Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.7.2016, 14:26   #1
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)





REDMOND, Wash., July 14, 2016 – If you see a Nintendo Entertainment System on store shelves this holiday shopping season, you haven’t entered a time machine. (Unless everyone around you is wearing acid-washed jeans and neon leg warmers. If that’s the case, you may have unknowingly walked through a rift in the space-time continuum.) The most likely scenario is you are setting eyes on the Nintendo Entertainment System: NES Classic Edition, launching in stores on Nov. 11 at a suggested retail price of $59.99. That’s right: The NES is back! But this isn’t the same NES that you fondly remember. This new nostalgia-fueled system is a near-identical, mini replica of Nintendo’s original home console and plugs directly into your high-definition TV using an included HDMI cable. The console comes complete with 30 NES games built in, including beloved classics like Super Mario Bros., The Legend of Zelda, Metroid, Donkey Kong, PAC-MAN, and Kirby’s Adventure.

“We wanted to give fans of all ages the opportunity to revisit Nintendo’s original system and rediscover why they fell in love with Nintendo in the first place,” said Nintendo of America President and COO Reggie Fils-Aime. “The Nintendo Entertainment System: NES Classic Edition is ideal for anyone who remembers playing the NES, or who wants to pass on those nostalgic memories to the next generation of gamers.”

The system comes packaged with an HDMI cable, an AC adapter and one NES Classic Controller, which is patterned after the iconic design of the original NES controller. But you really just want to know the full list of 30 games, right? Feast your eyes on the fantastic collection of NES classics included with each and every system:

Balloon Fight™
BUBBLE BOBBLE
Castlevania™
Castlevania II: Simon’s Quest™
Donkey Kong™
Donkey Kong Jr. ™
DOUBLE DRAGON II: THE REVENGE
Dr. Mario™
Excitebike™
FINAL FANTASY®
Galaga™
GHOSTS’N GOBLINS®
GRADIUS™
Ice Climber™
Kid Icarus™
Kirby’s Adventure™
Mario Bros. ™
MEGA MAN® 2
Metroid™
NINJA GAIDEN
PAC-MAN™
Punch-Out!! ™ Featuring Mr. Dream
StarTropics™
SUPER C™
Super Mario Bros.™
Super Mario Bros. ™ 2
Super Mario Bros. ™ 3
TECMO BOWL
The Legend of Zelda™
Zelda II: The Adventure of Link™

There’s a little something for everyone: a nice mix of timeless favorites, cult classics and maybe even some games that you never got around to playing. Each is sure to bring back memories and produce plenty of new ones. You can even enjoy playing several of these games with two players by attaching a second NES Classic Controller, which will be sold separately at a suggested retail price of $9.99. A Classic Controller or Classic Controller Pro can also be used (each sold separately).

When connected to a Wii Remote controller, the NES Classic Controller can also be used to play Virtual Console NES games on a Wii U or Wii system. Playing these retro games using a retro controller makes the experience that much more authentic. And if you ever need to step away from the NES Classic Edition in the middle of a tough level (or take a break to call one of Nintendo’s helpful Game Counselors*), don’t worry about losing any hard-earned progress. Each game has multiple suspend points, so you can start where you left off at a later time, no passwords needed.

What’s old is new again with the Nintendo Entertainment System: NES Classic Edition. Relive past glories. Finish off that boss you never beat. Save the galaxy and rescue the princess!

*Please only call if you have indeed entered a time machine. The Game Counselor program no longer exists in 2016.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vetar. na korisnoj poruci:
pokojni (15.7.2016)
Stara 14.7.2016, 14:59   #2
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Ovo može i da se napravi sa jednim Raspberry Pi, kućištem 7 obliku NES-a i dva USB kontrolera u obliku originalnih NES kontrolera kojih ima praktično svuda.

Cena je previsoka po mom mišljenju. Šezdeset dolara za kutiju sa emulatorom?
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2016, 15:08   #3
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

I tako se NES Mini prodao bolje nego Wii U u 2016. godini XD

Poslednja ispravka: dex3108 (14.7.2016 u 15:39)
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2016, 15:31   #4
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Ovo može i da se napravi sa jednim Raspberry Pi, kućištem 7 obliku NES-a i dva USB kontrolera u obliku originalnih NES kontrolera kojih ima praktično svuda.

Cena je previsoka po mom mišljenju. Šezdeset dolara za kutiju sa emulatorom?
Hardver sa 30 built in igara sa $60 nije mnogo, šta više svuda sam video komentare da je cena super.
Ne znam koliko si upoznat, ali Nintendo na svojim platformama preko Virtual Console servisa NES igre naplaćuje 5$ po igri, a ovde imaš 30 hit igara sa hardverom za $60.
Ovo će se prodavati kao alva, pogotovo u Americi u sezoni praznika.


Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
I tako aw NEA Mini prodao bolje nego Wii U u 2016. godini XD
Šta u 2016. godini, ne bi me čudilo da NES Mini sledeće godine prođe ukupne Wii U cifre.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2016, 19:25   #5
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Nintendo na svojim platformama preko Virtual Console servisa NES igre naplaćuje 5$ po igri
Mogu oni da stave i 15$, to ne znači da vrede toliko. Verujem da se većina samo nasmeje ceni i okrene emulatorima. Bundle deal kao što dolazi uz ovu konzolu je već pristojniji.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2016, 19:36   #6
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Mogu oni da stave i 15$, to ne znači da vrede toliko. Verujem da se većina samo nasmeje ceni i okrene emulatorima. Bundle deal kao što dolazi uz ovu konzolu je već pristojniji.
Ljudi koji imaju Nintendo platforme plaćaju te cene, ali to nije poenta, to sam naveo samo kao poređenje sa ovom NES Mini konzolom koja ima prilično OK cenu, pogotovo za Zapad.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2016, 19:58   #7
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Ne bi zvao "konzolom" sistem zakucan na 30 igara.

Poslednja ispravka: player1 (14.7.2016 u 20:28)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2016, 20:26   #8
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Ja imam original još uvijek tako da mi ovo ne treba
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2016, 23:12   #9
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ne bi zvao "konzolom" sistem zakucan na 30 igara.
Imaš hardver, džojstik i instalirane igre, koji je tačno naziv bliži od konzole za tako nešto!?
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2016, 23:23   #10
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Ovo može i da se napravi sa jednim Raspberry Pi, kućištem 7 obliku NES-a i dva USB kontrolera u obliku originalnih NES kontrolera kojih ima praktično svuda.
Zadnji put kada sam proveravao ni to nije bilo nešto jeftino.

Citat:
Cena je previsoka po mom mišljenju. Šezdeset dolara za kutiju sa emulatorom?
To je verovatno zamišljeno kao novogodišnji poklon gadžet za nostalgičare. Ima sličan gadžet u kojem je C64 emulator sa C64 igrama.
A možda je to namenjeno za siromašnija tržišta?! Pošto nema medija za igre onda nema ni piraterije. Slične takve uređaje je nintendo već izbacivao za kinesko tržište: https://en.wikipedia.org/wiki/IQue#iQue_Game_Boy
https://en.wikipedia.org/wiki/IQue_Player
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2016, 8:50   #11
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Hardver sa 30 built in igara sa $60 nije mnogo, šta više svuda sam video komentare da je cena super.
Ne znam koliko si upoznat, ali Nintendo na svojim platformama preko Virtual Console servisa NES igre naplaćuje 5$ po igri, a ovde imaš 30 hit igara sa hardverom za $60.
Ovo će se prodavati kao alva, pogotovo u Americi u sezoni praznika.
Pa onda su totalno odlepili. Pet dolara za pet igara bi bilo okej. Ovako - jok. Možda bi pojedine igre kao što su SMB i slični klasici vredeli po 5 dolara zbog kvaliteta i kvaniteta ali većina igara bi trebalo da bude maks dolar-dva ili još bolje besplatna iz razloga što mnogo tih igara ima kultni status i svi ih ionako već emuliraju pa ima smisla da budu besplatne.

@Stranger to sam naveo kao primer, oni ovo masovno proizvode, verovatno je profit ogroman. Unutra će verovatno biti neki SoC sa minimalnom količinom RAM i flash memorije. RPi Zero košta 5 dolara znači ovo njihovo će biti maks 5$ + kućište i džojped i dođemo do cifre od 10-15$ po primerku (moja odokativna nestručna procena) za proizvodnju plus 30 već postojećih igara. Znači profit ogroman.
Realnija cena bi bila nekih 30-ak dolara ali izgleda da su odlučili da baš zarade na ovome kad već nisu mogli na WiiU.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2016, 8:59   #12
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Emulacija igara koje ne posjedujes je ilegalna. Tako da te price kako bi trebale igre biti dzaba su smjesne.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2016, 9:31   #13
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Imaš hardver, džojstik i instalirane igre, koji je tačno naziv bliži od konzole za tako nešto!?
Igracka sa video igrama.

Konzola je platforma za igre a ne potpuno zatvoren potrosan proizvod za koji ne mozes da kupis nove naslove.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2016, 9:39   #14
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Pa onda su totalno odlepili. Pet dolara za pet igara bi bilo okej. Ovako - jok. Možda bi pojedine igre kao što su SMB i slični klasici vredeli po 5 dolara zbog kvaliteta i kvaniteta ali većina igara bi trebalo da bude maks dolar-dva ili još bolje besplatna iz razloga što mnogo tih igara ima kultni status i svi ih ionako već emuliraju pa ima smisla da budu besplatne.

@Stranger to sam naveo kao primer, oni ovo masovno proizvode, verovatno je profit ogroman. Unutra će verovatno biti neki SoC sa minimalnom količinom RAM i flash memorije. RPi Zero košta 5 dolara znači ovo njihovo će biti maks 5$ + kućište i džojped i dođemo do cifre od 10-15$ po primerku (moja odokativna nestručna procena) za proizvodnju plus 30 već postojećih igara. Znači profit ogroman.
Realnija cena bi bila nekih 30-ak dolara ali izgleda da su odlučili da baš zarade na ovome kad već nisu mogli na WiiU.
Slažem se da je $5 mnogo za jednu NES igru i defintivno nije isto ako daš 5$ za Maria i 5$ Ice Climber-a, ali Nintendo vrlo vodi računa o svojem IP i vrednosti svojih igara, ti retko kad imaš sniženje za Nintendo igre za trenutne konzole, većina igara im drži launch cenu tokom celog životnog veka, dok kod drugih izdavača imaš sniženje već posle par meseci.
Ali kao što sam napisao, ljudi ih kupuju, jbg za nekog na Zapadu nije ništa da plati $5 kako bi igrao NES Marija ili Zeldu..


Sumnjam da ih sve skupa na kraju ispada više od $30, tako će imati solidnu zaradu, ove će se prodati u milione primeraka.

Ali mislim da nije zarada osnovni razlog za izbacivanja ovoga, Nintendo ima plan da proširi poslovanje i ojača pristustvo svog brenda i IP-a odnosno da ljudi budu mnogo svesniji njih što će naravno uticati i na bolju prodaju njihovih proivoda, otuda i Amiibo figurice, mobilne igre, tematski park (Nintendo pravi praktično pravi Nintendo Land sa atrakcijama na osnovu njihovih igara), animirani filmovi...i ovaj NES Mini se odlično uklapa zato što je stvarno kul stvar za malo para i naći će se u gomili domova, pogotovo što je idealan kao poklon u sezoni praznika.
I dobro su krenuli sa svojom planom, nova Zelda je najbolja igra ovogodišnjeg E3-a i privukla je ogromnu pažnju, ljudi su uzbuđeni za NX iako još ne znaju šta je NX samo zbog Zelde, Pokemon GO je na putu da postane najuspešnija mobilna igra ikada, NES Mini je privukao ogromnu pažnju igračke industrije i bar svaki drugi komentar koji sam video je bio "kupuje se prvog dana" i "nadam se da će izbaciti i SNES Mini i N64 Mini".

Inače SNES Mini je nakon ovoga skoro siguran, a postoje šanse i za N64 Mini.



Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Igracka sa video igrama.

Konzola je platforma za igre a ne potpuno zatvoren potrosan proizvod za koji ne mozes da kupis nove naslove.
Grešiš ovo je konzola samo ne tradicionalna, jedino što je razlikuje od ostalih konzola što nema cartridge slot, sve ostalo je tu, ovo je u suštini NES Remaster.

Poslednja ispravka: vetar. (15.7.2016 u 9:51)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2016, 10:14   #15
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Raspberry Pi - 10$

Džojstik x2 - 8$ ili stari s konzola/e

3D printano kućište - 15$ ili vlastita izrada

HDMI kabl - 5$

Punjiva baterija 16000 mAh - 20$ ili stare s laptopa

Punjač - 2$ ili stari sa mob telefona

Displej 5, 7, 10" od 5 do 20$

Sve kad se sabere, Nintendo neće puno zaraditi a za kućnu izradu poskidaju se romovi (praktički su abandonware) i besplatan Retropie distro sa emulatorima na kojima može da se prži C64, Spectrum, Amiga, Sega, NES, SNES, N64 a u ručno napravljenoj verziji dobijete i uređaj koji može raditi na bateriju + zalemi se displej i nepotreban je televizor. Pi ima WiFi relej pa imate i izlaz na net, ali ko ne zna sam napraviti ili neće da se bakće, kupi gotovo i ćao
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2016, 10:29   #16
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Raspberry Pi - 10$

Džojstik x2 - 8$ ili stari s konzola/e

3D printano kućište - 15$ ili vlastita izrada

HDMI kabl - 5$

Punjiva baterija 16000 mAh - 20$ ili stare s laptopa

Punjač - 2$ ili stari sa mob telefona

Displej 5, 7, 10" od 5 do 20$

Sve kad se sabere, Nintendo neće puno zaraditi a za kućnu izradu poskidaju se romovi (praktički su abandonware) i besplatan Retropie distro sa emulatorima na kojima može da se prži C64, Spectrum, Amiga, Sega, NES, SNES, N64 a u ručno napravljenoj verziji dobijete i uređaj koji može raditi na bateriju + zalemi se displej i nepotreban je televizor. Pi ima WiFi relej pa imate i izlaz na net, ali ko ne zna sam napraviti ili neće da se bakće, kupi gotovo i ćao
Nintendo će zaraditi $20-30 po prodatoj jedinici, to je dobra zarada ako imamo u vidu prodajncu cenu uređaja od $60.

Koliko ljudi je u stanju da tako nešto napravi i koliko od tih ljudi bi napravilo tako nešto čak i da može!?
Koliko takva gotova skalamerija košta!?

Ovde imaš već sve spremljeno i gotovo, praktično otpakuješ i prikačiš na TV i koristiš, i to je sve, nikakva podešavanja, skidanja...plus naravno što je ovo Nintendo proizvod a ne nešto sa Aliespresa, tako da se teško ovo može uporediti sa nečim drugim.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2016, 11:09   #17
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Mislim da je cena i 5 dolara za naše tržište je to opet skupo jer mi smo sirotinja teška.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2016, 12:36   #18
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Citat:
altafir kaže: Pregled poruke
Mislim da je cena i 5 dolara za naše tržište je to opet skupo jer mi smo sirotinja teška.


Kome je skupo 5$ za konzolu, može da instalira emulator na PC i puna kapa. Ja imam originalnu staru konzolu a kad bude viška vremena i para, možda zbudžim i ovu manju varijantu s displejem, just for the heck of it
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
pokojni (15.7.2016)
Stara 15.7.2016, 20:27   #19
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Citat:
RPi Zero košta 5 dolara znači ovo njihovo će biti maks 5$ + kućište i džojped i dođemo do cifre od 10-15$ po primerku (moja odokativna nestručna procena) za proizvodnju plus 30 već postojećih igara. Znači profit ogroman.
Ma njih to košta možda malo više nego cena komada plastike. Poredjenje:
Raspberry Pi zero ima 512 MB RAM 1GHz procesor
NES ima 2kB - 384 kB RAM (kako koja igra) i jedno hiljadu puta slabiji procesor i ostatak hardvera.

Citat:
i "nadam se da će izbaciti i SNES Mini i N64 Mini".
Već jesu mnogo takvih stvari izbacili za kinesko tržište: https://en.wikipedia.org/wiki/IQue
Verovatno im je problem koju cenu da stave jer sumnjam da će igre poput super mario world da daju po istoj ceni. A skuplje ne može jer bi onda to već bilo blizu aktuelnih konzola.
Citat:
N64 Mini
Pa to je onaj džojstik sa slike iz moje prošle poruke.
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2016, 23:28   #20
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games)

Citat:
Stranger2 kaže: Pregled poruke
Već jesu mnogo takvih stvari izbacili za kinesko tržište: https://en.wikipedia.org/wiki/IQue
Verovatno im je problem koju cenu da stave jer sumnjam da će igre poput super mario world da daju po istoj ceni. A skuplje ne može jer bi onda to već bilo blizu aktuelnih konzola.
NES Mini je $60, SNES Mini bi mogao da košta $70 a N64 Mini recimo $80.
To je vrlo daleko od cena aktuelnih konzola.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Burnout Paradise: The Ultimate Box Densetsu Simulacije vožnje 436 14.3.2018 21:31
Nintendo Wii U Stranger2 Konzole 2705 13.1.2017 10:20
Konzolaške igre: da ili ne Beagle Tekstovi u SK 374 3.5.2010 0:49
Wii - igre koje nas ocekuju 2008 renegade_of_funk Konzole 108 31.12.2008 1:13
Nove igre za Wii sa Nintendo konferencije renegade_of_funk Konzole 7 9.10.2008 21:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com