Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Grafika
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Grafika Video karte i monitori

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.1.2019, 16:14   #1
LesaTebra
Član
 
Član od: 22.5.2011.
Poruke: 78
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom XFX RX 560 Problem sa igrama

pozdrav svima,imam problem sa navedenom garfickom,skoro sam je kupio i radi super sve kako treba,posle kupovine sam je testirao u furmarku da vidim jel grafa ispravna,terala je furmark celu noc i nije bilo problema nikakvih,uverivsi se da je graficka uredu jer sve radi normalno vec mesec dana promenuo sam misljenje kada sam pre neki dan instalirao par igara za klince i tada shvatim da graficka ima problema,igrajuci svaku igru racunanar da se izrazim zapuca,nekad odmah pri ulasku u igru a nekad posle sat vremena,guglao sam malo o tome i probao resenja koji mnogi nude ali mi nisu pomogla,dali neko ima takvu graficku sa slicnim problemima ako ima i resio je neka kaze da i ja pokusam,,,
LesaTebra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
HDMI switcher / D3 STB problem sa audio signalom neobavesten Kvarovi 0 10.6.2017 13:55
Problem sa kablovskim internetom zbog novog uređaja All exx Kvarovi 15 17.2.2017 22:03
Problem sa grafikom u nekim igrama Ivica95 Kvarovi 6 10.9.2012 22:44
Problem sa WMV fajlovima u igrama --ComputerBoy-- Video/TV softver 0 29.6.2009 19:47
Problem sa igrama Dark Messiah i Double Agent!!! Apokalypsa O igrama uopšte 5 6.9.2007 22:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com