Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.3.2008, 0:40   #141
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
... @zoran845....

Tema kolumne nije teorija zavere velikih sila nego neredi u gradovima Srbije u vreme krize sa Kosovom... postujte diskusiju bar toliko.
1. Nisam ni reč rekao o "zaveri velikih sila". Nama zavere i urotnici nisu ni potrebni (ni od malih, te ne od velikih sila), sami sebi najviše i najbolje pakostimo i štetimo .
2. Ne mogu da pričam o posledicama, a da ne pomenem uzroke .
3. Iz cele ove priče lepo se vidi što je politika (opravdano) proterana sa foruma: to je takvo blato (tj. nešto gore) kome ne možeš ni da priđeš a da se ne ukaljaš .

Poslednja ispravka: zoran845 (3.3.2008 u 0:48)
zoran845 je offline  
Stara 3.3.2008, 0:44   #142
Sonic
Banned
 
Član od: 22.2.2008.
Poruke: 251
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 119 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
@donator99
@paterfamilias
@Sonic
@Lokigodofirendlies
@zoran845
....



Tema kolumne nije teorija zavere velikih sila nego neredi u gradovima Srbije u vreme krize sa Kosovom... postujte diskusiju bar toliko.
Rasprava je direktno vezana za temu. Niko ne spominje teorije zavere, nego se diskutuje o odnosu prema Kosovu i istorijskoj pozadini krize. Ako niste želeli da se diskutuje o tome na forumu Sveta Kompjutera, onda urednik nije smeo da dozvoli štampanje članka koji implicitno sadrži teze vezane za kosovsku krizu (vrlo osetljiva tema u lošem trenutku, IMHO).
Sonic je offline  
Stara 3.3.2008, 0:47   #143
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
Sonic kaže: Pregled poruke
Rasprava je direktno vezana za temu. Niko ne spominje teorije zavere, nego se diskutuje o odnosu prema Kosovu i istorijskoj pozadini krize. Ako niste želeli da se diskutuje o tome na forumu Sveta Kompjutera, onda urednik nije smeo da dozvoli štampanje članka koji implicitno sadrži teze vezane za kosovsku krizu (vrlo osetljiva tema u lošem trenutku, IMHO).
Tacno, ali ne treba ici duboko u analizu nastanka problema. Proslost se ne moze promeniti, sta raditi ubuduce?
oluja je offline  
Stara 3.3.2008, 0:48   #144
Marshall George
Veteran
 
Član od: 21.11.2006.
Lokacija: Subotica / Harlow (UK)
Poruke: 1.171
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 340 puta na 268 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marshall George Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marshall George
Thumbs up Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Niko nigde i nikad ne odustaje od svoje teritorije ? (uh, toliko negacija u jednoj rečenici ). Slažem se. Samo mi nije jasno kako nikako da skopčaš da Kosovo više nije srpska teritorija ?! Alo bre ljudi, oni imaju svoju Skupštinu, policiju, obrazovne, zdravstvene i sudske institucije i ubedljivo većinsko stanovništvo a ti odzvanjaš DSS-ov slogan "Kosovo je Srbija". Možda za tebe, Voju ( ne mislim na VojuM) i one koji ne mogu da se pomire sa nekim činjenicama. Pa pre je Beč Srbija nego što je Kosovo - u Beču je barem veći procenat Srba nego na Kosovu.

Dalje, to "Kosovo je Srbija" bullshit počelo je od proglašenja nezavisnosti. Pa alo, Kosovo više nije Srbija od 99te. Čim je upao KFOR, čim je se srpska vojska povukla, čim je Beograd izgubio vlast na Kosovu, Kosovo je prestalo da bude Srbija. A vi se ljudi ponašate kao da vam je ta informacija ušla u glavu 99te i onda bespomoćno tražila mozak narednih 9 godina.

Porediš okupaciju Srbije pod Turcima i nazovi okupaciju Kosova od strane Albanaca sa Kosova. To su jednostavno babe i žabe. Većinsko srpsko stanovništvo pokorila je manjinska turska vojska. To je okupacija, fakat.
E sad, da u nekom sumanutom hipotetičkom scenariju manjinska srpska vojska upadne na Kosovo sa većinskim albanskim stanovništvom - ko bi koga tu u stvari okupirao ?

Jedan deo prijatelja mi je sa Kosova - većina njih izbegla je oko 99-te. Neki su se u Beogradu bolje snašli, neki ne (mada to nije bitno za ovaj post). Ali se svi slažu sa tim da je Kosovo izgubljena stvar. I sada izvini - kome ja da verujem i sa kim da se složim - sa ljudima koji su generacijama živeli na Kosovu, ili sa tobom, koli pala*udiš o regionu u kome najverovatnije nikad nisi ni bio (osim ako nisi išao da razgledaš pokoji manastir u poslednje vreme, pošto to odnedavno postade fensi).

A sve ovo naše busanje "Kosovo je srbija" crap "ne damo Kosovo", pa onda radikalniji vidovi protesta (bojkotovanje pekara čiji su vlasnici sa Kosova - sasvim moguće Goranci a ne Albanci, paljenje ambasada itd.), protesti na granici sa Kosovom itd. itd. itd. imaće za posledicu da će se na Kosovu naći grupa budala koja će se na qrčenje bespomoćne Srbije odgovoriti pogromom preostalih Srba na Kosovu.

Na kraju, ako je Kosovo Srbija, izvolite dame i gospodo, preselite se na Kosovo i delima potkrepite svoje reči. Lako je iz Beograda praviti se pametan.
Najbolji post u ovoj temi....RESPECT
Marshall George je offline  
Stara 3.3.2008, 0:49   #145
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Tacno, ali ne treba ici duboko u analizu nastanka problema. Proslost se ne moze promeniti, sta raditi ubuduce?
Promeniti zakon o sprecavanju nereda i dozvoliti organima ministarstva ununtrasnjih poslova primenu vece sile nad huliganima, da se ovi neredi vise nikad ne bi ponovili.
donator99 je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku donator99 na korisnoj poruci:
player1 (3.3.2008)
Stara 3.3.2008, 0:49   #146
Sonic
Banned
 
Član od: 22.2.2008.
Poruke: 251
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 119 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

@next

Sorry, ali to ne menja suštinu mog odgovora tebi.

@steve89

Ja sam vrlo svestan, za razliku od mnogih... Ti zaboravljaš da 20,30 pa i 100 godina u istorijskom smislu ne znače mnogo.
Sonic je offline  
Stara 3.3.2008, 0:52   #147
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Zar ovde nema nikoga koji hoce da napise komentar o neredima u Beogradu osim mene?
donator99 je offline  
Stara 3.3.2008, 0:53   #148
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
Moji roditelji, prosvetni radnici (profesori ) su jedno vreme 90ih godina radili za 1 marku (mesečna plata). I nije bio čest slučaj da jednog meseca jednostavno ne dobiju platu. Moja majka je tad mogla da kupi za te pare šoljice za kafu - baš mi je to navela kao primer. A tek su dobili dete, tj. mene. A kasnije i moju sestru. I šta jel smo trebali da jedemo te šoljice? Nisu bili šverceri ni dileri da imaju pare... Tad su ljudi bukvalno preživljavali... Dok su se dileri, šverceri i mafijaši kupali u parama. Baba penziju, onu poljoprivrednu ili kako se već zove nije ni dobijala - kasnila je nekoliko godina...

Od 2000. godine, sve zaostale penzije moje babe su isplaćene, roditelji primaju normalno i redovno platu...
I šta tu ne valja? Šta? Ajde neka mi neko objasni molim vas...
Da si zaposlen i da morash da izdrzavash svoju porodicu znao bi u chemu je problem.

Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
Što se kosova tiče... Davno izgubljena ''bitka''... Ko zna još otkad su oni (albanci) tamo većina... I molio bih vas sve da mi navedete jednu jedinu korist od kosova? Ko zna koliko godina je kosovo samo teret i ništa više...
Zato hajmo odma da se popishamo na nashu istoriju i tekovine. Kome puca prsluk za hiljadu godina neimarstva na Kosovu? Ili to shto se tu nalazi jedan od najvecih izvora lignita u Evropi? Svestan sam ja da je Kosovo prodato od strane licemera koji ne vide dalje od svog pupka i da ne mozemo da ga vratimo, ali to shto prichash ti uopshte nije u redu, ni prema Srbima koji tamo zive ni onima koji su pobegli odatle.

Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
I onaj ''miting'' je klasična sprdnja, bedan pokušaj radikala da dobiju koji glas... Šta su oni mislili da postignu time? Koga još zabole kur*c za sve što su se tamo okupili?
Tadić je bio u pravu što se nije pojavio.
Izvini, ali je Voja Koshtica prvi pozvao na miting (koliko ja znam on je demokrata), a Toma mu je dao podrshku. Protestvovalo bre pola Evrope, a mi smo blesavi to shto smo radili? Koliko je samo ljudi izashlo i mirno protestvovalo? Sad treba da padnemo u sivilo zbo nekolicine baraba i lezilebovica koji su plachkali? Ako igde upirete prst, uperite ga prema policiji koja nije dobro obavila svoj posao.
Beagle je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Beagle na korisnoj poruci:
donator99 (3.3.2008), Sonic (3.3.2008)
Stara 3.3.2008, 0:56   #149
KOLOS
Veteran
 
Član od: 14.1.2007.
Poruke: 909
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 209 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Predlažem da prekinemo sa prepucavanjem, jer to nigde ne vodi! Počeli smo da ličimo na ove sa televizije! Batalimo politiku i vratimo se prepucavanju AMD vs INTEL! Tu bar niko neće biti povređen!

Svi mi imamo neka svoja mišljenja i stavove i uvek će doći do nekog neslaganja! Ne kaže se džabe "Ne daj bože da se Srbi slože!" Sad smo uverili sebe da su admini bili u pravu što je politika bila tabu tema na ovom forumu!

Predlažem da se tema zaključa i da se vratimo pametnijim i vedrijim temama!
KOLOS je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku KOLOS na korisnoj poruci:
oluja (3.3.2008), zone2403 (3.3.2008)
Stara 3.3.2008, 0:58   #150
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Ne mora thread da se zakljuca, vec jednostavno da se vratimo na temu, a to su neredi u Beogradu.
donator99 je offline  
Stara 3.3.2008, 0:58   #151
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Tacno, ali ne treba ici duboko u analizu nastanka problema. Proslost se ne moze promeniti, sta raditi ubuduce?
C.Zvezda je odgovarala kao organizator utkamice zbog divljanja svojih navijacha.Neka organizatori onog "skupa" odgovaraju zbog divljanja svojih simpatizaera, anormalnim ljduima bice dovoljno da vide stravichne scene sa Beogradskih ulica da shvate neke stvari...
A josh jednom cu ponoviti:
Moramo mnogo da radimo na sebi!Samo tako mozemo napred!


Kapiraj,Kopiraj!Ne daj da Srbija stane!
next je offline  
Stara 3.3.2008, 1:01   #152
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Oni divljaci nisu simpatizeri stranaka koje su pozvale na demonstracije.
To su lopovi koji o politici verovatno nista ne znaju, vec su samo iskoristili trenutak da,dok su posteni ljudi demonstrirali, isli i pljackali/spaljivali apsolutno sve prodavnice, bez obzira da li su srpske ili ne.
@next
Cekaj, kakav je bre ovo site?Zasto sam, cim sam video frontpage, pomislio da su njegovi tvorci clanovi LDP-a?
Mislim, ako ti mozes da postujes linkove ka pro-evropskim, liberalnim siteovima, ko ce onda da spreci druge clanove da postuju linkove ka stormfrontu i slicnim neonacistickim siteovima?
donator99 je offline  
Stara 3.3.2008, 1:02   #153
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Da citiram sebe...

Citat:
Ninoslav kaže: Pregled poruke

P.S. Mislim da ce se normalno diskutovati o textu, sve dok se ne pojave srBske patriote...
Elem, moram da dodam my 2 cents...

Na Kosovu zivi 93% nesrpskog stanovnistva i 7% Srpskog. To su okvirne brojke, koje niko ne spori.

Sve i da koliko SUTRA Kosovo ponovo bude u sastavu RS i sve sto se desilo u poslednjih 20ak dana magicno nestane, i dalje cemo imati 93% stanovnistva koje NE ZELI da zivi u Srbiji (narocito sad kad su osetili cari nezavisne drzave) i koji ce svim merama, pa i nasiljem nastojati da se to ne desi.

Nasa drzava je, priznali to ili ne, f***ed up sada. Realno, nemamo sanse da zadrzimo Kosovo. Isto tako necemo da ga pustimo. Ponasamo se kao da mladozenja na svadbi sa dijarejom pa razmisljamo - hocemo li ili ne? Ako pokusamo da zadrzimo, ****cjemo pantalone, zasigurno. Ako otrcimo do WC i izblamiramo se pred maticarem (Rusijom) dobicjemo motkom po guzici...

Da ne pominjem koliko je licemerno sto neki nasi politicari (znate koji) ne mogu sebi (a ni narodu) da priznaju da bi najvise voleli etnicki cisto Kosovo. A to moze samo genocidom da se sada ostvari.

I jos su mi smesne devojke koje skandiraju, mashu zastavama i pozivaju na rat. Kada sam jednu koleginicu pitao zasto zeli rat - "Ne smemo dati K. ni po cenu rata!"

A da li bi pustila svog brata da ratuje i (mozda) pogine?

Naravno da je spustila glavu i zacutala.

Takodje me fascinira (pozitivno) cinjenica da ubacujete price o kompjuterima u temu (imam radeon i sl.). Nisam sarkastican, zaista mi se svidja!

I pre nego sto neko pomisli da moji stavovi su stavovi klinca, napominjem da sam '83 godiste i da vrlo dobro znam sta je bilo sa Srbijom u poslednjih 15 godina, posto sam sve iskusio iz prve ruke. Nazalost.

Fascinantno je da mlade osobe (14-16) godina ovde raspravljaju o politici.

Kad se vodio rat na prostorima bivse SFRJ, piskili ste u pelene.
Kad je bilo bombardovanje, ucili ste prva slova i tablicu do 25.
Kad je Srbija bila u vanrednom stanju 2003, jos ste ucili o osnovama reproduktivnog sistema.

Da vam prevedem prethodni pasus:

gugu-gaga-gu-ga-ta-ta-gu-gagagu-gaga

P.S. Jos ljigaviji su mi studenti koji su isli na Work & Travel u USA a sad razbijali ambasade... Ima i takvih slucajeva, verujte mi. Dosli sa $5000 kesha a sad lupaju ambasade...
Ninoslav je offline  
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Ninoslav na korisnoj poruci:
Juraj (3.3.2008), Kerber (3.3.2008), Orvel (3.3.2008)
Stara 3.3.2008, 1:05   #154
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Oni divljaci nisu simpatizeri stranaka koje su pozvale na demonstracije.
To su lopovi koji o politici verovatno nista ne znaju, vec su samo iskoristili trenutak da,dok su posteni ljudi demonstrirali, isli i pljackali/spaljivali apsolutno sve prodavnice, bez obzira da li su srpske ili ne.
@next
Cekaj, kakav je bre ovo site?Zasto sam, cim sam video frontpage, pomislio da su njegovi tvorci clanovi LDP-a?
Isto se moze kazati i za navijache koji divljaju na fudbalskim utakmicama, da to nisu navijachi,da nemaju pojma o fudbalu, da koriste priliku ili chak i a su ubacheni tu zbog toga,ali klubovi opet odgovaraju jer su duzni da garantuju bezbednost,tako bi trebali i ovi...
Ne znam ko su kreatori sajta, ali stvarno mislim da bi trebali da sledimo ideje pokojnog premijera, a u onoj rechenici je recheno sve:
"Kapiraj,Kopiraj!Ne daj da Srbija stane!"
next je offline  
Stara 3.3.2008, 1:07   #155
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
Beagle kaže: Pregled poruke
Izvini, ali je Voja Koshtica prvi pozvao na miting (koliko ja znam on je demokrata), a Toma mu je dao podrshku. Protestvovalo bre pola Evrope, a mi smo blesavi to shto smo radili? Koliko je samo ljudi izashlo i mirno protestvovalo? Sad treba da padnemo u sivilo zbo nekolicine baraba i lezilebovica koji su plachkali? Ako igde upirete prst, uperite ga prema policiji koja nije dobro obavila svoj posao.
Koštunica demokrata? Ne nije. Toma, on... sve je to isto...


Što se ''protesta'' tiče... Šta? Šta je u početku planirano da se postigne? To me zanima... Koga još briga za to...

Znalo se da će da ispadnu neredi, i policija se pravila luda... Sve je to isplanirano ranije još...
steve89 je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku steve89 na korisnoj poruci:
next (3.3.2008)
Stara 3.3.2008, 1:11   #156
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
Koštunica demokrata? Ne nije. Toma, on... sve je to isto...
Tacno sam znao da ce ovo neko da napise.
Sad krece 5 strana off topicovanja na temu Vojislava Kostunice i njegove uloge u ubistvu Zorana Djindjica.
donator99 je offline  
Stara 3.3.2008, 1:15   #157
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Tacno sam znao da ce ovo neko da napise.
I šta je tu netačno?


A za nastavak poruke nemam komentar, niti vidim razlog da to ubaciš ovde?
steve89 je offline  
Stara 3.3.2008, 1:15   #158
AkulM
Veteran
 
Član od: 16.12.2006.
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 625
Zahvaljeno 459 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
P.S.
Jbt, kazem da necu vise off topicovati i opet to radim to isto...
Jbm ti provokacije...
Ovo mi je neverovatno poznato ."Demokratija je i spamovati" .Za ovo sto se desavalo stvarno nemam komentara, ali se slazem da je ceo miting bio izvinjenje onim debilima sto su pravili sr*** da rade upravo to.Prema Vama sam previse mlad za politiku tako da ni necu pricati o njoj .
AkulM je offline  
Stara 3.3.2008, 1:16   #159
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Kosovo nije Srbija. Bilo je, ali više nije i mi ništa što se toga tiče ne možeto učiniti. Jaki su rekli svoje i na tome će ostati. Za naša mišljenja nikoga ne boli *****. Ova je tema glupa i nepotrebna. Politika i kompjuteri ne idu zajedno.
Juraj je offline  
Stara 3.3.2008, 1:17   #160
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: 3/2008 „Brejkdonalds”

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Stalo nam je do toga, tačno. Ali ne zaboravi da manastiri i ugalj (čitaj "teritorija") idu u paketu sa milion mladih (i još toliko nešto starijih) nadrkanih ljudi koji neće da budu Srbija. Mi bismo teritoriju, ali da njih nema, a to neće da može. Uostalom, već je probano 1998./1999, a rezultat nam je poznat.
Izvini Zorane, ali u svojoj kuci mozesh da zavedesh red, za takve stvari postoje metode. Kako su Severnjaci nauchili Juzhnjake da poshtuju slobodu crnaca, tako bi i mi "smirili" shiptare. Mozda bi izbio gradjanski rat (chak shta vishe sigurno), ali bi stvari "kliknule" na svoje mesto. Ovo je Marks vrlo dobro obradio, velika je greshka shto njegove ekonomske stavove neizbezno vezuju za socijalizam i josh gore pokrete.

Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
Koštunica demokrata? Ne nije. Toma, on... sve je to isto...
To samo pokazuje koliko se razumesh u politichko stanje u ovoj zemlji, mada se slazem sa tobom donekle, ipak oni prvom rade za sebe, pa za svoje bliznje, a narodu shta pretekne. Nemoj me pogreshno shvatiti, ja sam politichki neopredeljen, i stvar posmatram relativno objektivno.
Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
Što se ''protesta'' tiče... Šta? Šta je u početku planirano da se postigne? To me zanima... Koga još briga za to...

Znalo se da će da ispadnu neredi, i policija se pravila luda... Sve je to isplanirano ranije još...
To shto je divljanje bilo planski resheno je neshto potpuno nevezano za proteste. Ja lichno ne mogu da shvatim ljude koji bi trpeli ugnjetavanje, bez imaloo pobune. Pa istu stvar je Hitler radio sa Jevrejima! sachekajte da vas pregaze ko brzi voz i umrite. Ako nishta drugo, branish svoje dostojanstvo!
Beagle je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Beagle na korisnoj poruci:
Sun Tzu (3.3.2008)
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 3/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 114 11.3.2008 17:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com