi.

Daju oni svoj maksimum jer su za to jako dobro placeni. Nisu oni placeni da ne daju maksimum. U to budi uveren. A to sto ti imas neke svoje teorije, to je tvoje pravo i tvoje razmisljanje koje postujem svakako ali se nikako ne slazem sa istim.







Rekoh vec da nisam obavesten. Mozes li mi ostaviti par link-ova da se informisem ako nije problem.
Pa sta ako radi Konami? Kakve to sad veze ima? Nece oni nista bolje da odrade transfere nego neki drugi patcher. A pritom ti patchevi imaju jos pregrst stvari za razliku od Konamijevog update-a. Sto se tice boldovanog lupio si i ostao ziv. Da je problem do moje kopije ne bi radilo ni sa starom grafickom kako treba tako da ti ta prica ne pije vodu.
Kamo srece da radim sa njima. Covece Bozji, ovo sam pricao cisto u teoriji. Ne moze nikako da se napravi savrsen fudbal, ali u svakoj verziji ostave neke stvari namerno losim. Hoces mi reci da ne mogu da poprave golmane npr. ? Njima je posao da ti iz godine u godinu kupujes njihovu igru a to nece uspeti ako poprave sve u jednoj verziji.
Ne bi ni bilo dobro kada bismo se svi slagali.
http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=65367
http://pesedit.com/forums/showthread...904&viewfull=1
Evo ova dva linka sam ti izguglao na brzaka, samo ne mogu nikako da nadjem link na kome su preporucili RadeonPro koji mi je resio problem sa seckanjem.
OWERKLOKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku OWERKLOKER na korisnoj poruci:
filipos (23.4.2012)
Stara 23.4.2012, 16:22   #59
filipos
Veteran
 
Član od: 8.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 152 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Gorane ako nisi do sada uvideo nedostatke AI-a, zasto bih ti ja objasnjavao. Evo samo jedan primer da se desava da lopta prodje pored igraca, a on ni da pomeri nogi i pokusa da presece pas.

Tebi je igra ok i uzivaj u njoj.
filipos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 16:42   #60
OWERKLOKER
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 204
Zahvaljeno 333 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2013

Sreca pa je to prolazenje lopte pored noge igraca znatno redukovano u odnosu na prethodnu verziju.
OWERKLOKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku OWERKLOKER na korisnoj poruci:
Pele10 (24.4.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Game-o-Kwiz Patton Opšta kultura 15955 9.6.2017 14:42
Pro Evolution Soccer 2011 Devilish Soldier Sportske simulacije 2913 1.10.2011 16:49
[Symbian] Pro Evolution Soccer 2010 - problem milosh-96 Igre za mobilne telefone 5 28.2.2011 20:37
Pro Evolution Soccer 2008 PC resenje za sve relja1234 Sportske simulacije 7 3.6.2008 10:01
Laptop za Pro Evolution Soccer? Sledge_Hammer ŠDK - Prenosni računari 20 20.10.2007 22:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com