Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.6.2010, 2:09   #1
GameFREAK
Član

Član od: 5.12.2005.
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Wireless ruter za wireles internet

Mozda postoji negde na forumu odgovor na ovu temu, ali ja nisam uspeo da ga nadjem. Koristim u kuci bezicni internet. Na krovu mi je antena koja hvata signal i povezana je kablom sa kompom. Ja sada zelim da napravim kucnu mrezu kako bih umrezio jos jedan komp i pristupao lap-topom i mobilnim telefonom po potrebi. Kako to najlakse da izvedem? Posedujem i TP Link WR340G RUTER koji sam koristio u iste svrhe dok sam imao kablovski net. Da li mogu njega nekako da iskoristim, da iz kompa on prima signal a da salje bezicno? Ne znam nista oko ovih stvari, pa oprostite ako su glupa pitanja....
GameFREAK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2010, 2:16   #2
water wizard
Deo inventara foruma

Član od: 29.1.2008.
Zahvalnice: 397
Zahvaljeno 3.562 puta na 3.328 poruka
Određen forumom Re: Wireless ruter za wireles internet

pa najbolje da se umrežiš sa TP Link WR340G i da deliš internet, kucaj u help ics
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2010, 2:39   #3
GameFREAK
Član

Član od: 5.12.2005.
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Wireless ruter za wireles internet

Ja sam uradio sledece. Samo sam povezao kablom ruter i komp i telefon mi sada nalazi konekciju. Komp nista nije reagovao i ne prepoznaje da je bilo sta zakaceno za njega. E sad imam problem sto je na tom ruteru postavljena sifra koje se ja ne secam, a nece ni da mi udje u podesavanja preko 192.168.1.1. Mogu li nekako da resetujem ruter da izbrisem tu sifru? Ona fora sa drzanjem one iglice 6-10 sekundi ne pomaze...

Odradio sam reset na drugi nacin i sada sve radi savrseno. Znaci samo sam stavio kabal u ruter i u komp, nikakkva podesavanja. Zao mi je sto sam otvarao temu bespotrebno. Mozete je izbrisati.

Poslednja ispravka: GameFREAK (15.6.2010 u 2:52)
GameFREAK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Wireless internet u Beogradu, gde? touch_master Brbljaonica 11 29.5.2010 7:51
Wireless ruter za 3G? Stronger Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 17.12.2009 14:24
Wireless Internet, Vista, Real player, Dell Inspirion ShonEPFC Kvarovi 4 4.11.2008 7:13
Wireless Antena na 5.xghz + koji Ap ruter radezec Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 17.3.2008 2:52
Sharing internet connection i LAN. diablo_ Komunikacioni uređaji i umrežavanje 7 30.7.2007 18:34

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:58.