Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.12.2020, 16:30   #11
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Nisam jos probao igru pa ne mogu da budem siguran, ali YT klipovi mi uopste ne opravdavaju ovakvu zahtevnost. Recimo, u TW3, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider, i na kraju RDR2 - apsolutno svaki put sam bio oduvan grafikom, prosto da kazes - razumljivo da se trenutni hardver muci. Ova igra svakako izgleda dobro, ali ne znam da li je u pitanju art style ili cinjenica da je iz prvog lica - ali meni ni priblizno ne stvara onaj "WOW" efekat. Mozda gresim, i videcu kad je pokrenem kod sebe, ali nemam utisak da je pomerila granice grafike. Cak mi se cini da RDR2 izgleda bolje (mada moguce da je to zato sto mi je okruzenje u RDR2 generalno lepse i prijatnije za oci).



Kakva su vasa misljenja po tom pitanju?
Ja koji sve vreme kukam na stil sam prilično pozitivno iznenađen što se mnogih tehničkih detalja tiče. Pre svega, količina stvarčica koja u svakom trenutku popunjava ekran je verovatno najveća koju sam ikada video u OW igri. Odmah posle toga upadaju u oči odlično osvetljenje (čak i bez RT) i volumetrijski efekti.

Baš malopre gledam neke klipove, noć, para, magla, dim na sve strane, ulica prepuna kanti, papira, guma, refleksija koje su jasno različite za različite materijale... Ako se uporedi sa AAA linearnim naslovima, ne izgleda preterano bombastično ali za OW mislim da u mnogim stvarima jeste cutting edge i da je zahtevnost realna.

Edit: BTW, na svojoj konfi ovo ne bih pokušavao. Ako priča i gameplay budu dobri, taman čekam da ispeglaju sve i da se apgrejdujem nekad down the road... Pa da igram kako PC master race bog zapoveda. Na PS4 se vidim tek raspada po šavovima ali ništa drugo nije ni bilo za očekivati, raspadao se i manje zahtevan W3.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
buraz (11.12.2020)
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
open world, rpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
Cypher - cyberpunk text adventure lukababic Avanturističke igre 2 2.4.2014 10:44
Futurelost Cyberpunk BBRPG slax Pravljenje igara 12 16.10.2011 13:45
FutureLost Cyberpunk RPG slax Male igre 1 16.10.2011 13:43
Cyberpunk Art Ocelot Zanimljive Web lokacije 1 2.3.2007 16:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com