Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.7.2018, 11:51   #10
MasterChief2
Veteran

Član od: 20.9.2013.
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Nisam mislio da se ovo pretvori u Apple/Samsung VS Kinezi

Telefon uzima drugarica koja ce ga kao i vecina danasnjih devojaka koristiti za drustvene mreze i fotkanje. Ona se nalozila na Apple, jer je to naravno Apple, odgrizena jabuka. I sve je to okej, ali da taj telefon kosta 120-130 evra, a ne 240. Dati 200 evra za polovan telefon star 4 godine pored novog Xiaomia sa 3 godine garancije je po meni suludo. Ja cu joj reci da je Xiaomi Redmi Note 5 bolji izbor, a sta ce uzeti to je na njoj.

Kad sam vec pitao za nju da pitam i za sebe. Trenutno imam Letv Le 1 Pro koji me odlicno sluzi vec dve pune godine. Za 160 evra te 2016 bolji telefon nisam mogao uzeti. Sad bih da ga menjam, ali ne znam sta da uzmem. Sve do 200 evra nije vredno zamene jer su hardverski isti kao i moj, a po pitanju kamere su i losiji. Telefoni sa SD835 koji bi bili odlicna zamene su nazalost dosta od onoga koliko bi ja izdvoio za telefon (do 250 evra max). Hteo sam uzeti LeEco Le Max 2 128/6GB, ali od kako je LeEco upao u finansijke probleme tih telefona skoro i da nema, a tamo i gde ih ima su preko 300 evra. Pa da pitam ovde, mozda neko zna. Ima li neki telefon do 250 evra vredan zamene ili da furam ovaj Letv Le 1 Pro jos godinu-dve pa da ga onda menjam kada se pojavi nesto dosta jace od njega?
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kineski telefoni, narucivanje kineskih tel.

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kineski mobilni telefoni -Replike GALAXY S2 romalion Aparati i oprema 48 5.5.2012 13:34
Kineski telefoni Schnak3 Aparati i oprema 2 10.9.2008 14:24

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:11.