Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.3.2020, 12:34   #1061
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 957
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

RDR2 realno fali optimizacija, pogotovu kilave kontrole, igri fali ozbiljan peč da bi bila sa gemplej strane zategnuta, što se tiče priče i karaktera tu prosto nema konkurenciju, mada mi prvi deo vise lezi i mnogo veci utisak mi je ostavio tada. Džon Marston mi je bio mnogo uverljiviji protagonista, i sada obozavam misije koje su vezane za njega. Artur je karakterno teska bitanga i antiheroj, inace sjajno odglumljen. Nekako su mi misije sa Setom, Vest Dikinsonom, Boni ostavile veci utisak, nego ovo sa Lenijem, Majkom, Dačom...
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2020, 19:23   #1062
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Artur je karakterno teska bitanga i antiheroj
Pretpostavljam, nisi zašao dublje u igru?
Inače bi drugu pesmu pevao
Cracked But Whole je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2020, 13:26   #1063
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
RDR2 realno fali optimizacija, pogotovu kilave kontrole, igri fali ozbiljan peč da bi bila sa gemplej strane zategnuta, što se tiče priče i karaktera tu prosto nema konkurenciju, mada mi prvi deo vise lezi i mnogo veci utisak mi je ostavio tada. Džon Marston mi je bio mnogo uverljiviji protagonista, i sada obozavam misije koje su vezane za njega. Artur je karakterno teska bitanga i antiheroj, inace sjajno odglumljen. Nekako su mi misije sa Setom, Vest Dikinsonom, Boni ostavile veci utisak, nego ovo sa Lenijem, Majkom, Dačom...
Optimizacija jedne ovakve igre u kojoj možeš da prođeš sa jednog kraja mape na drugi bez ijednog "loading screen"-a, a da je priroda fantastično urađena, sa neverovatnim "distance view", u potpunosti randomizovana pojedinim događajima, ljudima koji rade neke svoje poslove, životinjama koje imaju neki svoj AI (jednom sam prisutvovao lovu pume (cougar) na nekog jelena i kad ju je ubila, prišao sam, prosvirao pumi glavudžu i imao dva perfect pelta jednim metkom ), volumetričnim oblacima i vremenskim prilikama koje su tako uverljive i vizuelno i zvučno, odelom koje se pomera i gužva pri kretanju, bradom i kosom koja vremenski raste, mogao bih da nabrajam satima... Poterati tako nešto na gotovo 100% ultra podešavanjima u FULL HD na grafičkoj od 400€ je vrhunska optimizacija. Ja bolje nisam video.
Istina, jedina stvar koja me izluđuje je to što za svaku stvar koju treba da uzmeš moraš da se postaviš u tačno određen položaj, ali za igru koja ima ovoliki broj interakcija, kontrole na PC-u su sasvim dobro odrađene. Istina, dešava se da nekad pritisnem pogrešni taster jer su jedan do drugog, ali to je cena toga što su kontrole podešene za čoveka, a ne za hobotnicu.
A što se Atrura tiče, slažem sa Cracked But Whole da je očigledno da je nisi odigrao do kraja. Jer Artur do kraja shvati neke stvari i pokuša da se "redmptionuje" (iskupi) za sve što je uradio koliko god je mogao. Čitava priča se savršeno uklapa u naslov igre, koji je jako teško prevesti na naš jezik.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2020, 19:11   #1064
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
altb (5.4.2020), CTOJAH (23.4.2020)
Stara 23.4.2020, 16:55   #1065
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Jel radi nekome online?
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2020, 18:24   #1066
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Cekamo 7. maj da pikamo za dolar


edit: pih, izgleda da je samo za xbox ovo
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2020, 18:30   #1067
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 902
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Не важи за pc, него само за x кутије. За сада.
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2020, 20:26   #1068
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 343
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Imao sam problem prethodnih dana dok je GTA bio za dz da uopste pokrenem RDR2, ali video sam na redditu da mnogi imaju isti problem pa sam iskulirao dok prodje tih nedelju dana. U sredu pokrenuh normalno, najpre online i posle nekih pola sata upalih story mode ali me zakuca na loading screen i ni makac. I od tada ne mogu da udjem u story mode, samo online. Pokusavao neke stvari ali nista. Javim se na rockstar support i oni mi kazu da vide u cemu je probelm i da treba da im potvrdim odgovorom sa mejla i da im posaljem onaj ticket number da bi mi resili problem. Ja odgovorim sve regularno i sinoc mi stigne mejl da moram da potvrdim i sa originalnog mejla na social clubu gde su mi poslali mejl a ja nemam vise pristup tom mejlu obrisao sam ga ima pet godina i tada promenio adresu na social clubu. I sad ne mogu da mi pomognu dok ne potvrdim nesto cega vise nema. Ima li neko predstavu sta da radim?
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2020, 1:04   #1069
RedMantella
Član
 
Član od: 30.10.2018.
Lokacija: nbgd
Poruke: 331
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 79 puta na 60 poruka
Određen forumom Red Dead Redemption 2

pa reci im isto to, probaj da objasnis pa neka probaju sa nekom drugom metodom provere.
RedMantella je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2020, 17:49   #1070
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 343
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ma objasnio im ali ne cuju, traze da odgovorim sa prvobitnim mejlom. Jos na odgovor cekam po 24 sata. Sad sam im detaljno objasnio citavu hronologiju sa mojim accountom pa cemo videti sta dalje. A ono mi deluje kao generican odgovor, sto verovatno i jeste nemam pojma. Isto sam se tako oko GTA kad sam uzeo vucarao sa njima oko desetak dana oko nekog bezveznog problema sa sejvom, i sad ovo sa RDR2. Generalno uzasno iskustvo sa rockstarom, nikad vise od mene banku nece videti. Znam da njih boli **** ali eto bar cu im to napisati.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2020, 17:59   #1071
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.762
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 211 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

nije to samo sa rockstarom
već sam pričao o ovome,ali...kad sam uzeo ovu grafičku koju sad imam,dobio sam kod koji sam mogao da iskoristim da dobijem resident evil 3 remake i još jednu igru,ne sećam se sad koju
i sad,nisam mogao da ridimujem kod i naravno javim im se AMDu
to je jedno 10 dana trajalo
generični odgovor za generičnim odgovorom

sve što su tražili sam im dao..pdf računa,taj kod uslikan ,da vide da nisu samo brojevi i slova nego da sam ga baš dobio na mail od radnje u kojoj sam uzeo grafičku i ništa...

danima sam im pisao samo da mi objasne u čemu je problem,bukvalno sam jedno 5 poruka poslao i samo pisao ,parafraziram,recite mi u čemu je problem i tačan razlog zašto me odbijate
kako to napišem oni kažu pročitajte terms and conditions
ja kažem pročitao sam i nisam napravio ništa što se kosi sa time,hoću vi da mi kažete tačno koju tačku iz terms and conditions kršim
Unfortunately we will not be activating your code, please see our terms and conditions for more information.

da vam sad ovde stavim te mejlove izneverovali bi

ni mrvica želje ne postoji da se reši problem i tako je kod svih
zaposle verovatno neke studente da odgovraju na mejlove a njima baš puca patka

i na kraju odustanem,šta ću
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2020, 18:20   #1072
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 343
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Razumem, ali eto ja sam do sada jedino sa njima imao problema. Sa GTA se oteglo vise od deset dana kao sto ti kazes konstantnog vozanja daj ovo daj ono ali mi na kraju resili problem. A ovo sad mi je nestvarno. Dao sam 50 evra za igru i jos sest meseci igre nisam sakupio. Sto je jos ludje, sa ovim mejlom sam i kupio igru, sta mi traze nesto sto sam ugasio pre ne znam ni ja koliko godina.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2020, 1:37   #1073
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 957
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Dosta su ispravili bagove u DX 12 modu, poboljsali performase, deluje mi da igra ide u pravum smeru, jos neki peč i imaćemo odlično optimizovani naslov.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2020, 2:11   #1074
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
zaposle verovatno neke studente da odgovraju na mejlove a njima baš puca patka
Steve iz supporta ti je zapravo Karam Prasad iz Gudžarata.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2020, 2:46   #1075
RedMantella
Član
 
Član od: 30.10.2018.
Lokacija: nbgd
Poruke: 331
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 79 puta na 60 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Dosta su ispravili bagove u DX 12 modu, poboljsali performase, deluje mi da igra ide u pravum smeru, jos neki peč i imaćemo odlično optimizovani naslov.
jos da omoguce da mogu barem da bacim nepotrebno oruzje a ne da nosi 9 tona svega sto je sakupio na konju i bice super.
najgore je to sto nasumicno poteze neku pusku ili pistolj iako je odabrano cime zelim da pucam.

kad ove stvari srede tada cu igri da dam sansu i nastaviti dalje. ali iskreno verujem da R* razmislja samo o online modu i zgrtanju dodatnog kesa.
RedMantella je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2020, 3:59   #1076
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

^^
Ja ne mogu da se ne zapitam kako jedna ogromna igra sa toliko fantasticnih detalja i sitnica neke najosnovnije i proste stvari nije resila kako treba. Od Wanted sistema pa do inventara na konju i jos nekih stvari...

Nije to ni priblizno dovoljno da pokvari opsti utisak i uzivanje.....ali mi nisu jasni takvi kiksevi.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2020, 14:05   #1077
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
RedMantella kaže: Pregled poruke
jos da omoguce da mogu barem da bacim nepotrebno oruzje a ne da nosi 9 tona svega sto je sakupio na konju i bice super.
najgore je to sto nasumicno poteze neku pusku ili pistolj iako je odabrano cime zelim da pucam.
kad ove stvari srede tada cu igri da dam sansu i nastaviti dalje. ali iskreno verujem da R* razmislja samo o online modu i zgrtanju dodatnog kesa.
Da, u pravu si. Ovakva igra da "padne" na nekim elementarno glupim sitnicama mi je potpuno nejasna. A opet, u nekim stvarima zapanjujuće briljira.
Na primer, imaš "achievement" da sa konjem odjašeš od Valentajna do Roudsa za 5 minuta i to možeš da uradiš BILO KADA, sa BILO KOG mesta u Valentajnu i bilo gde u Rouds da stigneš, igra to fenomenalno registruje. A ne možeš da odložiš višak oružja. Što je, programerski gledano, 300X lakši zadatak.
Istina, pronalaženje 49 od 64 oružja se računa u 100% prelazak, ali opet...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2020, 10:08   #1078
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 343
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Moram da napisem da mi se posle dvanaest dana natezanja i isto toliko mejlova javio covek iz Rockstara, uputio izvinjenje za sve nelagodnosti, zatrazio da screenshotujem svoj ID i kada sam mu to poslao resio mi problem za desetak minuta. I sada zele da mi posalju collector’s box na poklon kao nesto da mi nadoknade za strpljenje i slicno.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2020, 20:44   #1079
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Dobre vesti! Baš me zanimao rasplet situacije.

Možeš da im napišeš da ćeš da im oprostiš, ali samo ako ti kažu koji je scenario i setting za RDR3!

A onda nama "šapni"!
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2020, 9:58   #1080
RedMantella
Član
 
Član od: 30.10.2018.
Lokacija: nbgd
Poruke: 331
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 79 puta na 60 poruka
Određen forumom Red Dead Redemption 2

super!
reci im da omoguce bacanje oruzja iz inventara kad vec nece da isprave mehaniku!
RedMantella je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com