Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Pregled rezultata glasanja: Koja je vasa main GW2 profesija?
Mesmer 12 6,09%
Engineer 19 9,64%
Thief 21 10,66%
Guardian 29 14,72%
Necromancer 25 12,69%
Ranger 27 13,71%
Warrior 41 20,81%
Elementalist 23 11,68%
Glasova: 197. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.9.2012, 9:38   #6201
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.377
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.005 puta na 7.047 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

A ti si pravi pro, svu pamet sveta si posisiao, najpametniji si, bravo

Ajde sine, sad idi na GW2 forum, traži da ti vrate novac i GTFO!
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 9:42   #6202
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Nisam najpametniji ,ali za razliku od tebe i njih bar znam o cemu govorim. Ne fanboy-isem u prazno.
Citiraj sta nije tacno ili kao sto sam kazes GTFO...

Kao sto su i rekli da ne moras uopste da napustas WvWvW? Jel tako? Evo kako mozes da se opremis tu. Trebalo bi ti godinu dana da igras samo GW2 i to WvWvW i to na dobrom serveru...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	gw001.jpg
Viđeno:	70 puta
Veličina:	97,0 KB
ID:	44162   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	gw003.jpg
Viđeno:	57 puta
Veličina:	97,1 KB
ID:	44163   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	gw004.jpg
Viđeno:	52 puta
Veličina:	99,2 KB
ID:	44164  

Poslednja ispravka: Bascelik (20.9.2012 u 10:02)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 10:10   #6203
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.377
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.005 puta na 7.047 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Sve je tačno što si napisao, samo je problem što si u suštini razmaženo derište koje samo protrči kroz igru, dođe do 80 lvl-a i onda troluje po forumima kako nema šta da radi.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Eni (20.9.2012), GaleOm (20.9.2012)
Stara 20.9.2012, 10:23   #6204
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Pa ako cemo tako i ti si onda u sustini razmazeni propali student sa previse slobodnog vremena.
Ako je tacno to sto sam napisao,kako onda trolujem da nema sta da se radi?!

Protrco il ne (mada ne bi nazvao to ako mi fale dve-tri viste i poneki point of interest na mapi protrcavanjem), i ti ces biti 80 lvl uskoro, pa cu da te pitam onda sta imas da radis,osim da grindujes ,jer koliko se secam PvP te ne zanima.

Ne smeta meni toliko, razmazenom deristu, to sto nema nekog PvE sadrzaja za 80lvl, meni najvise smeta sto me ANet, uprkos marketingu (laznom) tera da grindujem (i bacam vreme) ne bi li se opremio za WvWvW.

Poslednja ispravka: Bascelik (20.9.2012 u 10:31)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 10:35   #6205
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.377
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.005 puta na 7.047 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

50. sam level sa main likom, i 20.-30. level sa preostalih 5 charova. Mesec dana nisam igrao ništa drugo, svaki dan igram po 2-3 sata koliko mi vreme dozvoljava i pritom uživam u igri. Kad nabijem 80. level i shvatim da više ne uživam u igri, deinstaliraću je, ostaviti za kasnije i biti zadovoljan razonodom koju mi je pružila u prethodnih par meseci. Sigurno neću da idem po forumima i ***** da je igra ***** i da su svi koji kažu drugačije i igraju drugačije noob-ovi i fanboy-evi
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 10:58   #6206
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ne kazem ja da je cela igra *****e niti da su svi kojima se svidja noob-ovi i fanboy-evi. I meni se igra svidja i vec sam rekao da mi je ovo najbolji MMORPG koji sam igrao.

Ali kad je nesto *****e onda je *****e i kad je nesto lazan marketing onda je to lazan marketing i kad neko zestoko brani nesto sto u igri jos nije iskusio,on je jednostavno fanboy.

Ovi iz ANeta su slagali za mnoge stvari.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 11:00   #6207
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
PS
za invaders longbow treba 396 onih *****a !!!, ja imam 201,a igram WvWvW od drugog nivoa i imam 1784 ubistava... apsurd
Ja imam 114 ubistava i 89 badges of honor. WvWvW ne igram osim zbog monthly achivment-a. Ne moras samo da ubijas player-e da bi dosao do znackica. Imas 4 jumping puzzle u battlegrounds-u i nakon zavrsetka neke od njih dobijas od 5 do 10 znackica. Posto su nagrade kozmeticke prirode niko ko ne zeli ne mora da farma za oruzje ili armor posto mozes preko craftinga da dodjes do exotic opreme. Inace meni je potrebno 500 znackica da bih dobio gift of battle ako se dobro secam koji je potreban za legendary oruzje.

Inace level 80 sam postao pre 4 dana. Juce sam priveo kraju Mount Maelstrom i danas cu prvi put da zakoracim u Orr. Istrazio sam mape uzduz i popreko, kompletirao sve regije 100% tako da je samo Orr ostao. Imam oko 1460 achivment points-a. Po meni se po tome moze zakljuciti ko kako igra. Da li samo pretrci sve da dodje do level 80 ili istrazuje, resava puzzle,...

Odigrao sam 2 dungeon-a u story mode-u. Gledacu da kompletiram sve dungeon-e kada zavrsim kompletno Orr. Necu farmati za armor iz doticnih jer mi ne pada na pamet da igram jednu te istu instancu x puta. Mada moracu AC zbog Tear of Ascalon.

Sto se tice crafting-a trenutno sam 316 armorsmith i 316 jewelcrafting. Sad sam teko poceo da nalazim mithril i u battlegrounds-u orichalcum pa kad privedem do kraja prebacicu se na weponsmith i artificer najverovatnije.

Sve u svemu u igri ima mnogo toga ali samo od vas zavisi koliko ce to biti iskorisceno.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 11:01   #6208
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.377
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.005 puta na 7.047 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ja nisam pratio nikakve reklame, nikakve review-ove, igru sam uzeo samo na osnovu ličnog iskustva iz poslednjeg beta vikenda. Ne znam, možda nisam imao nikakve predstave o igri, nikakva visoka očekivanja osim malo dobre zabave, pa se stoga ni ne osećam prevarenim...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 11:03   #6209
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
@Eni
Slobodno batali igru, jer to jeste najobicniji marketing. LvL scaling ne znaci nista, nagrade u Orru su daleko vece nego one u ostalim teritorijama i zato nema ama bas nikakvog smisla na 80lvl istrazivati teritoriju za 30 lvl.
Ovde sam prestao da čitam šta si dalje pisao, jer vidim da nisi pročitao šta sam ja rekao niti razumeš uopšte o čemu govorim. Stoga me ništa dalje ne zanima što imaš da kažeš, jer polaziš sa pogrešnog stanovišta.

Probaću da ti jednostavno objasnim, kao detetu.

Ne igram zbog tamo neke nagrade, igram jer uživam da igram.

Jasnije? Kontam da nije, al' zabole me.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
r0nIn (20.9.2012)
Stara 20.9.2012, 11:08   #6210
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Kontam ja 100% sta ti hoces da kazes, ali to sto ti pricas za vecinu ne vazi, ovo je ipak MMORPG,tako da je ono ipak bio lazan marketing, jer se tacno zna sta znaci end game, nije to neki apstraktni pojam koji tumaci ko kako hoce. Koji moj uopste onda postoje lvl-i i razliciti nivoi opreme? Ti je palo na pamet mozda? Kontam da nije ,al zabole me.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 11:11   #6211
Vecanski
Član
 
Član od: 22.11.2009.
Poruke: 266
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 165 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ljudi uvek nađu razlog da se žale. Da je gear iz PvPa jeftin onda bi se neko žalio što svako ko je pola sata igrao WvW moze da ga uzme. Osim toga koliko je trebalo vremena da se ubije 1700 ljudi u WvW? Manje od 3 nedelje casual igranja sigurno...

Gear iz dungeona ili WvW je potpuno iste "snage" kao i kraftovan, u pitanju je samo skin koji donosi prestiž i pokazuje da si uložio vreme i znanje i zato i treba da bude skup. Što se mene tiče ti "prestižni" armori bi trebali da budu još skuplji, u nivou sa legendary oružjem lil da dungeoni i bossovi budu mnogo teži sa mnogo komplikovanijim mehanikama a ne da neko izfarma CoF za četiri dana i nakupi ceo set armora i dva oružja pa je sad pun Lion Arch likova u oklopima koji gore.

Igra nije stara ni mesec dana a ljudi se žale što ne mogu da pokupe najbolji gear u igri ako igraju 3 sata dnevno WvW. Pa u drugim igrama trebaju meseci rajdova da skupis najbolji gear koji sa sledecom ekspanzijom nije ni za k....

Ako posle tri nedelje igranja po pet - šest sati dnevno više nemate šta da radite ili vas više ništa ne interesuje zar ne mislite da ste i dalje super prošli za 5k dinara? To je mnogo više zabave od bilo koje druge igre koja bi jednom platili da igrate, a GW2 donosi mnogo, mnogo više od bilo koje takve igre.
Vecanski je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Vecanski na korisnoj poruci:
Eni (20.9.2012), r0nIn (20.9.2012)
Stara 20.9.2012, 11:14   #6212
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Jedini marketing kojeg se sećam bio je "sve zone će uvek biti zanimljive ZA IGRANJE zbog skejlinga tako da je cela igra "endgame" i nema nekog posebnog kraja". Tako i jeste, a sad to što tebe ne zanima da ih igraš nego te zanima neka nagrada koju očekuješ iako je niko nije pominjao...

Druga stvar jeste "ovo neće biti kao drugi mmo naslovi jer je koncepcija drugačija" i zaista nije, kao što i sam kažeš. Ako je to problem, onda igraj neki od tih mmo koji jesu kao svaki drugi, na fazon koji ti se dopada.

Žališ se da nema dovoljno velikih bossova i instanci? Koliko instanci su imali everquest, wow, everquest 2, rift i slične igre mesec dana posle izlaska? Koliko su dodali kasnije?
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 11:18   #6213
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Protrco il ne (mada ne bi nazvao to ako mi fale dve-tri viste i poneki point of interest na mapi protrcavanjem)
Cesto igram sa drugaricom iz Norveske i ona igra po tom sistemu pa se stalno raspravljamo Ona ide od poi do poi, viste do viste ali nista izmedju sto je po meni "lose". Primera radi ja sam do sada pronasao 25 jumping puzzle a ona oko 5 i to onih ociglednih i po meni je tu dosta propusteno. Necu da govorim ko kako treba da igra ali opet ponavljam po meni treba istrazivati i bicete nagradjeni.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 11:30   #6214
twin
Član
 
Član od: 17.11.2009.
Poruke: 96
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 11 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Kome se igra ne sviđa neka je slobodno meni pokloni. Neću se buniti obecavam
twin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku twin na korisnoj poruci:
Neky (20.9.2012)
Stara 20.9.2012, 11:32   #6215
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

@Vecanski
Ne znam,moje misljenje je da je WvWvW oprema zestoko precenjena pogotovo sto ne izgleda nesto "cool" ili neobicno kao npr. oprema iz dungeona. Takodje zaboravljas, da su oni rekli da nece biti potrebe da napustas WvWvW ,ako to ne zelis i da ces moci da se opremis igrajuci samo WvWvW, sto nije moglo biti dalje od istine. Takodje za te znackice igrac bi trebalo da kupuje WvWvW opremu ne samo na 80 nivou,nego i ranije. Jos se te znackice koriste i za kupovini katapulta,balista i slicnih skalamerija.

Znam,ja sam sebi napravio exotic 2h mac, koji naravno na sve lici osim na mac (sigran sam da je to namerno uradjeno), materijal koji ti je potreban da napravis jedan takav Pearl Broadsword kosta oko 2g. Okreni obrni, najjeftinija i najruznija exotic oprema te kosta minimum 2g po komadu,kao sto sam i rekao.

@Eni
U GW2 lvl 80 full exotic,sigurno nece moci da oneshoot-uje nize lvl ko u drugim igrama,ali ce ipak da masakrira bila sta do 50 nivoa cak i sa lvl scalingom. Dobar primer je i WvWvW, gde su svi 80 lvl, ali oprema ostaje ista, tako da ce 80lvl exotic poprilicno lako izaci na kraj sa nekim ko je 50lvl, ne moze da ga ubije u treptaju oka kao u drugim igrama,ali ce ga ipak savladati poprilicno lako. U svakom slucaju lvl scaling je dobra stvar (u slucaju GW2 i neophodna,da visi lvl-i ne bi kvarili potpuno zabavu nizim),ali budi siguran da npr. lvl 80 Charr sigurno nece ici u pocetnu teritoriju ljudi da se bije sa kentaurima, nego ce da visi u Orru. Otuda i sve vise glasova da nedostaje PvE sadrzaja,jer za vecinu 80lvl igraca postoje samo dve opcije Orr i dungeoni.

Za broj boss-ova si u pravu,nije ih bilo vise, ali za razliku od GW2 nisi mogao da ih pobedis zmurecki i sa jednom rukom iza ledja.

Poslednja ispravka: Bascelik (20.9.2012 u 11:46)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 11:36   #6216
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Rekli su da ćeš moći da se leveluješ do kraja u WvW. To nije isto kao "moći ćeš za mesec dana da imaš legendarni skin za mač i to gotovo pa džabe". Štaviše, da ga dobiješ jeftinije ne bi ti odgovaralo, jer bi ga onda svi imali, a kako je posredi samo skin i već imaš skinove koje svi imaju... šta bi bio fazon?

Odluči se šta te zapravo muči. Kojoj ovci svoje runo smeta...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 11:53   #6217
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Rekli su da neces morati da napustas WvWvW,ako to ne zelis,sto podrazumeva i opremu,sta ce mi lvl bez pratece opreme, u WvWvW sam uvek 80 nivo, jedino za skill pointe.

Mi govorimo ovde o JEDNOM itemu, ej, JEDNOM. Tebi treba 6 oklopa, mindjuse i prstenje, vise setova oruzja, i dva podvodna. Svi pricate ,igrao si 3 nedelje i sad bi exotic mac. Pa to je upravo ono sto sam i ja rekao!
Mesec dana za jedan item, koliko tebi treba itema, godinu dana da igras da bi se kompletiro. I to da ne kupujes katapulte, i da ne kupujes WvWvW opremu za nize nivoe, sto je upravo suprotno od onoga sto bi neko ko pretezno igra WvWvW trebao da radi!

Buduci da ne mogu da obezbedim svu opremu preko WvWvW, moram da grindam ili Orr ili dungeone.

Poslednja ispravka: Bascelik (20.9.2012 u 12:05)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 12:09   #6218
drow
Član
 
Član od: 23.6.2008.
Poruke: 364
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

igra nema pretplatu i ne moras da juris za opremom kako bi bio konkurentan. ako nemas vise sta da radis a ne zelis da probas novu klasu ili sta god, zasto jednostavno ne iskuliras dok ne ubace nesto vec rasipas svoju zivotnu energiju po forumu.
drow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 12:14   #6219
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Zato sto to nema veze, jer igro ja sada ili pravio pauzu od mesec dana, opet cu morati da grindam (pare ili karmu) za opremu da bi bio konkurentan u WvWvW,a nadao sam se (i bilo je obecano) da toga nece biti.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 13:17   #6220
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
"endgame je nikakav"

Još jednom da čujem da neko pominje nekakav wow-pojam "endgame" pa da krenem k'o silent bob da vas posećujem kod kuće... Svaka zona je endgame zahvaljujući skaliranju, a ko to do sad nije skontao, nek batali igru i prestane da smara. I to nije bezvezan marketing već je istina, jer uvek ima nešto zanimljivo da se radi, da se prođe ponovo, da ne pričam o tome da se sa 50% istraživanja dođe do lvl 80, što znači da je ostalo pola sveta koji niste ni videli, a i tamo gde imate 100% bez frke možete uvek da nađete event koji niste igrali jer ih ima mnoštvo sa različitim tajminzima, varijacijama, grananjima... i teško da je iko isprobao sve varijante u prvom prolazu.

Sa druge strane, ako ne volite PvE i samo ste protrčali očekujući wow-endgame u igri koja nije wow i nema 10 godina dodavanja novih tamnica iza sebe... you're gonna have a bad time.
To je upravo sustina ove igre. Skaliranje je nesto najbolje sto su ikad izmislili u mmorpg ugrama! Svaka zona je kao sto si ti pomenuo "end game" tj. naletjeces na neki event quest, koji je eto neka vrsta big boss fight-a ala raidovi u WoWu i slicno, takvih eventa imas na desetine minimum u svakoj zoni! Ne znam, meni je to fantasticno. Svaki dungeon je i na maksimalnom levelu izazovan, pa zamislite da nema ovo genijalnog sistema skaliranja?! Kakvi bi se onda tek igrali dungeons, svi bi za 5 min prelazili kada bi u grupi imali samo jednog 80lvl karaktera.


Citat:
Vecanski kaže: Pregled poruke

Gear iz dungeona ili WvW je potpuno iste "snage" kao i kraftovan, u pitanju je samo skin koji donosi prestiž i pokazuje da si uložio vreme i znanje i zato i treba da bude skup. Što se mene tiče ti "prestižni" armori bi trebali da budu još skuplji, u nivou sa legendary oružjem lil da dungeoni i bossovi budu mnogo teži sa mnogo komplikovanijim mehanikama a ne da neko izfarma CoF za četiri dana i nakupi ceo set armora i dva oružja pa je sad pun Lion Arch likova u oklopima koji gore.
Ja mislim da si ovdje sve fino objasnio. Ova igra nije "gear based" vec "skill based", tako da ko ce kakav armor da ima to je stvar nekog prestiza i samo su skinovi ti koji te cine drugacijim od ostalih, u vizuelnom smislu. I zasto grindati?! Zato jer to neko zeli da radi, ne zato sto ga igra primorava na to. Ne kazem da ne postoji grind, ali koja ga to igra nema?! I pozivati se sad na neke lazne reklame i slicno je cista glupost, jer su ljudi iz Aneta to sto puta pomenuli da su grind sveli na odredjeni minimum...

Poslednja ispravka: r0nIn (20.9.2012 u 13:34)
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku r0nIn na korisnoj poruci:
Sima (20.9.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars 2, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com