Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.3.2013, 21:15   #181
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Što me ovi screenshotovi ispod podsjećaju na prvi dio serijala. Izgleda da će pomiješati najbolje elemente keca i dvojke plus par novih elemenata koji čine vezivno tkivo, a RED engine će izgledati više kao aurora na steroidima. Biće ovo perverzija od igre, samo treba sačekati godinu dana.

PS, kad god čujem Bard Song od Blind Guardina, odmah se sjetim Witchera. Ko zna šta je meni prespojilo u glavi.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2013, 21:26   #182
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Sto bi bilo dobro da mozemo da se u trojci vratimo u Vizimu...Vizima iz keca u RED engine ruhu je nesto sto bih voleo da vidim pre nego sto umrem Ne znam koliko je to izvodljivo zato sto bi Geralta u Vizimi svi hteli da corkiraju zbog onoga sto se desilo na pocetku dvojke
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2013, 22:00   #183
Blaine
Član
 
Član od: 10.8.2012.
Poruke: 159
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 133 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Sviđa mi se u kom pravcu idu. TW3 miriše na PB-ovu školu open world aRPG-a što je više nego nego kul, svetu je potrebno više igara poput Risen-a i prva dva Gothic-a.
Blaine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Blaine na korisnoj poruci:
Skenderevo (14.3.2013)
Stara 2.3.2013, 22:55   #184
James Vega
Član
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 441
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 183 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Sto bi bilo dobro da mozemo da se u trojci vratimo u Vizimu...Vizima iz keca u RED engine ruhu je nesto sto bih voleo da vidim pre nego sto umrem Ne znam koliko je to izvodljivo zato sto bi Geralta u Vizimi svi hteli da corkiraju zbog onoga sto se desilo na pocetku dvojke
Nećeš videti Vizimu u trećem delu ali otkazani Rise of the White Wolf je trebao da bude prvi deo u RED endžinu i sa sistemom borbe iz drugog dela. Možda bi bila dobra ideja da ožive taj projekat kao rimejk prvog dela za next gen konzole i PC u najnovijoj verziji RED endžina, sa svim novinama iz nastavaka koje ima smisla implementirati u prvu igru. Mogu da zamislim kako bi ta igra izgledala, verovatno bi zadržali dizajn iz keca (odvojene zone koje se zasebno učitavaju) pa bi mogli da idu na još veći nivo detalja od trojke sa svojim ogromnim otvorenim svetom.
James Vega je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2013, 23:35   #185
vukodav
Veteran
 
Član od: 25.4.2010.
Lokacija: Galirad
Poruke: 543
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 93 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
James Vega kaže: Pregled poruke
Nećeš videti Vizimu u trećem delu ali otkazani Rise of the White Wolf je trebao da bude prvi deo u RED endžinu i sa sistemom borbe iz drugog dela. Možda bi bila dobra ideja da ožive taj projekat kao rimejk prvog dela za next gen konzole i PC u najnovijoj verziji RED endžina, sa svim novinama iz nastavaka koje ima smisla implementirati u prvu igru. Mogu da zamislim kako bi ta igra izgledala, verovatno bi zadržali dizajn iz keca (odvojene zone koje se zasebno učitavaju) pa bi mogli da idu na još veći nivo detalja od trojke sa svojim ogromnim otvorenim svetom.
Mislim da je prerano za remake prvog dela, igra je izasla pre samo pet godina... Ali za par godina bi i te kako bilo pozeljno... Uh, ala bih to voleo da vidim, i naravno, malo dodatnog sadrzaja. Ali u trojci mi se svidja ideja monster hunting questova, jer ih u dvojci ne bi dovoljno, dok su u kecu cinili 50-60% iskustva koje igrac skupi tokom igre..
vukodav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2013, 23:40   #186
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Samo da grafika liči više na keca, kao što prvi crteži nagovještavaju, bilo bi fenomenalno. A mogućnost skakanja sam dočekao s takvim osmijehom na faci da mi je ista zamalo pukla. Ako urade sve kako treba, igra će izgledati kao uvodni video iz prvog Witchera.

Edit: Kakav crni GTA V što se tiče ''hype-a'', od poljaka mogu mirne duše čudo da očekujem.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2013, 19:56   #187
s3t2tru
Član
 
Član od: 12.11.2011.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 123
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 23 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Blaine kaže: Pregled poruke
Sviđa mi se u kom pravcu idu. TW3 miriše na PB-ovu školu open world aRPG-a što je više nego nego kul, svetu je potrebno više igara poput Risen-a i prva dva Gothic-a.
ne dao bog da ima bilo kakve slicnosti sa risenom,najgori rpg koji sam ikada video ali ubedljivo najgore nesto sto je ikada izaslo,tek ona dvojka kad si pirat a ne mozes ni svoj brod da kontrolises,u sustini poljaci kidaju sa witcherom tako da su oni safe-bet...
s3t2tru je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2013, 21:01   #188
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
s3t2tru kaže: Pregled poruke
ne dao bog da ima bilo kakve slicnosti sa risenom,najgori rpg koji sam ikada video ali ubedljivo najgore nesto sto je ikada izaslo,tek ona dvojka kad si pirat a ne mozes ni svoj brod da kontrolises,u sustini poljaci kidaju sa witcherom tako da su oni safe-bet...
Pa jel ti igras RPG ili simulaciju?
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2013, 21:12   #189
s3t2tru
Član
 
Član od: 12.11.2011.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 123
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 23 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Krilce kaže: Pregled poruke
Pa jel ti igras RPG ili simulaciju?
ako si pirat u nekoj igri najlogicnija je pretpostavka da mozes da kontrolises svoj brod i da nesto pametno radis sa njim a ne da ti on samo sluzi kao cut scene...
ps eh da je samo to ono sto ne valja u ovoj igri...http://www.youtube.com/watch?v=LBT1oEk7iBc
s3t2tru je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2013, 21:18   #190
Gamer Z
Banned
 
Član od: 10.2.2013.
Poruke: 493
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 142 puta na 89 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
s3t2tru kaže: Pregled poruke
ne dao bog da ima bilo kakve slicnosti sa risenom,najgori rpg koji sam ikada video ali ubedljivo najgore nesto sto je ikada izaslo


Nego slazem se da ove prve slike i concept art neverovatno lice na prvi deo. Svidja mi se osvetljenje i izbor boja na slikama i samo se plasim da se to ne izgubi kasnije. I drugi deo je u pocetku mnogo vise licio na keca po tom pitanju ako se secate onog prvog gameplay snimka koji je bio iz neke alpha ili beta verzije igre.
Gamer Z je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2013, 21:26   #191
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
s3t2tru kaže: Pregled poruke
ako si pirat u nekoj igri najlogicnija je pretpostavka da mozes da kontrolises svoj brod i da nesto pametno radis sa njim
Brod u Risenu 2 ima slicnu ulogu kao Normandija, Ebon Hawk itd.

Citat:
s3t2tru kaže: Pregled poruke
ne dao bog da ima bilo kakve slicnosti sa risenom,
E pa onda ces se razocarati jer su poljaci upravo Gothic/Risen serijal pohvalili i naveli kao dobro izveden open world RPG.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2013, 22:53   #192
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ajde ne palam*dite, risen je tek iznad-prosecan RPG, nije ni do struka Witcher-u, a ni Gothicu II.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2013, 23:44   #193
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

A vi kako te?
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2013, 0:19   #194
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Rekao sam nesto netacno?
Porediti Risen 2 i KOTOR po bilo kom osnovu je u najmanju ruku neukusno.
Developeri su istakli vec nekoliko puta da vuku inspiraciju iz igara kao sto su Fallout, Skyrim, AC. Cak su pomenuli da ce preuzeti borbene elemente Fallout-a 3, nesto slicno V.A.T.S. sistemu...
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2013, 9:27   #195
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ne, nego samo nesto sto niko nije rekao

Da ne moze mozda kojim slucajem Ebon Hawk da se vozi,a da ja to nisam otrkio sve ove godine? O tome je bilo reci,a ne koja je igra kojoj do clanka/kolena/pupka...

Jesu ali su i rekli da je open world dobro resen u Gothicu/Risenu... tako da ce igra u tom segmentu, vise liciti na ova prva dva serijala nego na Skyrim. Bar kad je lvl scaling u pitanju i istrazivanje.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2013, 10:42   #196
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Iskreno, vise bih voleo da CDP kopira Gothic negoli TES sto se open world strukture tice, a sve to da zacini sa kvalitetnom pricom. Risen (kec) je i meni blah, ali ne zbog gameplay-a, vec zato sto ima smeka koliko i novi portparol DSS-a (uzasna prica, dijalozi, likovi..), a to nije bio slucaj sa Gothic-om..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2013, 14:48   #197
James Vega
Član
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 441
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 183 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
Developeri su istakli vec nekoliko puta da vuku inspiraciju iz igara kao sto su Fallout, Skyrim, AC. Cak su pomenuli da ce preuzeti borbene elemente Fallout-a 3, nesto slicno V.A.T.S. sistemu...
Stvarno nisu. Uporedili su veličinu sveta sa Skyrim-om i na par mesta su ga pomenuli pre zato što se radi o komercijalno najuspešnijem open world RPG-u nego kao neku direktnu inspiraciju. Za taj novi element u sistemu borbe uopšte ne znamo da li i liči na VATS. Fallout 3 nije ni blizu prva igra koja je uvela napadanje i kasnije onesposobljavanje specifičnih delova tela.
Ne mogu reći ništa o Gothic serijalu, ali mogu reći da ova igra za sada jako malo liči na Skyrim. Veliki deo onoga što su do sada otkrili o igri, čisto što se tiče stvari vezanih baš za prelazak u open world, su upravo stvari koje su ili nedostajale ili su bile dosta loše implementirane u Bethesdinim igrama.
James Vega je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2013, 15:18   #198
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

http://www.oxm.co.uk/50661/more-witc...bat-and-boats/

Citat:
- There's a new combat mechanic that's comparable to VATS in Fallout 3, letting you target different parts of your quarry in slow motion.
Mozda ovaj sajt siri dezinformacije, ja sam ovo procitao, zato sam i komentarisao. Da li ce liciti na Skyrim, Fallout 3 ili nesto trece, zavisi od kolicine sadrzaja koji mora da ima svaki open world RPG.
BTW, poslusaj neki od dev talks na netu, videces da su svi presli skyrim uzduz i popreko, tako da ne mislim da su samo mislili na komercijalni uspeh kad su povlacili reference ka open world igrama kao sto su Skyrim i FO3.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2013, 15:41   #199
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ličiće na Witchera. Uopšte se ne priča o razvojnom timu kojem manjka originalnosti, pa da The Witcher 3 liči na neku drugu igru.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JzmA na korisnoj poruci:
Gamer Z (5.3.2013)
Stara 5.3.2013, 15:53   #200
Gamer Z
Banned
 
Član od: 10.2.2013.
Poruke: 493
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 142 puta na 89 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
JzmA kaže: Pregled poruke
Ličiće na Witchera. Uopšte se ne priča o razvojnom timu kojem manjka originalnosti, pa da The Witcher 3 liči na neku drugu igru.
Upravo tako. TES i The Witcher su potpuno razliciti serijali i ciljaju na drugacije igrace. Volim ja oba serijala ali igraju se iz bas drugacijih razloga.
Gamer Z je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com