Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.8.2012, 14:21   #4661
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sve moze da se stavi pod sumnju, pa i kristalno jasne stvari. Secam se da su tako pravili frku od Prestige-a.

Mene to pametovanje malo mnogo nervira.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2012, 15:10   #4662
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
spojler za betmena... are you fcking kidding me. mmmmm... Betmen uvek pobedjuje na kraju, Supermen pobedjuje na kraju, Spajdermen uvek pobedjuje na raju... holivudski studiji pobedjuju na kraju.
Ovog necu ni da gledam, prvi deo sam jedva cekao i razocarao se, drugi radi reda odgledam i ne razocaram se jer nista nisam ni ocekivao. Po meniNolan je uzasno precenjen, necu da kazem da su t losi filmovi ali majko mila ne da su precenjeni nego nema de. On po meni pravi ravne filmove nit smrde nit mirisu, uzasno dugi i porilicno dosadni i uz sve to gomila nasilja a kako li ce se samo zavrstiti Betmen ja se uvek tresem a u sustini samo treba da se pogleda koliko je para Nolan doneo WB-u (preko milijardu dolara) pa da vam bude jasno kako ce se zavrsiti i koliko ce nastavaka biti.
Bez obzira da li tebi film bio glup ili ne, red je da postujes zelju drugih i da im ne spojlerises na sve strane. To sto je Nolan precenjen rekao si jedno sto puta i slazem se ali daleko od toga da je los reditelj. Cak iako neki film nema neku umnu dubinu ili radnju nije OK da unistavas i ono malo zadovoljstva koje neki film moze da donese. Isto kao sto ti ne bi voleo da ti spojlerisu neke filmove koje zeljno ocekujes.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Braveheart (23.8.2012), player1 (22.8.2012)
Stara 22.8.2012, 23:01   #4663
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.329
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Bez obzira da li tebi film bio glup ili ne, red je da postujes zelju drugih i da im ne spojlerises na sve strane. To sto je Nolan precenjen rekao si jedno sto puta i slazem se ali daleko od toga da je los reditelj. Cak iako neki film nema neku umnu dubinu ili radnju nije OK da unistavas i ono malo zadovoljstva koje neki film moze da donese. Isto kao sto ti ne bi voleo da ti spojlerisu neke filmove koje zeljno ocekujes.
Aj reci gde ja to spojlerujem na sve strane, bas me interesuje kako je to moguce kad nisam ni gledao ovaj treci deo. Ako mislis na ovo sto sam reko da Betmen/Spajdermen pobedjuje na kraju to nije spojler vec zdrav razum, te filmove ne moram da gledam da bi znao kako se zavrsavaju. Znam kraj stvar je u tome da li ce me zabaviti do neizbeznog kraja, gledao sam Avengers znao kako se zavrasava i nije uspeo da me zabavi sem Hulka i Starka, gledao sam X-Men First Class znao kako se zavrsava i uspeo je da me zabavi.

Poslednja ispravka: Nestor (22.8.2012 u 23:14)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2012, 1:23   #4664
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Aj reci gde ja to spojlerujem na sve strane, bas me interesuje kako je to moguce kad nisam ni gledao ovaj treci deo. Ako mislis na ovo sto sam reko da Betmen/Spajdermen pobedjuje na kraju to nije spojler vec zdrav razum, te filmove ne moram da gledam da bi znao kako se zavrsavaju. Znam kraj stvar je u tome da li ce me zabaviti do neizbeznog kraja, gledao sam Avengers znao kako se zavrasava i nije uspeo da me zabavi sem Hulka i Starka, gledao sam X-Men First Class znao kako se zavrsava i uspeo je da me zabavi.
Ja ne kazem da si ti spojlerisao, samo kazem da to sto je bilo koji film glup nije razlog da bilo ko spojlerise. Ja sam napisao "red je da postujes zelju drugih i da im ne spojlerises na sve strane" kao neku tvrdnju i pravilo za bilo koga a ne kao direktnu optuzbu da si ti bilo gde spojlerisao (jer naravno nisi).
Ja verujem da je tebe zabavio X men, ali neki ljudi zele da gledaju filmove na suvo tj. bez ikakvih informacija o njemu. Ja sam recimo jedan od njih.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2012, 5:34   #4665
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Aj reci gde ja to spojlerujem na sve strane, bas me interesuje kako je to moguce kad nisam ni gledao ovaj treci deo. Ako mislis na ovo sto sam reko da Betmen/Spajdermen pobedjuje na kraju to nije spojler vec zdrav razum, te filmove ne moram da gledam da bi znao kako se zavrsavaju. Znam kraj stvar je u tome da li ce me zabaviti do neizbeznog kraja, gledao sam Avengers znao kako se zavrasava i nije uspeo da me zabavi sem Hulka i Starka, gledao sam X-Men First Class znao kako se zavrsava i uspeo je da me zabavi.
Ne zele svi da znaju u napred i nisu filmoviu gledljivi svima kada znaju prije gledanja rasplet ili kako zavrsava s toga te molim da postujes malo ostale i ako otkrivas nesto iz filma pisi u spoiler kodu.

Poslednja ispravka: jonathan (23.8.2012 u 9:25)
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2012, 15:55   #4666
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.329
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ja ne kazem da si ti spojlerisao, samo kazem da to sto je bilo koji film glup nije razlog da bilo ko spojlerise. Ja sam napisao "red je da postujes zelju drugih i da im ne spojlerises na sve strane" kao neku tvrdnju i pravilo za bilo koga a ne kao direktnu optuzbu da si ti bilo gde spojlerisao (jer naravno nisi).
Ja verujem da je tebe zabavio X men, ali neki ljudi zele da gledaju filmove na suvo tj. bez ikakvih informacija o njemu. Ja sam recimo jedan od njih.
Ok, tu se slazemo uvek treba da se stavi spojler i cito da se ogradim nigde nisam rekao da su ti filmovi glupi.

@jonathan postujem zelju drugih tako da nikad ne spojlerujem (pregledaj moje postove) i mogu reci da retko imam zelju da stavljam spojler ali kad se resim obavezno to uradim u spojler kodu.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
pentraksil (23.8.2012)
Stara 23.8.2012, 17:59   #4667
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Spoiler za za kraj batmana:
po meni sve govori da je Brus ziv ali opet je ostavio Alberta nama da mi prosudimo da li albert hoce da njega vidi da je ziv ili je stvarno ziv posto sjedi sa onom catwoman
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2012, 18:20   #4668
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Spoiler za za kraj batmana:
po meni sve govori da je Brus ziv ali opet je ostavio Alberta nama da mi prosudimo da li albert hoce da njega vidi da je ziv ili je stvarno ziv posto sjedi sa onom catwoman
Spoiler za Kraj:
Ziv je, nema nikakve dileme...ako se secas kada su posli u inspekciju Sismisa (letelica) u onom skladistu, pitao je Fox radnika odakle autopilot u avionu kada nisu stigli da ga ugrade..na sta je radnik odgovorio da ga je Bruce ugradio sam...sto dovodi do zakljucka da je letelica imala autopilota kada je Betmen prenosio bombu. Ukljucio je pilota i iskocio.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2012, 18:21   #4669
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Braveheart kaže: Pregled poruke
@Markonije

Znaci morao si ,jbno si morao ... Znao sam da cu naleteti na neki spoiler vamo... Koristi spoiler tagove UVEK ubuduce. Ne mogu da verujem ...
Ups zaboravih na tu mogucnost totalno

Sory Braveheart

@Nestor

Nisam ja stavio spojler 'kontrolu' vec moderatori

@all
licno mishljenje

1.Batman Begins
2.Dark Knight
3.Dark Knight Rises

po kvalitetu
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2012, 18:53   #4670
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Spoiler za Kraj:
Ziv je, nema nikakve dileme...ako se secas kada su posli u inspekciju Sismisa (letelica) u onom skladistu, pitao je Fox radnika odakle autopilot u avionu kada nisu stigli da ga ugrade..na sta je radnik odgovorio da ga je Bruce ugradio sam...sto dovodi do zakljucka da je letelica imala autopilota kada je Betmen prenosio bombu. Ukljucio je pilota i iskocio.
Spoiler za mozda:
Ima dileme, nije sigurno 100% da je ziv. To sto je auto-pilot bio popravljen ne znaci apsolutno nista... Takodje postoji kadar koji prikazuje Betmena u letelici neposredno pre nego sto je bomba eksplodirala. Kraj je otvoren za debatu i to je ono sto je Nolan upravo i zeleo. Mada misljenje vecine je da je ziv [Batman je mrtav, Bruce je ziv ], ljudi vole happy end.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2012, 19:13   #4671
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Spoiler za mozda:
Ima dileme, nije sigurno 100% da je ziv. To sto je auto-pilot bio popravljen ne znaci apsolutno nista... Takodje postoji kadar koji prikazuje Betmena u letelici neposredno pre nego sto je bomba eksplodirala. Kraj je otvoren za debatu i to je ono sto je Nolan upravo i zeleo. Mada misljenje vecine je da je ziv [Batman je mrtav, Bruce je ziv ], ljudi vole happy end.
Spoiler za Kraj:
Ne slazem se, mislim da se previse polemike vodi oko toga zato sto je film dosta izhajpovan, pa ljudi pokusavaju da nadju dubinu tamo gde je nema. Ta scena sa autopilotom je kljucna jer se i Fox nasmejao na cinjenicu da je Brus ubacio tu funkciju u letelicu. Cemu onda ta scena? Brus je ukljucio autopilota i iskocio i zrtvovao Betmena kako bi ga penzionisao i od njega napravio mucenika koji ce inspirisati generacije. Nikakve dileme tu nema, ali svako ima pravo na svoje misljenje.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2012, 20:32   #4672
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sling Blade

TORTON


Strasan film. Coveka pustaju iz ludnice nakon sto je godinama bio zatvoren jer je ubio majku i lika kojeg je zatekao sa majkom. Vraca se u rodno mesto bez igde ikog i bilo cega...

Mracno, mracnije. U nekim delovima toliko mracno da je smesno. I napeto da se moze seci vazduh.

Bili Bob Torton je neverovatan glumac. Kako taj lik pojede ulogu... Simple Plan, a sada i ovo. Nije da je mlad, pa ostaje samo da budemo besni jer ga nisu vise testirali sa zeznutim ulogama. Meni kao pojava nije simpatican, ali lik je definitivno imao potencijal da bude najbolji ikada.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku zvjer na korisnoj poruci:
bela lampa (25.8.2012), Marshall George (1.9.2012), Miki1987 (26.8.2012), pentraksil (25.8.2012)
Stara 25.8.2012, 23:15   #4673
altec.gs
Starosedelac
 
Član od: 4.12.2010.
Lokacija: Minas Tirith <> Minga
Poruke: 2.759
Zahvalnice: 201
Zahvaljeno 693 puta na 630 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Posto sam se nasao u Beogradu juce, otiso sam sa drugom do Rode Cinepleksa. Prvo da kazem da je bioskop lepo sredjen, ali i cene su uskladjene sa tim().
300din. za novog Betmena.

Batman: The Dark Knight Rises



Prvo da napomenem da sam sve dosadasnje sismise iz ovog serijala ocenjivao ocenom visom od 8 na imbd, i da su mi se svi svideli.
Now, when thats said, mogu da krenem sa ocenom ovog:

Film me je u tolikoj meri razocarao da sam vec posle 10min gledanja filma hteo izleteti iz bioskopa.
Spoiler za SPOILER:
Prva scena koja me veoma razocarala i iznervirala je ona scena sa Baneom i avionom na pocetku koja je toliko retardirana i teorijski nemoguca da je prosto glupa

Naime film je toliko pun nerealnosti i klisea(sto nije bio slucaj u prethodnim filmovima) da mi ga je jednostavno bilo muka od starta.
Posto mi se ne da da u detalje opisujem sta sve nevalja, reci cu samo onima koji ovo citaju, da nikako ne idu u bioskop i daju pare jer jednostavno film ovo ne zasluzuje. Pogledajte ga kuci na kompu i za te pare kupite sebi neko pice, grickalice ili sta vam je vec po ukusu.
Jos jedna stvar koja me je veoma razocarala je neuverljivost glumaca(cast Freemanu i Cainu koji su po defaultu izuzetni u svakom filmu, bez iznimke).

Sve u svemu, u najboljem slucaju 6, ali je 5/10 prikladna ocena za ovaj neuspeh.
Christopher Nolan, be ashamed of yourself.

Poslednja ispravka: altec.gs (27.8.2012 u 13:23) Razlog: -.^
altec.gs je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2012, 23:27   #4674
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
altec.gs kaže: Pregled poruke
Naime film je toliko pun nerealnosti.
Sto je neoprostivo jer mu Betmen dodje socijalna drama.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 15 korisnika se zahvaljuje korisniku zvjer na korisnoj poruci:
acaf (26.8.2012), Andross (26.8.2012), Bathoryy (26.8.2012), boshkodj (26.8.2012), Doomche (26.8.2012), Ice-Man (27.8.2012), Kidja (26.8.2012), Marko (27.8.2012), nexexcalibur (26.8.2012), Nicklord (8.12.2012), Rockstar (28.8.2012), RUSuper (26.8.2012), Skenderevo (26.8.2012), Steva123 (26.8.2012), uros@3D (26.8.2012)
Stara 26.8.2012, 2:16   #4675
iMa_NeKo_PljUgU
Veteran
 
Član od: 18.4.2006.
Lokacija: $question = ( to() ) ? be() : !be();
Poruke: 858
Zahvalnice: 922
Zahvaljeno 620 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku iMa_NeKo_PljUgU Slanje poruke preko Skypea korisniku iMa_NeKo_PljUgU
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Sto je neoprostivo jer mu Betmen dodje socijalna drama.
Kad citiras, citiraj punu rečenicu. Kontekst je bitan... Smartass
Citat:
altec.gs kaže: Pregled poruke

Naime film je toliko pun nerealnosti i kliseja(sto nije bio slucaj u prethodnim filmovima) da mi ga je jednostavno bilo muka od starta.
iMa_NeKo_PljUgU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2012, 17:16   #4676
Bathoryy
Član
 
Član od: 13.10.2010.
Poruke: 492
Zahvalnice: 306
Zahvaljeno 218 puta na 126 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledala sam najnovijeg Betmena, mogu reći da ne žalim novac, film je bio fantastičan. Očekivala sam da ću da se razočaram, ali oduševljena sam. Što se tiče klišeja, to u svakom filmu o super herojima ima, tako da je to neizbežno na neki način. Ne znam što su glumci neuverljivi, uživela sam se u film, Anne me je pozitivno iznenadila zato što sam bila protiv toga da ona tumači catwoman, uvek sam mislila da je ona za neke ultra dobrice u filmovima. I dalje smatram da su mogli neku drugu glumicu da izaberu, ali ova je sasvim solidna.
Bane je odlično razrađen negativac, nije kao Joker, ali opet, ko je kao Joker...
Bejlaru neću da pominjem, lik je odličan glumac i većina filmova mu je dobro. ^^
Meni je ovaj Betmen čak bolji od The Dark Knight, doduše, to je moje mišljenje, i smatram da nije nikako za ocenu 5..........
Bathoryy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2012, 17:47   #4677
altec.gs
Starosedelac
 
Član od: 4.12.2010.
Lokacija: Minas Tirith <> Minga
Poruke: 2.759
Zahvalnice: 201
Zahvaljeno 693 puta na 630 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Meni je film teska balega i generalno sam razocaran.

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Sto je neoprostivo jer mu Betmen dodje socijalna drama.
Mislis da si ispao pametan?
altec.gs je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku altec.gs na korisnoj poruci:
Markonije (26.8.2012)
Stara 26.8.2012, 18:38   #4678
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
jer Betmen dodje socijalna drama.
Zar nije? Sve vreme nam Nolan & co. nesto sto je zapravo tipican stripski materijal i jednostavan-da-jednostavniji-ne-moze-biti zaplet prodaju kao dramu, u cijem je centru mlad covek koga progone licni demoni? A da, sasvim slucajno je jos i Betmen?

Realno, svi su pali na d**e upravo zato što su u ubedjenju da su videli bog zna kakvu duboku priču i njen raskosni smisao, a zapravo su dobili milionitu po redu špansku seriju sa Marvelovim junakom u glavnoj ulozi... tu je i neshvaćeni Spajdermen, pa neljubljeni Supermen, pa rastrzani Halk, i gomila drugih.

U svakom slucaju eto nama štiva, i jack-pota za Holivudske studije i Marvel Comics i u sledećih 20 godina.

Poslednja ispravka: Iris (27.8.2012 u 11:00) Razlog: z=s
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
D.J.Quimby (8.9.2012), iMa_NeKo_PljUgU (26.8.2012), jozvan_Kg (26.8.2012)
Stara 26.8.2012, 19:19   #4679
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^
BLASPHEMER!!!
Mala ispravka, Iris: Betmen i Supermen su DC comics junaci a ne Marvel (Dizni). Razlika između Marvela i DCja je nebo i zemlja. Ne možeš u isti koš da trpaš Supermena i Spajdermena iRonmena i ostale dečje zafrkancije.
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Budimir_Trajkovic na korisnoj poruci:
Bathoryy (26.8.2012)
Stara 26.8.2012, 19:20   #4680
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke

Realno, svi su pali na d**e upravo zato što su u ubedjenju da su videli bog zna kakvu duboku priču i njen raskosni smisao, a zapravo su dobili milionitu po redu špansku seriju sa Marvelovim junakom u glavnoj ulozi... tu je i neshvaćeni Spajdermen, pa neljubljeni Supermen, pa raztrzani Halk, i gomila drugih.

U svakom slucaju eto nama štiva, i jack-pota za Holivudske studije i Marvel Comics i u sledećih 20 godina.
Betmen je DC Comics isto vazi i za Supermena
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com