Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.4.2006, 3:12   #21
striderXIII
Član
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Corpsville
Poruke: 62
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: 2 godine zatvora

Ma meni ne bi bio problem da dam za igru 40 eura a da za net dajem 10 eura... Ovako na net potrosim barem 50 eura mesecno a za igre moram da se snalazim. A sto je najgore protok mi 56k(citaj: dialup). ovo je bilo malo

Ma nece to da drzi vodu... ne mogu oni da kontrolisu sta ko skida...
striderXIII je offline  
Stara 1.4.2006, 9:10   #22
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: 2 godine zatvora

Citat:
striderXIII kaže:
Ma nece to da drzi vodu... ne mogu oni da kontrolisu sta ko skida..
Još kako će držati vodu... mogu da kontrolišu, samo je pitanje kojim intenzitetom će to činiti da se ne bi previše angažovali i trošili bespotrebno državne novce...
ali zato one koje uhvate... e, te će oderati kao mačke, pa će od toga napraviti reklamu...
zapitajmo se zašto niko u Nemačkoj ne baca papiriće po ulici i ne pravi slične nepromišljene i nepotrebne gluposti... odgovor je: zbog kazne a ne postoji služba koja može da iskontroliše toliki broj građana i ponavlja se situacija: da oni koji budu uhvaćeni plaćaju i za one ostale.

ps
jedan moj poznanik iz Švedske kaže:
''Tamo su svi špijuni, prijave vas za čas samo ako napravite neku glupost''
pa vi ovo shvatite kako hoćete, oni znaju šta hoće da naprave od svojih država i ta svest je mnogo šira nego što to mi možemo da zamislimo.

Pretpostavka i tvrdnja:
Da vas neko vidi u nekoj urednoj zemlji ( ne mora da bude Nemačka ) kako bacate masan papir od bureka na travu iza klupe a čašicu od jogurta pod klupu Vi više rizikujete da završite na pregledu kod psihologa u specijalizovanoj ustanovi pa tek onda da budete debelo kažnjeni.
Simke je offline  
Stara 2.4.2006, 6:54   #23
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: 2 godine zatvora

Citat:
''Tamo su svi špijuni, prijave vas za čas samo ako napravite neku glupost''
pa vi ovo shvatite kako hoćete, oni znaju šta hoće da naprave od svojih država i ta svest je mnogo šira nego što to mi možemo da zamislimo.
Ovo je tačno. Imam odličnog prijatelja u Švedskoj i znam kako stoje stvari. I on je dolazio vamo i odnosio gomilu diskova sa muzikom, do sada je odneo bar 500 komada i ko zna šta je sve još poskidao sa svojom 10Mbit konekcijom, ali se o tome ne priča... pogotovo ne javno... znači ono, dva-tri najbliža ortaka znaju da imaš pirata, sve ostalo je rizično... čak se dešavalo da otac prijavi sina zbog nekih nelegalnih diskova... doduše ne verujem da se to često dešava, ali u svakom slučaju... sve je rizično... ljudi imaju svest da je tako nešto nelegalno i svako će da te prijavi za to... bez obzira da li si mu prvi komšija ili običan poznanik... Po informacijama koje imam slično je i u Kanadi... u Nemačkoj nešto manje... u USA piratski diskovi se uglavnom mogu naći in the hood... pa kome treba svrne tamo... u Čileu ima poprilično piraterije, ali po firmama... ne do im Bog... u Italiji takođe ima dosta piraterije, doduše ne koliko u Čileu, ali više nego u jednoj Nemačkoj... no isti slučaj, ne do Bog po firmama... pričam o zemljama za koje znam kakvo je stanje preko prijatelja i poznanika... nešto sam možda i preskočio... e da, i na Kipru ima poprilično piraterije... ali nigde, ama baš nigde nema da se to prodaje po ulicama i trgovima... ili da se ljudi ne plaše zakonskih sankcija... i da javno pričaju o tome kako koriste pirata...

Poslednja ispravka: Marko_L (2.4.2006 u 7:06)
Marko_L je offline  
Stara 2.4.2006, 10:06   #24
Aksic Srdjan
Član
 
Član od: 2.1.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 438
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 15 puta na 10 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aksic Srdjan
Thumbs down Re: 2 godine zatvora

Malo sutra...

Nema šanse da funkcioniše (čitaj: daleko je to od nas)!

Poslednja ispravka: Aksic Srdjan (2.4.2006 u 10:17)
Aksic Srdjan je offline  
Stara 2.4.2006, 10:30   #25
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: 2 godine zatvora

Tako su ljudi pričali i za karte u GSP-u, mislim, bilo je ono od 100 ljudi u autobusu, njih dvoje otkuca kartu, ostali se švercuju, a sada, svi živi kucaju karte ili imaju povlastice, nađe se možda 1 ili 2 švercera na 100 ljudi. Tako se pričalo i za račune u prodavnicama, isto tako niko živ ti ne da račun, sve na crno... a sad, ja nisam skoro ušao u neku prodavnicu, a da nisam dobio račun... Tako da, polako... sve dođe na svoje... kazne su čudo, još kad se ponudi nagrada od 500 dindži ako prijaviš prestupnika, nađe se ko će da špijunira i pozove određeni broj telefona
Marko_L je offline  
Stara 2.4.2006, 11:27   #26
3dM@niak
Ponosni Eipixovac :)
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Ludnica... Opet :( :( :(
Poruke: 1.212
Zahvalnice: 72
Zahvaljeno 80 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku 3dM@niak
Određen forumom Re: 2 godine zatvora

piraterija je kriminal. to shto nam treba je ne opravdava... ako neko hoce da kupi pirata, neka kupi, ali neka bude svestan da se za to ide u zatvor... pa ko voli - nek izvoli.
3dM@niak je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kompjuter 2004. godine :) TtuEd Brbljaonica 36 27.4.2009 17:04
Kompjuter 2046. godine! [Imzadi] Brbljaonica 276 18.12.2008 15:13
Igra godine!!! Wolverine O igrama uopšte 155 1.11.2008 14:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com