Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.7.2007, 12:33   #21
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Citat:
Nicolas kaže: Pregled poruke
Mala ispravka, najlakse. A da prednjace u odnosu na gimnazijalke, ziva istina! To je vise tradicija.
Uptavo tako...Ali ipak epitet najlakshe tradicionalno ide uz srednju medicinsku shkolu...E da znate,pa chak su i pesmu napravile...Ja sam u gimnaziji,i bash mi je super,i volim matematiku i fiziku i bash mi je super...E sad ne uchim redovno,i kad uchim,uchim vrlo malo,ali eto imam 4.69...Sedim s drugaricom koja ima 5.00,ona mi pomaze oko suvoparnih predmeta,a ostalo ja zasluzim...I ne meshajte mozak i lepotu,misli mjeste da retko to ide zajedno kod devojaka,ali ima,i to bash u mom odeljenju...
I shto bre matematichari ne mogu da budu shmekeri!?
next je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2007, 12:57   #22
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Citat:
galebns kaže: Pregled poruke
Offtopic: Matematiku ne ucis da bi u realnom zivotu resavao trigonometrijske jednacine (osim ako ti to nije posao ) vec da bi razvio vijuge i resavao probleme realnog zivota (verovao ili ne)
Probleme realnog zivota cu vrlo lako rijesiti sa cetiri racunske operacije, bez da ucim svakave gluposti koje ce mi trebati u 0.2 % slucajeva Gledaj to ovako, recimo bicu pravnik, advokat ili nesto u vezi diplomatije. Znas li koliko mi se *** za matematiku i fiziku u tom slucaju?
Citat:
SirDuck91 kaže: Pregled poruke
@Dimo
Najbolje ce da prodju "streberi" koji imaju sve petice, pa ti vidi. Oni su mozda sada kao "jadni" jer su "streberi" i niko ih ne voli (da ne pominjemo njihovu prolaznost kod riba ) ali kada se oni zaposle u nekoj firmetini i kada budu imali svoju kancelariju (sa fikusom, obavezno ) ima da budu puni love i da imaju najbolje ribe, dok ce oni koji ih mrze i koji su "face" jer imaju "sve keceve" da se krpe za pare i jedva zive od jutra do sutra.
Ne pricam o tome. Nemam ja nista protiv "strebera" (cak i ne koristim taj uvredljiv izraz), i sam sAm odlican djak, jednostavno neki ljudi imaju drugacije prioritete u zivotu, orijentisani su na ucenje i usavrsavanje i to je ok. A sto se prolaznosti kod riba tice, skoro je minimalna. Kad vec pominjes firmu, kancelariju i to, znas kako, da to postignes tesko ces prije 40 i kusur godina (mislim na tako visok polozaj), a tad te vec, je li, djevojke nece ni zanimati u tolikoj mjeri...
Citat:
Nicolas kaže: Pregled poruke
Mala ispravka, najlakse.
Za nas je prednost i jedno i drugo, kako god okrenes

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (5.7.2007 u 13:23) Razlog: oh, man, pripazi na rečnik
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2007, 13:06   #23
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.660
Zahvalnice: 1.649
Zahvaljeno 695 puta na 482 poruka
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Probleme realnog zivota cu vrlo lako rijesiti sa cetiri racunske operacije, bez da ucim svakave gluposti koje ce mi trebati u 0.2 % slucajeva Gledaj to ovako, recimo bicu pravnik, advokat ili nesto u vezi diplomatije. Znas li koliko mi se yebe za matematiku i fiziku u tom slucaju?
Nisi shvatio sta sam hteo da kazem ali nije ni bitno.
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2007, 15:16   #24
Ne$A
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Poruke: 539
Zahvalnice: 293
Zahvaljeno 37 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Citat:
Insecticide kaže: Pregled poruke

Meni je iznad 4.00 super,
u osnovnoj sam prolazio 4.50 zato sto sam zestoko prepisivao
Drug mi drug kaze da shupci kao ja ne prezive gimnaziju(shupci koji kuci igraju DOTu po ceo dan ,izadju napolje,nesto smuvaju(obicno ribe),sutra dodju na kontrolni i dobliju 4 zato sto su prepisali od coveka koji je ceo dan ucio i nije izasao napolje(nije smuvao ribu).
Bah,valjda cu se opametiti pre nego sto bude kasno
Ma opusteno. I ja sam upao u svetinu, danas sam isao da se upisem. Od ljudi nisam cuo da je skola nesto preterano teska, ali ipak mora da se malo ( ali malo) uci, sto meni tesko pada, ali sta ces, i to je zivot...
Ne$A je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2007, 15:24   #25
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

btw Momci da znate da je najsladje (sloboda) zabavljati se sa devojkama koje nisu iz vase skole tako da ne vidim cemu ta pominjana logika.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2007, 15:45   #26
Mrka Kapa
Starosedelac
 
Član od: 28.11.2006.
Poruke: 1.322
Zahvalnice: 375
Zahvaljeno 973 puta na 387 poruka
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Ako se dobro sećam, momak koji je postavio temu je hteo da zna da li mu se isplati upisivanje gimnazije pošto kasnije želi da upiše neki elektrotehnički fakultet.

Otkriće on i sam sve čari ženske srednjoškolske populacije, ne morate vi, mačori, sve sad da mu otkrijete.

Vratite se malo sad na topic.
Mrka Kapa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2007, 18:07   #27
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Probleme realnog zivota cu vrlo lako rijesiti sa cetiri racunske operacije, bez da ucim svakave gluposti koje ce mi trebati u 0.2 % slucajeva Gledaj to ovako, recimo bicu pravnik, advokat ili nesto u vezi diplomatije. Znas li koliko mi se *** za matematiku i fiziku u tom slucaju?
Ti si, Dimo, očigledno od onih kojima više leže društvene nauke.

Moraš shvatiti da ima i onih (ja sam među njima) koji su sasvim suprotni. Meni su "prirodne nauke" uvek dobro išle, a muku sam imao sa istorijom, geografijom (osim ono malo fizičke geografije na početku), sociologijom...

Jezik (srpski i engleski) i književnost su mi, za divno čudo, dobro išli... sve dok u srednjoj školi nisu došle bombastične teme na pismenim zadacima, o kojima nisam znao šta da, s oproštenjem, ke*am ("Pogled tvoj mi kaže", "Ljubav je...", "Pun sila je svet, al' od čoveka ništa jače nije" i moja omiljena "Republiko naša, pod suncem slobode").

Dakle, cenim tvoj pogled na svet, ali Insecticide treba da se odluči prema onome šta voli i šta mu ide od ruke. A to šta će mu u životu trebati veoma je subjektivna stvar. Nekako, sve što sam u školama naučio - na neki način sam primenio. Nešto direktno na poslu, nešto indirektno, nešto u kafanskim razgovorima Nešto, da vidiš čuda, kad sam pomagao malom sestriću oko domaćih zadataka I to nije bilo samo iz prirodnih nauka koje sam više voleo, nego i oni delići iz društvenih koje sam, uprkos svemu, ipak zapamtio.

Poslednja ispravka: VojaM (6.7.2007 u 18:27)
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2007, 18:26   #28
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Što se tiče kakve su mu šanse na ETF-u posle gimnazije mogu da kažem - sasvim pristojne. Doduše, boduju se opšti uspeh, matematika i fizika iz svih godina učenja, diplome i nagrade na takmičenjima (plus, naravno, prijemni ispit), tako da se mora ozbiljno učiti. I učenici stučnih škola se uspešno upisuju na fakultete, možda sa malo manje opštih znanja. Moje kolege sa ETF-a koje su došle iz elektrotehničkih škola uglavnom su bolje prolazile na višim godinama gde se uče uskostručni predmeti koje su oni još u srednjoj školi imali, naravno, sa manjim obimom gradiva i manje teorije. Opet, mi iz gimnazije bolje smo se snalazili na prvim godinama gde se ima više opštijih predmeta (matematika, fizika, strani jezik, sociologija...) jer smo imali bolje predznanje. U elektrotehničkoj školi, recimo, uče mnogo manje opšti deo fizike, a usredsređuju se na primenjenu fiziku, tj. osnove elektrotehnike. U krajnjem zbiru, na kraju faksa se sve to izjednači, bar što se tiče struke. A što se tiče opšte kulture, tu, naravno, postoje velike razlike. Zato se inženjeri uglavnom smatraju za usmerene ljude ne preterano širokih interesovanja i pogleda (ako je tako, ja sam očigledno popriličan izuzetak )

Da li je gimnazija teška? Šta ja znam... baš kao što sam Dimu govorio malopre, nekom neki predmeti idu, nekom ne idu. Ja uglavnom nisam mnogo učio ništa osim matematike (pred kontrolni i pismeni) od prirodnih predmeta. Što se tiče društvenih, tu sam se vadio, provlačio na razne fore i fazone, i ipak uspeo da ne pokvarim previše uspeh. I na kraju sam se upisao na ETF... Imaš ljudi koji žarko žele da idu na ETF, ali im ne idu svi predmeti najbolje. Ti ili posle odustanu od faksa, ili moraju da uče mnogo više pa ipak uspeju da se upišu.

Nekako, rekao bih, glupo je razbijati glavu unapred. Ako je neko odlučan da ide na neki tehnički fakultet, onda neka se baci na to, bez razbijanja glave oko toga hoće li moći ili neće moći... A što se tiče "vanškolskih aktivnosti" za to se uvek nađe vremena, pa makar se neko zarozao od učenja pred odlučujući pismeni, kontrolni, odgovaranje, ispit...
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2007, 19:37   #29
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
Jezik (srpski i engleski) i književnost su mi, za divno čudo, dobro išli... sve dok u srednjoj školi nisu došle bombastične teme na pismenim zadacima, o kojima nisam znao šta da, s oproštenjem, ke*am ("Pogled tvoj mi kaže", "Ljubav je...", "Pun sila je svet, al' od čoveka ništa jače nije" i moja omiljena "Republiko naša, pod suncem slobode").
Kako simpaticne teme. A kad se covek samo seti tema iz osnovne... "Jesen/Zima/Prolece/Leto u mom parku", "Moj prvi sneg", "Moja mama", "Moj tata". To su tek glupe teme, koje sam ja mrzeo vise nego sto mrzim ove sad u gimnaziji.

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (6.7.2007 u 20:47)
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2007, 19:42   #30
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Citat:
Srlandand kaže: Pregled poruke
Kako simpaticne teme. A kad se covek samo seti tema iz osnovne... "Jesen/Zima/Prolece/Leto u mom parku", "Moj prvi sneg", "Moja mama", "Moj tata". To su tek glupe teme, koje sam ja mrzeo vise nego sto mrzim ove sad u gimnaziji.
Ali su mnogo lakse. Svako moze u osnovnoj skoli da ima peticu iz srpskog, samo treba da "kulturno mlatis" u sastavima. A u srednjoj je malo teze, lako je da pises kulturno, ali problem je sto ne znas sta da mlatis.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2007, 23:00   #31
Ne$A
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Poruke: 539
Zahvalnice: 293
Zahvaljeno 37 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Evo ga spisak ucenika u svetinoj- http://82.208.210.46/srednja_skola_o...S%20GB%204R03S
Tek da se stekne utisak koliko ima muskaraca, a koliko osoba zenskog pola
Ne$A je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2007, 0:24   #32
Insecticide
Veteran
 
Član od: 11.6.2007.
Lokacija: Beč
Poruke: 625
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 319 puta na 127 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Insecticide
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Ako gledate po raspored po skolama ja sam na listi 178.
Lol koliko ja vidim 70% zenske......aleluja
Mada lol mene cesto mesaju sa zenskom zato sto imam dugacku kosu,lol mozda je dobro sto nisam otisao u elektrotehnicku
Insecticide je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2007, 15:56   #33
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Ja sam na listi za upis u VI beogradsku bio 119/120.

Poslednja ispravka: Srlandand (7.7.2007 u 19:15)
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2007, 16:39   #34
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Budi srecan sto nisi 121... Mada, u principu, kod nas redovno prime makar 30-tak djaka koji su ispod crte.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2007, 17:12   #35
Ne$A
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Poruke: 539
Zahvalnice: 293
Zahvaljeno 37 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Evo da se raspitamo o gimnaziji, njihov forum- http://www.s-markovic.edu.yu/forum/
Prvo moras da se registrijes, ako oces da vidis sta pisu.
Ne$A je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2007, 17:49   #36
nickey
Član
 
Član od: 20.4.2007.
Lokacija: Serbian Dream
Poruke: 90
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 13 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Ja idem u racunare u ets M. Pupin, smatram da nism pogresio,<mogao sam da upisem koju god sam skolu hteo> u ets ce te isto tako ubiti sa fizikom <zasad nema normalnog profe, svi profesori fizike smatraju da kao racunari, mi nebi trebalo da zaostajemo za gimnazijom pa te razbiju od ucenja<ja nisam ucio i jedva sam navukao 3>>.
A osnove elekt. 1, 2, elektronika 1, 2 su ti sve delovi fizike tako da to je sve to isto, e sad programiranje, to ti je zeznut predmet, mislim nije al' ajde<sve zavisi od profe, imas Bogicevica koji ni za zivu glavu neda 5 ali te i nauci>
ja imam 5
a imas i nekog drugog koji je malo laksi, ali te 90% podrzavam o gimnaziji, jer kada izadjes sa smarackog casa elektronike ti umesto da vidis neku vrucu ribu i pomslis da ipak vredi ziveti, ti vidis 3+k muskih, i debelo se smoris, jedino sto je u gimnaziji lose, jeste to sto ces morati da se smaras latinskim, istorijom(ko je isao u ets M. Pupin znace sta je prava istorija Miljevic, Petosevic), i ostalim streberskim predmetima.
nickey je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2007, 19:52   #37
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Citat:
nickey kaže: Pregled poruke
istorijom(ko je isao u ets M. Pupin znace sta je prava istorija Miljevic, Petosevic) i ostalim streberskim predmetima.
S oprostenjem, ali drzi se racunara
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2007, 1:55   #38
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Citat:
nickey kaže: Pregled poruke
Ja idem u racunare u ets M. Pupin, smatram da nism pogresio,<mogao sam da upisem koju god sam skolu hteo> u ets ce te isto tako ubiti sa fizikom <zasad nema normalnog profe, svi profesori fizike smatraju da kao racunari, mi nebi trebalo da zaostajemo za gimnazijom pa te razbiju od ucenja<ja nisam ucio i jedva sam navukao 3>>.
A osnove elekt. 1, 2, elektronika 1, 2 su ti sve delovi fizike tako da to je sve to isto, e sad programiranje, to ti je zeznut predmet, mislim nije al' ajde<sve zavisi od profe, imas Bogicevica koji ni za zivu glavu neda 5 ali te i nauci>
ja imam 5
a imas i nekog drugog koji je malo laksi, ali te 90% podrzavam o gimnaziji, jer kada izadjes sa smarackog casa elektronike ti umesto da vidis neku vrucu ribu i pomslis da ipak vredi ziveti, ti vidis 3+k muskih, i debelo se smoris, jedino sto je u gimnaziji lose, jeste to sto ces morati da se smaras latinskim, istorijom(ko je isao u ets M. Pupin znace sta je prava istorija Miljevic, Petosevic), i ostalim streberskim predmetima.
Ako je tebi Elektronika smoran predmet kao i Programiranje i Osnove E.teh glupo takođe. Kako ćeš se fino provest na faksu, ako njega namjeravaš upisat.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2007, 2:14   #39
EclipsE
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2006.
Lokacija: Scary Movie Reputacija: ■■□
Poruke: 1.337
Zahvalnice: 378
Zahvaljeno 279 puta na 196 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EclipsE
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Citat:
A osnove elekt. 1, 2, elektronika 1, 2 su ti sve delovi fizike tako da to je sve to isto, e sad programiranje, to ti je zeznut predmet, mislim nije al' ajde<sve zavisi od profe, imas Bogicevica koji ni za zivu glavu neda 5 ali te i nauci>
O.E.T. I uopste nije tezak, a tek O.E.T. II(prvi na republickom takmicenju )... a tek programiranje... sve su to laki predmeti, ali neki to ne kapiraju, npr. ja mogu da sedim po ceo dan i da blenem u istoriju(sto ne radim ) i opet ne bih naucio, jel mi to slabo ide i uopste me ne zanima, ali ima nekih kojima je lakse da nabubaju sve to kao pesmice, nego da rade zadatke iz O.E.T.-a i opet nista ne shvate...
Ako hocesh da upishesh ETF.......... srecno
EclipsE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2007, 2:24   #40
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Svetozar Markovic Gimnazija Novi Sad-da li sam pogresio?

Citat:
EclipsE kaže: Pregled poruke
O.E.T. I uopste nije tezak, a tek O.E.T. II(prvi na republickom takmicenju )... a tek programiranje... sve su to laki predmeti, ali neki to ne kapiraju, npr. ja mogu da sedim po ceo dan i da blenem u istoriju(sto ne radim ) i opet ne bih naucio, jel mi to slabo ide i uopste me ne zanima, ali ima nekih kojima je lakse da nabubaju sve to kao pesmice, nego da rade zadatke iz O.E.T.-a i opet nista ne shvate...
Ako hocesh da upishesh ETF.......... srecno
Pa e. Jedini muanati djelovi OET-a su oni djelovi koji se bave malo više fizikom (polja i sile) a kola su boza. Posebno OET I kada se rade kola jednosmjerne struje. Zadaci su p dim ma koliko profa zalijepio izvora. Napišeš forumula oonoliko koliko nepoznatih struja i vrtiš. Preporučujem najobičniju metodu smjene da se nebi zeznuo negdje. U osnovi sabiranje dva broja.
Jedino drugi dio je malo komplikovaniji jer se radi kompleksnim brojevima.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com