Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Grafika
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Grafika Saveti u vezi sa kupovinom video karti i monitora

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.3.2017, 11:47   #1
JBlitzkrieg
Član
 
Član od: 6.3.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 141
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Ima li MST huba negde da se uzme u Srbiji ?

Zdravo svima,

Posedujem Asus n550jv laptop čija je jedna grafička karta intel hd graphics 4600. Po specifikacijama, vidim da podržava Display Port 1.2 što znači (kako sam razumeo) da kroz display port kabl mogu da guram stream za dva ili više monitora odjednom. E sada, treba da su i monitori u mogućnosti da "splitiju" signale za prikaz (daisy chain) putem 1 in + 1 out display portova. Ja posedujem dva dell monitora i nažalost nijedan od njih nažalost nema ovu mogućnost, a oni koji je poseduju su dosta skupi za moje potrebe. Video sam da postoji mogućnost da se putem izvesnog uređaja Multi-Stream Transport (MST) Huba, ulaz display porta podeli na 2 ili više izlaza (u zavisnosti od MST modela).
Moje pitanje je da li postoji negde u Srbiji da se nađe ovako nešto ili ću morati da se zadovoljim sa jednom display port vezom i jednom HDMI vezom?
Svestan sam činjenice da nije po pravilima promovisati radnje javno, tako da možete predloge i u inbox da mi pošaljete. Pokušao sam da googlam ali ništa u Srbiji nisam našao, pa se nadam da me admini neće banovati
JBlitzkrieg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
daisy chain, displayport, mst


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vizio televizori u Srbiji Assassinator Foto i audio/video 1 5.9.2016 2:20
amazon kindle u Srbiji v_wizard ŠDK - Tableti i e-readeri 0 23.4.2012 23:06
Može li se negde kupiti iPhone u Srbiji? Backy Aparati i oprema 35 5.5.2011 11:42
Zvuk - negde hoce a negde nece Marti Misterija Video/TV softver 6 16.3.2008 21:40
Internet u Srbiji 2006 - poražavajuća statistika Jerry McLafllin Tekstovi u SK 26 5.2.2008 18:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com