Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.9.2012, 14:35   #4741
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Uh, Nestore, iako se slažem s tobom, moram da te pohvalim zbog verovatno najduže rečenice na ovom forumu
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
icemama (5.9.2012), Nestor (5.9.2012)
Stara 5.9.2012, 16:55   #4742
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
@r0nIn
Blade Runner je SMOR. Isto koliko i Avengersi. Isto koliko i Transformersi. Sta ces sad?
Vidis, nisam to znao. Svaka cast majstore, bas argumentovano i konstruktivno razmisljanje, a i poredjenje, upravo onako kako pravila ovog foruma nalazu.
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2012, 17:00   #4743
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.133
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.353 puta na 692 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

To je ono, ljude boli uvo kada pljunu po nekom filmu koji neko drugi voli, ali kada drugi pljune po filmu koji se njima svidja e onda dodji mi na demidz...
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2012, 21:48   #4744
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.331
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Men in Black 3 (2012) - radi upravo ono sto se od njega ocekuje a to je da zabavi i nasmeje, mnogo bolji od drugog dela a meni interesantniji cak i od prvog.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Men-in-Black-3-2012-Movie-Poster1.jpg
Viđeno:	21 puta
Veličina:	100,9 KB
ID:	44077  
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
galebns (6.9.2012), jonathan (9.9.2012), Kidja (5.9.2012), Rainman (5.9.2012), Red_Devil_89 (6.9.2012)
Stara 6.9.2012, 0:37   #4745
orange47
Starosedelac
 
Član od: 19.10.2011.
Lokacija: daleko od idealnog..
Poruke: 1.689
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 244 puta na 226 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Nestor
ja mislim da ti se ne svidja blade runner, jer su danas u modi 'pametni filmovi'. to su oni puni neocekivanih obrta, koji ljude teraju da ih gledaju vise puta, puni 'fora', gde je cesto kraj na poseban nacin povezan sa pocetkom.
ali mislim da je teze napraviti filmove 'sa atmosferom' kakav je remek delo zvano blade runner ili brazil.
uostalom postoje filmski kriticari koji znaju mnogo vise od nas ovde, i sumnjam da su za njih ta dva filma losi (da ne kazem 'smor' jer to nije rec).
orange47 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2012, 1:39   #4746
SaT|WarLord
Član
 
Član od: 18.4.2008.
Lokacija: Sremcica/Beograd
Poruke: 138
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SaT|WarLord
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
r0nin kaže: Pregled poruke
vidis, nisam to znao. Svaka cast majstore, bas argumentovano i konstruktivno razmisljanje, a i poredjenje, upravo onako kako pravila ovog foruma nalazu. dok:
Шта је проблем у његовом размишљању? Једноставно је исказао своје мишљење кратко и јасно без беспотребног трабуњања које виђам на свим званичним описима филмова. Ја следим његов пример и не видим проблем у томе. Немам потребу да објашњавам људима зашто ми се нешто свиђа, а нешто не. Филм ми је забаван или досадан и то је то. Не обраћам пажњу на музику, камеру, режирање, костиме, глуму итд., већ чисто на филм као целину.
Коме моје мишљење не значи ништа има ту слободу да сам потроши пар сати и одгледа филм, а затим формира своје мишљење какво год оно било.
SaT|WarLord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku SaT|WarLord na korisnoj poruci:
Peruzzi (6.9.2012), ZoNi (6.9.2012)
Stara 6.9.2012, 3:20   #4747
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Thumbs down Re: Dnevnik gledanja filmova II

^ Sve to stoji ali je ovo ipak forum gde treba da se objasni lepo zbog cega ti se doticni film svidja ili ne kako bi ljudi mogl na osnovu tih komentara da procene da li da pogedaju film ili ne.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
r0nIn (6.9.2012)
Stara 6.9.2012, 8:19   #4748
orange47
Starosedelac
 
Član od: 19.10.2011.
Lokacija: daleko od idealnog..
Poruke: 1.689
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 244 puta na 226 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

ja mislim da je bolje takvo 'kratko i jasno' misljenje zadrzati za sebe (i eventualno ljude koji te poznaju). jer ukusi su razliciti, mogao bi neko da stekne pogresno misljenje o filmu kao sto rece Kidja.

Poslednja ispravka: orange47 (6.9.2012 u 8:31)
orange47 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku orange47 na korisnoj poruci:
Iris (6.9.2012), r0nIn (6.9.2012)
Stara 6.9.2012, 9:09   #4749
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Snow White and the Huntsman (2012), http://www.imdb.com/title/tt1735898/

In a twist to the fairy tale, the Huntsman ordered to take Snow White into the woods to be killed winds up becoming her protector and mentor in a quest to vanquish the Evil Queen.



Solidan film. Dobri specijalni efekti*, pristojna gluma, interesantna varijanta bajke Šarliz Teron kao kraljica je odlična, veoma mi se dopala ona njena kruna - odlično joj pristaje, kao i scene u kojima besni Kristen kao Snežana... Hm, mislim da to nije baš sjajno rešenje, ali s druge strane nije ni previše loše. (Čini mi se da bi mi bila odlična u ulozi Jovanke Orleanke**). Lovac je takođe veoma solidan. Scenografija je odlična, baš kao i celokupan turobni izgled njihovog sveta.

Mislim da su samo trebali da izbace one spore, dosadne delove filma - tad bi film trajao skoro pola sata kraće, bio bi življi, nabijeniji akcijom i dešavanjima, pa bi ocena bila 7,5/10. Ovako, zbog tih usporenih delova, dajem ocenu 6,5/10.

Spoiler za *:
*Oduševili su me ogledalo, trol i vilinski svet
** naročito kad je u oklopu
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2012, 9:37   #4750
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

HRABRA MERIDA
http://www.imdb.com/title/tt1217209/

Na IMDB pise da je danas premijera za Srbiju, ne znam, ali sam prekjuce gledao u Uscu Piksarovo ostvarenje, dosta zabavan i lep animirani film.
Svidelo mi se sto u centru nije ljubav princeze i nekog tamo princa, vec izmedju nje i majke. Svaka preporuka.
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2012, 14:24   #4751
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.331
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom

Citat:
orange47 kaže: Pregled poruke
@Nestor
ja mislim da ti se ne svidja blade runner, jer su danas u modi 'pametni filmovi'. to su oni puni neocekivanih obrta, koji ljude teraju da ih gledaju vise puta, puni 'fora', gde je cesto kraj na poseban nacin povezan sa pocetkom.
ali mislim da je teze napraviti filmove 'sa atmosferom' kakav je remek delo zvano blade runner ili brazil.
uostalom postoje filmski kriticari koji znaju mnogo vise od nas ovde, i sumnjam da su za njih ta dva filma losi (da ne kazem 'smor' jer to nije rec).
Da ne davim reko sam zašto mi se ne svidja, atmosfera mi ne deluje na budućnost već više kao da se radnja dešava u nekom paralelnom univerzumu, muzika mi nikako ne paše a to je verovatno što mi je vangelis uvek bio nekako kičast a možda sam ga zamrzeo kad me je radio budi za školu a tad se uglavnom išle njegove numere pa me na to asocira , malo je dijaloga i to najprosečnijeg, sa ni jednim karakteron nisam mogo da se povežem baš me bilo briga i za Deckarda i Battyja jedino mi je Rachael bila interesantna i plus cela priča
Spoiler za jednorog:
da li je Deckard replikant ili nije e tu sam po prilično siguran da su u originalu odlučili da je čovek e kasnije u final cut ili kojoj već verziji rešili su da je možda bolje da bude replikant a meni je to odama nekako promašaj


Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
^ Sve to stoji ali je ovo ipak forum gde treba da se objasni lepo zbog cega ti se doticni film svidja ili ne kako bi ljudi mogl na osnovu tih komentara da procene da li da pogedaju film ili ne.
Tako je samo što ovde važi pravilo samo ako ti se dopao ako nije i slučajno čačneš nekog fana onda džabe ti što si ga detaljno opisao zašto ti se nije dopa sledi ti stručna psihološka procena profila gde saznaješ koliko si glup, ili detinjast ili plitak i slično. Zato pamet u glavu kad dealjno kometarišete filmov koji neki vole

Poslednja ispravka: Iris (6.9.2012 u 14:58) Razlog: spojeno
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
zdravkelja (7.9.2012)
Stara 6.9.2012, 14:39   #4752
orange47
Starosedelac
 
Član od: 19.10.2011.
Lokacija: daleko od idealnog..
Poruke: 1.689
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 244 puta na 226 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

to ti se cini jer si gledao prvo gomilu novijih filmova (i muzike) pa ga svesno ili ne poredis sa njima. a mislim i da zbog hiperprodukcije filmova danas, i napretka tehnologije i ostalog gledaoci su postali 'razmazeni'.
druga vremena.
orange47 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku orange47 na korisnoj poruci:
r0nIn (6.9.2012)
Stara 6.9.2012, 17:13   #4753
sloba89
Član
 
Član od: 20.1.2010.
Poruke: 443
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 215 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II


Odgledah film The Postman koji se delimično bazira na knjizi Davjida Brina istog naziva,film mi je privukao paznju zbog loših kritika i što je prema misljenju ljudi koji dodeljuju zlatne maline najgori film 1997 što je delimično tačno,radnja se odvija 2013 i prikazuje post-apokaliptičnu Ameriku uništene tokom rata i o čoveku koji u početku nije imao tu nameru vraćao ljudima nadu i volju u borbi protiv nemilosrdnog tiranina,shvatam negativne kritike i slažem se sa većinom,Američki patriotizam koji se provlači kroz film,gluma pogotovo Kevina Costnera,dužina filma,jedino sa pozitivne strane bi izdvojio negativca koga igra Will Patton koji mi je bio Ok,sad da li je najgori film teško je odrediti po meni film nije loš jer ako pogledamo 1997 i šta je sve tada izlašlo video sam i gore recimo Batman & Robin,Mortal Kombat Annihilation,Spice World i još nekih da ih i ne pominjem .
http://www.imdb.com/title/tt0119925/
sloba89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2012, 17:14   #4754
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Зони, наравно да постоје генерално добри ("American Beauty") и генерално лоши филмови ( "Бог те видео, Монтевидео"). Или хоћеш да кажеш да филм не захтева икакво умеће, него зависи од (не)укуса те увек погрешне стране, "већине"?

"Blade Runner", "Odyssey 2001", то су прави филмови
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2012, 18:41   #4755
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^Ne kapiram ovaj tvoj komentar... Pogotovo ovu recenicu:

"Или хоћеш да кажеш да филм не захтева икакво умеће, него зависи од (не)укуса те увек погрешне стране, "већине"?"

Zasto je vecina pogresna strana?

Takodje, taj Montevideo, iako meni licno nije nista posebno, je dobio silne neke pohvale od strane te "vecine". Jel to automatski znaci da je los, jel?
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2012, 18:46   #4756
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@ sloba89: The Postman je meni baš dobar film, baš kao još jedan Kostnerov film koji je takođe loše ocenjen (Waterworld). Naravno, ima u filmu malo rupa (u svakom filmu ih ima), patriotizam generalno nije loša stvar (a pošto je američki film, čija se radnja dešava u Americi, sigurno neće prikazivati kineski patriotizam ). Sve u svemu, oba navedena filma su meni među boljim postapokalitičnim filmovima (zajedno sa Mad Maxom, The Book of Eli, Zombieland, The Day After Tomorrow, Logan's Run, The Road...).

@ Rockstar: ne bih rekao da sam gledao American Beauty. Što se tiče Montevidea, mislim da je jedan od naših najboljih filmova. Blade Runner i Odyssey 2001 su svakako dobri filmovi, ali su meni oba, naročito Odiseja, ipak malo dosadni.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2012, 19:06   #4757
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Duga lista filmova:

Spoiler za lista:
The Return of the Living Dead (1985)



http://www.imdb.com/title/tt0089907/

Davno ga gledah...drzao mi paznju, a svakako odgledacu sve nastavke...sto se tice prvog dela, bilo mi je jako glupo da zombiji razmisljaju onako, da umeju da govore, da onako trce...iako je ovaj film uradjen pre vise od 20 godina, to ne znaci da je tako trebalo predstaviti zombije...a preporuka? Nemam pojma...mozda samo onom ko planira da odgleda sve ili bar jos 2 nastavka...

Ocena 7/10.


The Hangover Part 2



http://www.imdb.com/title/tt1411697/

Ni 1. me nije nesto odusevio, samo je bilo nesto malo originalno...uz Alana sam se dosta smejao kao i u prvom delu...i ostali su ok...ali ovaj je takav da samo slusajuci ga, smejes se...a onaj njegov govor iz ovog dela...jos se secam toga...zanimljivi su bili onaj majmuncic i onaj Kinez...solidan nastavak, nista spektakularno...vidim sprema se i 3. deo sa nekom novom pricom...bice zanimljivo...preporucujem ovo, ali uz uslov da ste odgledali 1. deo.

Ocena 6,5/10.


Step Up 1 Step Up: The Streets Step Up 3D

Davno sam ovo gledao, ali svakako da su ovi filmovi predivni…muzika generalno…1. deo mi je nekako ostao kao najbolji od ova 3. filma…ples po kisi na kraju drugog dela i robotski ples iz treceg dela su ekstra, to sam upamtio kristalno…pa svakako da preporucujem najbolje plesne filmova.

Ocena 8/10.


Sorority Row



http://www.imdb.com/title/tt1232783/

Osrednji film, gledljiv, akcija solidna.

Ocena 6,5/10.


J. Edgar



http://www.imdb.com/title/tt1616195/

Maestralna gluma Dikaprija po ko zna koji put, neverovatno…ovaj film je jako kvalitetan, dosta trazi da se prati, ima puno detalja…ocaran sam.

Ocena 7/10.


I spit on your grave



http://www.imdb.com/title/tt1242432/

Zestok film, jako bolesno i van pameti…oni bolesnici sto su ucinili onoj devojci su zasluzili najgore...stidim se muskog roda kada je rec o onakvim fanaticima. Velika preporuka za film.

Ocena 8/10.


Freedom writers



http://www.imdb.com/title/tt0463998/

Odlican. Jako, jako kvalitetan film. U pocetku, kada sam prebacio program, nije mi delovalo, ali posle par minuta vidim da je ovo nesto drugacije…velika preporuka. Film nosi jasnu poruku. Odgledajte ga obavezno. Obavezno.

Ocena 9/10.


Bowfinger



http://en.wikipedia.org/wiki/Bowfinger

Steve Martin, sta reci…lagani filmic, koji sam odgledao takodje na TV Avala, kao i prethodni. Preporuka.

Ocena 6,5/10.


Triangle



http://www.imdb.com/title/tt1187064/

Pogledao po preporuci, trazeci filmove slicne Shutter Island. Film je psiholoski…jeste dobar i vredan gledanja, mada vecina ne voli ovakav tip filmova, svi jure ka nekim akcijama, brzim filmovima i slicno, ali manite se specijalnih efekata bar poneki put.

Ocena 7/10.


Eurotrip



http://www.imdb.com/title/tt0356150/

Dosta smesan film, treba nam smeha dosta (http://www.youtube.com/watch?v=ivSMNbaXRSE xD) ali deo filma kada se Ameri nadju u Bratislavi, me ekstremno razocarao…iritantno, ali ne znam sta su pokusali da urade sa tim…zezanje, sala na racun Istocne Evrope ili nesto drugo, pojma nemam, ali me jako iziritiralo.

Ocena 8/10.


Pink Panther 2



http://www.imdb.com/title/tt0838232/

Nije ni blizu bio smesan kao prvi…omiljen mi je inace u oba filma Ponton, jer je dobrica, a najbolje je kada Kluzo krene nesto, a Ponton ga preduhitri, pa onda Kluzo kaze:“Good one”, a Ponton:“Thank you”.

Ocena 5/10.


Total recall Terminator 2

Oba filma iznad zasluzuju respect, sve znamo o njima, gledali smo ih, a ko nije, neka odgleda.


The Avengers



http://www.imdb.com/title/tt0848228/

Odlican film, akcije kao vazduha…humora…svega. Nisam ljubitelj previse efekata i svega toga, ali ovaj film mi se stvarno svideo. Sve dok gledalac uziva u filmu gledajuci ga, nebitno je ima li specijalnih efekata ili ne. Bilo je puno smesnih scena…nasmesnija kada je Hulk premlatio Lokija, pa kada se Stark trgao od Hulkovog rezanja, kada je Stark noseci Hawkeye-a rekao:"Idemo Legolas"… Super uradjen film, jedva cekam sledeci.

Ocena 8/10.


Snow White and the Huntsman



http://www.imdb.com/title/tt1735898/

Film mi se svideo, dobar je, ne zamara izuzev nekih delova, posebno patuljci...scenario dobro napisan, gluma takodje, odabir glumaca, nema nekog humora, ali mi je bilo interesantno kada Ravenin brat kaze lovcu da kraljica zeli njegovo prisustvo, a ovaj lezeci u blatu:”Zar ne vidis da se kupam?”…Onaj trol je odlicno uradjen, a Utociste, vilin dom mi se najvise svideo. Sta reci, onaj Kris je odlican glumac, ali upada u oci cinjenica da je, po ovom filmu, Kristen lepsa o Charlize, sto je smesno i pomisliti. Kristen se snasla u ulozi koliko toliko, ali morali su naci neku drugu za tu ulogu. Znaci pojedini momenti koji su nepotrebni u filmu i neobican izbor glumice za Snezanu je minus, sve ostalo plus.

Ocena 7/10.

Poslednja ispravka: Iris (7.9.2012 u 0:09) Razlog: predugacak post
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
D.J.Quimby (8.9.2012), zvjer (6.9.2012)
Stara 6.9.2012, 19:47   #4758
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Зони, наравно да постоје генерално добри ("American Beauty") и генерално лоши филмови ( "Бог те видео, Монтевидео"). Или хоћеш да кажеш да филм не захтева икакво умеће, него зависи од (не)укуса те увек погрешне стране, "већине"?

"Blade Runner", "Odyssey 2001", то су прави филмови
Rockstar, naravno da postoje generalno dobri filmovi ("Pulp Fiction") i generalno losi filmovi ("Blade Runner"). Ili hoces da kazes da film ne zahteva ikakvo umece, nego zavisi od (ne)ukusa te uvek pogresne strane, "vecine"?

"Snatch", "The Matrix", to su pravi filmovi
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
zdravkelja (7.9.2012)
Stara 6.9.2012, 19:54   #4759
altec.gs
Starosedelac
 
Član od: 4.12.2010.
Lokacija: Minas Tirith <> Minga
Poruke: 2.759
Zahvalnice: 201
Zahvaljeno 693 puta na 630 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Romantic, ti si se bas potrudio
altec.gs je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2012, 20:14   #4760
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgeldah i ja ponovo The Postman pre neki dan. Film je prosečan, jedino što su delovi priče prilično truli. Ne zbog američkog patriotskog ke*anja, ima ga u gomili holivudskih filmova pa je i prestalo da me nervira (štaviše, očekivao sam i više toga), već zato što priča i zaplet nisu nešto zanimljivi i imaju dosta glupih momenata.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com