Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.11.2020, 23:19   #1421
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Videh baš danas-juče video nekog lika koji stoji u mestu, miruje, a medved u blizini ga ne napada, kul je što su i to ubacili
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2020, 0:15   #1422
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
U principu, crni medvedi su manji i uglavnom traže hranu po ljudskim naseljima na Aljasci, na primer. Koliko sam gledao neke wildlife dokumentarce veoma lako ih je uplašiti bukom i zaista retko, veoma retko napadaju ljude, osim ako je u pitanju majka sa medvedićima koja nema gde da pobegne.
Dakle, istina je to kako je postavljeno u igri. Naravno, Grizliji su druga priča, ali njih kao i pumu i pantera je lako zaustaviti jednim EXPRESS metkom Springfield puške fino naciljanim u glavu.
Uostalom, ništa lakše uloviti ih, dođeš sa konjem u blizinu, on ih može registrovati pre tebe i ako uplaše konja svaka od tih životinja se malo izmakne taman da možaš da nanišaniš i ubiješ ih.
Da li je za odlično krzno od pume (i pantera) dobra Springfild puška? Ja sam za potrebe lovačkog čelindža ulovio 5 puma otrovnim strelama(nisam baš u svim slučajevima uspeo da ih pogodim pravo u glavu) i u dva ili tri slučaja sam dobio odlično krzno.
Lov na legendarnog pantera na jugu mi je bio baš za*eban, jer me je sigurno jedno 5 puta iznenadio i sredio.

Nego zanima me možeš li da nosiš više bacajućih noževa od 8 i tomahavka od 3?
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2020, 16:08   #1423
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Malopre oslobodih neku žensku koju je neki lik kidnapovao na konju. I ona meni "pig fucker". Taman sam je išutirao toliko da je ne ubijem, neću zbog kurabeštije da mi se srozava čast.
Evo naletih i ja na ovo... Nije tebi rekla, nego za njega

Pa joj nisam opalio šamar, iako sam imao želju, i onda je Arthur rekao ''Goddamn hillbillies''.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2020, 19:24   #1424
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Nego zanima me možeš li da nosiš više bacajućih noževa od 8 i tomahavka od 3?
Možeš više vrsta po 8 noževa ili po 3 tomahavka-

Inače i mene je legendarni panter često masakrirao, ali sam ukapirao da kad pronalaziš treći "clue" za njega nazire se u ćošku u daljini.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2020, 23:14   #1425
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ja sam već počeo da pritišćem scroll dugme prije nego nađem svaki clue i da pretražim okolo sve dobro prije svakog cluea, jer sam snimio mehaniku igre.

Često je posljednji clue u biti zamka.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2020, 23:27   #1426
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 340
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Pade uninstall veceras posle skoro 12 meseci neprekidnog pustosenja divljeg zapada. Da ne ulazim u to koja je igra najbolja ili sta god, samo da kazem da je RDR2 nesto sto mi je najvise prijalo ikada. Ponekad bi samo upalio da izjasem u zalazak sunca, onda prodjes pored necije stale na primer, cujes cudan zvuk, zastanes da vidis i krene makljaza. Prica te sama odvede u nekom potpuno drugom smeru od onoga sto si zamislio. Volim tu imerziju koju do sada nikada nisam osetio, ili bar ne ovako dobro implementiranu. Pokusao sam da odradim 100% ali nije to za mene. Tad igra vec krece da te primorava da radis nesto i gubi onu inicijalnu draz. Jeste to u vecini slucajeva istrazivanje i jahanje od jedne do druge tacke na mapi ali ima bas zamornih stvari. Pre neki dan sam sat i po vremena pomerao misa i gledao u nebo trazeci ptice. To i moze da bude ok, izgubis se ali da trazim koliko 40 vrsta biljaka, nisam nesto zaludjen. Ili kockanje, jednom, par puta, ili kad oces da se opustis je ok ali da jurim celendze, ili neke zivotinje koje nikada nisam ni sreo posle toliko sati u igri je malo previse, nisam toliki perfekcionista. Tako da je to to od mene za jedno vreme. Obrnucu pricu nekad ponovo, nije jos dovoljno odstojala da bih krenuo drugi put.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2020, 23:48   #1427
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Zli Zoe kaže: Pregled poruke
Pade uninstall veceras posle skoro 12 meseci neprekidnog pustosenja divljeg zapada. Da ne ulazim u to koja je igra najbolja ili sta god, samo da kazem da je RDR2 nesto sto mi je najvise prijalo ikada. Ponekad bi samo upalio da izjasem u zalazak sunca, onda prodjes pored necije stale na primer, cujes cudan zvuk, zastanes da vidis i krene makljaza. Prica te sama odvede u nekom potpuno drugom smeru od onoga sto si zamislio. Volim tu imerziju koju do sada nikada nisam osetio, ili bar ne ovako dobro implementiranu. Pokusao sam da odradim 100% ali nije to za mene. Tad igra vec krece da te primorava da radis nesto i gubi onu inicijalnu draz. Jeste to u vecini slucajeva istrazivanje i jahanje od jedne do druge tacke na mapi ali ima bas zamornih stvari. Pre neki dan sam sat i po vremena pomerao misa i gledao u nebo trazeci ptice. To i moze da bude ok, izgubis se ali da trazim koliko 40 vrsta biljaka, nisam nesto zaludjen. Ili kockanje, jednom, par puta, ili kad oces da se opustis je ok ali da jurim celendze, ili neke zivotinje koje nikada nisam ni sreo posle toliko sati u igri je malo previse, nisam toliki perfekcionista. Tako da je to to od mene za jedno vreme. Obrnucu pricu nekad ponovo, nije jos dovoljno odstojala da bih krenuo drugi put.

Na neki način se isplati juriti 100% igre, postoji secret cutscene na kraju, te obavezno pogledaj na tjubu makar
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
Zli Zoe (27.11.2020)
Stara 27.11.2020, 0:04   #1428
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 340
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Upravo pogledao, hvala sto si pomenuo. Daje neki smek, kao konacni kraj svega.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2020, 23:18   #1429
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Našao sam i ubio vampira u Sen Denisu (nakon skupljenih tragova po gradu), pokupio njegov bodež i kasnije kad sam opet pokretao igru i hteo da ga nađem u inventaru nema mi ga.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2020, 1:35   #1430
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Vampir? Moze li malo opsirnije? Ja hocu da nadjem ubicu koji je raskomadao les blizu Valentine-a, tu sam dobio jedan trag ali nikako da nadjem ostale.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2020, 2:40   #1431
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

U Saint Denis ces nailaziti na cudne grafite po ulicicama. Kada ih procitas sve (ima ih 5) dobices tu misiju....

Steta sto ti je vec spojlovano , mozda si mogao i sam da naletis da iznenadjenje bude vece
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
filpan (29.11.2020)
Stara 29.11.2020, 10:29   #1432
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke

Steta sto ti je vec spojlovano , mozda si mogao i sam da naletis da iznenadjenje bude vece
Pa teško. Ja sad drugi put prelazim igru i ne bih imao pojma o tom vampiru i tim grafitima da nisam odgledao jedan YT video.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2020, 16:50   #1433
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Pa teško. Ja sad drugi put prelazim igru i ne bih imao pojma o tom vampiru i tim grafitima da nisam odgledao jedan YT video.
Sto opet ne menja cinjenicu da je nesto sto moze da se otkrije i bez YT videa i da bi moglo pod spoiler tag.
Ja sam recimo naisao na jedan od natpisa bez ikakvog videa. Poprilicno je ocigledno da se radi o tajni koja vuce na tu stranu.

Nije nista strasno ali je lepse kada se da sansa da ljudi sami otkriju ili sami odluce da li ce kliknuti na spoiler tag ili ne.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2020, 19:50   #1434
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Vampir? Moze li malo opsirnije? Ja hocu da nadjem ubicu koji je raskomadao les blizu Valentine-a, tu sam dobio jedan trag ali nikako da nadjem ostale.
Drugi trag ti je u šumi južno od Roudsa. Treći u brdima oko Stroberija. A ako ti baš zapne, ta stvar se zove "Killer trail" i možaš da nađeš na YT...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
filpan (29.11.2020)
Stara 29.11.2020, 21:23   #1435
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Sve moze danas po internetima da se nadje, ali bih to sam da provalim ili uz neki nagovestaj sa foruma.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2020, 22:20   #1436
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Roronoa Zoro kaže: Pregled poruke
ako se kupi ovo za 5E, da li će cena igre (SP deo) biti umanjena za ovaj iznos.
Definitivno ne, pošto se ovaj online deo tretira kao potpuno zasebna igra.

Inače, prvi decembar je, ima online na Steamu za 5€.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2020, 22:49   #1437
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.490
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Definitivno ne, pošto se ovaj online deo tretira kao potpuno zasebna igra.

Inače, prvi decembar je, ima online na Steamu za 5€.
kul, uštedeo si mi 5$
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2020, 13:07   #1438
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Prešao sam sinoć igru. Bogami je dugačka.


Uglavnom se slažem sa većinom ovde, ovo je jedna lepo ispričana priča i vizuelno impresivna igra.
Grafika je stvarno prelepa, ne videh ni u jednoj igri takve efekte, predele, detalje. Rekao bih da je grafika najlepša od svih igara iz trećeg lica što sam igrao.
Moram da pohvalim otvoreni svet, sve deluje živo, na mestu. Najbolje trenutke sam uglavnom imao tumarajući svetom i nailazeći na nasumične situacije i mestašca na kojima se desilo nešto, a na tebi je da kroz neki detalj koji je ostavljen ili pismo da shvatiš šta se desilo. Tako sam slučano naišao na NLO ili razotkrio ubicu koji je komadao tela ubijenih. Dosta je takvih situacija i za to svaka čast. Nisam uspeo da nađem vampira u Sent Denisu nažalost, to mi je krivo. Šta ću kad sam hebač starog kova pa ne koristim jućube i kada igram.
Takođe moram da pohvalim kako je urađena potraga za mapama i blagom, da li je moguće da se neko konačno udostojio da na pravi način primeni to u igri. Nema strelica, nema uzvičnika na mapi, evo ti parče papira sa nacrtanim pejzažom pa se snađi. Problem je što samo u početku nemaš para, posle ne znaš šta ćeš sa dolarima. Sve nadograđeno, sve pokupovano što mi treba, da sam mogao da nađem prihvatilište ili neki dom, sve bih donirao, ne samo u kamp.
Muzika me je oduševila, verujem da su svima dugo nakon igranja u glavi ostali Unshaken i Thats the way it is pesme. Igra stvarno ume da probudi emocije u nekoliko navrata.
Priča i likovi su stvar za sebe, u pola noći da me probudiš, znam ime i prezime kompletne muške i ženske družine, negativaca i ostalih. Dutch je odlično napisan lik. Nisam očekivao onakav kraj poslednjeg pogavlja, baš me je ostavio tužnim. Kraj epiloga mi je ostavio slatko kiseli ukus u ustima.
Stvarno bi bila greota da ne izbace prvi deo na računaru.


Stvari koje su mi smetale u igri su ograničena sloboda, linearnost u misijama i to to je igra bez ikakvog izazova, veoma laka.


Kad se sve sabere i oduzme negativno, za mene je ovo najbolja Rockstar igra još od GTA San Andreas, sa visokom produkcijom i prelepom radnjom. Da su elementi samog IGRANJA bili na većem nivou, meni bi ovo bila igra godine.


Od mene 9/10
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 10 korisnika se zahvaljuje korisniku filpan na korisnoj poruci:
bela lampa (10.12.2020), buraz (10.12.2020), doctor (10.12.2020), JzmA (10.12.2020), Lex987 (10.12.2020), Marko Radonjic (10.12.2020), nameless1 (12.12.2020), pentraksil (10.12.2020), Snipe (11.12.2020), tommy gun (11.12.2020)
Stara 11.12.2020, 19:21   #1439
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Moze mala pomoc?

Od poslednjeg update-a, uvek kada pokrenem igru, audio mi je na minimumu.
Svaki put moram da Alt+TAB da odem u Volume Mixer i pojacam RDR2 na normalni nivo.

Jel moze ovo nekako trajno da se resi da ne moram stalno Alt+TAB-ti kad pokrenem igru.

Hvala.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2020, 19:33   #1440
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
Moze mala pomoc?

Od poslednjeg update-a, uvek kada pokrenem igru, audio mi je na minimumu.
Svaki put moram da Alt+TAB da odem u Volume Mixer i pojacam RDR2 na normalni nivo.

Jel moze ovo nekako trajno da se resi da ne moram stalno Alt+TAB-ti kad pokrenem igru.

Hvala.
Da nije mozda problem sa Fullscreen-om? Da probas da promenis na Windows Borderless i nazad (ili obrnuto)?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com