Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.12.2007, 15:54   #61
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Citat:
djuricdjordje kaže: Pregled poruke
Изгледа да је свакој шуши омиљена забава да мало попљује Microsoft и Windows као неко оличење зла,а да на некој партицији,примарној најчешће држи Windows са брдом пиратских програма и игара.
Windows је одличан систем,и без њега би били осуђени на неке полузавршене системе попут Линукса или BSD-а.
Ovo je najveca glupost koju sam prochitao na forumu ikad . Mogu da se kladim da nikada u zivotu nisi instalirao neki distro na komp (ili ga barem koristio duze od dva dana), jer da jesi otkrio bi lepu kulturu package menagera i modularnosti OS-a.

Citat:
djuricdjordje kaže: Pregled poruke
После свега "зли император" Гејтс значајан део свога личног богатства донира афричким установама,и то пар стотина милиона долара,много више него оних неколико милиона уложених у фамозни Ubuntu.
Zaboravljash da Gejts sedi na par milijardi, pa mu koje milionche manje vishe i ne smeta. Taj isti ubuntu je pokrenula grupica ljudi koji su zeleli da uchine neshto lepo za svet. Shto Gejts ne podeli koju kopiju Wina za dzabaka, ili da uvid u source Windows-a?

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
a još da mu je xp orginalan. većina ljudi koja pljuje po microsoftu ima piratske verzije i *****avaju kako nevalja. tko je god bio na linuksu zna da usporedbi s xp izgleda kao win 95
Josh veca glupost, gde li samo nichete
Da li si ti chuo za Beryl, Compiz i sl? Do tog savrshenstva Windows dele svetlosne godine (plus, zahtevnost je mnooogo manja od AERO interfejsa)

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Uostalom Apple je bogatija firma od Microsoft-a. Njen sef je izbio ispred Gatesa na listi najbogatijih ljudi.
Na koju foru si ti doshao do ovog zakljuchka? Ne znam da li Apple drzi vishe od 3% trzista, a mocnija od "nekog-tamo" Microsofta?

Poslednja ispravka: Beagle (10.12.2007 u 17:46) Razlog: PravoSHIC i spajanje poruka
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 17:53   #62
Insecticide
Veteran
 
Član od: 11.6.2007.
Lokacija: Beč
Poruke: 625
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 319 puta na 127 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Insecticide
Određen forumom Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Citat:
beagle kaže: Pregled poruke

Na koju foru si ti doshao do ovog zakljuchka? Ne znam da li Apple drzi vishe od 3% trzista, a mocnija od "nekog-tamo" Microsofta?
Mislim da macOS drzi 10% trzista.

Stvarno se slazem sa time da windows nije savrshen ,a vi sto pljujete po njemu kao da vam je ubio celu porodicu mi se gadite.
Insecticide je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 18:02   #63
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Citat:
Insecticide kaže: Pregled poruke
Mislim da macOS drzi 10% trzista.
Neka je i deset, to nije nishta prema ogromnom MS kolachu

Citat:
Insecticide kaže: Pregled poruke
Stvarno se slazem sa time da windows nije savrshen ,a vi sto pljujete po njemu kao da vam je ubio celu porodicu mi se gadite.
Mlad si pa ne znash shta je pre sve vvvindovvs priredjivao svojim korisnicima. Ja ga ne pljujem, ali ga ni ne koristim, znam da moze bolje i meni je to dovoljno.

inache, cela diskusija je malo , umesto o Kuzmi i kolumni raspravlja se o windows-u.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 19:50   #64
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Citat:
Citat:
djuricdjordje kaže: Pregled poruke
Изгледа да је свакој шуши омиљена забава да мало попљује Microsoft и Windows као неко оличење зла,а да на некој партицији,примарној најчешће држи Windows са брдом пиратских програма и игара. Windows је одличан систем,и без њега би били осуђени на неке полузавршене системе попут Линукса или BSD-а.
Citat:
beagle kaže: Pregled poruke
Ovo je najveca glupost koju sam prochitao na forumu ikad . Mogu da se kladim da nikada u zivotu nisi instalirao neki distro na komp (ili ga barem koristio duze od dva dana), jer da jesi otkrio bi lepu kulturu package menagera i modularnosti OS-a.
I uzivao bi dok sat vremena namestas tockic na misu, ili modem, ili trazis drajvere za grafu...... Koji ce to nekome u zivotu? Sve sto ti treba Win odradi bez patnje i muke. Nemam ja nista protiv SlackWare-a i uopste protiv linuxa ali jednostavno nije potreban prosecnom korisniku, sto ukljucuje i mene, drzim ga na kompu samo da bih imao oko cega da cackam.

Citat:
beagle kaže: Pregled poruke
Zaboravljash da Gejts sedi na par milijardi, pa mu koje milionche manje vishe i ne smeta. Taj isti ubuntu je pokrenula grupica ljudi koji su zeleli da uchine neshto lepo za svet. Shto Gejts ne podeli koju kopiju Wina za dzabaka, ili da uvid u source Windows-a?
Ubuntu je pokrenuo Mark Richard Shuttleworth inace drugi civil koji je leteo u svemir i za to platio tricavih 20 miliona dolara Rusima. Studenti ETF-a su dobijali dzabe Windows XP. Gejts je cak i ako batalis cifre i gledas u procentima (tj. koliko kesira/koliko ima) najveci donator sada, i jos kad uzmes u obzir da je u testamentu ostavio vecinu bogatstva u dobrotvorne svrhe....Sem toga Ubuntu je najgora distribucija linuksa ikada.

Citat:
Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
a još da mu je xp orginalan. većina ljudi koja pljuje po microsoftu ima piratske verzije i *****avaju kako nevalja.
Citat:
beagle kaže: Pregled poruke
Josh veca glupost, gde li samo nichete
Da li si ti chuo za Beryl, Compiz i sl? Do tog savrshenstva Windows dele svetlosne godine (plus, zahtevnost je mnooogo manja od AERO interfejsa)
Hmmm, Beryl&Compiz je OpenGL desktop za linux, i to sasvim solidno zahtevan (minimum GF 3 ili radeon 8xxx). Kakve to veze ima sa onim sto rece Ilija64?? Kakve veze ima lozacki linux desktop sa piratskim Windows-om??

Citat:
beagle kaže: Pregled poruke
Na koju foru si ti doshao do ovog zakljuchka? Ne znam da li Apple drzi vishe od 3% trzista, a mocnija od "nekog-tamo" Microsofta?
Jeste, prestigao je Bila, i kakve to veze ima sa celom ovom pricom?


Ako vec diskutujemo sta je bolje linux ili Win mogao bi neko da kaze nesto konkretno tipa meni je linux bolji zato sto je open-source i ima ogromnu komunu ljudi koji ga konstantno poboljsavaju itd. ili ima gomilu malih usko specijalizovanih alata idt. ili arhitektura mu je takva da ga bagoviti program ne moze restartovati ili uciniti nestabilnim...
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 20:05   #65
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
I uzivao bi dok sat vremena namestas tockic na misu, ili modem, ili trazis drajvere za grafu...... Koji ce to nekome u zivotu? Sve sto ti treba Win odradi bez patnje i muke. Nemam ja nista protiv SlackWare-a i uopste protiv linuxa ali jednostavno nije potreban prosecnom korisniku, sto ukljucuje i mene, drzim ga na kompu samo da bih imao oko cega da cackam.
Drajver za grafu sam instalirao sa dva klika iz Synaptic-a. Tockic mi je vec u startu radio, chak sam namestio i ADSL modem (i to brze nego u Windowsu), bez neke vece patnje.


Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Ubuntu je pokrenuo Mark Richard Shuttleworth inace drugi civil koji je leteo u svemir i za to platio tricavih 20 miliona dolara Rusima. Studenti ETF-a su dobijali dzabe Windows XP. Gejts je cak i ako batalis cifre i gledas u procentima (tj. koliko kesira/koliko ima) najveci donator sada, i jos kad uzmes u obzir da je u testamentu ostavio vecinu bogatstva u dobrotvorne svrhe....Sem toga Ubuntu je najgora distribucija linuksa ikada.
Da a Ubuntu moze da koristi ceo svet za dzaba, ili bilo koji drugi distro. Tebe licno niko ne forsira da koristish buntu, imash josh brdo distroa i svi su dzaba.

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Hmmm, Beryl&Compiz je OpenGL desktop za linux, i to sasvim solidno zahtevan (minimum GF 3 ili radeon 8xxx). Kakve to veze ima sa onim sto rece Ilija64?? Kakve veze ima lozacki linux desktop sa piratskim Windows-om??
Ilija je komentarisao losh izgled Linux-a u odnosu na Win (a ja nisam bash precizno citirao, podrazumevam da ljudi chitaju cele postove a ne samo delove). Taj isti Beryl radi na PIII, probaj da Vista-in Aero pokrenesh na toj mashini.... e da Aero zahteva DX9 grafiku

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Ako vec diskutujemo sta je bolje linux ili Win mogao bi neko da kaze nesto konkretno tipa meni je linux bolji zato sto je open-source i ima ogromnu komunu ljudi koji ga konstantno poboljsavaju itd. ili ima gomilu malih usko specijalizovanih alata idt. ili arhitektura mu je takva da ga bagoviti program ne moze restartovati ili uciniti nestabilnim...
Pa onda smo promashili sobu
PS mogao bi da prochitash prvom sve postove pa tek onda da trazish kontekst u mojim replikama
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 20:51   #66
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Citat:
Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Ako vec diskutujemo sta je bolje linux ili Win mogao bi neko da kaze nesto konkretno tipa meni je linux bolji zato sto je open-source i ima ogromnu komunu ljudi koji ga konstantno poboljsavaju itd. ili ima gomilu malih usko specijalizovanih alata idt. ili arhitektura mu je takva da ga bagoviti program ne moze restartovati ili uciniti nestabilnim...
Citat:
beagle kaže: Pregled poruke
Pa onda smo promashili sobu
PS mogao bi da prochitash prvom sve postove pa tek onda da trazish kontekst u mojim replikama
Procitao sam sve postove. I promasili smo sobu. I nisam vredjao nikoga, sto se za tebe ne moze reci. Ali kad je vec doslo do ovde... prosto mi ide na zivce kad neko ko koristi Win a Linux u zivotu nije upalio pravi pametan i pljuje po Win-u, vecina bi posle instalacije Linuxa rekla nesto tipa gde mi je c disk i maj kompujter, sta je ovo dev hda 1, kako se bre otvara CD?? Vas par sto stvarno koristite linux i znate zasto je (po vama i za vase potrebe) bolji od Windowsa mozete da stavite tacku na ovo dosadno i besmisleno prepucavanje.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 22:00   #67
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.864
Zahvalnice: 2.928
Zahvaljeno 3.851 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Citat:
beagle kaže: Pregled poruke
inache, cela diskusija je malo , umesto o Kuzmi i kolumni raspravlja se o windows-u.
Gresis, brainstorming i treba da bude na temu kolumne a ne psihoanaliza autora doticne.


Dalja ubedjivanja win vs. linux, ko je bolji, ce se smatrati za off topic.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 23:05   #68
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
... I nisam vredjao nikoga, sto se za tebe ne moze reci.
Nisam nikoga vredjao (da li sam ikome ishta rekao po bilo kojoj osnovi?), niti sam rekao da si ti ikog vredjao, ali sadrzaj poruka koje sam citirao je stvarno nebulozan i neopravdan.

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Ali kad je vec doslo do ovde... prosto mi ide na zivce kad neko ko koristi Win a Linux u zivotu nije upalio pravi pametan i pljuje po Win-u, vecina bi posle instalacije Linuxa rekla nesto tipa gde mi je c disk i maj kompujter, sta je ovo dev hda 1, kako se bre otvara CD?? Vas par sto stvarno koristite linux i znate zasto je (po vama i za vase potrebe) bolji od Windowsa mozete da stavite tacku na ovo dosadno i besmisleno prepucavanje.
To shto se ljudi ne trude da probaju da nauche neshto drugo govori puno o njima. Zar je moguce da ne moze da zamisle OS bez My Computera i C:? I meni je u pocetku bilo problematichhno, al me nije mrzelo da eksperimentishem i da se interesujem za tu materiju. Uostalom niko se nije rodio i sa urodjenim poznavanjem Windows-a....
PS nema nas par, ima nas mnogo vishe...

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Gresis, brainstorming i treba da bude na temu kolumne a ne psihoanaliza autora doticne.
Dalja ubedjivanja win vs. linux, ko je bolji, ce se smatrati za off topic.
Na to sam i mislio
Evo necu vishe obecavam
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2007, 23:36   #69
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Citat:
djuricdjordje kaže: Pregled poruke
Изгледа да је свакој шуши омиљена забава да мало попљује Microsoft и Windows као неко оличење зла,а да на некој партицији,примарној најчешће држи Windows са брдом пиратских програма и игара.
Windows је одличан систем,и без њега би били осуђени на неке полузавршене системе попут Линукса или BSD-а.

Што се тиче зле корпорације или Империје,на Западу је некултурно питати власнике компанија како су зарадили први милион свог богатства,јер ту често има нечег сумњивог.Microsoft је једна од ретких компанија која не мора крити како је зарађен њихов први милион,јер сви знамо како је групица помало чудних залуђеника са Билом Гејтсом на челу,иновацијама направила велики успех и преобразила свет рачунара,без икаквих сумњивих работа које се често крију иза првог милиона.
После свега "зли император" Гејтс значајан део свога личног богатства донира афричким установама,и то пар стотина милиона долара,много више него оних неколико милиона уложених у фамозни Ubuntu.
Skoro pa skolski primer za trolovanje i flame
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2007, 23:43   #70
MSScat
Guest
 
Poruke: n/a
Post Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Citat:
dzangrizalo kaže: Pregled poruke
Pa znas sta.... stvarno ne mora da znaci da ako neko ima visok IQ da je genije zbog toga..... A moze i neko sa normalnim\nizim IQ-om da bude genijalan , ili isto tako nije svako sa visokim IQ-om genije.... dakle, mislim da visoki Gejtsov IQ nije dovoljan razlog sam po sebi da bi ga smatrali za genija
A drugo, kad je vec Billy genije, zasto bi jedan genije proricao 10god unapred, kad je takvo proricanje cisto pros*****nje....

Poslednja ispravka: MSScat (14.12.2007 u 2:36)
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2007, 23:51   #71
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Exclamation Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Ali monopol nad softverskom industrijom jeste
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2007, 0:07   #72
MSScat
Guest
 
Poruke: n/a
Post Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Citat:
!ACHTUNG! kaže: Pregled poruke
Ali monopol nad softverskom industrijom jeste
Pa po tome, svako ko drzi monopol nad nekim trzistem je genije i vrlo pametna osoba jel da?
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2007, 0:09   #73
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Citat:
!ACHTUNG! kaže: Pregled poruke
Ali monopol nad softverskom industrijom jeste
To se moze nazvati i srecan spret okolnosti, nedostatak konkurencije.... kako god.
Pa kad bi DX radio na Linux-u shta mislish koliko ljudi bi koristilo Windows?
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2007, 1:55   #74
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Citat:
MSScat kaže: Pregled poruke
Pa po tome, svako ko drzi monopol nad nekim trzistem je genije i vrlo pametna osoba jel da?
Ne ko drzi, nego ko napravi.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2007, 2:08   #75
MSScat
Guest
 
Poruke: n/a
Post Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ne ko drzi, nego ko napravi.
Ako neko drzi monopol, podrazumeva se da ga je pre toga i napravio, ali izgleda da nekome mora bas sve da se nacrta da ne bi bilo zabune. A kao sto rece beagle malopre, stvaranje i drzanje monopola je umnogome srecan splet okolnosti, a ne neka velika pamet... uostalom, vec skrecemo u

Poslednja ispravka: MSScat (14.12.2007 u 2:19)
  Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku na korisnoj poruci:
Beagle (14.12.2007)
Stara 14.12.2007, 2:15   #76
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Samo ti crtaj...


Ako neko trenutno drzi neki monopol, ne znaci da je zasluzan za njegovo stvaranje.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2007, 2:22   #77
MSScat
Guest
 
Poruke: n/a
Post Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Samo ti crtaj...


Ako neko trenutno drzi neki monopol, ne znaci da je zasluzan za njegovo stvaranje.
U ovom slucaju je zasluzan......pa ipak to mora mnogo da se objasnjava...
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2007, 2:30   #78
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Pa naravno da je zasluzan. Nije svako pametan da napravi monopol.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2007, 2:40   #79
MSScat
Guest
 
Poruke: n/a
Post Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Pa naravno da je zasluzan. Nije svako pametan da napravi monopol.
Kao sto je vec receno, to stvaranje monopola je rezultat nikakve konkurencije, splet srecnih okolnosti....itd, a ne cin velike pameti i prepotentnosti......btw, ovo sam vec rekao, procitaj koji post unazad, pa da zavrsimo besmisleno prepucavanje.......

Poslednja ispravka: MSScat (14.12.2007 u 2:49)
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2007, 11:03   #80
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Exclamation Re: 12/2007 „Doživljaj imperije”

Hmm... sustina monopola i jeste unistiti konkurenciju. Pogledaj poteze PTT-a. A onda pogledaj poteze Microsofta kada su integrisali IE i WMP u Windows.

Ocigledno da je dzabe da se naganjamo sa vama, jer vi ne postujete monopol koji je ostvoren i odrzava se vec jace od 10 godina. Ma ne, ipak je on glup. Ma da, ima srece ko Sasa Djordjevic protiv Hrvata.
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 12/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 165 15.12.2007 1:50


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com