Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Prenosni računari

ŠDK - Prenosni računari Saveti u vezi sa kupovinom PDA, notebook, laptop i ostalih prenosnih računara

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.2.2006, 18:58   #1
Moca
Veteran
 
Član od: 4.11.2005.
Poruke: 509
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 39 puta na 32 poruka
Određen forumom Laptop do 850e.

Ajde ako moze neka preporuka treba mi za ortaka a jka bas nesto i nemam iskustva sa njima.Decku bas nesto i nisu najbitnije igrice uglavnom za Net,Divx i muziku.
Moca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2006, 14:01   #2
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Laptop do 850e.

Za net, filmove i muziku i ovaj model je sasvim dovoljan~Acer TM2413, tim pre što je i cena povoljna: oko 750 evra.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2006, 2:23   #3
Bansek
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 377
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 26 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bansek Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bansek Slanje poruke preko Skypea korisniku Bansek
Određen forumom Re: Laptop do 850e.

Toshiba L20-181, Radeon X200, -795E
Gigabyte N512,Radeon 9700,+super XGA displey -785E
Bansek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2006, 14:24   #4
eXodus
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Laptop do 850e.

Pre svega, informishi se " neshto vishe " o LapTop-ovima i njihovim komponentama ... ( - http://forum.notebookreview.com/forumdisplay.php?f=1013 - ) ( Stvari ce ti biti jasnije, i sam cesh moci da odredish, kakav/koji LapTop ti je potreban. ( Tvom drugaru. ))

Hmm, moja preporuka je Acer TravelMate 2313 WLMi ... :

Intel Celeron M 370 - 1.5 Ghz, 1 Mb cache, FSB 400.
SiS M661 Mx kao chipset i integrisana karta u jednom. ( Share-uje 64 Mb sistemske memorije. ( Sasvim pristojno reshenje, ukoliko su Internet, Filmovi, i Muzika u pitanju, takodje i starije igre. ))
512 Mb RAM, 60 Gb HDD, DVD-RW sa Dual Layer podrshkom, 3 USB prikljuchka, WLAN, RJ-11 i RJ-45 prikljuchci ( Mrezhni i modem prikljuchci. ), VGA konektor ... WideScreen ekran, dijagonale 15.4" ( WXGA 15.4", 1280 x x800. )
Tezhina oko 2.8 Kg, ... Trajanje baterije je oko 2 sata. Uz komp. isporuchuje se Windows Xp Home Edition.

- Cena ... : Oko 860e. sa PDV-om.

Shto se tiche TM-a 2413 NWLMi, jeftiniji je u odnosu na TM 2313 WLMi nekih 80-90 e, medjutim, dolazi sa 256 Mb RAM, pri tom Share-uje 32 ili 64 Mb sistemske memorije, shto je veoma loshe. HDD je neshto manji i sporiji, tj. 40 Gb i 4200 rpm, i uz njega ne dobijash Windows Xp ... ( Mada, to nije problem. )

Gigabyte N512, je teshko naci ... Uostalom, on je potpuno identichan Tm-u 2413 osim razlike u Grafici i Centrino tehnologiji, ... ( Poseduje kartu, Ati Mob. Radeon 9700 sa 64 Mb zasebne memorije. )

Toshiba L20-181, ... Nudi Intel Celeron 1.66 Ghz, 1 Mb cache, FSB 400, 256 Mb RAM, HDD 40 Gb, Combo drive, ATi Radeon Xpress 200m, ( Grafichko reshenje, ujedno i chipset, identichnih performansi u poredjenju sa X300Se karticom, ili da kazhem, nudi 2/3 performansi X300. ) koje sasvim dobro reshenje, ali Share-uje 64 ili 128 Mb sistemske memroije, tako da je igranje uz 256 Mb RAM-a nezamislivo, i na kraju 15" XGA ekran.

Nadam se da sam ti bar malo pomogao ...
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2006, 15:04   #5
Bansek
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 377
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 26 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bansek Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bansek Slanje poruke preko Skypea korisniku Bansek
Određen forumom Re: Laptop do 850e.

Citat:
eXodus. kaže:
Hmm, moja preporuka je Acer TravelMate 2313 WLMi ... :

Intel Celeron M 370 - 1.5 Ghz, 1 Mb cache, FSB 400.
SiS M661 Mx kao chipset i integrisana karta u jednom. ( Share-uje 64 Mb sistemske memorije. ( Sasvim pristojno reshenje, ukoliko su Internet, Filmovi, i Muzika u pitanju, takodje i starije igre. ))
512 Mb RAM, 60 Gb HDD, DVD-RW sa Dual Layer podrshkom, 3 USB prikljuchka, WLAN, RJ-11 i RJ-45 prikljuchci ( Mrezhni i modem prikljuchci. ), VGA konektor ... WideScreen ekran, dijagonale 15.4" ( WXGA 15.4", 1280 x x800. )
Tezhina oko 2.8 Kg, ... Trajanje baterije je oko 2 sata. Uz komp. isporuchuje se Windows Xp Home Edition.
- Cena ... : Oko 860e. sa PDV-om.
Izvini, zasto bi uzimao SIS cipset kad na Toshibi ima Intelov cipset??? Zasto da uzima integrisanu SIS karticu (koja i proste igre pusta u smanjenom prozoru, uz koje garant povecava dioptriju) kad moze da ima za manje pare Radeon X200 i TVout??? Baterija traje oko 3 sata (koriscenje Office i sl.). I plus 5400rpm HDD.
Citat:
Shto se tiche TM-a 2413 NWLMi, jeftiniji je u odnosu na TM 2313 WLMi nekih 80-90 e, medjutim, dolazi sa 256 Mb RAM, pri tom Share-uje 32 ili 64 Mb sistemske memorije, shto je veoma loshe. HDD je neshto manji i sporiji, tj. 40 Gb i 4200 rpm, i uz njega ne dobijash Windows Xp ... ( Mada, to nije problem. )
Ram memorija vise nije problem jer su SODIMM memorije pale cenom u rang DDR-a. Znaci +256Mb oko 25-30evra.
Citat:
Gigabyte N512, je teshko naci ... Uostalom, on je potpuno identichan Tm-u 2413 osim razlike u Grafici i Centrino tehnologiji, ... ( Poseduje kartu, Ati Mob. Radeon 9700 sa 64 Mb zasebne memorije. )
"Samo" sto je razlika Ati R9700 !!! Ne vidim cemu razmisljanje ako za iste pare dobijes ovakvu graficku umesto integrisane i brzi HDD 5400rpm i veci kapacitet baterije.Plus Super XGA ekran, mislim da je rezolucija 1200x900. Da kazem i da je izgled i kvalitet izrade kod gigabyta odlican.
Citat:
Toshiba L20-181, ... Nudi Intel Celeron 1.66 Ghz, 1 Mb cache, FSB 400, 256 Mb RAM, HDD 40 Gb, Combo drive, ATi Radeon Xpress 200m, ( Grafichko reshenje, ujedno i chipset, identichnih performansi u poredjenju sa X300Se karticom, ili da kazhem, nudi 2/3 performansi X300. ) koje sasvim dobro reshenje, ali Share-uje 64 ili 128 Mb sistemske memroije, tako da je igranje uz 256 Mb RAM-a nezamislivo, i na kraju 15" XGA ekran.
Opet kazem da nije skupo dodati jos 256Mb SODIMM memorije, kada se dobija sasvim solidan laptop za te pare.

A najjeftinije za net,muziku,filmove i office su Toshiba L10 ili neki jeftiniji Gericom za oko 680-700 evra.

Nadam se da sam ti puno pomogao....
Bansek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2006, 21:54   #6
eXodus
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Laptop do 850e.

Citat:
Bansek kaže:
Izvini, zasto bi uzimao SIS cipset kad na Toshibi ima Intelov cipset??? Zasto da uzima integrisanu SIS karticu (koja i proste igre pusta u smanjenom prozoru, uz koje garant povecava dioptriju) kad moze da ima za manje pare Radeon X200 i TVout??? Baterija traje oko 3 sata (koriscenje Office i sl.). I plus 5400rpm HDD.
Naglasio je da ce komp. koristiti za Internet, filmove, muziku, i eventualno igre ( Pre svega mislim na starije ... ). Prema tome, " SiS " je sasvim dovoljan. ( Ne vidim potrebu za boljim chipset-om kao shto je Xpress 200m ... ) Hmm, da, to " proste igre pushta u smanjenom prozoru, uz koje garant povecava dioptriju " shto ti govorish je ... Hmm, nije btino. ( OmG, ... I to je sve zbog chipset-a ? LooLz ! ) ( Josh neshto, Tm2313 poseduje TV-Out ... Njegov HDD je identiochne brzine, ali 60 Gb. )

Baterija traje oko 3 sata ? Office ? Izvodljivo, ... Ali pri Office aplikacijama samo.

Citat:
Bansek kaže:
Ram memorija vise nije problem jer su SODIMM memorije pale cenom u rang DDR-a. Znaci +256Mb oko 25-30evra.
Hmm, mislim da greshish ...

Citat:
Bansek kaže:
"Samo" sto je razlika Ati R9700 !!! Ne vidim cemu razmisljanje ako za iste pare dobijes ovakvu graficku umesto integrisane i brzi HDD 5400rpm i veci kapacitet baterije.Plus Super XGA ekran, mislim da je rezolucija 1200x900. Da kazem i da je izgled i kvalitet izrade kod gigabyta odlican.
Izvini, ... Zashto bi kupovao ATi Radeon 9700 kada mu on nije potreban ? HDD je 60 Gb i identichne brzine. Hmm, super XGA ekrane ? Hocesh reci da 15.4" WXGA - CrystalView ekran rezol. 1280 x 800 nije nishta ?! Kvalitet izrade Gigabyta bolji od Acer-a ?! OmG, ... ?!

n/C ...

Citat:
Bansek kaže:
A najjeftinije za net,muziku,filmove i office su Toshiba L10 ili neki jeftiniji Gericom za oko 680-700 evra.
Samo izvoli, pazari Gericom ...
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2006, 2:42   #7
Bansek
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 377
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 26 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bansek Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bansek Slanje poruke preko Skypea korisniku Bansek
Određen forumom Re: Laptop do 850e.

Citat:
eXodus. kaže:
Naglasio je da ce komp. koristiti za Internet, filmove, muziku, i eventualno igre ( Pre svega mislim na starije ... ). Prema tome, " SiS " je sasvim dovoljan. ( Ne vidim potrebu za boljim chipset-om kao shto je Xpress 200m ... ) Hmm, da, to " proste igre pushta u smanjenom prozoru, uz koje garant povecava dioptriju " shto ti govorish je ... Hmm, nije btino. ( OmG, ... I to je sve zbog chipset-a ? LooLz ! ) ( Josh neshto, Tm2313 poseduje TV-Out ... Njegov HDD je identiochne brzine, ali 60 Gb. )
Sta reci coveku koji dovodi u pitanje kupovinu Yuga sa pezoovim motorom u odnosu na onaj sa zastavinim motorom za iste pare?Poredis krsh SIS sa Intelom i Atijem - no comment. Neznam sta ti nije jasno oko igrica...Jesi li ti uopste video kako to izgleda....Smanjen ekran u 800x600 sa crnim borderom do 1024x768.Ne nije zbog chipseta nego zbog modema.... Na RX200 radi FIFA 2006 !!! ne mora covek da je igra, ali to nesto govori o grafickoj snazi laptopa.(a na Gigabytu radi fes i PES5). I sta mislis jel ima razlike u izgledu DVD i DivX filma na Radeonu i na integrisanoj grafickoj(narocito SIS)? E moj exoduse......
Citat:
Baterija traje oko 3 sata ? Office ? Izvodljivo, ... Ali pri Office aplikacijama samo.
Toshiba- 2,5h sa prikljucenim USB misem i kablovskim, maltretriranje sa instalacijama sa DVD-a i CD-a, download zakrpa i definicija, je odlicno vreme za tu cenovnu klasu. Gigabyta nisam testirao, ali po recima ljudi koji su ga kupili i on drzi nesto slicno.

Citat:
Hmm, mislim da greshish ...
Lose mislis: KINGSTON 256MB PC333 SODIMM 26 eura(bez PDV-a)
KINGSTON / 512MB / SO-DIMM DDR 400 CL3 50 eura(bez PDV-a)
Znaci nemoj mnogo da mislis nego se raspitaj malo


Citat:
Izvini, ... Zashto bi kupovao ATi Radeon 9700 kada mu on nije potreban ? HDD je 60 Gb i identichne brzine. Hmm, super XGA ekrane ? Hocesh reci da 15.4" WXGA - CrystalView ekran rezol. 1280 x 800 nije nishta ?! Kvalitet izrade Gigabyta bolji od Acer-a ?! OmG, ... ?!
I ove su ti pitalice tipa "Sto da kupi Ferarija koji isto kosta i isto trosi kao Yugo, kad mu je dovoljan i Yugo?".Izvini, na ovo nemam odgovor, stvarno si me ubedio (mozda komfor). Koristis i neke glupe argumente: uopste nisam rekao da WXGA ekran ne valja (odakle ti to), vec da Gigabyte pored odlicne graficke ima i odlican ekran i to (ispravka1400x1050 (a ne recimo obican koji je max.1024x768).moras da priznas da je 1400x1050 malo vise od 1280x800.
Nisam ih testirao na udarce, ali Gigabyte sto se tice izgleda je 3x lepsi od Acera. nemam nista protiv Acera,odlican je to lap top, ali je cinjenica da je Gigabyte lepsi. Moje je subjektivno misljenje da je i tastatura bolja.

Anyway, mani se razmisljanja i pitalica, vec ako nemas uslova da probas/vidis ove laptopove pogledaj bar slike na netu, karakteristike i cene, da mozemo coveku da pruzimo neke cinjenice koje ce mu pomoci prilikom kupovine.

Poslednja ispravka: Bansek (10.2.2006 u 2:52)
Bansek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2006, 2:46   #8
Bansek
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 377
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 26 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bansek Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bansek Slanje poruke preko Skypea korisniku Bansek
Određen forumom Re: Laptop do 850e.

Citat:
Samo izvoli, pazari Gericom ...
Sta mu fali?Da li si i ti mislio da je to neki kinez?
Kupio sam HUMMER veoma povoljno, u vreme kada su laptopovi sa grafickom kostali po 1300-1500 eura, i ne mislim da ga menjam (bar ima intelov cipset )
Ima i 5 USB-a sto moze da bude prilicno zgodno. Mislim da je to mana kod ovih iz 700-800evra cenovnog ranga, koji imaju uglavnom po 3. HUMMER jos ima COM i LPT port, sto mi znaci zbog fiskalne kase i LX-300 printera za knjigovodstvo. Ah da, ima i DVD-RW (sto po meni nije presudno, za godinu dana narezao sam 3 DVD-a )
Bansek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2006, 3:01   #9
Bansek
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 377
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 26 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bansek Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bansek Slanje poruke preko Skypea korisniku Bansek
Određen forumom Re: Laptop do 850e.

Jos jedna stvar: obrati paznju na trajanje baterije kod 2313 koje je dao proizvodjac: 1.7hours, jos ako uzmemo u obzir da oni malo nabudze stvar, deluje mi malo (neznam nisam probao). A evo i prosta racunica: za razliku u ceni izmedju gigabyta N512 i Acera 2313 koja je negde oko 80 evra, moze da se nadogradi jos 256Mb mem. i DVD-RW, i neki fancy USB mis.
Bansek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2006, 9:25   #10
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Laptop do 850e.

Citat:
Shto se tiche TM-a 2413 NWLMi, jeftiniji je u odnosu na TM 2313 WLMi nekih 80-90 e, medjutim, dolazi sa 256 Mb RAM, pri tom Share-uje 32 ili 64 Mb sistemske memorije, shto je veoma loshe. HDD je neshto manji i sporiji, tj. 40 Gb i 4200 rpm, i uz njega ne dobijash Windows Xp ... ( Mada, to nije problem. )
Nije tačno. Može da uzme do 128Mb memorije, ima intelov 910GML čip koji je svakako bolji od SIS rešenja i iako ima 256 memorije u pitanju je DDRII koja je brža. Ima DVD rezač, a ako baš fali, memorija se ionako može dograditi za male pare (SODIMM 256Mb je stvarno oko 30e). Takođe može se uzeti i još jedna baterija pošto je skoro 100e jeftiniji od ostalih, pa će za slične pare imati veću autonomiju od drugih modela koji su u startu oko 850e.

Poslednja ispravka: Bryan Fury (10.2.2006 u 10:34)
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2006, 11:00   #11
eXodus
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Laptop do 850e.

Citat:
Bansek kaže:
Sta reci coveku koji dovodi u pitanje kupovinu Yuga sa pezoovim motorom u odnosu na onaj sa zastavinim motorom za iste pare?Poredis krsh SIS sa Intelom i Atijem - no comment. Neznam sta ti nije jasno oko igrica...Jesi li ti uopste video kako to izgleda....Smanjen ekran u 800x600 sa crnim borderom do 1024x768.Ne nije zbog chipseta nego zbog modema.... Na RX200 radi FIFA 2006 !!! ne mora covek da je igra, ali to nesto govori o grafickoj snazi laptopa.(a na Gigabytu radi fes i PES5). I sta mislis jel ima razlike u izgledu DVD i DivX filma na Radeonu i na integrisanoj grafickoj(narocito SIS)? E moj exoduse......
Ne dovodim u pitanje, ... Naravno, da bi bez razmishljanja trebao pazariti model sa ATi R. 9700 karticom, ali ... Taj model dolazi sa 40 Gb HDD i 256 Mb RAM ... Ok, HDD je, mozhe se reci, dovoljan ... Ali RAM me brine, ... Jer nisam siguran da je upgrade tako " jeftin " jer su meni trazhili za novih 512 Mb rama oko 95 e. I kada neshto nizhu cifru, saberesh sa cenom Gigabyte-ovog modela ... Ali rekoh, mozhda greshim.

Shto se tiche SiS-ovih chipset-ova, da, imao sam prilike da radim sa modelima koji poseduju SiS-ov chipset. I problemi sa " smanjivanjem ekrane i povecavanjem dioptrije " su smeshni ... Ali, ostavimo se vishe gluposti.

Citat:
Bansek kaže:
I ove su ti pitalice tipa "Sto da kupi Ferarija koji isto kosta i isto trosi kao Yugo, kad mu je dovoljan i Yugo?".Izvini, na ovo nemam odgovor, stvarno si me ubedio (mozda komfor). Koristis i neke glupe argumente: uopste nisam rekao da WXGA ekran ne valja (odakle ti to), vec da Gigabyte pored odlicne graficke ima i odlican ekran i to (ispravka1400x1050 (a ne recimo obican koji je max.1024x768).moras da priznas da je 1400x1050 malo vise od 1280x800.
Uhhh, ... Opet on ... Ma ...

Uostalom, mogao si da se raspitash za dostupnost dotichnog modela, ... ? Nisam siguran da ga je lako naci ga. (S' obzirom da mi je i on bio na " listi zhelja " . )

Citat:
Bansek kaže:
Anyway, mani se razmisljanja i pitalica, vec ako nemas uslova da probas/vidis ove laptopove pogledaj bar slike na netu, karakteristike i cene, da mozemo coveku da pruzimo neke cinjenice koje ce mu pomoci prilikom kupovine.
Hmm, ostavio sam link gde mozhe naci sve shto ga zanima o LapTop-ovima ...

I'm out.
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2006, 1:52   #12
Bansek
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 377
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 26 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bansek Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bansek Slanje poruke preko Skypea korisniku Bansek
Određen forumom Re: Laptop do 850e.

Citat:
eXodus. kaže:
Ne dovodim u pitanje, ... Naravno, da bi bez razmishljanja trebao pazariti model sa ATi R. 9700 karticom, ali ... Taj model dolazi sa 40 Gb HDD i 256 Mb RAM ... Ok, HDD je, mozhe se reci, dovoljan ... Ali RAM me brine, ... Jer nisam siguran da je upgrade tako " jeftin " jer su meni trazhili za novih 512 Mb rama oko 95 e. I kada neshto nizhu cifru, saberesh sa cenom Gigabyte-ovog modela ... Ali rekoh, mozhda greshim.
PQI 256MB DDRII PC533 CL 4 -24,7 eura
PQI 512MB DDRII PC533 SODIMM -66 eura
PQI 1GB DDRII PC533 SODIMM - 127 eura
...i to po pakomovom cenovniku, koji je najskuplji....(cene su sa PDV-om)

Citat:
Shto se tiche SiS-ovih chipset-ova, da, imao sam prilike da radim sa modelima koji poseduju SiS-ov chipset. I problemi sa " smanjivanjem ekrane i povecavanjem dioptrije " su smeshni ... Ali, ostavimo se vishe gluposti.
Amin to that

Citat:
Uostalom, mogao si da se raspitash za dostupnost dotichnog modela, ... ? Nisam siguran da ga je lako naci ga. (S' obzirom da mi je i on bio na " listi zhelja " . )
Trebao si da se javis meni

Citat:
Hmm, ostavio sam link gde mozhe naci sve shto ga zanima o LapTop-ovima ...
I'm out.
Poenta foruma je bas ta da se dobiju informacije iz prve ruke, od korisnika.Da se podele utisci. Mene recimo nerviraju ljudi koji na neko pitanje odgovaraju "Uzmi googlaj malo...".Mogu ja da guglam, ali hocu da na jednom mestu brzo dobijem potrebnu informaciju (ili resenje nekog problema), a ne da tamo citam desetine strana na engleskom(u najboljem slucaju) i na kraju ne dobijem nista.
Pozdrav
Bansek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2006, 19:50   #13
eXodus
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Laptop do 850e.

Citat:
Bansek kaže:
Poenta foruma je bas ta da se dobiju informacije iz prve ruke, od korisnika.Da se podele utisci. Mene recimo nerviraju ljudi koji na neko pitanje odgovaraju "Uzmi googlaj malo...".Mogu ja da guglam, ali hocu da na jednom mestu brzo dobijem potrebnu informaciju (ili resenje nekog problema), a ne da tamo citam desetine strana na engleskom(u najboljem slucaju) i na kraju ne dobijem nista.
Pozdrav
Hmm, slazhem se. Uostalom, na tom link-u uz par click-ova mozhe naci sve shto ga zanima ... Bez lutanja.

Ahh, da ... Hvala za cene memorija. ( )

Pozdrav.
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2006, 12:02   #14
jelenamm
Član
 
Član od: 31.7.2006.
Lokacija: Sombor
Poruke: 30
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 19 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Pink laptop HP , Toshiba

Ljudi pomagajte,posto radim u firmi za prodaju racunara i opreme ljudi dolaze i traze bas neobicne stvari.obicno nabavimo sve ,ali sad smo zapeli.
Jedna stranka je zatrazila PINK (roze) laptop(?).
Meni treba pomoc gde ja to da nadjem?pregeldala sam sve firme i niko to nema,ako iko zna ili je video tako nesto u prodaji neka mi javi.Hvala puno.
lindajo1982@yahoo.com
jelenamm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2006, 11:22   #15
ColdPlay
Novi član
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 18
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Laptop do 850e.

boze ....svasta ... pa lepo ....
pokazi mu ovaj asus...

http://www.ubergizmo.com/15/archives...ink_noteb.html

pa ga onda oderi i za narucivanje preko neta
ColdPlay je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2006, 13:52   #16
Skols
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Tatooine
Poruke: 1.527
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 348 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Laptop do 850e.

a Lenovo C100?
Intel Celeron 1.6 / 512 ram / 80 hdd / dvd rw / wireless,bluetooth.sd/mmc reader....
Skols je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2006, 8:49   #17
Milan Maunic
Član
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Sombor
Poruke: 86
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 16 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Milan Maunic Slanje poruke preko Yahooa korisniku Milan Maunic
Određen forumom Re: Coldplay

E super.puno ti hvala za to ColdPlay.Odmah saljem poruku coveku i itekako cu da ga oderem.
Milan Maunic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2006, 8:58   #18
Milan Maunic
Član
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Sombor
Poruke: 86
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 16 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Milan Maunic Slanje poruke preko Yahooa korisniku Milan Maunic
Određen forumom Re:Za Jelenumm

Vidis kako treba traziti pomoc.Naravno, da sam znao da ces ostaviti poruku na forumu, ranije, ne bih se i ja ukljucivao.Ipak zahvali se ovim ljudima na pomoci.Sad cu ja da posaljem ovaj link coveku i ostavicu mu opciju za tebe.
Cujemo se i citamo se.
Pozz i hvala jos jednom,ColdPlay.
Milan Maunic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2006, 9:11   #19
jelenamm
Član
 
Član od: 31.7.2006.
Lokacija: Sombor
Poruke: 30
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 19 puta na 12 poruka
Thumbs up Re: Pink laptop

Hvala Milane,za ove "prijatne" sugestije.Hvala ljudima na pomoci.
Pa posalji taj link a ja cu da sredim ostalo.

Hvala puno:ColdPlay i Milane.
jelenamm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2006, 9:50   #20
ColdPlay
Novi član
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 18
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Laptop do 850e.

hehe ) nema frke zato smo tu .........pozdrav za vas ...ovaj put ne uzimam proviziju
ColdPlay je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Laptop za 60.000 dinci (?!?) LGdragon ŠDK - Prenosni računari 5 28.3.2006 15:07
Laptop nece da se pokrene Robert Prenosni računari 6 1.2.2006 11:31
Komp do 650e Marko069 Šta da kupim? 2 13.1.2006 16:04
KOMP do 600e PAIN Šta da kupim? 8 10.1.2006 1:44


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com