Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.12.2014, 14:12   #8881
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Crytek kaže: Pregled poruke
Uh sto ne volim takvo generalizovanje.
Za najimpresivniju svetsku filmsku produkciju upotrebiti izraz "smece" kao generalnu primedbu.

Slazem se da ima puno vise losih filmova nego dobrih, ali je americka produkcija svakako najimpresivnija svetska kolekcija filmova sa velikim brojem odlicnih ostvarenja.
Ajde da razumem takvu ocenu da u svetu ne postoje primeri meksickih, veneceluanskih pa i srpskih i hrvatskih sapunica, ali tek tako reci "smece" za americku produkciju je smesno (najblaze receno).
Mislio sam na komedije posto retko naprave komediju da valja.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
Crytek (28.12.2014)
Stara 28.12.2014, 15:07   #8882
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Indie Game: The Movie (2012)



Odavno mi se ovaj film vuče po hardu, ali je konačno došao na red. Sjajna priča o izazovima sa kojima se sreću ljudi koji prave naizgled male i jednostavne igre. Videćete koliko odricanja, živaca i manjka sna je potrebno da bi se napravio jedan Super Meat Boy, Braid, Fez... Odlična stvar, preporučio bih svima, drugačije će gledati na indie igre.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2014, 16:29   #8883
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

I, Frankenstein

Шта све може Џифорс Титан! Филм изгледа опасно добро. Нећу много открити ако вам кажем да сценарио личи помало и на Диабла 2 (јединог правог) али је наша игра много, много веће и значајније уметничко дело од ове будалаштине. Мада, након 15 минута деактивирате 85% мозга и уживате у специјалним ефектима, па и није лоше..
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2014, 16:41   #8884
Crytek
Član
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 355
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 222 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Mislio sam na komedije posto retko naprave komediju da valja.
Tu si u mozda u pravu, ali opet ne treba generalizovati. Ko to drugi snima toliko kvalitetnih komedija pa su americke smece....
Ni ja se ne secam da sam skoro pogledao odlicnu komediju, da nije isforsiran humor na moderan nacin.
Ali, uvek se sa setom secam legendarnih ostvarenja Jerry Lewis-a.
Od modernih, jedino bih mogao da izdvojim nekokoliko sasvim dobrih ostvarenja sa Jim Kerijem.
Sa druge strane, kvalitet serija je ostao na pribliznom nivou.
E sad, ako ces reci da ti ni to nije valjalo, ili da su im i tv serije smece, onda jbg.
Crytek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2014, 16:49   #8885
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Signal - Zaplet i ta pocetna misterija su odlicni, ali onda kvalitet opada. Osrednji film, valja pogledati ako volite misterije

Into the Storm - Signal sam odgledao jer sam zeleo, a ovaj slucajno jer mi stoji na hardu neko vreme. Sta znam, cg efekti su izvanredni, verujem da je ovo bio skup film za snimanje, kako bi ameri nazvali, epski spektakl, ali prica, gluma i likovi su uzasni. Gledati jedino ako gotivite tornado chasere, a verujem da su retki takvi ljudi

I Origins
Citat:
Overall, "I Origins" touches great themes, approaches them with more sciences rather then fiction and does a great job of keeping you glued to the screen during the process - what else can you ask from a motion picture. Great movie.
Odlican film, zalepljen za ekran od pocetka do kraja. Preporuka

Poslednja ispravka: nexexcalibur (28.12.2014 u 18:15)
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
Wolverine (1.1.2015)
Stara 28.12.2014, 19:48   #8886
gagi011t
Veteran
 
Član od: 20.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 727
Zahvalnice: 260
Zahvaljeno 426 puta na 202 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dosta hejta za Intervju ovde, valjda su se ljudima podigla ocekivanja posle tolikog provlacenja po medijima.
Nije nesto posebno dobar, ali po meni bolji od npr. svakog filma koji ima Adama Sendlera na posteru.
gagi011t je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku gagi011t na korisnoj poruci:
nenad_kvrgic (24.1.2015)
Stara 28.12.2014, 19:55   #8887
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nisi fer prema Sendleru, njegovi novi filmovi su stvarno crap, ali ako nisi odgledaj na primer Wedding Singer (1998) - mozda ti se malo promeni misljenje o coveku
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2014, 20:01   #8888
gagi011t
Veteran
 
Član od: 20.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 727
Zahvalnice: 260
Zahvaljeno 426 puta na 202 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Novi su stvarno dno. Al aj dacu mu sansu, ide na dl veceras.
gagi011t je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2014, 20:08   #8889
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Aj super - javi utiske - cak iako ti se ne svidi
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2014, 20:23   #8890
Crytek
Član
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 355
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 222 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
gagi011t kaže: Pregled poruke
Dosta hejta za Intervju ovde, valjda su se ljudima podigla ocekivanja posle tolikog provlacenja po medijima.
Nije nesto posebno dobar, ali po meni bolji od npr. svakog filma koji ima Adama Sendlera na posteru.
Taman sam se spremio da ga gledam i uletese mi gosti.
Video sam samo pocetak i obecava.
Ne mora da bude wow efekat sto se mene tice. Dovoljno je da ga odgledam a da se ne smaram. Par osmeha ce mi svakako izvuci.
Inace, retko imam velika ocekivanja od filmova, tj iscekujem samo kvalitetne SF filmove, i oni me nikada nisu izneverili. Jedino sam zbog Avatara i Interstelar-a otisao u bioskop u skorije vreme . Mislim, gledao sam jos par filmova u bioskopu izmedju, ali to onako usput a ne zbog samog filma. Ni ne secam se koji su bili.
Kada je izasao Avatar nisam imao veliki TV, a Interstelar kada sam video bluray release date 10 mart!!!
Crytek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2014, 20:42   #8891
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
gagi011t kaže: Pregled poruke
Nije nesto posebno dobar, ali po meni bolji od npr. svakog filma koji ima Adama Sendlera na posteru.
Lepo ako je tako jer ova dva filma su odlicna

http://www.imdb.com/title/tt0490204/

http://www.imdb.com/title/tt0272338/

i Sendler je talentovan glumac.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2014, 23:41   #8892
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mud (2012)



Dobra drama o dva klinca koja pomažu beguncu od reda i zakona. Priča je malo sporija ali zanimljiva. Situacije svih glavnih likova stvarno deluju realano i životno. Metju je dobro odradio ulogu a klinci su odlični. Preporuka. 7-8

Poslednja ispravka: Aibo (28.12.2014 u 23:51)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2015, 10:12   #8893
doophd
Novi član
 
Član od: 31.12.2014.
Poruke: 7
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

trazio neke filmove i nasao ovu temu.dosao sam do 219 strane.i pogledao prvi film koji neko odavde rece da je smesan.u pitanju je film waiting...

http://www.imdb.com/title/tt0348333/?ref_=nv_sr_1

kako sam se prevario.prvih deset minuta non stop neki prostacki govor. premotam na 16 minut jos uvek bitch fak itd. odem na 28 nista se ne desava osim opet neke sex fore koje uopste nisu smesne. normalno da sam prekinuo. ocena 1/10

posle sam gledao intervju da vidim zbog cega tolika frka.i nista specijalno.znam da je i ovo neki prostacki humor ali barem ima neku radnju. nasmejao sam se dva puta i vec sutra cu da ga zaboravim. ocena 4/10.

i juce pogledah crtac The Boxtrolls

http://www.imdb.com/title/tt0787474/?ref_=nv_sr_1

rece neko ko ga je tim barton crtao. prica o trolovima koji vole da budu u kutijama umesto u pantalonama ili sta god vec trolovi oblace. zive ispod jednog grada ciji stanovnici vole da jedu sir a posebno jedan zli lik koji je usput alergican na iste a to ni ne zna. a zao je zato sto hoce da osvoji beli sesir. eto ljudi mogu biti zli i zbog toga. inace prica je i o decaku kojeg su oteli trolovi i devojcici ciji otac vise voli svoj sesir od nje. meni je ovo prvih 40 minuta bio smor. posle je bilo zanimljivije. mada ima dosta gluposti. ocena 5/10

Poslednja ispravka: doophd (1.1.2015 u 12:01)
doophd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2015, 15:13   #8894
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Interview (2014) - Nisam ocekivao da cu se smejati tokom celog filma. Jeste da je samo gomila gegova i sala ali je super zabavan i oraspolozio me fenomanalno. 7.5/10

Fury (2014) - Blago razocarenje, kljucna tema filma je war is hell i to je sve sto ovaj film ima da ponudi a s obzirom da sam odgledao mnogo ratnih filmova sa tom porukom ovaj ne moze da se svrsta medju bolje, cak u vise navrata onako na silu pokusavaju da stave do znanja to war is hell i to mi je pomalo iritantno, jedini trenutak u filmu je negde na sredini kad nisam bio siguran sta Bred radi i sta ce da usledi e tu nekih 15 minuta postoji neka tenzija i sansa da film bude nesto vise ali... 6/10
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	the-interview-poster-405x600.jpg
Viđeno:	27 puta
Veličina:	67,0 KB
ID:	51276   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Fury-2014-Movie-Poster.jpg
Viđeno:	27 puta
Veličina:	101,1 KB
ID:	51277  
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2015, 22:04   #8895
USS Missouri
Novi član
 
Član od: 14.5.2014.
Poruke: 15
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

za......h se danas pa odlgedah Fury.
Ne mogu da komentarisem film u detalje jer jos nisam uspeo da procesuiram sve sto sam video...

Spoiler za spoiler:
Price ne mogu da se setim, likovi su strasno plitki, scena kad Logan Lerman zasvira onaj klavir i sve sto tamo sledi je nesto nevidjeno, mislim jeb..ote sta se tamo desilo.
Sama borba je ok, u vizuelnom smislu naravno, kombinacija star wars efekata i borbe operisane od ikakve realnosti, sa urnebesnim deteljima, kakav je mars ss-ove cete koja u sred rata marsira cestom i peva svoje naci pesme

Takodje mislim da je vreme da Brad konacno dobije ulogu superheroja, mislim posle tri primljena snajperska metka covek izvodi bravure, mislim zasluzio je, ali stvarno...
Propaganda je naravno veoma prisutna, pa imamo milosrdne amerikance i neverovatno glupe nemce, pogotovo ss-ove odrede, koji uspevaju gotovo svi da izginu pokusavajuci da uniste jeden vec napola unisten tenk, i naravno posle milion mrtvih nacista sete se oni da imaju snajperistu, ali izgleda nekog pocetnika posto je morao da pridje na par metara da bi pucao...

Ma kad razmislim ne znam kad sam se zadnji put ovoliko ismejao gledajuci neki film, nema sta David Ayer je novi kralj komedije!

Poslednja ispravka: Iris (2.1.2015 u 14:19) Razlog: zaobilaženje cenzure je no-no
USS Missouri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2015, 22:44   #8896
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II



Takodjer, neki dan pogledao Fury (2014) koji sam zeljno išcekivao. Mislio sam da ce ispasti neki sirovi WW2 uredak sa tenkovskim bitkama, sirovom mehanikom, blatom, rovovima itd... u današjem vremenu se sa CGI scenama moze napraviti fantazija. To cekam sa WWll jos od Avatara.

U neku ruku, to je film i htio da bude sa onim prikazima mrtvih tijela, kako je sve surovo bez kompromisa.

Sa tehničke strane je dobar. Fotografija, kadrovi, nacin snimanja.. za desetku. U svemu ostalom failaju.

Slazem se gore sa komentarima. Film je jednostavno prikazao jednu tenkovsku jedinicu u herojskom okruzenju. Onde bi se Arnold Švarci sa bazukom na ramenu brzo uklopio.

Negdje na pola filma je malo falilo da ga ugasim jer je djelovao totalno kao propaganda.. ali sam se strpio pa nastavio. Neka im je na sramotu.

Kraj filma je tacka na "i" cijele petetike, sladunjavosti i nerealnosti jednog ratnog filma.

Spoiler za vfsdgsdf:
Nakon sto je mladi vojnik dotrcao do njih, imali su vremena da se opijaju dok se boje ne rastope. Kao da su puzali do njih kao onaj snajperista.

Beskonacno trcanje neprijateljskih vojnika u stranu sa glavne ceste je djelovalo kao da ponavljaju jednu scenu deset puta. Nevjerovatno koliko je neprijatelj glupo izgledao u scenama kada oni postranice trce pored tenka cekauci da ih neko skine bez ikakve namjere da bilo sta urade da li tenku ili da se sklone u zaklon.

Sami kraj, kada neprijateljski mladi vojnike precuti jednog od glavnih aktera jednostavno vrijedja gledaoca.


Sve u svemu, kako rekoh. Za mene herojski propagandni film sa dosta gresaka. Da nije lijepo izgledao na oko, bila bi i niza ocjena. 5/10
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
goranmax (8.1.2015)
Stara 2.1.2015, 1:37   #8897
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Evo mene nije me bilo jedno vrijeme na forumu.Pogledah jednu odlicnu dramu nedavno pa da vam preporucim.Naime rijec je o bivsem glumcu koji ima hotel u ruralnoj Turskoj i njegovom odnosu sa zenom i sestrom.Prava drama i pitanja koja nas muce svakodnevno prebacena na filmsko platno.Izvrstan film i imenovan za najbolji evropski film ove godine.
http://www.imdb.com/title/tt2758880/...?ref_=tt_ov_pl
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Winter_Sleep_(Poster).jpg
Viđeno:	29 puta
Veličina:	58,2 KB
ID:	51287  
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2015, 3:03   #8898
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.829 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Za Fury se slazem samo za kraj koji je po meni totalni promasaj i potpuno mi je unistio citav dozivljaj.
Film do tada jeste imao svoje patetike, ali tolike propagande o kojoj pricate nema uopste u tolikoj meri, ne kazem da je uopste nema jer ratni fim bez toga prakticno je nemoguc. Ja sam cak bio i iznenadjen nekim scenama u kojoj je i vise nego ocigledno kako zele da prikazu ponasanje americkih vojnika....
Dosta vas obozava "Rajana" (i ja naravno) a u njemu propagande vise nego sto je to Fury pokazao do pred sam kraj. Mislim da preterujete, jeste da ima klisea i patetike, nije remek delo, ali je film i vise nego gledljiv i poprilicno nepristrasan do tog kraja i naravno nekih sitnica (imajuci u vidu skoro svaki ratni film i gomila gluposti i velicanja). Jos je u pitanju film koji prati tenkovsku jedinicu, sto je za mene jos jedan plus jer zaista nema puno filmova koji prate i taj rod vojske.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
mmarko (2.1.2015)
Stara 2.1.2015, 10:04   #8899
doophd
Novi član
 
Član od: 31.12.2014.
Poruke: 7
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Wristcutters: A Love Story (2006)

http://www.imdb.com/title/tt0477139/?ref_=nv_sr_1

bas me zanimalo kakav je to svet samoubica. jeste zanimljiva radnja ali bas bas usporena. bilo je dosta momenata gde sam pozeleo da premotam ali ipak nisam. ovaj film bi mogao da se strpa u 20 minuta i prikaze kao neka epizoda zone sumraka. kraj nije bio los i to je ocena vise 6/10.

onda kad ne znam koji da gledam kliknem na prvo na sta naidjem i izaslo ovo:

Agatha Raisin: The Quiche of Death (2014)

http://www.imdb.com/title/tt4056574/?ref_=rvi_tt

nisam gledao ni imdb ni trejler samo vidim comedy mistery. neka sredovecna zena iz Londona dolazi u neko selo i odma upada u nevolju. neko joj provaljuje u kucu a malo kasnije jedan lik umire zbog njene pite. pocinje sopstvenu istragu. nije neki film ali ima tu neku vedru atmosferu. nije bilo nekih komicnih situacija niti je bila neka bog zna kakva misterija. kako glavna junakinja otkriva tragove tako i ja s njom. samo za jedno gledanje ocena 5/10

The Book of Life (2014)

http://www.imdb.com/title/tt2262227/?ref_=rvi_tt

crtac o par klinaca kojima neka gospojica u muzeju prica neku meksicku legendu. u pitanju je ljubavni trougao izmedju prelepe Marije,Hoakina brkatog dase i Manola matadora koji vise voli gitaru i opkladi izmedju gospodara sveta zaboravljenih i gospodarice sveta secanja. solidna avantura ne bas humoristicna ali moze da prodje. nije mi se svidjalo kako su likovi nacrtani.ocena 5/10
doophd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2015, 10:45   #8900
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Cloverfield

Морам да признам да ми је ово један од омиљенијих филмова, па сам га се радо подсетио у ово празнично доба (а и гледао сам га тек трећи пут). Шта је оно што ми се допада? Имерзија. Гледајући верзију од осам гигабајта (у односу на првобитни дивЉикс) искуство је чак и боље, једноставан и забаван филм, нема ту много филозофије. Такође сам својевремено пратио и кампању за овај филм, о којем је писао и СК, коју је могуће пратити и сада, макар путем Wayback Machinea.

Ово можда и не бих напоменуо, да нисам пронашао линк између Кловерфилда и једног од готово најпознатијег филма ових дана који нико није гледао, тј. Лизи Каплан, која глуми у оба. У путању, је наравно,
C
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com