![]() |
![]() |
|
|||||||
| Grafika Video karte i monitori |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Novi član
Član od: 21.11.2006.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Treba da dobijem ovu kartu pa me zanima vaše mišljenje o njoj ,da li bi radila
na ovoj konfiguraciji:AMD XP 1700,ASUS A7S333 Socket AMD SIS 745 DDR333,256MB 333MHZ Kingston .I naravno preporuka koju konfiguraciju uzeti da to pristojno radi . |
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Deo inventara foruma
|
Citat:
Ili da uzmes lepo GA K8NS plocu + Sempron64 2800+ sve ukupno nesto preko 90 evrona a tvoje prodas u kompletu i za razliku uzmes navedenu memaru.
|
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Novi član
Član od: 9.9.2006.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Naravno da ce raditi,ali je pitanje koliko ce ostatak konfiguracije uspeti da prati brzinu graficke.Kao sto je pomenuto iznad,uzmi jos 512mb.Usput koje napajanje imas?
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Član
Član od: 2.9.2006.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 209
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Radiće sigurno, samo je prebrza za tako malo sistemske memorije. AKo možeš dodaj još i vozi
!
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Novi član
Član od: 21.11.2006.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Napajanje je 300W.
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Savet za kupovinu laptopa | majk | ŠDK - Prenosni računari | 50 | 10.2.2007 18:44 |
| Potreban savet (graficke) | bejo | Grafika | 53 | 20.2.2006 22:01 |
| Jedan PC dva monitora - potreban savet | Marko_L | Grafika | 0 | 10.1.2006 12:48 |
| Hitno potreban savet (budzenje masine) | Nenadyus | Šta da kupim? | 18 | 10.12.2005 2:17 |