Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.1.2016, 16:02   #641
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.710
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 907 puta na 670 poruka
Određen forumom Re: Kako se spremiti za PMF racunarske nauke?

Impact smara lafe, isključi taj font.
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2016, 18:37   #642
elzike7
Novi član
 
Član od: 24.10.2015.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Kako se spremiti za PMF racunarske nauke?

Možeš da biraš da li ćeš da radiš test ili iz informatike ili iz matematike.
Pretpostavljam da je test iz matematike na dep. za rač. nauke lakši od testa na dep. za mat, ali nisam siguran.
Realno, mislim da je lakše da se odgovori na pitanje "šta znači .rs" nego dati odgovor na bilo koje od ovih pitanja: http://wpresspmf.pmf.ni.ac.rs/?wpfb_dl=832 S tim što ćeš imati problem sa testom iz informatike ako nemaš iskustva sa programiranjem.

Sve o upisu:
http://wpresspmf.pmf.ni.ac.rs/?page_id=2479
Dešava se da padne taj sajt pa evo i ovaj link:
http://www.pmf.ni.ac.rs/pmf/upis/upis_rac.php

Ako imaš neko konkretno pitanje, pitaj slobodno.

Poslednja ispravka: elzike7 (26.1.2016 u 18:52) Razlog: Dopuna korisnim informacijama
elzike7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku elzike7 na korisnoj poruci:
dabome (26.1.2016)
Stara 26.1.2016, 18:49   #643
dabome
Novi član
 
Član od: 19.1.2016.
Poruke: 8
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kako se spremiti za PMF racunarske nauke?

Hvala na linku. Mislio sam na zbirke, a od ostalog:
Kakva je atmosfera na faksu naročito na ovom departmanu?
Kakva su predavanja?
Da li može da se nauci puno* usavršavanje programiranja, kvalitetnije pisanje koda, bolje razmišljanje rešavanja problema?
Zašto studiranje traje 3 a ne 4?
DDa li upisati na ovom fakultetu programiranje i na elektronskom, Niš?
I kako ste spremali prijemni matematike za ovaj departma?
dabome je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2016, 19:07   #644
elzike7
Novi član
 
Član od: 24.10.2015.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Kako se spremiti za PMF racunarske nauke?

Ja mislim da imaš samo prijemne ispite od ranije, a da konkretna zbirka ne postoji. Bar je ja nisam video Polagao sam test iz informatike - prešao sam sva pitanja i zadatke od ranije i otvorio knjigu iz informatike za prvi razred srednje čisto malo da upotpunim teorijsko znanje i upao sam na budžet.

Na PMF su 3 god. osnovne studije, a 2 god. master, a mislim da je na ostalim 4 god. osnovne i 1 god. master tako da ti se isto hvata.

Ne znam kakvo je stanje na elektronskom, ja sam se razmišljao da to upišem ali sam odustao jer nisam baš u dobrim odnosima sa matematikom, fizikom i sličnim, tako da to u startu nije bila opcija. Ali ako tebi dobro idu te stvari, možda bi mogao i o njemu da porazmisliš.

- Da li može da se nauci puno* usavršavanje programiranja, kvalitetnije pisanje koda, bolje razmišljanje rešavanja problema?
Kad je ovaj naš asistent u pitanju, mislim da je odgovor potvrdan

Što se atmosfere tiče, faks se nalazi u neposrednoj blizini ciganske mahale tako da se ponekad desi da dok je atmosfera na faksu čista, u dvorište bolje da ne izlaziš.

Znaš kako... Što se predavanja tiče (ne vežbi) pojedini profesori prosto vole da sve što treba da kažu napišu na slajdove i onda čitaju odatle. Pri tome, prisustvo tim predavanjima nije obavezno. Ipak mislim da je najbolje ne odsustvovati sa njih. Prisustvovanje svim vežbama se definitivno isplati (samo nisam siguran za matematiku ) A problem u svakoj obrazovnoj ustanovi kod nas je što neka "znanja" koja stičemo tokom školovanja nam nikada neće trebati u životu, ali šta ćeš.

Poslednja ispravka: elzike7 (26.1.2016 u 19:27)
elzike7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku elzike7 na korisnoj poruci:
dabome (26.1.2016)
Stara 26.1.2016, 19:21   #645
dabome
Novi član
 
Član od: 19.1.2016.
Poruke: 8
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Hvala na odgovorima, nisam ocekivao da tako brzo odgovorite . Programiram vec 2-3 godine. Bas ono , kad si mi rekao/la da moze da se bira sta ces da polazes. Ali ako je to tacno zasto na ovom linku http://wpresspmf.pmf.ni.ac.rs/?wpfb_dl=687 25 strana departman za rac. nauke, stoji i ispit za infor i za matematiku, jel to ima neke veze?
I ako ne spremam matematiku za prijemni, da li ce to lose uticati na mene kroz dalje studije? Kakva je matematika u odnosu na ovu sto se polaze u prvoj godine pa na dalje... I sta je s tim romima?
dabome je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2016, 19:42   #646
elzike7
Novi član
 
Član od: 24.10.2015.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Pri prijavljivanju za prijemni ispit zaokružuješ da li hoćeš test iz informatike ili test iz matematike.

Moje mišljenje je da je najbitnije da upadneš (tj. da spremiš ono što najbolje znaš), a posle možeš da učiš ono drugo. S tim što nisam baš kompetentna osoba da odgovaram na takva pitanja jer je velika verovatnoća da polažem matematiku sledeće godine Tako ti je to kad uošte ne ideš na časove nit vežbaš nešto kući. Inače sve ostalo mi dobro ide.

Samo par puta se desilo da se oseća neka crkotina u vazduhu. Isto tako retko se deca okupe da smaraju prolaznike ili merkaju džepove, ali to se lako najuri. Nije strašno.

Nego, muško sam i sam sam (ne mora množina)
Inače sam upisao prošle godine, tako da ako bi da pitaš nekog ko je malo duže na faksu možeš da potražiš ovde npr:
https://www.facebook.com/groups/438383533026832/

Poslednja ispravka: elzike7 (26.1.2016 u 20:01)
elzike7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 19:05   #647
ledilo
Član
 
Član od: 25.12.2005.
Poruke: 198
Zahvalnice: 198
Zahvaljeno 145 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Zdravo svima

Poslodavac treba da me prebaci na novo radno mesto. Za to mesto je potrebno poznavanje PL/SQL-a. Treba da pronađem kurs na kome mogu da naučim osnove. Jedna škola mi nudi kurs PHP programiranja. Program kursa je sledeći:
1. osnove web dizajna HTML+CSS
2. osnove dinamičkog web dizajna Ajax, Java Script, jQuery
3. uvod u PHP
4. Drupal CMS – PHP moduli, dizajn teme
5. WordPress CMS – PHP plugini, dizajn teme
6. razvoj sajtova i aplikacija i objektno orijentisan koncept u PHP-u
7. PHP i Web servisi – XML
8. internet marketing
9. testiranje PHP sajtova i aplikacija
10. PHP i baze podataka – MySql
11. cPanel i administracija Apache servera
12. tehnička dokumentacija i praćenje razvoja projekta

Kurs je jedan na jedan, tj individualni, profesor i ja. Kurs traje 40 časova. U ponudi nemaju samo PL/SQL. Da li je ovo ok program za to što meni treba?
ledilo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2016, 19:06   #648
CoFigamer
Član
 
Član od: 21.6.2012.
Poruke: 307
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Pozdrav! Planiram da nastavim skolovanje na fakuletetu, izbori su ETF u Nisu, smer programiranje i Metropoliten (imam stipendiju 1000 eura). Zanima me generalno o fakultetu, koji programski jezici se uce, da li se nesto promenilo u zadnji par godina? Koliko je prosle godine bilo mesta za budzet. Zanima me steceno znanje prvenstveno za programiranje izmedju ova dva fakulteta i nalazenje poslova posle zavrsetka istih.
CoFigamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2016, 21:52   #649
Aleksandar Djurovic
Veteran
 
Član od: 27.7.2014.
Poruke: 505
Zahvalnice: 310
Zahvaljeno 125 puta na 106 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Citat:
ledilo kaže: Pregled poruke
Zdravo svima

Poslodavac treba da me prebaci na novo radno mesto. Za to mesto je potrebno poznavanje PL/SQL-a. Treba da pronađem kurs na kome mogu da naučim osnove. Jedna škola mi nudi kurs PHP programiranja. Program kursa je sledeći:
1. osnove web dizajna HTML+CSS
2. osnove dinamičkog web dizajna Ajax, Java Script, jQuery
3. uvod u PHP
4. Drupal CMS – PHP moduli, dizajn teme
5. WordPress CMS – PHP plugini, dizajn teme
6. razvoj sajtova i aplikacija i objektno orijentisan koncept u PHP-u
7. PHP i Web servisi – XML
8. internet marketing
9. testiranje PHP sajtova i aplikacija
10. PHP i baze podataka – MySql
11. cPanel i administracija Apache servera
12. tehnička dokumentacija i praćenje razvoja projekta

Kurs je jedan na jedan, tj individualni, profesor i ja. Kurs traje 40 časova. U ponudi nemaju samo PL/SQL. Da li je ovo ok program za to što meni treba?
Nije. PL/SQL je za Oracle baze. Trazi Oracle kurseve.
Aleksandar Djurovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2016, 7:04   #650
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Citat:
ledilo kaže: Pregled poruke
Kurs je jedan na jedan, tj individualni, profesor i ja. Kurs traje 40 časova. U ponudi nemaju samo PL/SQL. Da li je ovo ok program za to što meni treba?
Bez uvrede ali u tvom slučaju se ne zna ko je luđi: ti koji ne znaš čak ni o čemu se radi u opisu radnog mesta ili poslodavac koji te postavlja na to mesto.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2016, 23:43   #651
CoFigamer
Član
 
Član od: 21.6.2012.
Poruke: 307
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Da li mozda neko slucajno zna kakve povlastice imaju osobe sa invaliditetom na fakultetima? Dobio sam informaciju da osobe sa invaliditetom imaju 50% popust na placanje skolarine i kod drzavnog, i kod privatnih fakulteta, ali nigde ne mogu naci informacije o tome na internetu
CoFigamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2016, 20:45   #652
Radojevicuros22
Član
 
Član od: 16.5.2015.
Lokacija: Raj u paklu
Poruke: 158
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Radojevicuros22
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Evo, i meni treba pomoc oko fakulteta. Inace, druga sam godina gimnazije, prirodni smer i prosek mi je 3,73 (isto i u prvoj godini).
Zanima me kakvi su (ovih godina) zahtevi za ETF, smer za IT programere.
Radojevicuros22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2016, 11:43   #653
ganux
Novi član
 
Član od: 3.3.2016.
Poruke: 19
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Bilo bi interesantno cuti gde je sad i sta radi, cime se bavi postavljac teme 6am3 Fana71c posle 9 godina??
ganux je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2016, 13:03   #654
dabome
Novi član
 
Član od: 19.1.2016.
Poruke: 8
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Da li zna neko kako je opremljen pmf u nisu racunarske nauke, ako ste u mogucnosti okacite slike ucionica. Nasao sam neke iz 2012, i nadam se da se faks unapredio od tada : http://www.pmf.ni.ac.rs/pmf/studije/...s/DSCN3885.JPG

@CoFigamer
imas ovde "УПИС ЛИЦА СА ИНВАЛИДИТЕТОМ"
princip jeste ako polozes prijemni, i onda se rangiras na posebnoj invalidskoj rang listi, koju finansira vlada. A ako ne upadnes na njoj onda ides na normalnu rang listu . Trazi dokumenta za fakultet i naci ces nesto za invaliditet.

http://fakulteti.edukacija.rs/wp-con...-2015-2016.pdf
dabome je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2016, 0:42   #655
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Citat:
CoFigamer kaže: Pregled poruke
izbori su ETF u Nisu, smer programiranje i Metropoliten (imam stipendiju 1000 eura).
Da li ti ta stipendija vazi samo jednu godinu? Ako vazi onda nemoj to ni da "upisujes".

Citat:
dabome kaže: Pregled poruke
DDa li upisati na ovom fakultetu programiranje i na elektronskom, Niš?
I kako ste spremali prijemni matematike za ovaj departma?
Uzmes zbirku koja ima 40 testova od 6 zadataka i krenes da vezbas. Za ono sto ne znas odes kod privatnog profesora da ti objasni.

Citat:
dabome kaže: Pregled poruke
Da li zna neko kako je opremljen pmf u nisu
Cela ta zgrada PMFa je nekada bila neki institut za istrazivanje, ceo faks je uzasno kompresovan i smesan

Ne znam kakve su ucionice. Drugar se ne zali, tako da bih rekao da su OK.


Informatika na PMFu je mnogo laksa u odnosu na Elektronski. Na Elektronskom ce da ucite fiziku, elektrotehniku 1 i 2 i elektronske komponenete, to nekom moze da bude mana.

Ali od 2. i 3. godine se na Elfak-u radi sigurno za trecinu vise nego na PMF-u. Prost primer su lab vezbe koje vam vuku 20% ocene i na koje morate da idete jednom nedeljno- zavisno od predmeta, treba vam po pola dana do dan da spremite sve zadatke. To dosta oduzima vremena.

Primer:
PMF:
1. Objektno orijentisano projektovanje
(Radi se C++, Java i pominju se thread-ovi)

Elektronski:
1. Objektno orijentisano projektovanje (C++)
2. Programski jezici (Java)
3. Operativni sistemi (bash i sve o threadovima)

PMF:
Mislim da se zove Arhitektura i organizacija racunara
Radi se asembler nesto malo, preko RISK i CISK instrukcije

Elfak:
1. Racunarski sistemi (Asembler- osnovne komande, podprogrami i stek)
2. Arhitektura i organizacija racunara (razliciti zadaci vezani za memorije i procesor)
3. Mikroracunarski sistemi (Nastavak asemblera; serijski i paralelni U/I)
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2016, 10:23   #656
dabome
Novi član
 
Član od: 19.1.2016.
Poruke: 8
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

@Schnak3
Hvala na informacijama.
Po njima ako ides na elektronski, izlazis kao hard-core programer?
Ono, bolje je da bude sto vise oblasti kao sto si uporedio, ali ne svidja mi se fizika. Nadam se da cu na pmf biti zadovoljan, pogledao sam predmete, nisu bas granulasti ali bem li ga. Verovatno ce mi trebati sva ta znanja sa elektronskog ali sad sam u fazonu da upisem neki faks bez fizike i elektronike ( ima verovatno i na pmf ali nije valjda toliko sofisticirana).
dabome je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2016, 11:03   #657
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Citat:
ganux kaže: Pregled poruke
Bilo bi interesantno cuti gde je sad i sta radi, cime se bavi postavljac teme 6am3 Fana71c posle 9 godina??
Tesko... Nije se ulogovao, jos od 2008.
player1 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2016, 14:30   #658
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Citat:
dabome kaže: Pregled poruke
Ono, bolje je da bude sto vise oblasti kao sto si uporedio, ali ne svidja mi se fizika. Nadam se da cu na pmf biti zadovoljan, pogledao sam predmete, nisu bas granulasti ali bem li ga. Verovatno ce mi trebati sva ta znanja sa elektronskog ali sad sam u fazonu da upisem neki faks bez fizike i elektronike ( ima verovatno i na pmf ali nije valjda toliko sofisticirana).
Na PMFu se radi vise matematike, ne znam tacno koliko predmeta imaju, ali na Elektronskom ima ukupno 4 predmeta koji se ticu matematike (Matimatika I, Matematika II, Diskretna matematika, Teorija grafova ILI Verovatnoca i statistika- svi vaze za osrednje/teske predmete).

Fizika pokriva ono sto se 4 godina radi u bilo kojoj gimnaziji na prirodno matematickom smeru, nista vise. Doduse teorija je dosta zeznuta jer mora skoro cela knjiga da se nauci.

Citat:
dabome kaže: Pregled poruke
Po njima ako ides na elektronski, izlazis kao hard-core programer?
Ne bih rekao da izlazis ka hard-core programer, ali mislim da je u Nisu definitivno bolji od PMFa. Nekako mislim da se ozbiljnije predaje na predmetima i da se vise nauci, tako da em ima sire znanje em je malo i dublje. Naravno, sve od tebe zavisi i koliko naucis. Ja sam se provlacio iz nekih predmeta sa 6 pa se malo gradiva secam nakon godinu-dve od polaganja.

Npr na Elektronskom je odrzivo da 50% studenata prelazi u sledecu godinu, na PMFu nije jer onda nece imati kome da predaju, samim tim su nizi kriterijumi. PMF nema prvu opstu godinu tako da ono sto se tamo radi u 1. godini na Elektronskom se radi u drugoj.

II, III, IV
160->80->40

I,II,III
30->15->7.5
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2016, 21:47   #659
CoFigamer
Član
 
Član od: 21.6.2012.
Poruke: 307
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Citat:
dabome kaže: Pregled poruke
@CoFigamer
imas ovde "УПИС ЛИЦА СА ИНВАЛИДИТЕТОМ"
princip jeste ako polozes prijemni, i onda se rangiras na posebnoj invalidskoj rang listi, koju finansira vlada. A ako ne upadnes na njoj onda ides na normalnu rang listu . Trazi dokumenta za fakultet i naci ces nesto za invaliditet.

http://fakulteti.edukacija.rs/wp-con...-2015-2016.pdf
Hvala ti puno!

@Schnak3

Stipendija vazi jednu godinu, godina je 1500 evra, znaci doplacujem 500 evra. Mada bi trebalo da imam popust.

Nego sta mislite o Metropolitenu? Mozda idem na takmicenje, od nas desetoro idu petoro, (pa ako upadnem u tih petoro), koji organizuje Metropoliten, nagrada 4 godine besplatne studije. Tamo sam bio na praksi i svidelo mi se kako studenti predaju, njihove utiske o fakultetu. Vecina vec pocinjuu da rade u drugom semestru, itd itd.

E sada nisam pametan sta je bolje.

Inace idem u ETS "Mija Stanimirovic", smer elektrotehnicar informacionih tehnologija. Znaci imam dosta predznanja sto se tice programiranja.
CoFigamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2016, 21:58   #660
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Citat:
CoFigamer kaže: Pregled poruke
Nego sta mislite o Metropolitenu? Mozda idem na takmicenje, od nas desetoro idu petoro, (pa ako upadnem u tih petoro), koji organizuje Metropoliten, nagrada 4 godine besplatne studije. Tamo sam bio na praksi i svidelo mi se kako studenti predaju, njihove utiske o fakultetu. Vecina vec pocinjuu da rade u drugom semestru, itd itd.
Idi i takmici se, u krajnjem slucaju mozes da otkazes cak i ako osvojis to besplatno studiranje. Drugar ide tamo, taj Metropoliten mi se cini kao jedan malo ozbiljniji tutorial, lynda.com + udacity

Citat:
CoFigamer kaže: Pregled poruke
Inace idem u ETS "Mija Stanimirovic", smer elektrotehnicar informacionih tehnologija. Znaci imam dosta predznanja sto se tice programiranja.
Al si zato mnogo slab sa Fizikom i Matematikom, to ce da te pokosi na prvoj godini Elfaka. Ako roditelji mogu da ti placaju da ides na privatne casove matematike to uopste nece biti problem. U gimnaziji se uci 1/2 Matematike 1, dok je Matematika 2 ista kao 4. godina prirodno matematickog smera.


Moras sam da znas koliko si "pametan". 3. godina je bas za*****a, ako obnovis godinu (upises polovinu 4.), pa onda ne zavrsis u roku, pa placas jos jednu godinu kao apsolvent, pa se zaposlis- nikad neces zavrsiti fakultet.


Inace pominjes ono sa invaliditet- Elektronski ima one siroke staze za kolica, i ukupno 4 lifta (2 na jednoj strani zgrade su uvek puna).
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
automatika, elearning, elektronika, fakultet, fit, prijemni, sta upisati, studije, visoka skola

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Prebacivanje igrara na K750i uz pomoć USB kabla Željko Aparati i oprema 4 31.1.2007 11:43
Ruteri - potrebna pomoć! shobra Komunikacioni uređaji i umrežavanje 8 25.10.2006 0:40
Pomoć! (Google) drpiga Tekstovi u SK 6 19.1.2006 21:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com