Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.2.2011, 15:13   #201
Wizard
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 638
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 174 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Inače, posalo sam novi mail podršci, gde ih molim da uporede e-mailove koje su mi slali prethodnih dana i ovaj ovde screenshot...
Verovatno ti neće ništa odgovoriti... Mene totalno bojkotuju i podrška i služba za prigovore. Dobro, može njima da se pošalje u inspekciju i neko koga neće moći da bojkotuju.
Wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2011, 16:26   #202
ZileZlo
Član
 
Član od: 9.6.2009.
Poruke: 79
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Meni su skoro tako iskljucili internet, jer sam mislio da imam 15 dana fore po isteku pretplate kao sto je bilo godinama... kad ono medjutim, morao sam da ih zovem ( i cekam bez preterivanja pola sata, jer sam u vise navrata bio 50 i neki na cekanju ), i onda mi je neka vrlo "kulturna" devojka rekla da nema toga vise, i prekinula vezu pre nego sto sam stigao da pitam bilo sta drugo. Kao sto rece Wizard, dok su bili Sezampro bio sam vise nego zadovoljan, a od kad su postali Orion svojim postupcima me salju kod konkurencije...
ZileZlo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2011, 16:40   #203
I like games
Veteran
 
Član od: 25.3.2010.
Poruke: 574
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 71 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Citat:
ZileZlo kaže: Pregled poruke
Meni su skoro tako iskljucili internet, jer sam mislio da imam 15 dana fore po isteku pretplate kao sto je bilo godinama... kad ono medjutim, morao sam da ih zovem ( i cekam bez preterivanja pola sata, jer sam u vise navrata bio 50 i neki na cekanju ), i onda mi je neka vrlo "kulturna" devojka rekla da nema toga vise, i prekinula vezu pre nego sto sam stigao da pitam bilo sta drugo. Kao sto rece Wizard, dok su bili Sezampro bio sam vise nego zadovoljan, a od kad su postali Orion svojim postupcima me salju kod konkurencije...
Istina postali su ne kulturni i poceli su da mi salju racune na kucnu adresu
I like games je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2011, 17:02   #204
Wizard
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 638
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 174 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Citat:
ZileZlo kaže: Pregled poruke
i onda mi je neka vrlo "kulturna" devojka rekla da nema toga vise, i prekinula vezu
A da "nema toga više" nije moglo da se prethodno objavi kao informacija, makar u internom korisničkom info panelu? Nije mogao da se pošalje mail sa obaveštenjem? Ne, nego click bez upozorenja. Osim toga, ovo je ukidanje jedne pogodnosti koja je bila njihova komparativna prednost. Stvarno ne znam šta im je plus u odnosu na npr. Verat, gde je 1.5 paket bez ugovora oko 200 din jeftiniji nego kod njih sa ugovorom.

Oni se uopšte ne ponašaju kao da prodaju ADSL uslugu, ponašaju se kao da je poklanjaju pa neko treba da im bude zahvalan i trpi njihovu bahatost.
Wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Wizard na korisnoj poruci:
Avala (16.2.2011)
Stara 16.2.2011, 17:21   #205
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

ne razumem o čemu se radi, ali moraću da se čujem sa njima pre kraja meseca da se odlučim koji paket da uzmem
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2011, 17:38   #206
Avala
Član
 
Član od: 24.7.2006.
Poruke: 92
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Avala
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Citat:
ZileZlo kaže: Pregled poruke
Meni su skoro tako iskljucili internet, jer sam mislio da imam 15 dana fore po isteku pretplate kao sto je bilo godinama... kad ono medjutim, morao sam da ih zovem ( i cekam bez preterivanja pola sata, jer sam u vise navrata bio 50 i neki na cekanju ), i onda mi je neka vrlo "kulturna" devojka rekla da nema toga vise, i prekinula vezu pre nego sto sam stigao da pitam bilo sta drugo. Kao sto rece Wizard, dok su bili Sezampro bio sam vise nego zadovoljan, a od kad su postali Orion svojim postupcima me salju kod konkurencije...
Ja sam oko toga podivljao prosle nedelje (a bio sam samo 7 na listi cekanja, sa prethodnih 10 minuta fore: "e sad pritisnite taster 3, a sad 5, e ****** za*****i ste se, sad taster 2"), izgleda da je jako tesko napisati negde unapred.

Kao sto je Wizard lepo primetio postadose sibicari otkako su "Orion", lepo se primecuje "druga ruka" na celu. Sa Sezamom sam bio zadovoljan, nikad nije bilo problema, na svako pitanje mailom su mi odgovarali isti dan. A sa "Orionom" se osvrcem levo i desno i pazim na dzepove.

Hvala na tipu za Verat, zaboravio sam na njih, a razmisljam kod koga bih mogao da se preselim.
Avala je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2011, 17:59   #207
Wizard
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 638
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 174 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Citat:
Avala kaže: Pregled poruke
Kao sto je Wizard lepo primetio postadose sibicari otkako su "Orion", lepo se primecuje "druga ruka" na celu. Sa Sezamom sam bio zadovoljan, nikad nije bilo problema, na svako pitanje mailom su mi odgovarali isti dan. A sa "Orionom" se osvrcem levo i desno i pazim na dzepove.
Što malopre rekoh na drugom mestu... Tačno se prepoznaje da su nedavno dobili nekog od onih balavih huper-super "menadžera", koji su završili 66 kurseva u zemlji & inostranstvu, pritom ne umeju sebi ni da vežu pertle, ali umeju da "vode firmu". Pa je sad krenuo da nas "vaspitava".
Wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2011, 13:23   #208
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Konkurencija od juče nudi ovo:



Sad ćemo da vidimo da li Orion može na ovo da odgovori iskreno ili će i dalje nešto da "mulja".

~~~~~~~~

Ah, ovi problemi oko cene Orionovog Interneta su razumljivi.

Vlasnik Orionovog vlasnika, Greenhouse Telecommunications-a, Greenhouse Investments, planira da pazari neku banku u Srbiji, pa im je svaki dinar dragocen Ajmo, ljudi, pomozimo im!

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija....&nav_id=492354

http://www.emportal.rs/en/news/region/81303.html

http://www.pcpress.info/info/greenho...lekom-trzistu/

http://www.b92.net/tehnopolis/vesti....id=399178&fs=1

Poslednja ispravka: ZoNi (17.2.2011 u 14:21)
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
Avala (21.2.2011)
Stara 20.2.2011, 13:18   #209
Wizard
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 638
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 174 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Dakle ovako, u cilju objektivnog informisanja javnosti . Orion Telekom mi je pismeno, redovnom poštom, poslao odgovor na e-mailom upućeni im prigovor. Pod klasifikacijom "Prigovor na profesionalnost" u Orionovom odgovoru se, pored ostalog, kaže da su odmah po prijemu prigovora "preduzeli sve odgovarajuće aktivnosti u cilju detaljne provere navoda iz istog", te da je prigovor "prosleđen službi prodaje kako bismo tačno utvrdili činjenice na osnovu kojih se može doneti ispravno rešenje". Orion je utvrdio sledeće:

Citat:
Nakon detaljne provere Vaših navoda ustanovili smo da Vam je ponuđena cena za ORION ADSL paket umesto za HOME ADSL paket koji Vi koristite, te da je do propusta došlo greškom Orion telekoma.
Ovde moram da primetim da su, ako je verovati Orionovom sajtu, posle povećanja brzine svi Home paketi preimenovani u Orion pakete, tako da (barem meni) ostaje nejasno šta je ADSL Home a šta ADSL Orion u njihovoj najnovijoj klasifikaciji.

Eto još jedne ilustracije totalne nesposobnosti Orionovog menadžmenta (ne običnih službenika!). U pismenom zvaničnom obaveštenju o novim cenama ADSL paketa (koje sam dobio u njihovoj "prodavnici"), sintagma "Home/Flat rate paketi" se koristi isključivo kao zajednički naziv za flat rate ADSL pakete (i nalazi se samo u zaglavlju grupe konkretnih paketa), dok pojedinačni, konkretni ADSL paketi, nose isključivo nazive Orion ADSL xx. Dakle, nema nikakvih posebnih "ADSL HOME" i "ADSL ORION" paketa. Ovaj odgovor koji mi je poslat samo dodatno ilustruje konfuziju koja vlada u ovoj firmi.

U daljem tekstu mi Orion nudi da nastavim da koristim ADSL 4 paket po ceni od 1.701 din (što je, kako kažu, "ekvivalentno paketu Orion ADSL 4 sa 10% popusta") bez obzira što je, kako napominju, "za Vaš paket HOME ADSL 4 visina mesečne pretplate ostala nepromenjena (i za Vaš korisnički nalog sa 5% popusta iznosi 2.117,55 din)".

Orion naglašava da, ako ne želim da nastavim korišćenje njihovih usluga, "postupiće po mom zahtevu za jednostrani raskid ugovora" i zahvaljuje se na "ukazanom propustu u radu zaposlenih", uz napomenu da su protiv njih "pokrenute predviđene disciplinske mere".

Ovde moram da napomenem nekoliko stvari...

Pre svega, ja nisam tražio jednostrani raskid ugovora nego sam konstatovao da je de facto Orion Telekom jednostrano raskinuo ugovor sa mnom.

Drugo, sve i da je Orion ponudio cenu od 1 dinar, ostaje činjenica da je popust od 5% nastao naknadnom (posle 7 meseci) reinterpretacijom potpisanog ugovora, te odustajanjem od dogovora sklopljenog (i do sad poštovanog) u vreme prošlogodišnje promocije sa dupliranjem brzine. Ovo ostaje zloupotreba ugovora i kršenje dobrih poslovnih običaja i to su činjenice. Iz odgovora vidimo da Orion, u načelu, ne odustaje od svog marifetluka sa ukidanjem popusta od 10% potpisnicima ugovora tokom prošlogodišnje promocije sa dupliranjem brzine.

Treće, narečeni propusti su nastali, pre svega (ako ne i isključivo), greškom i nesposobnošću menadžmenta Orion telekoma, pokretanje disciplinskih postupaka protiv nižih službenika samo je amnestiranje pravih krivaca i svaljivanje krivice na one koji su najmanje krivi u svemu tome. Ako su uopšte išta krivi.

I na kraju da kažem šta ću učiniti. Pošto je meni Internet neophodan, a ja ne mogu da od Oriona zahtevam raskid ugovora za mesec ili mesec i po, to znači da u slučaju momentalnog raskida ja ostajem bez Interneta jer ne mogu tako brzo da pređem na SBB. Zato ću nastaviti korišćenje Orionove ADSL usluge (pod uslovom da ispune da će je naplaćivati 1.701 din) do isteka ugovora. U međuvremenu ću obezbediti kablovski Internet preko SBB-a i od jula više neću koristiti Orionovu ADSL, kao ni bilo koju drugu uslugu ove kompanije. Jer ovaj odgovor mi nije dao ni jedan razlog da promenim ranije ovde već izrečeno mišljenje o Orion telekomu. Kao što sam rekao, suština cele ove rašomonijade uopšte nije u ovoj ili onoj ceni, niti je cilj mojih prigovora bilo to da se izborim za nižu cenu. Zato ovakva ili onakva cena ništa ne može ni promeniti u meritumu ove stvari.

Poslednja ispravka: Wizard (20.2.2011 u 13:52)
Wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Wizard na korisnoj poruci:
Avala (21.2.2011), Pele023 (20.2.2011)
Stara 20.2.2011, 14:04   #210
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Wiz, hvala za ovaj post, vrlo je koristan... Na žalost, konfuzija se nastavlja, ali šta da se radi - valjda se kreće ka nekom razjašnjenju.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2011, 0:54   #211
Avala
Član
 
Član od: 24.7.2006.
Poruke: 92
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Avala
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Mene zvali da mi ponude ADSL 4 (ne secam se dal je "Orion 4") za cenu od 1890 dinara. Ja pitao za popust od 10% koji sam imao do sada, kaze covek "to je uracunato". Ne znam kako ni sta, al eto

Ostajem na 1,5 do promene provajdera. Iz iskustva znam da firme sa "mladim, uspesnim i ambicioznim manadzerima, sklonim radu u timu, koji poznaju i priznaju samo uspeh", po pravilu pucaju.

Sad da nadjem koji provajder nema "mlade, uspesne manadzere . . . "
Avala je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2011, 3:02   #212
Wizard
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 638
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 174 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Citat:
Avala kaže: Pregled poruke
Mene zvali da mi ponude ADSL 4 (ne secam se dal je "Orion 4") za cenu od 1890 dinara. Ja pitao za popust od 10% koji sam imao do sada, kaze covek "to je uracunato". Ne znam kako ni sta, al eto
Oni to k'o da prodaju sir i kajmak, jednom nude ovu cenu, drugom onu... 1.890 din je cena sa ugovorom na godinu dana. Nude ti sa ugovorom ili bez? Ako ti nude bez, onda time u neravnopravan položaj dovode one korisnike kojima traže da potpišu ugovor, što je protivzakonito. Ako ti nude sa ugovorom, onda te obmanjuju kad kažu da je uračunat popust od 10%, što je, takođe, protivzakonito. Oni sad tvrde da potpisivanje ugovora ukida sve popuste na "staž", a da tek posle godinu dana stičeš pravo na popust od 5%. A taj popust se obračunava na onu max. cenu, pa izađe skuplja dara nego maslo. Ili da potpišeš novi ugovor, a tada ti se opet resetuje korisnički staž.

Citat:
Avala kaže: Pregled poruke
Ostajem na 1,5 do promene provajdera. Iz iskustva znam da firme sa "mladim, uspesnim i ambicioznim manadzerima, sklonim radu u timu, koji poznaju i priznaju samo uspeh", po pravilu pucaju.
Kad smo kod menadžmenta... Kako se niko od Orionovih menadžera nije zapitao kako to da je stari SezamPro, mada ništa specijalno nije nudio u odnosu na druge provajdere, stalno povećavao korisničku bazu i, reklo bi se, imao veliki broj dugoročno vernih korisnika. I sve to bez ikakvog obavezivanja ugovorom.

To papagajsko ponavljanje "ugovor, ugovor, ugovor..." prosto stvara utisak da oni sami predviđaju da će raditi tako loše da bi inače otišao od njih, pa im treba ugovor da te vežu. To je antireklama. Te cake sa ugovorom su svi mehanički prepisali od Telekoma Srbija. E, vala, jak im uzor.

Orion umesto da ceni staru vernu korisničku bazu SezamProa i da je čuva, sav prosperitet bazira na novim korisnicima sa ugovorom. A stare "na silu" hoće da natera na potpisivanje ugovora i ugura u nove (meni je devojka iz podrške bar 50 puta ponovila: "vi ste naš korisnik manje od godinu dana, vi ste naš korisnik manje od godinu dana..."). Zalud sva moja ubeđivanja da sam njihov korisnik skoro punih 13 godina (fali još mesec dana do trinaestogodišnjice). Neprekidno.

Poslednja ispravka: Wizard (21.2.2011 u 3:17)
Wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2011, 12:36   #213
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Citat:
Wizard kaže: Pregled poruke
Oni to k'o da prodaju sir i kajmak, jednom nude ovu cenu, drugom onu...
Ovo sam i ja pomislio. Da li to znači da se od sada kod Oriona, kao na uličnim tezgama u Egiptu ili Turskoj, očekuje cenkanje u njihovim prodavnicama? Ili će čak biti moguća robna razmena? Npr. mali džak jabuka za 2mbit?
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2011, 13:38   #214
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

hahaha, treba da ih zovem... da se dogovorim šta dalje, znači, da glumim nezainteresovanost, kao ma šta će mi to
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2011, 19:33   #215
Avala
Član
 
Član od: 24.7.2006.
Poruke: 92
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Avala
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
hahaha, treba da ih zovem... da se dogovorim šta dalje, znači, da glumim nezainteresovanost, kao ma šta će mi to
Aj pa javi sta si (i kako ) uradio. Da eventualno koristimo isti metod (pljunes u desnu saku i kazes "evo ruke . . . ")




Citat:
Oni to k'o da prodaju sir i kajmak, jednom nude ovu cenu, drugom onu... 1.890 din je cena sa ugovorom na godinu dana. Nude ti sa ugovorom ili bez?
To je bilo sa ugovorom.

Na sajtu jos pisu 2-3 razlicite varijante cena. Valjda kako se ko upeca

Inace mislim da postoje elementi za krivicnu prijavu, nesto kao: "dovodjenje u zabludu, radi sticanja materijalne koristi".

Na sajtu na prvoj strani koja govori o ADSL-u, pisu cene gde bi svako zakljucio da su to jedine i redovne cene, tek kasnije na strani "Detaljan ADSL cenovnik pogledajte ovde." (znaci dve strane kasnije), pisu prave cene.
Avala je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 12:42   #216
Wizard
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 638
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 174 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Sad su mi se u panelu za plaćanje Orion karticom pojavile još dve opcije:

Media ADSL (4Mbps/512) i Media ADSL (4Mbps/512). Sad ćete vi reći "pa to je isto". E pa nije, jer jedan "Media ADSL (4Mbps/512)" (šta god to da je) košta 2.596 din mesečno (sa PDV), dok drugi "Media ADSL (4Mbps/512)" (šta god to da je) košta 1.560 din mesečno (takođe sa PDV).

Dobro, a šta je "Media ADSL"? Ne pitajte mene. A ne pitajte ni one u Orionu, čisto sumjam da i oni znaju.

Nadam se da će nam uskoro neko reći da je sve ovo bila skrivena kamera.

Evo i screenshotova...




Poslednja ispravka: Wizard (24.2.2011 u 13:02)
Wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 12:59   #217
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Citat:
Wizard kaže: Pregled poruke
Media ADSL (4Mbps/512) i Media ADSL (4Mbps/512). Sad ćete vi reći "pa to je isto". E pa nije, jer jedan "Media ADSL (4Mbps/512)" (šta god to da je) košta 2.596 din mesečno (sa PDV), dok drugi "Media ADSL (4Mbps/512)" (šta god to da je) košta 1.560 din mesečno (takođe sa PDV).
Inače, postoji i Orion ADSL (4/512), sa cenom od 2,229.00

Znači, svako može da izabere Net od 4/512 prema svojim platežnim moćima
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
Lich_king2 (25.2.2011)
Stara 24.2.2011, 13:05   #218
Wizard
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 638
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 174 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Ako još za ovaj od 1.560 din važi i popust 10% to je ADSL 4/512 za 1.404 din.
Wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 13:08   #219
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Citat:
Wizard kaže: Pregled poruke
Ako još za ovaj od 1.560 din važi i popust 10% to je ADSL 4/512 za 1.404 din.
Haha

Uzgred, evo kako izgleda "video shot" te Orionove strane u ovom trenutku:
http://megaswf.com/serve/1028268
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
Wizard (24.2.2011)
Stara 24.2.2011, 13:09   #220
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Sezampro povećava brzine

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Inače, postoji i Orion ADSL (4/512), sa cenom od 2,229.00
Skupo. Ja za 1500 din. imam 4096/512 kbps
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Sezampro modemi Lich_king2 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 4 26.1.2010 17:13
Koje su vam brzine ADSL-a u Srbiji, BiH ? neno0005 Internet usluge 2 3.12.2009 21:09
SezamPro Internet i problemi sa modemom... Ginko Komunikacioni uređaji i umrežavanje 7 18.1.2009 23:42
Novo povećanje brzine ADSL-a, januar 2009. donator99 Internet usluge 190 4.1.2009 14:09
Brzine USB Flash diskova Dusan_BG Nosači podataka 4 10.1.2008 18:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com