Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.1.2019, 14:39   #7321
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
posle dark souls mi se gade prelake igre.
mozda onda dam sansu piratima, kao sto sam i one piece-u. ko zna, mozda se opet isplati.
Brate...ja od kako sam napunio 40 (jbt lete godine kao sekunde) - nijedna igra mi nije prelaka Ne podnosim tako lako vise 'gejmerski stres'! Zvuci kao glupost kada imas 20 i kusur godinica, ali svi ce promeniti misljenje...pa i ti.....uskoro
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
player1 (12.1.2019)
Stara 11.1.2019, 16:45   #7322
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Brate...ja od kako sam napunio 40 (jbt lete godine kao sekunde) - nijedna igra mi nije prelaka Ne podnosim tako lako vise 'gejmerski stres'! Zvuci kao glupost kada imas 20 i kusur godinica, ali svi ce promeniti misljenje...pa i ti.....uskoro
hehe, sta znam, nisam ja daleko od tebe, 5 godina, a igram sve vec dugo na TV-u (kazem to zbog blazeg input laga, da se doda u jednacinu).

problem kod lakoce igara je, bar meni, uglavnom sto mozes da ih snimis na svakom koraku. cak i kad ne mozes usred neke vece bitke na primer, mozes to da uradis pred sam ulazak u istu. i onda, cak i kada 10 puta zaginem, pa predjem nesto, mogu to nazvati lakim jer je brzo zavrseno.

dark souls (kao primer) te sa druge strane neretko kazni tako sto kada izgubis moras ponovo da se probijas do boss-a, sto je malo mazohizam (kaznjavanje dosadom), ali sa druge strane nosi neku car i cini da sama bitka nosi neki ulog.

tesko je naci pravu meru, ali ok. uvek je tu i uzivanje u grafici, muzici, prici... nije sve ni do izazova, ali valja kada ga ima koliko toliko.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
Shonkas (11.1.2019)
Stara 11.1.2019, 19:46   #7323
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ok...DS1 sam igrao bas, i kada se vrti fazon taj - onda shvatam ponavljanje deonica.... Ali u nekoj prici RPG, ako se zavozas - pa te srede - a ti skontas da si sejv napravio tako 'daleko' uzas... Videces, svaku godinu od 35 ces imati sve jaci osecaj da gubis vreme... Jos ako ides po istom tragu u igri...ahhh propast
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
polarnimeda (12.1.2019)
Stara 12.1.2019, 1:24   #7324
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Ok...DS1 sam igrao bas, i kada se vrti fazon taj - onda shvatam ponavljanje deonica.... Ali u nekoj prici RPG, ako se zavozas - pa te srede - a ti skontas da si sejv napravio tako 'daleko' uzas... Videces, svaku godinu od 35 ces imati sve jaci osecaj da gubis vreme... Jos ako ides po istom tragu u igri...ahhh propast
ahah sta ces... moracemo onda polako da prelazimo na VR.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
Shonkas (12.1.2019)
Stara 12.1.2019, 17:42   #7325
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Mene na witchera, ako o tome pricamo, trenutno najvise podseca AC odiseja!

Nikad ni jedan osim black flaga nisam igrao duze od dan-dva, ali je ovaj bas bas dobar...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2019, 19:39   #7326
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Mene na witchera, ako o tome pricamo, trenutno najvise podseca AC odiseja!

Nikad ni jedan osim black flaga nisam igrao duze od dan-dva, ali je ovaj bas bas dobar...
Hm...jeste (utrosio sam preko 100h na Odiseju). Nakon njega sam krenuo W3 da bih igrao nesto bolje! I bas je bolje
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2019, 20:58   #7327
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Brate...ja od kako sam napunio 40 (jbt lete godine kao sekunde) - nijedna igra mi nije prelaka Ne podnosim tako lako vise 'gejmerski stres'! Zvuci kao glupost kada imas 20 i kusur godinica, ali svi ce promeniti misljenje...pa i ti.....uskoro
Čakaj da zakucaš 5 banki kao ja pa onda pričaj...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Dovahkiin (14.1.2019), Shonkas (13.1.2019)
Stara 13.1.2019, 21:54   #7328
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Čakaj da zakucaš 5 banki kao ja pa onda pričaj...
50?! Od sada prema Vama imam poseban rispekt Npr W3 mnogo bolje lezi nama sa istrosenim zivcima od Odiseje...Odiseja je napumpana adrenalinom previse, dok je W3 umeren, zna i da opusti cak
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2019, 21:13   #7329
Shades
Član
 
Član od: 23.5.2013.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 184
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 57 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Samo kad se setim pre tri-cetiri godine kada sam hajpovao Witchera, pojedinci su bili izrevoltirani mojim nacinom pisanja i "praise the lord" ponasanjem u temi. Namirisao sam da ce ova igra svojim kvalitetom oznaciti jednu celu generaciju, i bio sam u pravu... Pojedinci su kacili gifove "sprednje" na moj racun i pisali komentare u stilu "hyper kid fanboy" i slicno... Nikada nikom od njih nisam prebacio, niti je za tim bilo potrebe, ovo remek delo im je svaki argument satrlo.

Nikada nisam bio gejmerski srecan zbog izlaska neke igre. Imali su po meni najbolji marketing koji sam ikada video za neki proizvod ovakvog tipa. Nekako, koliko god da su prikazivali igru, uvek sam hteo da vidim jos. Kod mene su tako lako prevazisli hype za Skyrim a znamo kakav je onaj cuveni trejler kad se Dovahkiin izdere u onog zmaja... Ne znam... Valjda kako godine idu ne hajpuju me igre vise toliko, a voleo bih da mogu...

Ja ne smatram Witcher 3 savrsenom igrom, takva ne postoji, ali je smatram najvecim gejmerskim dostignucem do danas u smislu odnos cena-kvalitet. Bruka danasnjih vecih developera je da je "Ekspanzija" Blood And Wine, veca i obimnija nego neke njihove igre, a po vise nego duploj ceni. BaW je kostao 20 evra. To je sramota!

Znam skoro je glavni producent God Of War (igra godine 2018) hteo da pravi ekspanziju, da bi mu u timu rekli da je to malo previse za ekspanziju. A nije blago meni! Nije!

Jednostavno je za mene obelezje ove generacije (to racunam po konzolama jer one diktiraju gejming tehnicki). I ako vam kazem da sam celu igru presao samo jednom, doduse ekstremno temeljno (cak sam i sve knjige procitao - 3000 strana) i to verovatno medju poslednjima ovde... No, u planu je nova malo bolja masinka pa ce se odigrati jos jednom.

Dovakin kupuje rtx 2080ti
Shades je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2019, 20:53   #7330
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Samo kad se setim pre tri-cetiri godine kada sam hajpovao Witchera, pojedinci su bili izrevoltirani mojim nacinom pisanja i "praise the lord" ponasanjem u temi. Namirisao sam da ce ova igra svojim kvalitetom oznaciti jednu celu generaciju, i bio sam u pravu... Pojedinci su kacili gifove "sprednje" na moj racun i pisali komentare u stilu "hyper kid fanboy" i slicno... Nikada nikom od njih nisam prebacio, niti je za tim bilo potrebe, ovo remek delo im je svaki argument satrlo.

Nikada nisam bio gejmerski srecan zbog izlaska neke igre. Imali su po meni najbolji marketing koji sam ikada video za neki proizvod ovakvog tipa. Nekako, koliko god da su prikazivali igru, uvek sam hteo da vidim jos. Kod mene su tako lako prevazisli hype za Skyrim a znamo kakav je onaj cuveni trejler kad se Dovahkiin izdere u onog zmaja... Ne znam... Valjda kako godine idu ne hajpuju me igre vise toliko, a voleo bih da mogu...

Ja ne smatram Witcher 3 savrsenom igrom, takva ne postoji, ali je smatram najvecim gejmerskim dostignucem do danas u smislu odnos cena-kvalitet. Bruka danasnjih vecih developera je da je "Ekspanzija" Blood And Wine, veca i obimnija nego neke njihove igre, a po vise nego duploj ceni. BaW je kostao 20 evra. To je sramota!

Znam skoro je glavni producent God Of War (igra godine 2018) hteo da pravi ekspanziju, da bi mu u timu rekli da je to malo previse za ekspanziju. A nije blago meni! Nije!

Jednostavno je za mene obelezje ove generacije (to racunam po konzolama jer one diktiraju gejming tehnicki). I ako vam kazem da sam celu igru presao samo jednom, doduse ekstremno temeljno (cak sam i sve knjige procitao - 3000 strana) i to verovatno medju poslednjima ovde... No, u planu je nova malo bolja masinka pa ce se odigrati jos jednom.
Skoro 600 copy/paste postova u jednoj temi... Dosadio si i Bogu i narodu.....
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
Bascelik (16.1.2019), Feferedon (17.1.2019), Krilce (16.1.2019), Leonida (15.1.2019), Skenderevo (15.1.2019)
Stara 17.1.2019, 13:41   #7331
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Should Your Boyfriend Play The Witcher 3
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Paladin na korisnoj poruci:
Iceman_37 (17.1.2019)
Stara 22.1.2019, 14:28   #7332
Shobe
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 180
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 61 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
I ako vam kazem da sam celu igru presao samo jednom, doduse ekstremno temeljno (cak sam i sve knjige procitao - 3000 strana) i to verovatno medju poslednjima ovde...
Nisi, ja je jos prelazim, skoro dve i po godine Doduse, nisam je bas redovno igrao, pogotovo prvih godinu i po dana, ali evo presao sam glavnu kampanju, Hearts of Stone ekspanziju i sad sam u Blood and wine-u i prelepo izgleda Tek sam grandmasterovao Feline armor, a planiram sve pre odlaganja igre
A imam utisak da imam jos mnostvo sporednih misija da odradim i detaljnije mapu da prelazim, istrazujem, jer sam zbog nedostatka vremena uglavnom koristio fast travele, sto mi se u dosadanjoj karijeri nije nikad desilo (Gothici, Riseni su precesljani, Morrowind i Oblivion recimo takodje, dok sam i na Skajrimu malo brzao sa igranjem, nisam jos sve sporedne kvestove odradio, niti presao ekspanzije...i to je jos work in progress ).
Svakako je Witcher 3 sjajna igra, privlanca u svakom pogledu i ima (po meni) veoma pitak gejmplej. Bice mi zao kad je budem presao do kraja, ali s druge strane vec godinu i kusur cekam da krenem da pikam Elex A onda konacno da predjem i sve Mass effecte
Ali moram da priznam da od knjiga u Witcher 3 igri nisam gotovo nista citao, jer me je veoma mrzelo (to sam veoma retko radio i u Elder scrollsima ), a i opet, zbog nedostatka vremena :/
Shobe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2019, 9:03   #7333
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
50?! Od sada prema Vama imam poseban rispekt Npr W3 mnogo bolje lezi nama sa istrosenim zivcima od Odiseje...Odiseja je napumpana adrenalinom previse, dok je W3 umeren, zna i da opusti cak
Kako da ne opusti onaj Geraltov bariton??

Ne znam, ja volim te "open world" RPGove i Witcher 3 mi je (kao i Dovahkiinu) poprilično ruinirao gejming i skoro ništa mi nije bilo zanimljivo (posle toga ni NBA 2K nisam pipnuo, a bio sam VEEEELIKI ljubitelj te igre). Jedino što je uspevalo da mi koliko-toliko drži pažnju bio je GTA V. Počeo sam jednom i Origins, ali mi je na staroj mašini Bayek hodao "sporoseckajući" pa sam odustao. I po četvrti put prešao W3 dok skoro nisam naučio napamet neke delove (onaj sa Bloody Baron-om mi je baš dobra priča).
Ali kad sam kupio nov komp iz čiste dosade sam ponovo probao Origins (narodni) i ponovo sam osetio oduševljenje kao kad sam igrao W3 (dobro, ne baš TOLIKO).
Šta ću, valjda to ide sa godinama, volim da se opustim i besciljno lutam Egiptom ili Grčkom, baš kao što sam voleo (i opet ću) da špartam Belim voćnjakom, Skeligama i prelepim Tusanom.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
polarnimeda (27.1.2019)
Stara 27.1.2019, 22:40   #7334
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Kako da ne opusti onaj Geraltov bariton??

Ne znam, ja volim te "open world" RPGove i Witcher 3 mi je (kao i Dovahkiinu) poprilično ruinirao gejming i skoro ništa mi nije bilo zanimljivo (posle toga ni NBA 2K nisam pipnuo, a bio sam VEEEELIKI ljubitelj te igre). Jedino što je uspevalo da mi koliko-toliko drži pažnju bio je GTA V. Počeo sam jednom i Origins, ali mi je na staroj mašini Bayek hodao "sporoseckajući" pa sam odustao. I po četvrti put prešao W3 dok skoro nisam naučio napamet neke delove (onaj sa Bloody Baron-om mi je baš dobra priča).
Ali kad sam kupio nov komp iz čiste dosade sam ponovo probao Origins (narodni) i ponovo sam osetio oduševljenje kao kad sam igrao W3 (dobro, ne baš TOLIKO).
Šta ću, valjda to ide sa godinama, volim da se opustim i besciljno lutam Egiptom ili Grčkom, baš kao što sam voleo (i opet ću) da špartam Belim voćnjakom, Skeligama i prelepim Tusanom.
meni je u poslednje vreme osim witchera paznju jedino ugrabio dark souls. maltene je i jedina igra o kojoj nekada razmisljam i posle sesije.

u vidu audio vizuelnog dozivljaja, w3 je podigao standard, a kada je u pitanju izazov - upravo ds, jer je na samoj, slatkoj granici ugodnog. da je malo tezi, bilo bi mucenje, a da je laksi, ne bi to bilo to.

w3 nekako pravi izuzetan korak napred, a ds sjajni korak nazad, ka onome cime su me igrice i osvojile od kako su se pojavile - teskim zadacima!

ne smem da zaboravim ni gothic 2 gold. to je mozda i neki miks izmedju ds i w3. kako bi voleo da naprave rimejk... mislim da bi to bio pun pogodak!

a opet, valja uzivati izmedju i u po nekoj trci ili fps-u, moze i platformici. za svako raspolozenje po nesto i nesto za svako raspolozenje. (jedino u strategije nikada nisam uspeo da se zaljubim)
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2019, 11:22   #7335
Shobe
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 180
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 61 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Meni je Witcher totalno ruinirao gejming. Nakon zavrsne spice bilo je nekako prazno... Bez veze... Bio sam srecan sto je konacno gotovo, i tuzan sto nema jos
Jos jedan veliki prelaz je izvestan.
Knjige su vrhunske, obavezno procitaj ako imas vremena, bas su napisane kao questovi u igri, da dodam da su neki od likova iz knjige tako fenomenalni da mi je zao sto ih nije bilo i ovde.
Ja sam isprva mislio da mislis na ingame knjige Pa videcu, ako su vec toliko hvaljene.. Znam da ih ima u Laguni.
Na mene je za sada ubedljivo najveci utisak ostavio Gaunter O'Dimm iz HoS ekspanzije. Neverovatna gluma.

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Sto se Elexa tice on je dosta slican Risen 1 samo sto je Sci-Fi, pa ako si voleo Risen ovo ces voleti jos vise. Gemplej u Elexu je zarazan do ludila, i tesko ces dobiti nesto a da se bas ne potrudis. Mana ima, a visoku produkciju kao u Witcheru nemoj ocekivati.
Nadao sam se da ces reci da je vise kao Gothic , mada je to u sustini i Risen 1
Morao sam da ga instaliram na kratko, cisto onaj uvod da vidim i da, lici na Risen po mehanici i grafici i sa dosta izazovnim borbama. Stigao sam do prvog NPCa i tu sam batalio dok ne predjem Witchera
Shobe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2019, 14:47   #7336
Shobe
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 180
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 61 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
I meni je Gaunter omiljeni negativac, no cekaj tek da dodjes u Toussaint regiju BaW ekspanzije. Pozeleces da nikad ne odes odatle. I prica je isto odlicna, doduse malo predvidiva... Postoji jedan genijalan lik iz knjige (necu otkriti o kome se radi) bilo je predivno videti ga opet.
Prica u BaW-u je drugacija nego u HoS-u i ima fenomenalnih questova, videces i sam. Ono sto je ovu ekspanziju ucinilo tako savrsenom jeste velicina i sadrzaj kojim je popunjena.
Nakon Witchera odigraj nesto drugo, neku pucaljku na primer ako volis, sada ce Metro za 20-tak dana, ako odmah skocis na Elex bice ti "malo mnogo" RPG-a
E pa ja sam vec neko vreme u Toussaint-u i zaista izgleda fenemenalno! Jako lepo odradjena priroda, svet, pticice pevaju Kvestova ko pleve, ne znam na koji pre da se bacim A nisam jos ni zagrebao povrsinu regije, tako mi se cini. Bas je pravo uzivanje

Pa, svakakoo necu odmah poceti Elex, jer kontam da, obzirom na brzinu koju igram W3, necu ga zavrsiti bar do proleca A kada otopli, nekako imam manje volje za RPGovima, vise onda pikam neke brze kratke igre, bez puno mozganja (a i sad u pauzama W3a ).
A inace i meni se uglavnom nikad nakon odigranog RPGa ne zapocinje odmah novi, vec mi treba mali "predah"
Shobe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2019, 10:43   #7337
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
w3 nekako pravi izuzetan korak napred, a ds sjajni korak nazad, ka onome cime su me igrice i osvojile od kako su se pojavile - teskim zadacima!
Uf, znam da su Souls igre odlične, svi ih hvale ponajviše zbog težine, ali kad se dođe u moje godine, posle posla i drugih obaveza samo želim malo da se opustim, a tegobno tamburanje sa hordama neprijatelja uz refleksno testiranje čvrstine tastature više mi ne prija kao nekad.
Zato mi se i Witcher 3 svideo - na normalu je težina, ono, taman. Ljudi kažu prelaka je, treba igrati na najtežem... Ama, ako treba da provodim pola sata u tamanjenu 4-5 neprijatelja, onda bi igru igrao bar dve godine, koliko vremena imam. Uspeo sam da na AC:Odyssey skupim 150+ sati zahvaljući tome što sam bio 2 nedelje na odmoru, a samo drugu epizodu novog DLC-a sam igrao 3-4 dana (juče završio). Što znači da kad bi sad započeo W3 ponovo na najtežem nivou, igrao pedantno kao treći put možda bi je dovršio negde u leto 2020. Dobro, karikiram, ali zato nemam želju da probam DS igre, jer samo želim da se opustim uz malo izazova, a ne da se nerviram što me peglaju kojekakve karakondžule. Za dovoljnu dozu dnevnog nerviranja imam lenje kolege na poslu.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Dragancce (24.4.2019), Geralt (29.1.2019), Marko Radonjic (29.1.2019), maxiMD (29.1.2019), Maximus_Srbija (6.3.2019), pentraksil (29.1.2019), player1 (29.1.2019), Shonkas (29.1.2019), voodoo_ (29.1.2019)
Stara 23.4.2019, 20:11   #7338
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Video
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Geralt (24.4.2019), goranmax (24.4.2019)
Stara 1.5.2019, 4:35   #7339
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

definitivno nema srpskog textualnog prevoda za ovo remek delo?
prava gre'ota.

a tek da ima i srpski voice-over, odradjen kako valja..... ne znam... platio bih punu cenu igre.

steta, bas sam se nadao da ce se neki fanovi koji imaju vremena i dovoljno zelje i znanja okupiti oko ovoga.

jel zna neko koje sve jace igre postoje sa srpskim? sigurno bi bio poseban dozivljaj.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2019, 12:31   #7340
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: The Witcher 3

Posto vecina nas ima US nalog na ps4, tu nema hrvatski prevod.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com