Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Pregled rezultata glasanja: Koja je vasa main GW2 profesija?
Mesmer 12 6,09%
Engineer 19 9,64%
Thief 21 10,66%
Guardian 29 14,72%
Necromancer 25 12,69%
Ranger 27 13,71%
Warrior 41 20,81%
Elementalist 23 11,68%
Glasova: 197. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.9.2012, 0:01   #5921
Aywo
Član
 
Član od: 9.10.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 43
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Izvinjavam se sto pokrecem "zastarelu" temu ali meni jos uvek ne ulazi u glavu debilizam da na osnovu svojih zase*avanja oni (Anet) permabanuju gomile ljudi, pa imali su 3 bwe i na desetine stress testova da doteraju igru, zamajavali nas mesecima sa "when its ready" da bi se sad tako ponasali, ako zbog svoje greske ispastaju nema sta da traze u drugima krivicu, rollback lika i zdravo djaci! Exploitovanja je bilo od kada je i igara, nedelju dana posle kretanja igre jos uvek ne rade kako treba ni chat ni guildovi ni mail ni trading post ni dungeni ni gomila eventova... Ako su zeznuli stvar i nisu bili spremni za launch jedini koji treba da ispastaju su oni sami, treba da se pokunje i da iz sve snage resavaju probleme kako znaju i umeju, a ne da se junace i banuju na hiljade ljudi, jer su oni jelte vec platili, a to je jedino bitno, sad mogu i da crknu sto se njih tice, svidja mi se igra i pikam svaki dan od 25-og, nisam hejter niti fanboj ali po mom misljanju takvo ponasanje stvarno nije prihvatljivo.
Aywo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aywo na korisnoj poruci:
night (2.9.2012)
Stara 2.9.2012, 0:59   #5922
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Tih 3000 accounta je odbanovano, tj sa perma smanjeno na 72 sata.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2012, 1:44   #5923
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Tih 3000 accounta je odbanovano, tj sa perma smanjeno na 72 sata.
15 stres testova, mislim da ih je bilo vise od 10 (ispravite me ako gresim), Imali su vremena da poprave sve patcheve,i sad nam prete banovima...
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2012, 2:49   #5924
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Bokile kaže: Pregled poruke
Imali su vremena da poprave sve patcheve
Jel' mi igramo istu igru? Pošto je GW2 koji ja igram toliko ogroman i prepun sitnih i krupnih detalja da sumnjam da bi 10.000 ljudi moglo da ga sredi pre objavljivanja... pogotovo uz današnje razmažene beta-testere koji su većinom kukali iz najrazličitijih razloga, a tek manjim delom prijavljivali uočene greške. Nema MMO igre koja može da se uglanca pre izlaska.

Aukcijska kuća je druga stvar, to jeste njihova krivica što nisu planirali/testirali na vreme, pogotovo ako se uporedi da je npr. Rift, koji je na neki način najsličniji GW2, imao AH i mejl od početka, plus autentikaciju prijave u igru putem e-mail koda (nešto kao steamguard) pre godinu dana. Pravdanje da su to isključili da spreče krađu naloga samo govori da nisu na vreme isplanirali kako da je spreče, valjda verujući u sopstvenu priču "ako svako može da kupi zlato od nas, neće biti krađe naloga i preprodavanja zlata". Jes, baš.

Citat:
Bokile kaže: Pregled poruke
i sad nam prete banovima...
Ne prete banovima igračima, već "pametnicama" koje nađu očigledan propust i umesto da ga prijave, namerno ga zloupotrebe. Jesi ti jedan od tih? Pošto, onaj exploit koji je pominjan... ispostavilo se da uopšte nije bilo jednostavno naći ga i zloupotrebiti toliko da se desi hiljadam igrača da slučajno pogreše 50+ puta...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2012, 2:57   #5925
Grotar
Član
 
Član od: 7.4.2010.
Poruke: 385
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 245 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Sta vi kukate ko babe neke, kao da je taj bug (exploit) postojao tokom bete. Kada stavljas patcheve svaki dan uvek postoji sansa da ce se neki bug provuce....

Likovi su kupovali karma iteme koji treba da kostaju 9k karme za 20 karme i onda odu u mistyc forge i kombinuju i nabave max level gear za skoro nista.
Jel biste vi vise voleli da su im sve te iteme ostavili, treba da budes glup ako mislis da ces se tako provuci. Zasluzili su ban i da im iteme uzmu. Perma ban je bio malo prestrog ali su im i to smanjili na 72h sata.

Svaki dan komuniciraju sa igracima ako pratite reddit temu. Ovako masovni launch da prodje bez buga je nemoguce. A kukate kao da je igra neigriva.
Grotar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2012, 3:24   #5926
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Grotar kaže: Pregled poruke
Perma ban je bio malo prestrog ali su im i to smanjili na 72h sata.
Stvarno ne kapiram cemu mlacenje prazne slame.

Niko ne kaze da sumnjivo obogaceni ne bi trebalo da snose posledice, samo pored sirokog spektra kazni, iz ArenaNet-a se uhvatili za najgoru mogucu, a da su bili azurniji te greske i ne bi mogle da se dese. To je ono sto smeta ljudima, kao sto vidimo iz citiranog i tebi, pa cemu onda rasprava?
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zvjer na korisnoj poruci:
Mare88 (2.9.2012)
Stara 2.9.2012, 5:01   #5927
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

I treba da budu stroge, najstrožije. Da neće možda sad tebi pasti napamet da explojtuješ nešto ? Samo nek se ovakva rigorozna kontrola nastavi na svim poljima, da ne bude posle od pve do pvp puno botova i letenja po mapi. Znači i treba da se igrači sad uplaše ako vide da rade nešto što ne treba. Lepo ESC support i prijaviš. Manje hakova i manje exploitova u budućnosti sa ovakvim merama...
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Iceman_37 na korisnoj poruci:
altas (2.9.2012), cages (2.9.2012), warlock_sm (2.9.2012)
Stara 2.9.2012, 7:50   #5928
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Jel moguce da su vec poceli sa kradjom naloga? Salju mi mail a ja ni nemam igru?

Someone -hopefully you!- has requested to change the email address associated with your Guild Wars account.
Need help or have questions about your Guild Wars account? Visit our support site: http://support.guildwars2.com/.
Thanks!
-The ArenaNet Team



Your e-mail address has been changed. Please remember to use this new address the next time you log in to your account.
To confirm this change, please click on the link below.
https://account.guildwars2.com/verif...D-85F72BC677B2
Need help or have questions about your Guild Wars account? Visit our support site: http://support.guildwars2.com/.
Thanks!
-The ArenaNet Team
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2012, 8:13   #5929
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.007 puta na 7.049 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ma idu na brute force, isprobavaju sve moguće mailove pokupljene sa ko zna kojih spam mailing listi po principu ako prođe - prođe. Ja recimo imam mail napravljen samo za GW2 i nisam ništa dobio.

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Game_status_updates
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2012, 9:41   #5930
Peruzzi
Veteran
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 1.198
Zahvalnice: 664
Zahvaljeno 183 puta na 135 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Nabavio sam jos jednu digitalnu kopiju za dz Poklonicu je drugu
Peruzzi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2012, 11:09   #5931
Neky
Starosedelac
 
Član od: 15.6.2007.
Lokacija: Amsterdam
Poruke: 1.817
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 310 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Pa desiii druže 100 godina
Neky je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neky na korisnoj poruci:
DeCoy (2.9.2012)
Stara 2.9.2012, 20:48   #5932
senseo91
Član
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 455
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 25 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Da li je dozvoljeno da se sa 1 Acount logujes na 2 Razlicita servera npr na compu na US na 2 EU ?
senseo91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2012, 20:58   #5933
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
senseo91 kaže: Pregled poruke
Da li je dozvoljeno da se sa 1 Acount logujes na 2 Razlicita servera npr na compu na US na 2 EU ?
Ne samo da je moguće, nego će da te dočekaju sa osmehom i pozdrave kao posvećenu mušteriju koja je spremna da redovno plaća transfer sa servera na server.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2012, 21:25   #5934
senseo91
Član
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 455
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 25 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Ne samo da je moguće, nego će da te dočekaju sa osmehom i pozdrave kao posvećenu mušteriju koja je spremna da redovno plaća transfer sa servera na server.
mislim ne da mi char bude na oba servera vec posebno,u PWI mogu da se ulogujem sa istim acountom na 2 razlicita servera . . .
senseo91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2012, 22:04   #5935
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Znam šta si mislio jer je tako u većini MMO igara, ali u GW2 su svi likovi na jednom serveru - možeš da platiš da se preseliš ili da "gostuješ" privremeno kod nekog poznanika sa drugog servera, al' ne možeš da praviš likove po različitim serverima... osim ako ne kupiš igru 2x.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2012, 0:01   #5936
Abraksas
Član
 
Član od: 2.12.2011.
Poruke: 39
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 20 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Jel igrao neko od vas Ascalonian catacombs instancu za 30. level? Ja sam probao danas sa nekim pugovima i bilo je katastrofa. Potpuni haos, ljudi ne znaju sta da rade, nema klasicnog tenka i hilera i onda svako radi sta hoce, trci, body puluje,rezuje mrtve petove?!, odu afk, menjaju loot 20 minuta.... Sve u svemu najgore Pve iskustvo ikada. Plus oni mobovi biju ko smrt, nisam ni sam shvatio koje abilitije treba izbegavati jer se ne vide jasno, sve svetli, tona efekata....Onda, umres, pa trcis, pa opet umres pa opet trcis, onda vidis da tvom liku fale pantalone ili neki deo opreme jer si umro 100 puta i tako. Na onom encounteru gde dolaze dva bosa pa treba da se radvoje mislim da smo umrli 20 puta.

I tako danas skoro celo popedne, sa tri razlicite grupe, ne zna se koja je bila gora. E sad, mozda stvarno nisam imao srece, ali opet mozda to tako stvarno i izgleda, jer ako je ovo drugo u pitanju onda je to bas *****e.

Generalno gledano, osim PvP-a koji moze da bude interesantan, PvE i levelovanje mi je potpuno bezveze. Uopste ta logika "area" kvestova je toliko bezlicna i posle nekog vremena dosadna da je to strasno. Mlatis na jednom mestu, pa mlatis ne drugom mestu, pa tako 15-30 puta na jednoj mapi, pa onda predjes na sledecu pa onda opet. Nekako mi se cini da takav pristup levelovanju ljude uopste ne motivise ljude da malo prouce abilitije koje imaju i da ih uvezbaju, nego samo ulete u masovku, malo se potuku sa nekim "championom" i pokupe medalju.

Sve u svemu, osim sjajne grafike na pojedinim mestima, nista narocito za sada.
Abraksas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2012, 0:02   #5937
senseo91
Član
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 455
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 25 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Znam šta si mislio jer je tako u većini MMO igara, ali u GW2 su svi likovi na jednom serveru - možeš da platiš da se preseliš ili da "gostuješ" privremeno kod nekog poznanika sa drugog servera, al' ne možeš da praviš likove po različitim serverima... osim ako ne kupiš igru 2x.

ok ja mislio da se ustekam na tudji acount ; ( pametni su oni
senseo91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2012, 0:08   #5938
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Aywo kaže: Pregled poruke
Izvinjavam se sto pokrecem "zastarelu" temu ali meni jos uvek ne ulazi u glavu debilizam da na osnovu svojih zase*avanja oni (Anet) permabanuju gomile ljudi, pa imali su 3 bwe i na desetine stress testova da doteraju igru, zamajavali nas mesecima sa "when its ready" da bi se sad tako ponasali, ako zbog svoje greske ispastaju nema sta da traze u drugima krivicu, rollback lika i zdravo djaci! Exploitovanja je bilo od kada je i igara, nedelju dana posle kretanja igre jos uvek ne rade kako treba ni chat ni guildovi ni mail ni trading post ni dungeni ni gomila eventova... Ako su zeznuli stvar i nisu bili spremni za launch jedini koji treba da ispastaju su oni sami, treba da se pokunje i da iz sve snage resavaju probleme kako znaju i umeju, a ne da se junace i banuju na hiljade ljudi, jer su oni jelte vec platili, a to je jedino bitno, sad mogu i da crknu sto se njih tice, svidja mi se igra i pikam svaki dan od 25-og, nisam hejter niti fanboj ali po mom misljanju takvo ponasanje stvarno nije prihvatljivo.

Ja moram da kazem da vec smarate sa ovim, vi ste instalacijom prihvatili njihove uslove dzaba vam kukanje. Ovi ljudi su ocigledno zloupotrebili exploit (uf uf jadni oni preko hiljadu puta vrteli profit u krug i jadni nisu znali da je exploit ). Ukoliko je neko malo koristio nije banovan, ali ovi slepci su preterali i vrteli po vise puta exploit, pa im je i pored toga omoguceno da se vrate u igru. Jadni oni svi naivni, a ljudi zaboravljaju da ovakve stvari nisu za salu jer ovakav exploit priliv novca moze da unisti ekonomiju igre i utice na sve nas. Jeste njihova greska, ali to nije nikakav razlog da se ti pravis blesav i koristis ga, a zabranjeno je. Ukoliko ti vidis auto sa otvorenim vratima na ulici ne izbegavas zatvorsku kaznu ukoliko ga zdipis. Jeste vlasnik kriv sto je ostavio takav auto ali to ne znaci da mozes da radis sta hoces. Postoje pravila. Sto se tice stanja u igri ona nije nista losija od ostalih MMO-a. MMO je u pitanju stvari nece da se poprave jos par nedelje. Svaki MMO ovako pocinje, ne moze da se uporedi beta testiranje i stress testovi sa cistokrvnim izlaskom igre gde se ponavljaju novi problemi trebalo bi to vec da znate, nije ovo nista strano niti cudno i neocekivano.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Krilce (3.9.2012), r0nIn (3.9.2012)
Stara 3.9.2012, 1:06   #5939
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Abraksas kaže: Pregled poruke
Jel igrao neko od vas Ascalonian catacombs instancu za 30. level? Ja sam probao danas sa nekim pugovima i bilo je katastrofa.
Juče prešao sa random likovima za pola sata otprilike. Jesmo ginuli par puta, al' uglavnom zato što nam je svima bio prvi ulazak, nismo znali mapu i šta nas čeka. Ipak, lepo smo se prilagođavali u hodu, nije bilo zastoja i bežanja... i prešli smo.

Doduše koristim oba seta oružja u gotovo svakoj borbi, imam elite skill i gomilu običnih, svi "pozadinci" su mi na 5 ili više (adept) a dodge volim k'o subotnje jutro.

Što se tiče PvE, oduševljen sam i obožavam da istražujem nove mape, "pomažem" ovom i onom (bio PC ili NPC)... kad se malo zamorim, skočim u grad pa craftujem ili radim story pa onda opet drugu mapu, pa se vratim... Ne znam da l' mi je bolji "steam powered machines are trying to take over the world" ili "I think the dredge are just overcompensating for being dwarven slaves for too long".

Inače sam tek lvl 37, danas nisam igrao uopšte, al' u guildu ima ljudi koji su probili 70. tako da... sumnjam da im se ne dopada ili da nisu mogli da pređu tamnice.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2012, 2:02   #5940
Karzen
Član
 
Član od: 14.3.2012.
Poruke: 158
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 38 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Abraksas kaže: Pregled poruke
Jel igrao neko od vas Ascalonian catacombs instancu za 30. level? Ja sam probao danas sa nekim pugovima i bilo je katastrofa. Potpuni haos, ljudi ne znaju sta da rade, nema klasicnog tenka i hilera i onda svako radi sta hoce, trci, body puluje,rezuje mrtve petove?!, odu afk, menjaju loot 20 minuta.... Sve u svemu najgore Pve iskustvo ikada. Plus oni mobovi biju ko smrt, nisam ni sam shvatio koje abilitije treba izbegavati jer se ne vide jasno, sve svetli, tona efekata....Onda, umres, pa trcis, pa opet umres pa opet trcis, onda vidis da tvom liku fale pantalone ili neki deo opreme jer si umro 100 puta i tako. Na onom encounteru gde dolaze dva bosa pa treba da se radvoje mislim da smo umrli 20 puta.

I tako danas skoro celo popedne, sa tri razlicite grupe, ne zna se koja je bila gora. E sad, mozda stvarno nisam imao srece, ali opet mozda to tako stvarno i izgleda, jer ako je ovo drugo u pitanju onda je to bas *****e. ...
Ja sam pre 3-4 dana kao lvl 30 necro probao AC story i naravno nismo uspeli, mobovi su neverovatno moćni u odnosu na druge igre! Ovde je veoma važna organizacija od početka, takođe treba "pozivati targete" (CTRL+T), tako da se svi usredsrede na istu metu. Prvo treba skinuti ranged mobove, elementaliste i rangere, jer oni rasturaju iz daljine! Posle samo počistiti ostatak!
Ako je neko downed, svako ko nije "pritisnut" neka se baci na revive. Ako su mrtvi, a kraj bitke nije baš blizu neka se respawnuju, inače će samo ležati i svi će vajpovati jer pojačanje neće da im stigne!

Bosovi su prilično laki, ako ne zanemarite addove! Najveći problem su Ralena i Vassar, njih ostavite zadnje jer se respawn pointi stvaraju u sobama ubijenih bossova, tako da kad ubijete Kashu, imate samo 10 sekundi šetnje od respawna do bitke. illusionary mage-ovi su veća pretnja od bossova jer mogu da bace confusion (ako koristiš skillove dealuje ti dmg) njih je najbolje AOE jer imaju malo HP, takođe svi treba da spreme condition removal skillove.
Bossove treba ih držati odvojene i Ralenu ubijate prvu!

Ja sam danas išao sa ljudima iz guilda i kad bi smo se pridržavali ovoga nismo imali većih problema, Vajpovali smo jedino na zamkama... o da , ako imate mesmera u grupi kažite mu da ne pravi klonove i ne nestaje kada je downed, 3 puta smo oživljavali klonove dok je on umirao!
Karzen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars 2, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com