Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.8.2016, 10:24   #3721
colke
Član
 
Član od: 16.1.2011.
Poruke: 93
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Igrao sam i to, a igrao sam i verziju sa arcane golem-om koja je kao trebala da bude bolja jer ne treba emperor da bi se odigrao combo, ali je 4 dmg manje, mada nisam primetio neku preveliku razliku.

Jbg, sjajni dani Warlock-a (ujedno i jedini moj zlatni heroj) Bas me interesuje kako ce izgledati Discolock kad izadje ovaj poslednji wing, moglo bi od toga nesto da bude.
colke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2016, 11:25   #3722
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
colke kaže: Pregled poruke
I finally did it guys

Do legend-a sam najvise stigao sa zahvaljujuci zoo deck-u (do ranka 5) i midrange i aggro shaman-u. Jbg, znam da nije popularan izbot deck-ova, ali sta drugo jedan f2p player moze da uradi osim da igra jeftine a efektivne deck-ove (jedini skuplji deck, renolock jer bas te legendarne imam, ali je on prilicno los sad).
Nisu oni nepopularni u pravom smislu te reči. Svi mi koji pljujemo te dekove smo igrali te dekove. Neki manje neki više ali su nas na kraju sve smorili zbog monotonosti dekova. Problem je što su oni jedini koje je moguće igrati jer dekovi koji su interesantni i zabavni su za lvl 20. Ja kada pljujem te dekove ja pljujem developere jer oni umesto da rešavaju tu situaciju gde su agro dekovi jedini kojima se može postići rezultat oni još dodaju ulje na vatru jer svaka avantura uglavnom još više ojačava te dekove a ostali još više oslabljuje.

Tako da svaka tebi čast i uživaj dok možeš. Za par meseci ćeš i ti sa nama pljuvati te dekove (developere) što neće da nam ponude makar novi mod igre gde bi agro dekovi bili slabi.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2016, 11:34   #3723
colke
Član
 
Član od: 16.1.2011.
Poruke: 93
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Kaos to sam vec naglasio bio, oni su direktni krivci za trenutno stanje mete, jer kao sto si rekao, svaki put izbace neku kartu koji prosto ispuca aggro deckove u nebesa, a ne da nista sto bi se moglo koristiti protiv. Priest, prava control klasa, dobije fuckin' purify, mislim nema sta dalje reci.

S obzirom da sam f2p player (mada imam solidnu kolekciju), nisam imao puno drugih izbora, ali i da jesam, pravi je pain in the ass da ladderujes sa necim sto nije aggro. Do ranka 5 i nekako, ali nakon toga ti treba +25 skor u pobedama da bi se domogao legend-a, a statsi se mogu videti gore. Shaman, Hunter i Warlock su 60% mojih protivnika bili, 20% Druid i Warrior, a ostale 4 klase svega 20%.
colke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2016, 11:48   #3724
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

kad smo već kod purify ove jednog "deka" za zezanciju na lvl 20 :

https://www.youtube.com/watch?v=807vVAjQL84

Dek sam stavio pod navodnike zato što je bitan samo njegov koncept a ogromnu većinu karata možete sami da odaberete. stariji igrači se sećaju dekova sa ancient watcher-om koji se silence-uje i na turn 2 imate 4-5 na board-u. E sada taj koncept ima eerie statue (7/7) i barnes koji spawnuje nekog miniona u 1/1 formatu koga silence (purify ) i dobijete ogromne early minione. čak i ako protivnik ispuca sve removal i reši ih se ostatak deka su sve veći minioni za koje protivnik prosto neće imati rešenje.

problem su sap i naravno agro dekovi jer nećete imati tempo a tu može da pomogne priest jer on ima solidne removale za taj posao. Ono što je bitno je da je igranje ektra zabavno, sinoć mi je prošlo preko 2 sata a da sam mislio da sam tek nekih 20 minuta za kompom.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2016, 12:00   #3725
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

E baš sam taj video gledao dok sam doručkovao jutros. Može i Defender of Argus da dođe u obzir za ovaj špil, kao i ona dvojka što daje tant, recimo. Probao bih ga, zanimljiv je za gledanje, a kamoli za igranje. Međutim, onako laički, mislim da je za neki veći uspeh potrebno imati Icehowl, koji je opet kažem, po mom skromnom mišljenju, osovina ovog špila. Ja ga nemam, tako da ćemo videti kako će bez njega ići. Nemam ni desetku, ali ona se da zameniti nekako, e sad na šta će sve to da liči, videćemo...
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2016, 12:31   #3726
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

manji minioni se ne preporučuju zbog "barnes", no može dek da se igra i bez njega ali onda dodatno gubi na tempu i još više je zavisan od inače gadnog draw-a koji prati ovaj dek.

Priest ima silence i purify tako da ti ni silence minioni ne trebaju. ja sam koristio onog 4-3 pa mi se desilo da ga barnes kopira i onda sam ga izbacio.

Inače koncept može da se iskoristi i za ozbiljnije dekove, koji su manje interesantni ali bi ladno mogli i ispod lvl 10 gde bi ancient watcher i eerie statue bile samo jedan kombo koji se sastoji od 4 X 2 karte.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2016, 15:20   #3727
colke
Član
 
Član od: 16.1.2011.
Poruke: 93
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Kad smo vec kod priest-a, je l probao neko ressurect deck? Stvarno bolesno kad na turn 4 opalis ressurect za blademaster-a, a onda turn 5 Onyx bishop
Probao sam ladder i sa tim, cak u jednom trenutku dobio 4 zaredom. Samo opet mnogo zavisi od toga sta izvuces u prvih 7-8 karata, inace si toast.

Prist-u fali samo jedan dobar dobar 2-drop, da moze da prezivi early game kako valja. Priest of the feast i Onyx Bishop su zaista dobi za mid game, late game vec nije problem.
colke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2016, 15:51   #3728
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

ja sam igrao protiv jednog resurect priest-a i deluje sasvim ok što se tiče zanimljivosti no dobio sam ga sa "purify" priest-om iako sam imao posla sa 4 silvane . čovek je imao 2 magije i 2 miniona što vrše resurect plus još jedna karta koja resurectuje gomilu miniona. Definitivno zanimljiv za igranje, on mi je sledeći na "programu"
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2016, 21:30   #3729
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Arena diversity
Going second sucks

Ova statistika stvarno ubija u pojam, nešto bi moralo da se menja što pre.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2016, 9:30   #3730
colke
Član
 
Član od: 16.1.2011.
Poruke: 93
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Overall gledano, HS je u losem stanju. Ranked je prilicno monoton, a Arena nikad losija, jedino tavern brawl zna ponekad da iznenadi.

Ako nakon poslednjeg wing-a, promene budu isle tek za novu ekspanziju, onda oh my.
colke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2016, 9:02   #3731
Medvedenko
Član
 
Član od: 8.3.2006.
Lokacija: N.S.
Poruke: 440
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 34 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pozzz, ljudi
Opet nešto blesavo iz moje kuhinje.
Sweet win
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Hearthstone Screenshot 09-01-16 08.58.17.jpg
Viđeno:	39 puta
Veličina:	104,2 KB
ID:	54683  
Medvedenko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2016, 9:10   #3732
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nađem sinoć vremena da malo duže igram karte. Probao sam Druida sa Maligosom, sa kojim se nisam baš najbolje snašao, mora da se igra više, ali mi je svakako bilo zabavno. E sad, ono što mi je išlo je Anduin, igrao sam poznati rez špil i mnogo mi se sviđa. Nisam stigao da ga nešto izmenim i probam neke moje gluposti, nego sam igrao listu sa neta što sam našao.
Jedna partija je baš bila bolesna, kad mi je Barns dao Raga, koga sam odmah posle vratio, pa ga digao Bišopom, pa onda još jednom podigao Bišopom, nakon čega je moj protivnik konačno digao ruke od neprekidnog uništavanja Ragnarosa i predao. Hvala ti Blizarde za ovaj RNGodlike momenat.
Dodao sam ga posle za prijatelja i poželeo da se i njemu sreća ovako osmehne. Inače, prvo što mi je rekao je well played, koji car, mogao je s pravom da mi kaže da sam seronja.

Poslednja ispravka: mentolbrebombona (1.9.2016 u 10:09)
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2016, 16:41   #3733
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Igram arenu sa mageom danas,11 pobjeda,za 12tu,protiv drugog magea.Poprilicno me dobro islo,u sestom krugu odigram servant of yogg sarona koji sam sebe unisti sa mulchom.posle 2 kruga sam se predao.Nakon partije javlja mi se lik i jos kaze kako mu je mulch dao deathwinga hahah
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2016, 8:50   #3734
Medvedenko
Član
 
Član od: 8.3.2006.
Lokacija: N.S.
Poruke: 440
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 34 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
aammeerr kaže: Pregled poruke
Igram arenu sa mageom danas,11 pobjeda,za 12tu,protiv drugog magea.Poprilicno me dobro islo,u sestom krugu odigram servant of yogg sarona koji sam sebe unisti sa mulchom.posle 2 kruga sam se predao.Nakon partije javlja mi se lik i jos kaze kako mu je mulch dao deathwinga hahah
Taman sam hteo da komentarišem kako sam primetio da je Yog dosta pojačan. Pre, Yog je uglavnom išao na štetu protivnika, sada je mnogo bolji.
Kao malo pre, evo
Medvedenko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2016, 16:04   #3735
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ne može da bude pojačan kad je karta ista, samo zavisi kakve si sreće. To što ga igraju čak i na turnirima svedoči da je uglavnom više koristan nego štetan, ali opet RNG je presudan.

Poslednje krilo avanture mnogo zanimljivije/izazovnije. Ostao mi samo prokleti šah iz prvog, tu neće kockice da mi se poklope ili ga ja loše igram.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2016, 18:39   #3736
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Jedna bitna stvar kod Yogga je to da ako gubiš na boardu postoji sasvim lepa šansa da će Yogg ili da očisti board, ubije nekog random miniona, ili drawuje karte jer te spellove samo treba izvući, ne postoji (ne)verovatnoća pogađanja pravog karaktera. Zato se i ne koristi kao finisher, već za povratak u igru, u stanju je da dobije potpuno izgubljene partije.

Na turnirima ga dosta igrača čak i izbegava, rng fest minioni nikad nisu bili toliko popularni.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2016, 19:29   #3737
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

...al su zato zanimljivi za gledanje/igranje. Bar meni. Na ceo Hearthstone gledam kao na zabavu, dobru zabavu. Tako i igram. Nemam nikakve posebne ambicije, u ranked kolko doguram, ponekad samo pogledam na netu za neki dek inače uglavnom sam sastavljam metodom pokušaja i pogrešaka, tako mi slađe.
Ono što su uspeli da naprave Blizardovci sa Hearthstoneom je fenomenalno. Toliko šarma, lepote i jednostavnosti, od muzike do celokupnog dizajna -nemam reči. A igra nije nimalo prosta i zahteva određeno znanje a karte su hazard, uvek bilo i ostalo i ma koliko se trudiš da to eliminišeš taj faktor ostaje. Zato ova igra uspeva da bude zanimljiva od izlaska do danas, da li je solo ili play ili arena, tavern brawl... sve je lepo na svoj način.
Ali, da sumiram - neodoljivo šarmantno.
Gledao sam credits skoro, napravili su karte koje predstavljaju neke od developera i zaslužnih, mož bacite pogled meni bilo zanimljivo.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2016, 20:44   #3738
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Medvedenko kaže: Pregled poruke
Taman sam hteo da komentarišem kako sam primetio da je Yog dosta pojačan. Pre, Yog je uglavnom išao na štetu protivnika, sada je mnogo bolji.
Kao malo pre, evo
Trebao sam naglasiti,upravu ste,uglavnom je koristan,u mecu prije ovog odigrao je Stand Against Darkness i zahvaljujuci tome sam i pobijedio,inace bi sigurno izgubio.
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2016, 0:45   #3739
Medvedenko
Član
 
Član od: 8.3.2006.
Lokacija: N.S.
Poruke: 440
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 34 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Uvek se i zahvalim liku kada baci Yoga, zabavno mi je da odgledam vatromet
Medvedenko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2016, 1:08   #3740
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja Yogga zovem Ludi Konj, jer nikad ne znaš kakvo će sranye da napravi, mada čini mi se da je češće bio koristan nego štetan. S druge strane, priceless su mi oni momenti kad mi moj Yogg spiči 2 Pyroblasta u facu, a ja imam 19 healtha.
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com