Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.5.2012, 10:09   #1
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Kupovina telefona do 200 dolara

Pozdrav,

nakon pokušaja otklanjanja nedoumica u temi "Prijedlozi i sugestije za forum", otvaram ovu temu jer me zanima kupovina telefona do 200-250 dolara putem interneta ili u Srbiji. To mu dođe okvirno nekih 150-160 evra, a treba mi telefon sa kvalitetnom baterijom i dobrom kamerom, po mogućnosti sa 720p HD videom ukoliko je moguće pronaći takvo nešto u ovom cjenovnom rangu. Mislim da sam "prekopao" Eb*y, a Am*zon ne dostavlja artikle u BiH, tako da imam problem. Dakle, treba mi neko ko bi pretražio pomenute sajtove (i masu drugih sajtova za koje ne znam, pošto znam samo za ta dva), utvrdio da dostavljaju robu u BiH i pronašao mi telefon sa cijenom u rangu 200-250 dolara, pod Android platformom i sa što boljim karakteristikama. Cijena može da varira 50 dolara, a sve što sam pronašao na internetu je HTC Wildfire S (mali, slab procesor, nema HD snimanje), Samsung Galaxy Ace i Samsung Galaxy W I8150. Cijena posljednjeg modela ipak prelazi moj budžet ali ću se najvjerovatnije potruditi da skupim novac i uzmem njega ukoliko mi ova tema ne pomogne da nađem nešto jeftinije, a cijena mu je 370 KM ili 190 evra (ako mi nađete taj telefon za manje para bio bih vam jako zahvalan).

Molio bih vas da u ovoj temi (javnom dijelu foruma) ostavljate prijedloge za model telefona, a da mi putem privatne poruke pošaljete i link do online shopa sa cijenom.

P.S. Može li se za te pare naći HTC EVO?

Hvala najljepše, veliki pozdrav

Poslednja ispravka: LoneWolf (9.5.2012 u 11:40)
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Grand Theft Auto 3 gta mamlaz Akcione igre 91 3.2.2018 15:19
3D Youtube [+ tutorial kako napraviti 3D naočare] Schnak3 Internet tehnologije 55 28.2.2010 16:02
Koliko se isplati kupovina telefona sa buvljaka? nighthawk Aparati i oprema 3 27.2.2007 1:24
Kupovina novih komponenata do 550e Master Of The Air Šta da kupim? 32 10.2.2007 14:18
Kupovina gaming kompjutera do 900 evra Pjanovic Šta da kupim? 44 29.1.2007 18:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com