Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.8.2016, 17:01   #3861
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Ako mozes da dodas jos 10-20 evra Letv Le 1 Pro je najbolja kupovina za te pare. Za 170 evra dobijas telefon koji ima odlican hardver ( SN810 Octa Core 2.0GHz, 4GB LPDDR4 RAM + 64GB ROMA, Adreno 430), odlicna kamera i kvalitet izrade na nivou telefona od 500+ evra poznatih brendova.

Ja ga koristim vec dva meseca i prezadovoljan sam njime!

http://www.joybuy.com/1141380.html

Poslednja ispravka: MasterChief2 (2.8.2016 u 17:17)
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MasterChief2 na korisnoj poruci:
stefan8661 (3.8.2016)
Stara 2.8.2016, 17:21   #3862
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Kolko izadje carina i porez za taj telefon?^^

Ja sto mogu da preporucim je ovaj moj Mi4, al nesto ih slabo ima sa 3GB rama po ceni po kojoj sam ga ja uzeo 120$, sad su vecinom neke budze od 2GB rama...
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Filip89x na korisnoj poruci:
stefan8661 (3.8.2016)
Stara 2.8.2016, 17:25   #3863
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Meni je rodjak uzeo u Nemackoj pa mi ga je doneo. Koliko sam ja upucen, za drzave evropske unije dostava je besplatna (i carina se naravno ne placa). Za Srbiju mislim da izadje negde oko 200-210 evra, to najbolje da proveris ovde http://forum.benchmark.rs/showthread...e-1-Pro/page28

EDIT: Imas i Letv Le X600, ali ne znam koliko je on bolji od Redmi Note 3 i Mi4 jer ga nisam koristio. Ali ovaj Le 1 Pro mnogo mnogo bolji.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MasterChief2 na korisnoj poruci:
Filip89x (2.8.2016)
Stara 2.8.2016, 19:04   #3864
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Za nemacku znam, a znam i za SRB. 10% carina i 20% PDV... Ali nikad se ne zna koju ce cenu carinik da uzme, meni su tako za Mi4 iako je pisalo 120$ uzeli cenu od 80$... Sve mislim da bi izbegli eventualne zalbe zato sto mi je telefon bio 15 dana na carini usled velike guzve i manjka carinika zbog godisnjih odmora... Znam dosta primera gde su ljudima ( izmedju ostalog i meni) preko China post (air mail, ali i obicna) stizali telefoni i tableti bez dodatnih troskova... Prosto usled ogromne guzve na carini i velikog broja posiljki ne uzimaju sve da carine Zato pitam...
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Filip89x na korisnoj poruci:
MasterChief2 (2.8.2016)
Stara 2.8.2016, 19:46   #3865
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Vidis to nisam znao.. Znam da se moze proci jeftino ali nisam znao da moze i bez troskova..
Uglavnom sto se tice telefona do 200 evra ovo je trenutno najbolji izbor..
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2016, 20:41   #3866
Rista1
Član
 
Član od: 12.11.2014.
Poruke: 48
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Za tablet od 60e naplatili 28e a za telefon od 150 e 20e .Očekuj neočekivano

x-600
Rista1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2016, 23:52   #3867
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Kineski brend telefoni - vrede li?

Citat:
MasterChief2 kaže: Pregled poruke
Ako mozes da dodas jos 10-20 evra Letv Le 1 Pro je najbolja kupovina za te pare. Za 170 evra dobijas telefon koji ima odlican hardver ( SN810 Octa Core 2.0GHz, 4GB LPDDR4 RAM + 64GB ROMA, Adreno 430), odlicna kamera i kvalitet izrade na nivou telefona od 500+ evra poznatih brendova.

Ja ga koristim vec dva meseca i prezadovoljan sam njime!

http://www.joybuy.com/1141380.html


Gdje nađe da linkuješ joybuy koji se čeka najduže čak i sa ubrzanom EU dostavom? Ljudi sa drugog bratskog foruma iz Hrvatske su čekali i po mjesec/dva na dostavu sa joybuy dok je još bio jd.com i dešavale su se gluposti tipa da mob bude dostavljen u kutiji za cipele. Ganjaj radije neki normalan i provjeren shop.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2016, 0:09   #3868
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Pa vidim da su taj kacili tamo na Benchmark forumu pa sam zato taj postavio. Ja inace ne znam najbolje te sajtove jer uvek telefon kupujem u Nemackoj..
Nije ni bitan sajt, telefon se moze naci i u drugim prodavnicama za iste pare..
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2016, 12:41   #3869
stefan8661
Novi član
 
Član od: 27.6.2016.
Poruke: 23
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Xiaomi Redmi 3
Ok, hvala, razmisljao sam se izmedju redmi 3 pro i mi4c telefona, koliko sam mogao da skapiram bolja je kupovina redmi 3 zbog baterije. Za mi4c sam procitao da se greje, baterija se brzo prazni. Sto se tice baterije redmi je azdaja. Medjutim brine me i verzija softvera za ove xiaomi telefone jer nema official global roma vec neki custom global postoje koji se skidaju se xiaomi.eu sajta. Ima i CM 13 rom za mi4c, ali verovatno ima neke bugove. Da li oni posle nekog vremena izbace global verzije miuia ili ne?

Citat:
MasterChief2 kaže: Pregled poruke
Ako mozes da dodas jos 10-20 evra Letv Le 1 Pro je najbolja kupovina za te pare. Za 170 evra dobijas telefon koji ima odlican hardver ( SN810 Octa Core 2.0GHz, 4GB LPDDR4 RAM + 64GB ROMA, Adreno 430), odlicna kamera i kvalitet izrade na nivou telefona od 500+ evra poznatih brendova.

Ja ga koristim vec dva meseca i prezadovoljan sam njime!

http://www.joybuy.com/1141380.html
Hvala na preporuci, kazi mi kako drzi baterija i da li se greje? Izbacio je snapdragon revizije za taj soc, nadam se da su ubacili ovaj gde je reseno to grejanje. Mada ja ni ne koristim tel za igre ili nesto slicno.
Gde si ga uzeo u Nemackoj?
Imam druga tamo pa zbog toga pitam.
Notifikacije stizu na vreme, nikad ne kasne?
Cuo sam da su kamere jako dobre na njemu...
stefan8661 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2016, 14:33   #3870
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

-Ja telefon koristim za Mesendzer, Skajp, Fejsbuk i surfvanje netom.. Uz to ponekad upalim i muziku preko MusixMatcha. Od igrica sam igrao GTA:VC jedno 15 minuta i nisam primetio neko preterano grejanje. Za ovo sto ja koristim, telefon se ne greje ni malo.

-Sto se tice baterije ja uspem izvuci 3-4 SOTA stim da ga punim svaki 3-4 dan, nekada i peti sto nije lose za telefon sa 2K ekranom od 5.5" i ovakvim hardverom. Punjenje od nekih 20% do 100% traje oko nekih sat i po vremena sa punjacem koji dolazi uz telefon. Kazu da ima i Quick Charge ali da treba odgovarajuci punjac. To nisam probao pa ne mogu nista o tome da pricam.

-Sto se tice notifikacija stizu cim se povezem na Wi-Fi. Pojavi se pored baterije kruzic i stignu u momentu. Ja sam pre mislio da je to do samog skajpa i mesendzera, nisam ni slutio da to moze biti do telefona jer su mi na starom Gionee Elife E7 mnogo kasnile i po pola sata.

-Kamere su odlicne na njemu. Video je malo losiji, ali to ne koristim pa mi nije toliko bitno. (nije los u smislu da nevalja nista, ali nije ni na nivou Note 5 telefona)
Evo ti primer slika pa sam oceni:




Ja sam telefon uzeo ovde:
http://www.efox-shop.com/versandkost...20ghz-g-305508
Vidim da je sada malo poskupio...
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MasterChief2 na korisnoj poruci:
stefan8661 (3.8.2016)
Stara 3.8.2016, 16:29   #3871
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

stefan8661@
Posto sam zadovoljni Xiaomi mi4 korisnik da se ukljucim i ja.

Ne znam sto su svi zapeli za Mi4c... Imash mi4 koji ima nijansu slabiji proc ali bolju kameru, 4K video snimanje, manje se greje, lepse i kvalitetnije izgleda ima gomilu dodatne opreme, manje kosta od mi4c ima oficijalnu podrsku za windows 10...

Jedino sto je kul a nema obican mi4 je dual sim i usb-c port. Sa druge strane mi4 ima fm radio.

Meni baterija gura preko 48H ne gasim ni h+ ni wifi nikad, cesto koristim navigaciju a odigram i neku igru 15 min dnevno, a slusam i muziko oko 20 min dnevno u proseku. Puni se za oko sat vremena, ne greje se dok se puni. Jedino pocne da se greje na zahtevnijim igrama. Na surfovanju, FB, viberu, YT se ne greje.

Sto se tice miui OS, opet sve najbolje! Meni je rame uz rame sa androidom sa nexusa ako ne i bolje. Cim sam uzeo Mi4 presao sam legalno preko PC-a na oficijalni global developer rom miui 7. To je potpuno cist rom koji ima samo najosnovnije app, a posto je potpuno otkljucan ne mora da se rutuje i mozes da pobrises bilo sta sto ti ne treba i ne koristish od app. Posle mesec dana dobio sam OTA update na miui 8 sve je proslo bez greske. Sistem kao sistem odlicno radi u idle mi uvek zvrji oko 2gb rama slobodno nikad nije zabo ili se restatovao sam od sebe jedini restart telefona sam imao bash tad kad sam presao na miui 8.

Uglavnom to te ceka ako se odlucish da predjes na Xiaomi. I za R3 i za mi4c ima gomila dodatne opreme, sve su to korektni telefoni i na svima miui OS radi kao podmazan. Jedino mi4 ima podrsku za windows 10 OS.

Ako te nesto bude interesovalo za OS ili telefon pitaj, a imash jako dobar opis Redmi note 3 ovde na forumu u odeljku za opise!
A ja sam kacio u temi za fotografije fotke sa mi4.

Poslednja ispravka: Filip89x (3.8.2016 u 16:47)
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Filip89x na korisnoj poruci:
stefan8661 (3.8.2016)
Stara 3.8.2016, 17:28   #3872
SlobaNBG
Veteran
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: N.Be o grad
Poruke: 763
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 154 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Ako bi doplatio 40e, dal se isplati preci sa Meizu M2 Note na M3 Note???
SlobaNBG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2016, 18:34   #3873
stefan8661
Novi član
 
Član od: 27.6.2016.
Poruke: 23
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Citat:
MasterChief2 kaže: Pregled poruke
-Ja telefon koristim za Mesendzer, Skajp, Fejsbuk i surfvanje netom.. Uz to ponekad upalim i muziku preko MusixMatcha. Od igrica sam igrao GTA:VC jedno 15 minuta i nisam primetio neko preterano grejanje. Za ovo sto ja koristim, telefon se ne greje ni malo.

-Sto se tice baterije ja uspem izvuci 3-4 SOTA stim da ga punim svaki 3-4 dan, nekada i peti sto nije lose za telefon sa 2K ekranom od 5.5" i ovakvim hardverom. Punjenje od nekih 20% do 100% traje oko nekih sat i po vremena sa punjacem koji dolazi uz telefon. Kazu da ima i Quick Charge ali da treba odgovarajuci punjac. To nisam probao pa ne mogu nista o tome da pricam.

-Sto se tice notifikacija stizu cim se povezem na Wi-Fi. Pojavi se pored baterije kruzic i stignu u momentu. Ja sam pre mislio da je to do samog skajpa i mesendzera, nisam ni slutio da to moze biti do telefona jer su mi na starom Gionee Elife E7 mnogo kasnile i po pola sata.

-Kamere su odlicne na njemu. Video je malo losiji, ali to ne koristim pa mi nije toliko bitno. (nije los u smislu da nevalja nista, ali nije ni na nivou Note 5 telefona)
Evo ti primer slika pa sam oceni:




Ja sam telefon uzeo ovde:
http://www.efox-shop.com/versandkost...20ghz-g-305508
Vidim da je sada malo poskupio...
Hvala puno na odgovoru, meni odgovara ta kupovina u eu jer imam druga koji cesto dolazi za Srbiju a moze i da mi ga posalje po nekom. Razmislicu, dobar je telefon, slike su fantazija . Video ni ne mora da bude vrh, to mi nije tako bitno, verujem da je upotrebljiv skroz.

Citat:
Filip89x kaže: Pregled poruke
stefan8661@
Posto sam zadovoljni Xiaomi mi4 korisnik da se ukljucim i ja.

Ne znam sto su svi zapeli za Mi4c... Imash mi4 koji ima nijansu slabiji proc ali bolju kameru, 4K video snimanje, manje se greje, lepse i kvalitetnije izgleda ima gomilu dodatne opreme, manje kosta od mi4c ima oficijalnu podrsku za windows 10...

Jedino sto je kul a nema obican mi4 je dual sim i usb-c port. Sa druge strane mi4 ima fm radio.

Meni baterija gura preko 48H ne gasim ni h+ ni wifi nikad, cesto koristim navigaciju a odigram i neku igru 15 min dnevno, a slusam i muziko oko 20 min dnevno u proseku. Puni se za oko sat vremena, ne greje se dok se puni. Jedino pocne da se greje na zahtevnijim igrama. Na surfovanju, FB, viberu, YT se ne greje.

Sto se tice miui OS, opet sve najbolje! Meni je rame uz rame sa androidom sa nexusa ako ne i bolje. Cim sam uzeo Mi4 presao sam legalno preko PC-a na oficijalni global developer rom miui 7. To je potpuno cist rom koji ima samo najosnovnije app, a posto je potpuno otkljucan ne mora da se rutuje i mozes da pobrises bilo sta sto ti ne treba i ne koristish od app. Posle mesec dana dobio sam OTA update na miui 8 sve je proslo bez greske. Sistem kao sistem odlicno radi u idle mi uvek zvrji oko 2gb rama slobodno nikad nije zabo ili se restatovao sam od sebe jedini restart telefona sam imao bash tad kad sam presao na miui 8.

Uglavnom to te ceka ako se odlucish da predjes na Xiaomi. I za R3 i za mi4c ima gomila dodatne opreme, sve su to korektni telefoni i na svima miui OS radi kao podmazan. Jedino mi4 ima podrsku za windows 10 OS.

Ako te nesto bude interesovalo za OS ili telefon pitaj, a imash jako dobar opis Redmi note 3 ovde na forumu u odeljku za opise!
A ja sam kacio u temi za fotografije fotke sa mi4.
Hvala Filipe, jako je tesko izabrati telefon u ovom moru kineskih telefona. Mislim tesko je izabrati a da znas da sigurno valja. Jedan od najboljih drugova ima mi4 i isto se kune u njega , cackao sam ga i lepo radi, bukvalno je sve isto rekao sto i ti. Dobio sam preporuke od ljudi za mi4c, zato pitam za njega, bitno mi je da ima 2 kartice. Problem je sto za mi4c nema global roma, oficijalnog vec ima custom verzija sa xiaomi.eu. E sad pitanje je koliko to valja i da li ima nekakve bugove. Ne bih da se igram sa romovima kao sto sam sa prethodnim telefonom, zaista mi je dosadilo, voleo bih da uzmem nesto sto ne moram da flesujem i da stelujem do prekosutra da bi radilo. Tako da bih verovatno stavio poslednji kineski miui. Nego se bas taj moj drug koji ima mi4 zalio na kineski rom, kasnile su mu notifikacije puno. Sve smo probali da namestimo, da odblokiramo u samom romu medjutim nije vredelo. Citao sam da to resava global rom ali on nije zele da se zeza sa flesovanjem pa je imao te probleme dok ga nije slucajmo razbio . Otud moja zabrinutost za mi4c. Svakako da za taj novac nigde necu naci te specifikacije, ali ja bih i slabije spec samo da radi sve kako treba i da me ne boli glava. Gledao sam recenzije da mi4c moze da izgura 3-4 sot, 5 incha ekran i baterija od 3080 mah bi trebala vise da izdrzi ja mislim. Mozda je zbog soc-a, ko bi ga znao. Zale se i na xiaomi.eu sajtu, bas za bateriju... Sacekacu jos malo, ne zuri mi se nigde, gledam i Lenovo, ima bas dosta modela, cuo sam da su linije VIbe i Zuk bas dobre.
stefan8661 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2016, 12:25   #3874
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

^^
Onda nista od mi4 posto je single sim. A nista i od mi4c jer ako nema oficijalni global developer nema poente. Moj obican mi4 je stigao sa nekim kineskim romom istog dana sam fleshovao preko PC na global. Kineski je imao dosta kineskih app koje nisu mogle da se obrisu bez rutovanja, a verujem da one i crpe bateriju i vukao je skoro 2GB rama u idle odmah mi je bilo nesto sumnjivo...

Baci pogled i na Meizu telefone
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Filip89x na korisnoj poruci:
stefan8661 (4.8.2016)
Stara 4.8.2016, 23:54   #3875
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Xiaomi je obicno bolji od Meizu u direktnom testiranju slicnih modela.

Ako Mi ne odgovara, Redmi Note serija je po kkama uglavnom ista, sa vecim ekranima.

Mislim da su oni svi dual sim(ako se ne varam)
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2016, 1:25   #3876
darac_kv
Veteran
 
Član od: 5.3.2007.
Poruke: 506
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 134 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Trenutno imam Redmi 3, pre njega Meizu m2 note. Xiaomi ima bolju bateriju , mada i na meizu je bila odlicna, xiaomi ima bolju kameru iako su obe 13mpix,i zvuk je isto bolji na redmi3. Flymeos mi je zato mnogo bolji od Miui , videcemo kako ce biti kad izadje miui8, ali ja sad na sedmici imam ponekad neka usporenja, ne velika i ne cesta,desi se ponekad, dok na meizu to mi se nije desavalo. Kad pogledas sta velika imena nude za novac koji moze da se uzme dobar kinez, nedoumica oko kupovine nema Ko god mi je pre uzeo meizu ili sad xiaomi u ruke, prvo sto kazu extra telefon kako je dobar, drugo nikad cuo za marku, trece ne veruju koliko kosta kad im kazem konfiguraciju. To sve govori
darac_kv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darac_kv na korisnoj poruci:
C64freak (5.8.2016)
Stara 5.8.2016, 11:56   #3877
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Cool Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Citat:
darac_kv kaže: Pregled poruke
....Ko god mi je pre uzeo meizu ili sad xiaomi u ruke, prvo sto kazu extra telefon kako je dobar, drugo nikad cuo za marku, trece ne veruju koliko kosta kad im kazem konfiguraciju. To sve govori....
I kod mene istooooooo, stim sto od nekih kolega dobijam i opasku " ma onda mora da "zraci", nesto mora da mu fali "
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Filip89x na korisnoj poruci:
nenad_kvrgic (6.10.2016)
Stara 5.8.2016, 18:04   #3878
Pinstripe
Veteran
 
Član od: 17.3.2009.
Poruke: 1.049
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 182 puta na 175 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

To je tipican srpski mentalitet, cim je nesto jeftinije, a recimo isti proizvod kod drugog prodavca kosta jedno 5x vise, garant mu nesto fali cim kosta 5x manje.
Pinstripe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pinstripe na korisnoj poruci:
C64freak (5.8.2016)
Stara 7.8.2016, 21:14   #3879
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Planirao sam da kupim Redmi 3 PRO verziju od 2/16 (snapdragon 650), da li mi se isplati juriti (i više platiti) sa 3GB RAM ili će 2GB biti sasvim dovoljno za svakodnevnu upotrebu još neko vreme (društvene mreže i IM aplikacije), ništa igre. Prostor mi ne znači puno, svejedno mi je 16 ili 32. Znači samo me tih giga rama više kopkaju.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2016, 0:39   #3880
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Planirao sam da kupim Redmi 3 PRO verziju od 2/16 (snapdragon 650), da li mi se isplati juriti (i više platiti) sa 3GB RAM ili će 2GB biti sasvim dovoljno za svakodnevnu upotrebu još neko vreme (društvene mreže i IM aplikacije), ništa igre. Prostor mi ne znači puno, svejedno mi je 16 ili 32. Znači samo me tih giga rama više kopkaju.
Zavisi koliko treba da doplatis za tih giga rama.. Za to sto tebi sluzi fon dosta je i 2GB. Moja mama ima 1GB pa koristi fejs, mesendzer, skajp i viber i nista ne koci i ne secka.. Ako je nekih 10, u vrh glave 20 evra ja bi uzeo verziju sa 3GB..
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MasterChief2 na korisnoj poruci:
JohnnyNT (8.8.2016)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kineski telefoni, narucivanje kineskih tel.


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kineski mobilni telefoni -Replike GALAXY S2 romalion Aparati i oprema 48 5.5.2012 13:34
Kineski telefoni Schnak3 Aparati i oprema 2 10.9.2008 14:24


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com