Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.4.2007, 22:42   #21
Vladimiros
Član
 
Član od: 9.3.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”



Ova kolumna mi zvuci tako poznato...

Nekim slucajem mi se zadesila nepravda galaktickih razmera da zivim u kraju gde ni puna marica pubova nije smela da zadje ako se desi pucnjava tokom 90'-ih(jedan deo Zemuna), i gde imam komsiluk koji pati od teskog slucaja (ne)kulturne kontaminacije i pri tome su vrlo ponosni sto svoj muzicki "ukus" mogu da podele sa svim komsijama.

Hvala bogu imam jedno matoro Technics pojacalo koje bi dalo kilu svakom foolish enough da ga podigne sam i par rucno pravljenih trosistemskih zvucnika koji su nastali u ozbiljnoj radionici za koje je koriscena matematika koju cak ni ja ne razumem u dizajnu kako bi se dobio vrhunski kvalitet u reprodukciji, takodje stariji od dobrog dela clanova ovog foruma, koji drobe zidove u kombinaciji sa gore pomenutim pojacalom.

Na sve to dodati cinjenicu da volim bass-heavy R'n'B muziku...


Sasvim razumem Kuzmu. Izuzev ovako drasticnih metoda nista drugo ne pomaze.
The beatings shall continue until moral improves.

[edit]
P.S. (off-topic)
Deluju mi zanimljivo ti Logitech zvucnici. Da li su to vrh ponude za entuzijaste ili ima nesto bolje od toga(drugi proizvodjac mozda) a tu negde u cenovnom rangu?
Vladimiros je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 23:01   #22
Jaguar
Član
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 39 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Ušao ja u kafić s jednim ortakom, taman zauzmemo mesto kraj šanka,
kad dolazi jedna moja poznanica sa nekom drugaricom.
Obe izgledaju perfektno, ne zna se koja je bolja.

Posle formalnog upoznavanja one počinju da plešu pred nama,
smejulje se i gledaju nas zavodljivo.

U tom trenutku moj ortak počinje da mi prepričava neku epizodu
Star Trek, gde su Klingonci nešto... nebitno...

Kuzma počinje da me podseća na tog ortaka.

All that IQ... wasted... like a V8 engine powering your fridge.
Jaguar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Jaguar na korisnoj poruci:
streptomicin (8.11.2010)
Stara 30.4.2007, 23:04   #23
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Što nisi pozvao policiju ili komunalnu inspekciju?Ovako si terorisao ne samo one koji su te uznemiravali već i sve druge koji žive u tvojoj blizini
Zato što bi opet uključili muziku 5 minuta pošto policija ode. Been there, done that.
Kolumna, kako sam je ja shvatio, govori o fenomenu prenošenja seoskih navika u grad, i to je nešto sa čim bi svako trebalo da može da se poistovjeti. Što se Kuzmanovićevih metoda tiče, iskustvo me je naučilo da je potpuno u pravu. Takav mentalitet poštuje samo silu, a svaki pokušaj kulturne komunikacije tumači kao znak slabosti. Otkad sam i sam prihvatio tu "tvrđu" doktrinu odnosa sa ruralnim tipovima imam mnogo manje problema u životu.

Jedno pitanje za članove redakcije: aman, ljudi, krije li se sam MK iza nika paterfamilijas? Ne mogu da povjerujem da postoji osoba koja toliko zagriženo piše protiv svakog teksta koji Kuzmanović objavi. Osim toga, 90% postova mu je rezervisano samo za MK kolumne, a na drugim temama je slabo aktivan. Magarči li ovo neko nas?
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Corwin na korisnoj poruci:
che daboli guz (21.6.2007)
Stara 30.4.2007, 23:06   #24
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Ја препоручујем кузми да купи кућу која се налази у сред једног великог дворишта окружен високим зидовима.Можда му онда комшије неће сметати.
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 2:14   #25
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Cool Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
Ghost kaže: Pregled poruke
Ја препоручујем кузми да купи кућу која се налази у сред једног великог дворишта окружен високим зидовима.Можда му онда комшије неће сметати.
Aha, mislim da bi on to odmah prihvatio, samo kad bi mu TI to finansirao... I ja bih, iskreno. Zivim u zgradi i ne znam sta je lepse: da slusam odjeke narodnjaka, decu koju su roditelji poslali pravo meni ispred terase da se deru samo da ne bi morali da ih slusaju u sopstvenom stanu, neke likove koji stalno nesto popravljaju po stanu, nadrkane parove koji se deru jedno na drugo, itd, itd... I sad, ja treba da se socializujem sa takvima? No, thank you. Nikad mi nista od njih nije trebalo, i ne zelim da njima treba nesto od mene. Zasto sa nekim moram da progovorim vise od "dobar dan" samo zato sto zivi odmah do mene? Da su zanimljivi i kulturni sigurno bi dobili vise od rutinskog pozdrava...
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 3:05   #26
Jaguar
Član
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 39 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Ponovo je Kuzma napisao simpatičnu i zabavnu kolumnu, od koje bi mogao
da se napravi duhovit skeč, ali, nažalost, neki to preozbiljno shvataju,
kao nekakav socijalni barometar.


Citat:
6am3 Fana71c kaže: Pregled poruke
Aha, mislim da bi on to odmah prihvatio, samo kad bi mu TI to finansirao... I ja bih, iskreno. Zivim u zgradi i ne znam sta je lepse: da slusam odjeke narodnjaka, decu koju su roditelji poslali pravo meni ispred terase da se deru samo da ne bi morali da ih slusaju u sopstvenom stanu, neke likove koji stalno nesto popravljaju po stanu, nadrkane parove koji se deru jedno na drugo, itd, itd... I sad, ja treba da se socializujem sa takvima? No, thank you. Nikad mi nista od njih nije trebalo, i ne zelim da njima treba nesto od mene. Zasto sa nekim moram da progovorim vise od "dobar dan" samo zato sto zivi odmah do mene? Da su zanimljivi i kulturni sigurno bi dobili vise od rutinskog pozdrava...
Ja stvarno ne znam u kakvoj mahali ti živiš.

Ovo ti je već ko-zna-koji post u kome nešto kukaš na svoju okolinu,
a ja tako nešto ne videh ni u domaćim soc-tragedijama od filmova.

Živeo sam u tri različita komšiluka u poslednje tri decenije,
i ne sećam se da me je ikada nečija svađa ili galama ometala
u regularnom obavljanju životnih funkcija. Živcirala su me par puta
neka deca koja su se igrala ispred zgrade.

Moji komšije su organizovali neku žurku, treštala je muzika do kasno u noć,
prošlo je i to, prođe godinu dana od tada, nisu priređivali žurke,
a zamisli, nisam im trebao ni ja, niti neki besni penzioner, ni policija
da stanemo na put njihovom veselju. Sami su prestali. Niko ih nije
nasilno edukovao.

No, to je vama verovatno naučna fantastika,
živite u svetu u kome ste jedino vi vredni, a svi ostali su bagra
koju treba u konc logore, životinje bez skrupula sa kojima treba samo
jezikom sile. A usput mnogo volite i da kukate i cepidlačite,
pa onda zabavi nikad kraja.

Neki ljudi prerastu i tu fazu detinjstva, pa počnu malo i da cene druge ljude,
drugima dozvole priliku da se dokažu kakvi su.
Jaguar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Jaguar na korisnoj poruci:
dragon.serbia (2.5.2007), PixelTerror (24.5.2007), RaideR (2.5.2007)
Stara 1.5.2007, 12:20   #27
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Cool Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
Jaguar kaže: Pregled poruke
Ovo ti je već ko-zna-koji post u kome nešto kukaš na svoju okolinu,
a ja tako nešto ne videh ni u domaćim soc-tragedijama od filmova.
Moj komenter je u skladu sa kolumnom koja je i sama takva...

Citat:
Jaguar kaže: Pregled poruke
Živeo sam u tri različita komšiluka u poslednje tri decenije,
i ne sećam se da me je ikada nečija svađa ili galama ometala
u regularnom obavljanju životnih funkcija. Živcirala su me par puta
neka deca koja su se igrala ispred zgrade.
Pa super.... samo sto ja nisam ti. I kada treba da ucis dva predmeta istovremeno za skolu, onda ti svaka galama smeta. Izvini molim te, sto nisam oguglao na to kao ti.

Citat:
Jaguar kaže: Pregled poruke
Neki ljudi prerastu i tu fazu detinjstva, pa počnu malo i da cene druge ljude,
drugima dozvole priliku da se dokažu kakvi su.
Nisam te ovde razumeo... "dozvole drugima da se dokazu kakvi su?" Pa meni je vec savrseno jasno kakvi su, zato i ne zelim nista sa njima.
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 15:10   #28
Nikola Grbic
Banned
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 131
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Pa gde to vi ljudi zivite ja nikad nisam imao takve komshije po meni ovaj je text prilicno smeshan,mada nema veze sa vezom al po meni to je poenta kolumne,da nas zasmeje:PA komentari paterfamiliasa postaju sve vishe iritirajuci,mislim matori oLadi,lupio si ono za srbe ko niko:P @masterneo /agree
Nikola Grbic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 16:48   #29
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Ма опуштено, мени је већи проблем кафана доле код које треште народњаци at full blast па их вероватно ISS чује, него комшије.
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 1:50   #30
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
6am3 Fana71c kaže: Pregled poruke
... Zivim u zgradi i ne znam sta je lepse: da slusam odjeke narodnjaka, decu koju su roditelji poslali pravo meni ispred terase da se deru samo da ne bi morali da ih slusaju u sopstvenom stanu, neke likove koji stalno nesto popravljaju po stanu, nadrkane parove koji se deru jedno na drugo, itd, itd...
Kod mene ista priča, plus što imamo jednog koji voli da peva. Stavi zvučnike na prozore, prikači mikrofon i oplete. Ranije sam se nervirao zbog ovih stvari, smetalo mi kad spremam ispite. Padalo mi na pamet da uradim ovako nešto kao Kuzma, ali nisam imao tešku artiljeriju. Onda sam nabavio silikonske čepove za uši, sad mogu da ruše zgradu ako hoće boli me uvo
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 4:45   #31
aRTi
Član
 
Član od: 26.10.2005.
Lokacija: "kod kruške"
Poruke: 117
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Jedina prednost življenja u kući je to što ti komšija nije odma' iza zida,ali ako neko misli da da će zbog toga imati veću tišinu,vara se.Sve zavisi od komšiluka do komšiluka.Recimo 75% populacije mog komšiluka čine penzioneri.Oni uglavnom nemaju običaj da puštaju glasno muziku.To je zbog toga što niko od njih nema glasne mini linije. Ali čim dođe proleće,jedan deda koji je odmah do mog dvorišta,uzima brusilicu i bušilicu i dnevno po 3-4 sata "tandrče". Uglavnom između 13 i 17h.I tako u proseku svaki četvrti dan,sve do kraja leta.Šta pravi,nemam pojma.Nikad nisam video rezultate tog njegovog "rada".Majka mi je pričala da on tako radi svake godine,čak još pre nego što sam se ja rodio.A inače imam 21 godinu.Jedan drugi deda je do pre par godina pravio kotlove za loženje uglja.E to je bilo pravo mučenje.Slušati ceo proizvodni proces.Na moju sreću,zdravlje ga ne služi više tako dobro,pa nije više u stanju da pravi kotlove.
Mlađe komšije obavezno leti iznesu svoje "mini" Linije (po mojoj proceni snage od 200 do 300 vati) napolje i takođe po 3-4 sata ih drže uključene,pojačane do kraja verovatno.Mnogo se glasno čuje muzika sa tih mini linija.Jedan od tih komšija je od mene udaljen oko 70 do 100 metara vazdušnim putem.Taj uglavnom preferira "narodnjake".Ovaj drugi je udaljen od oko 200 metara.Taj preferira dosta različitu muziku (verovatno zato što na smenu puštaju muziku,muški i ženski članovi porodice.)Interesantna stvar je što se nikad ne dešava da u isto vreme obe komšije puste istovremeno muziku.Nego jednog dana jedan,a drugog drugi.Razumem da ako i oni nešto "rade" napolju,puste muziku,ali BRATE da odvrnu do kraja,pa da slušaju i svi ostali u krugu od 600 metara,to mi nikako ne ide u glavu.To glasno puštanje muzike je krenulo tek pre par godina.Mislio sam da će ovi penzioneri da se pobune,ali jok.Oni se bune za neke stvari koje ih se ne tiču,a galama im ne smeta.Recimo,video sam uživo kako jedan komšija (penzioner) sa tavana svoje kuće seče vrh jelke oko 3-4 metara dug,drugom komšiji (isto penzioner,samo mlađi).Da je meni to uradio,paaa...ne bih ga prebio,ali možda bih ga išamarao...
A što se tiče galame...Pa imam i ja mini liniju (100w).U poslednjih osam godina možda sam je 6-7 puta pustio glasno.Iako sada svakog leta slušam muziku sa tuđih linija,i dalje imam grižu savesti kada poželim da pustim da se napolju glasno čuje satriani,ili neki drugi rocker,ili sl...Mora da sam idiot...BTW,uglavnom svakom komšiji kažem dobar dan,ni jedan od njih me ne smara,kao što kuzmu smaraju,ali otkad sam primetio za koga glasaju neki od njih zamrz'o sam ih.
aRTi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 11:24   #32
Ulmawen
Starosedelac
 
Član od: 6.4.2007.
Lokacija: Narquelion la.. tu y aldalin Kortirionwen
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 484
Zahvaljeno 920 puta na 515 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Interesantno, dok sam živela u kući imala sam više "problema" sa komšijama nego sad kad živim u zgradi. Čini mi se da taj "seoski mentalitet" više isplivava u ruralnijim sredinama. Srećom pa smo i komšije i ja dovoljno tolerantni. To u prevodu znači: oni slušaju glasno muziku, ja slušam glasno muziku i svi srećni i zadovoljni. Na svu sreću u zgradi nema nikoga ko sluša grand produkciju.
Kad neko pravi lumperajku, prijavi ostatku zgrade i nikada se nije dešavalo da neko zove policiju isl.
Stan do mene živi jedan nesrećni Nemac, fin, miran, tih, koji nikako da se načudi srpskom mentalitetu, ali se nikada ne buni kad krene "veselje".
Sve je to stvar međusobnog poštovanja, mada stvarno ima svakakvih kojima je ta fantomska pozajmljenica "kultura" velika nepoznanica. Prema takvima treba biti nemilosrdan.
Ulmawen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 17:03   #33
qwerty
Član
 
Član od: 7.2.2007.
Poruke: 213
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 79 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

text je dobar i svidja mi se, ali je tema promasena.(ja igrac)
dozivljavam ovu kolumnu kao citanje najboljih sastava u srednjoj skoli ispred table.
qwerty je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 17:09   #34
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Kad je pomenuo dva Logitecha Z5500... Svaka mu cast
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 18:08   #35
Dio37
Starosedelac
 
Član od: 3.2.2007.
Lokacija: Rubacava
Poruke: 2.282
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Mislim da ne treba satanizovati Kuzminu kolumnu. Covek zaradjuje za zivot tako sto pise o onome sto kompjuterski obrazovan narod voli da cita. On to cini na vrlo pametan i duhovit nacin, verovatno bez namere da zaista pljuje po sopstvenom narodu. Ja kupujem dva casopisa zbog njegovih kolumni.
Inace, cini mi se da zivimo u istoj zgradi.
Dio37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 19:18   #36
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

I ja imam problema sa komsijama. Bilo muzickog bilo ikakvog drugog tipa.
1. Muzicki tip: U stanu iznad mene zivi devojka sa svojim deckom. Kada krenu narodnjaci u 2:00 AM neces zaspati sve do 5:00 AM. Nema teorije. Sledeci neartikulisani komsija(e) je jedan sa istog sprata, ali druge zgrade. Nije problem samo on, vec cela njegova "sumanuta" porodica. "Majko ajde bre idi u pi*du materinu up*sacu se bre!" 1:01 AM - Sin. "Ma kakve pare bre, taj ugovor jos nije zakljucen !#$@#%#@%!!!!" - Otac - 12:48 AM..... Onda ludaci koji nemaju sta da rade u dva ujutru pa se napolju napijaju i dernjaju ko jadnika kad kolju.

2. Drugi tip: Luda baba ("ako oces da crknes crkni, nije ti ovo mrtvacnica!"), pijane komsije koje bance ispred zgrade gde deca treba da se igraju a ne u kafani koja je udaljena 20 m, brizne babe (vozim skejt najopustenije "Pazi sine ubices se!"), jedan do bola pijani komsa ("mater va !@$!$", lete recnici, paradajz, krompir, kupus, tursija, jaja, orasi, grede.... sa 4-og sprata), ludi komsa koji gadja orasima sve zivo...

I kako izaci na kraj sa takvim komsilukom majku mu? Jos uvek nisam isprobavao neke "teze" metode, ali na kraju bice majku im njihovu!!!!
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 19:28   #37
Jaguar
Član
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 39 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
Proxima kaže: Pregled poruke
Ovo je prava definicija i slika srpskog (balkanskog) "toplog" mentaliteta (ne mislim na gej, nego na aluzije da su zapadnjaci "hladni"). Takođe, slika i prilika srpske kulture, pismenosti, poroduhovljenosti, bon-tona ... i mogao bih ovako do sutra.
Otkud ti ideja da su Kuzmine komšije po etničkoj pripadnosti Srbi?

Jedva 70% stanovnika Srbije su Srbi.

Citat:
Ovo je prava slika i onoga što Srbi nazivaju "slobodom": dreka, urlanje, vika, pljuvanje po asfaltu, mokrenje po ulici/stanici .... i sve je to sloboda za razliku od "ropstva" na zapadu gde to ne smete da radite ... pa oni stvarno nisu normlani, koliko je nama lepše. Ne kažem da to ne postoji "preko", ali tamo je to slučaj dekadencije, a kod nas mainstream !!!
Opet, otkud tebi ideja da su to etnički Srbi, ti koji viču, dreče, urlaju, pljuju, mokre po ulici/stanici.

Evo, pre desetak minuta sam video neke Rome kako pucaju sa prozora.
Ceo šaržer.

Citat:
Ja ne mogu da razumem koliko će trebati eona da prođe i koliko vode da otplovi Dunavom & Savom da Srbi shvate da su zakoni i norme ponašanja stvar koja mora da postoji da bi sve ovo nekako uopšte opstalo ... jer kotimo se, mi ljudi, kao nijedna druga životinja i imamo prohteve kao nijedna životinja.
Možda kad budemo imali propise, kazne i uniformisana lica koja sprovode sve to, za sve te vrste necivilizovanog ponašanja.

btw. ne nadaj se čudima. Imaš delove Pariza gde možeš lako celu kofu urina
da "dobiješ" na glavu, a o delovima drugih metropola gde može mrak da te pojede samo zato što si svetlijeg tena, o tome neću ni da pričam ovde.
Jaguar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 21:12   #38
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Pa dobro, je li nekom na pamet pala mogućnost da je priča metafora, da se ovo sa komšijom Pajom nije stvarno desilo?
Priča o nacionalnosti komšija... Mislim, stvaaaarno...
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 21:25   #39
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Vala bas...
Neki ovde previse ozbiljno(slucajno?namerno? )shvataju celu stvar...
Mada zna Kuzma nekad i da pretera i to ispod granice dobrog ukusa
Jedino je to bzvz...
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 21:31   #40
su27killer
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 39 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Extra kolumna


Sanela
su27killer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 5/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 114 15.5.2007 23:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com