Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.5.2012, 11:38   #7561
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Medvedenko kaže: Pregled poruke
Koji treci modul da uzmem za scouta?
Imam 30 % protection ramming i explosion + view range 10%
Sta trece da stavim?
mozda 5% crew stats? uvek dobro dodje 5% na drajvera, raidio operatera i komandera.

ili mozda cak camo net, jer dobro dodje ako se sastekas pa cekas da ti pridju dok tvoji deru pre nego sto pobegnes... nije losa taktika.
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pRoskiLLz na korisnoj poruci:
Medvedenko (30.5.2012)
Stara 30.5.2012, 11:50   #7562
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.371
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Šta će ti bre spall liner na skautu (ta zaštita od ramovanja i eksplozija)? To je teško celu tonu, od toga je tenk sporiji i tromiji, a to je poslednje što ti treba na skautu. Tebe brzina treba da štiti od artija, a ne dodatni oklop

Ventilacija, camo net i dvogled ako hoćeš T-50-2 skauta za TC koji se samo brzo nabije na dobru poziciju i osvetljava protivnika koji dolazi.

Ako hoćeš skauta za randome, gde ćeš više da se krećeš, onda ventilacija, optika i treće nemam pojma
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 11:53   #7563
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@Medvedenko
To za zastitu od udaranja i eksplozija bolje skini, neupotrebljiv je, a dosta tezak modul. Zavisi i koji je izvidjac, na sve ide ventilacija i optika posto ti je vidljivost najbitnija. Mozes i binokulare da stavis kao treci, mada, ako je T-50-2 u pitanju onda je bolji izbor rammer (za brze pucanje) jer s njim nema mnogo stajanja da bi se iskoristio bino.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 12:20   #7564
Medvedenko
Član
 
Član od: 8.3.2006.
Lokacija: N.S.
Poruke: 440
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 34 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Zastitu od ramminga sam uzeo jer sam kontao da mi to treba kao najmanjem tenku na polju.
A zastitu od explozije, jer kako radim cik cak, splash dmg je realan
Shtekanje u zbunju mi nekako kao scoutu ne lezi, tako da kamuflaza i stacionarni view range necu
Kontam neshto za motor, ali shta?
Koji modul je najbolji da mi doprinese da najlakshe savladavam prepreke i uzbrdicu?
Medvedenko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 12:27   #7565
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.371
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ulje i kod Rusa guvernator, to nisu moduli nego ide u slotove umesto aparata za gašenje, prve pomoći...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 13:44   #7566
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

jedino da uzmes onaj modul za zastitu motora, mada ti on i nije od neke pomoci jer te svi 1 shotuju...jedino ove consumable da uzimas, pa da ih ukljucis na pocetku svake partije, mada ne znam koliko ti je to isplativo...

ako te ne mrzi, probaj sa ovom skauting taktikom iz zbunja, jako je zanimljivo, a zahteva vise znanja nego puko jurisanje.
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 14:13   #7567
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.371
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ulje ne treba da se aktivira, već se troši automatski čim uđeš u bitku. Ja ga imam na onom zarobljenom nemačkom t2 Hotchkis-u i itekako se oseti razlika. Samo što košta 5000 po partiji.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 14:16   #7568
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ulje ne treba da se aktivira, već se troši automatski čim uđeš u bitku. Ja ga imam na onom zarobljenom nemačkom t2 Hotchkis-u i itekako se oseti razlika. Samo što košta 5000 po partiji.
ma nista je to... jednom sam uzeo ono za snagu motora, osetna je razlika, ali nije nikako isplativo. bar nije vredno tih para, ako nista.
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 14:49   #7569
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Medvedenko kaže: Pregled poruke
Zastitu od ramminga sam uzeo jer sam kontao da mi to treba kao najmanjem tenku na polju.
A zastitu od explozije, jer kako radim cik cak, splash dmg je realan
Zastita od udaranja ti nece pomoci na tom tenku, i dalje ces da gines kad te zveknu. Splash dmg je manji za prakticno nista, bez njega ces primiti 100dmg stete, sa njim 99. Tvoja jedina prednost je brzina, a nju smanjujes noseci najtezi modul. Ukratko, vise gubis nego sto dobijas sa Spall Liner-om. To je ujedno i najnekorisniji modul, po meni, za sve tenkove, a pogotovo za brze.
Citat:
Medvedenko kaže: Pregled poruke
Shtekanje u zbunju mi nekako kao scoutu ne lezi, tako da kamuflaza i stacionarni view range necu
Kontam neshto za motor, ali shta?
Koji modul je najbolji da mi doprinese da najlakshe savladavam prepreke i uzbrdicu?
Jedino sto utice na ubrzanje i skretanje od modula je ventilacija. Ako neces da cucis u zbunju, kamuflaza ti ne treba. Mislim da je bino koristan uvek, npr. na pocetku partije se popnes na neko brdo, zastanes i osvetlis pola protivnickih tenkova, pa onda jurnes na arty. Optiku vec imas i ona je obavezna. Mozes da stavis i rammer (punjac) jer to ponekad napravi razliku u partiji jer cesto fali bas jedan metak.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
Medvedenko (30.5.2012)
Stara 30.5.2012, 15:00   #7570
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
To je ujedno i najnekorisniji modul, po meni, za sve tenkove, a pogotovo za brze..
Ne bih se bas slozio... pored bino i camo neta, to mi je treci MUST HAVE na T28 a Boga mi i na T95... artiljerija gadja bas mene, a od napred me i onako svi gadjaju sa HE, tkd meni tih 15% manje dmg-a od HE dosta znace...
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 15:09   #7571
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Imas na vise mesta testove Spall Liner-a, i ja sam sam testirao. Bonus koji ti on daje je u rangu statisticke greske. Pretrazi YouTube, imas tamo par testova, a mozemo i da testiramo (imam i T28 bez tog smeca). Postoji brdo boljih modula od njega. Na T28 imam rammer, ventilaciju i bino.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 15:13   #7572
Qoozma
Veteran
 
Član od: 7.10.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 952
Zahvalnice: 86
Zahvaljeno 131 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
miloshbg kaže: Pregled poruke
A jel postoji opcija da se iskljuci chat?
1. Onako kao što ti je DeCoy napisao.
2. Kada uđeš u borbu pritisneš "M" sa tastature i bude ti ovako , što je veoma nepregledno, jer onda nemaš mini mapu i podatke o vozilu.
Qoozma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 15:16   #7573
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Qoozma kaže: Pregled poruke
1. Onako kao što ti je DeCoy napisao.
2. Kada uđeš u borbu pritisneš "M" sa tastature i bude ti ovako , što je veoma nepregledno, jer onda nemaš mini mapu i podatke o vozilu.
verovatno mislis na "V"...
"M" je samo za prikaz mape...

sto se T28 tice, razmisljao sam i o ventilaciji, kontam da je okej stvar, zbog brzine pucanja i okretanja, jos nisam uzeo onaj modul ali sam razmisljao o njemu...
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 15:35   #7574
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.371
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
pRoskiLLz kaže: Pregled poruke
Ne bih se bas slozio... pored bino i camo neta, to mi je treci MUST HAVE na T28 a Boga mi i na T95... artiljerija gadja bas mene, a od napred me i onako svi gadjaju sa HE, tkd meni tih 15% manje dmg-a od HE dosta znace...
HE sad mora da probije da bi napravio značajnu štetu, a 15% na 100 dmg je zanemarljivo, plus critove će da ti pravi nevezano za spall liner. Što se splashovanja gusenica tiče ti si ionako spora meta, i ako te neko osvetli svejedno ti je da li trekovan ili gmižeš, mrtav si ako te se arty dohvati.

Spall Liner zaista štiti od trekovanja od splasha, imao sam ga na KV-u svojevremeno i zaista me skoro nikad nisu tako trekovali.

Rammer, dvogled i ventilacija, baš kao što toxic kaže, ali kako ja ne stavljam ventilaciju na tekove koje ne planiram da zadržim, onda sam držao mrežu na T28.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 15:49   #7575
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
HE sad mora da probije da bi napravio značajnu štetu, a 15% na 100 dmg je zanemarljivo, plus critove će da ti pravi nevezano za spall liner. Što se splashovanja gusenica tiče ti si ionako spora meta, i ako te neko osvetli svejedno ti je da li trekovan ili gmižeš, mrtav si ako te se arty dohvati.

Spall Liner zaista štiti od trekovanja od splasha, imao sam ga na KV-u svojevremeno i zaista me skoro nikad nisu tako trekovali.

Rammer, dvogled i ventilacija, baš kao što toxic kaže, ali kako ja ne stavljam ventilaciju na tekove koje ne planiram da zadržim, onda sam držao mrežu na T28.
ali ako gledas s' druge strane 15% od GW-Pantherovih 600dmg nije tako zanemarljivo. spomenuh njega jer se najcesce pojavljuje nemacka arty, bar kod mene u partijama... + ako stiti od detrakovanja od splash-a onda jos bolje jer se najezim kad se setim koliko sam samo puta zagin'o jer me arty promasi, detrakuje, dodje medium i ........ cao-zdravo
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 16:13   #7576
Novica89
Član
 
Član od: 25.9.2011.
Lokacija: From Sombor, living in NS
Poruke: 296
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 50 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Novica89
Određen forumom Re: World of Tanks

Koliko je ova igra debilna.... Pogodi me moj arty, s' ledja direkt,pobije sav crew i oduzme pola healtha.... kraj meca,koji smo,naravno,tesko izgubili zbog debila raznoraznih i ja dobijem 0 "compensation for dmg caused by allies".... Bugs bugs bugs bugs bugs bugs bugs bugs
Novica89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 16:20   #7577
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Kad smo kod bagova, da li se nekome dogodilo da ne moze da pomera kupolu, zabode, a naravno nije je niko ostetio? To mi se par puta dogodilo i uvek u nekoj aktivnoj igri, manevrisanju, pucanju itd. ali nemogu da zakljucim u kojem trenutku konkretno i sta bi mogao da bude uzrok.
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 16:28   #7578
Novica89
Član
 
Član od: 25.9.2011.
Lokacija: From Sombor, living in NS
Poruke: 296
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 50 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Novica89
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
atlantis kaže: Pregled poruke
Kad smo kod bagova, da li se nekome dogodilo da ne moze da pomera kupolu, zabode, a naravno nije je niko ostetio? To mi se par puta dogodilo i uvek u nekoj aktivnoj igri, manevrisanju, pucanju itd. ali nemogu da zakljucim u kojem trenutku konkretno i sta bi mogao da bude uzrok.
Samo kupola,ili nece ni tenk da se pomeri?
Ako je ovo drugo,onda konekcija verovatno zabode i prebaci jedno 5-10 sekundi kasnije kada dodje sebi.
Tako se meni desavalo u dane kada previse ljudi visi na wireless-u
Novica89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 16:30   #7579
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ma samo kupola, isto kao kada je ostecena i crvena ali nije.
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2012, 16:30   #7580
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
atlantis kaže: Pregled poruke
Kad smo kod bagova, da li se nekome dogodilo da ne moze da pomera kupolu, zabode, a naravno nije je niko ostetio? To mi se par puta dogodilo i uvek u nekoj aktivnoj igri, manevrisanju, pucanju itd. ali nemogu da zakljucim u kojem trenutku konkretno i sta bi mogao da bude uzrok.
jako cudno... a mozes da pucas i da pomeras ostatak? Jednom mi se desilo da sam bio detrakovan sa KV-om (starim) i okrenem kupolu na mediuma koji me je flenkovao, opalim i drug koji je igrao samnom me pita: "sta radis, covece?" kao opalio sam u potpuno suprotnom smeru, a i cev i nisan su bili gde treba...

edit: sad videh ove druge odgovore i vidim da mozes da pomeras ostatak... mozda ti nekim slucajem ne prijavi kritikal na kupoli... kontam da je to najlogicnije resenje, jer ono kao, ostali rade ali taj nesto baguje...
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com