Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.8.2012, 1:19   #1261
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Hehe, sad cu dvaput razmisliti pre nego sto odem na neku svadbu! Inace, presao malopre.. Sta reci, zaista odlican TPS, najbolja R* igra IMO, sasvim solidan nastavak (na ovom polju popravila se stvar u poslednjoj trecini, kada je Max prekinuo da kukumavci, jadikuje). Istina, fale dosta stvari koje su cinile Max-a onim sto jeste, ali dosta njih je tu, tako da ja ovo ipak smatram delom kanona..

PS. Vidim da neki kukaju na cut scene, a meni su one mnogo manje smetale od Max-ovog konstantnog brbljanja; trebali su ovo malo bolje da doziraju, pogotovu sto ima par recenica koje su totalno glupe i nepotrebne..

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Mene vise zanima poredjenje ovoga i Spec Opsa?
Spec Ops ima dublju, usmereniju pricu, nekako veci smek, dok je sve ostalo u korist MP3..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
dragomix (15.8.2012)
Stara 15.8.2012, 21:28   #1262
Bart Starr
Član
 
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 149
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Imam problem na kraju devetog chaptera.

Igra je ukočila nakon jedne malo duže scene u kojoj
Spoiler za 1:
zapale Marcela.
Na kraju filma se pojavio neki tip sa mačetom i nakon dužeg čekanja da se nešto pomeri morao sam da resetujem komp.

Kada izaberem opciju nastavka igre nakon kraćeg učitavanja igra mi izbacuje u Win.
Citat:
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: MaxPayne3.exe
Application Version: 1.0.0.28
Application Timestamp: 4fe8cfc0
Fault Module Name: MaxPayne3.exe
Fault Module Version: 1.0.0.28
Fault Module Timestamp: 4fe8cfc0
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 009949af
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Ne znam da li je corruptovan save file zato što mi dozvoljava da igram u arcade modu i tu mi redovno snima postignute rezultate.

Dajte neku ideju, ne prelazi mi se sve ispočetka.
Bart Starr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2012, 0:52   #1263
Bart Starr
Član
 
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 149
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Update na 1.0.0.47 je rešio problem.
Bart Starr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2012, 17:19   #1264
gile
Novi član
 
Član od: 12.11.2011.
Poruke: 15
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

desava mi se tokom igre da pored mene padne bomba i malo me zakaci,automatski mi se max payne ukoci,niti moze da puca niti moze da hoda..samo stoji..je l se to desavalo nekom i da li postoji resenje??
gile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2012, 15:31   #1265
Nebojsa111
Veteran
 
Član od: 22.11.2006.
Poruke: 523
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Obrnuh sa mladjim burazerom igru, doduse na easy
Utisci? Pa sta znam, prvi put kad sam ja pokrenuo nije mi se nesto svidelo cesto prekidanje sa intro sekvencama. Igrao sam sa burazeom na smenu, pa mi nije skodilo dosta akcije, mada kad razmislim mozda je i dugacka dosta igra.
Generalno kad se sve sabere fina je igra. Ne svidja mi se to sto pise koliko ima ukupno chaptera.
Nebojsa111 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2012, 2:24   #1266
Mihajlot
Član
 
Član od: 1.5.2012.
Poruke: 101
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 14 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Predjoh je malopre...ekstra igrica kao sto sam ocekivao
Mihajlot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2012, 22:26   #1267
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Stigoh do kraja 12 poglavlja jos pre mesec dana i nisam imao zivaca da prelazim vec mesec dana.Nije mi dosadila igrica vec ne znam ni sam.Nije toliko mracna,previse je kriza srednjih godina i max payne kada bi bio srbin.

Inace igram na hardu pa mi je trebalo dobrih 2 nedelje igranja pomalo da stignem dotle.

Najveca mana koju dajem igrici je ono kada ostane neki neprijatelj ziv ali na zemlji pa nece trigger da se aktivira za otvaranje vrata/uletanje neprijatelja/cinematic dok ih sve ne resis bede.Pogotovu u misijama gde kada zveknes neprijatelje i oni ostanu tako polumrtvi ne mozes ih dokusuriti(recimo misija u panami sa onim tornjem koji vrvi od neprijatelja),samo jedan neprijatelj ostane i moras iz pocetka jer su iza nekog zida. Taj deo sam bar 10-15 igrao.Najblize sto sam dosao nervnom slomu posle igranja quake 3 na nightmare ako zna neko o cemu govorim.

Posto sam i ja da kazem iz starije garde,i meni je ona retro misija u njujorku legla najbolje,i rado bih gledao maksu kako se napucava u deprsivnom njujorku bar jos nekoliko delova.

Sto se tice cinematica,verovatno su na normalu precesti ali na hardu ti donesu ako nista drugo osecaj srece sto si presao checkpoint i neces morati ponovo da ludis jer te je neki cika pogodio jednim metkom i ubio odma,recimo na misiji na groblju kada je onaj kruzni deo,ili u toj prokletoj panami.

Sve u svemu za sada 8/10 ocena,kada predjem igru cu se vrnem da dam svoj konacni sud.
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2012, 1:57   #1268
bela lampa
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: Hotel California
Poruke: 1.067
Zahvalnice: 925
Zahvaljeno 890 puta na 357 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3



bela lampa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku bela lampa na korisnoj poruci:
doctor (2.9.2012), JohnnyNT (27.9.2012), RaKuN_s_NeOnKoM (27.9.2012), zvucnjak (27.9.2012)
Stara 26.9.2012, 10:15   #1269
Žexonije
Veteran
 
Član od: 4.3.2011.
Poruke: 1.152
Zahvalnice: 401
Zahvaljeno 613 puta na 305 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Evo da se i ja prikljucim u pohvalu ove igre:

Juce sam je prvi put pokrenuo ( da posle ne znam koliko meseci od izlaska, al sta ces ) i odusevio sam se.

Na prvom mestu optimizacija, koja je SAVRSENA
Spoiler za ...:
moram reci da GTA IV na high je imao zapinjanja, a Maxa na very high LETIII i da tako urade i GTA V kao Maxu bice supeeer
i hvala Rockstaru na tome

Grafika je po meni super, i modeli likova su odlicni, jeste da svaki ima fantomku ( na II sam chapteru, mozda posle i nece imati svi ), al odlicno su uradjeni.

Animacija, odlicna !!!

P.S. igram na hard nivou.

A sad odoh da igram dalje

Poslednja ispravka: Žexonije (26.9.2012 u 10:28)
Žexonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2012, 11:35   #1270
Žexonije
Veteran
 
Član od: 4.3.2011.
Poruke: 1.152
Zahvalnice: 401
Zahvaljeno 613 puta na 305 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Evo opet ja, sad sam na III chapteru i nimalo mi ne smeta da ponavljam neke deonice vise puta kad poginem, a cut scene bas dodju kao odmor na hard nivou. Uzivam da gledam animacije pokreta i bullet time-a, a i protivnika kad ih pogodis, i onda pokusavam neke druge nacine, a ujedno i ispunjavam achivement-e,
Spoiler za ...:
jer igra broji kad opet ubijas iste likove na istoj deonici koju ponavljas
Žexonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2012, 11:05   #1271
pelezinho
Novi član
 
Član od: 4.11.2008.
Poruke: 24
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Ja juce skinuo ovu igru,i instalirao i imam problemcic,pa bi mi pomoc dobro dosla... Kada prodjem onaj deo gde pise story,arcade... i izaberem story mode,i krene loading,tj pojavi se slika kako max payne sedi za stolom,i nakon 3 sekunde,samo stane,zamrzne se slika,i nista ne mogu da uradim dok ne izadjem iz igrice na alt+f4. Instalirao sam najnovije drajvere za graficku,menjao i graphic settings. Ima li neko resenje??
pelezinho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2012, 14:51   #1272
vukodav
Veteran
 
Član od: 25.4.2010.
Lokacija: Galirad
Poruke: 543
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 93 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
pelezinho kaže: Pregled poruke
Ja juce skinuo ovu igru,i instalirao i imam problemcic,pa bi mi pomoc dobro dosla... Kada prodjem onaj deo gde pise story,arcade... i izaberem story mode,i krene loading,tj pojavi se slika kako max payne sedi za stolom,i nakon 3 sekunde,samo stane,zamrzne se slika,i nista ne mogu da uradim dok ne izadjem iz igrice na alt+f4. Instalirao sam najnovije drajvere za graficku,menjao i graphic settings. Ima li neko resenje??
probaj da updateujes na poslednju verziju.
vukodav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2012, 20:44   #1273
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Max Payne 3

Ma Max payne je zavrsen posle drugog dela i to je cinjenica, vise nikada se nece ponoviti Max payne 1 moja omiljena igrica ikada bez premca nakon 10 godina sam opet uzeo da je igram pre jedno 2 nedelje na hard boiled, i presao sam je pre 4 dana, e to je bio pakao i taj osecaj kada si meta i kada nikad ne znas da li ces iza sledeces coska poginuti ili ne.

Pre 2 dana sam uzeo ponovo nakon toliko godina da prelazim Max Payne 2 na dead on arrival, i nema tu sta super je ali utisak mi je bzv prelakooooooo je, u poredjenju sa MP1 koji je pakao i jedna od najtezih igara, smesno je jednostavno dvojka je ko my little poni u tom poredjenju, samo sacekam iza nekih vrata zapucam na njih, sacekam da dodju i samo ih izresetam uz stalno dopunjavanje bullet time, sto dodatno olaksava , nisam je dugo igrao pa sam zaboravio koliko je lako a u svemu ostalom je 8.5.

Jedino smara ogranicen broj quick save, ali da sam uzeo da igram na hard boiled presao bih suvise brzo..... Izvinjavam se za offtopic i za kraj mislim da je jedini nacin da se dobije onaj stari max osecaj, je da Remedy uzme da radi opet na igri.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
HiddEn (13.10.2012)
Stara 6.10.2012, 21:10   #1274
Assassinator
Veteran
 
Član od: 11.3.2012.
Poruke: 813
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 457 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Za MP3 bih ukratko rekao ovako:

- kvalitetno optimizovan - jeste
- kvalitetno animiran - jeste
- kvalitetno teksturiran - jeste
- kvalitetno odglumljen (glasovno) - jeste
- kvalitetan zvuk i muzika - jeste
- Max Payne - nije

U tome je problem. Ovo nije Max. Ovo je neki lik koji zvuci kao Max, ima "moci" kao Max, ali nije Max. Nikada necu moci da pogledam na Max Payne 3 shortcut i da kazem: "Now, like all my loves, she is mine forever. She has brought me here, to this moment of clarity, where time slows down, and I choose to look back, to see myself. And in that act of seeing, I am reborn."
Assassinator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Assassinator na korisnoj poruci:
sale94 (6.10.2012), Stefan 5 (14.10.2012)
Stara 6.10.2012, 23:09   #1275
pelezinho
Novi član
 
Član od: 4.11.2008.
Poruke: 24
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
vukodav kaže: Pregled poruke
probaj da updateujes na poslednju verziju.
Ako mislis na drajvere,to sam odradio... :S
pelezinho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2012, 2:19   #1276
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
Žexonije kaže: Pregled poruke
Evo opet ja, sad sam na III chapteru i nimalo mi ne smeta da ponavljam neke deonice vise puta kad poginem, a cut scene bas dodju kao odmor na hard nivou. Uzivam da gledam animacije pokreta i bullet time-a, a i protivnika kad ih pogodis, i onda pokusavam neke druge nacine, a ujedno i ispunjavam achivement-e,
Spoiler za ...:
jer igra broji kad opet ubijas iste likove na istoj deonici koju ponavljas
Bas tako.Na hardu su ti sinematiski osvezenje i zadovoljan si jer si presao deo nivoa gde si zaginuo x puta.

Sto se tice price posle prelaska igre(i to tek pre neki dan,2 meseca sam se vukao prelazeci igru) igra je dobra ali posto remedy nije radio igru max uopste kao da nije doziveo desavanja iz drugog dela,dok donekle ima teret iz prvog dela i te price.
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2012, 21:06   #1277
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
Assassinator kaže: Pregled poruke

U tome je problem. Ovo nije Max. [/I]
Bez brige, verovatno ga i nece biti vise...
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2012, 20:12   #1278
Žexonije
Veteran
 
Član od: 4.3.2011.
Poruke: 1.152
Zahvalnice: 401
Zahvaljeno 613 puta na 305 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Evo danas zavrsih sa Maxom i nivoi pred sam kraj su bas cupavi, bilo je dosta i ( posebno na krovu zgrade, iz 20-og pokusaja sam presao onog bossa ), al ipak je SUPER igra.
Žexonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2012, 22:05   #1279
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom

Max Payne 3 nije uopste Max, slazem se. Nije to Max kao iz drugog, a pogotovo prvog dijela. Je li se meni cini, ili su skoro sve nove igre izgubile dusu? :banghead: Zapravo, danas sve stvari gube dusu...
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Prief Lirator na korisnoj poruci:
sale94 (13.10.2012), Stefan 5 (14.10.2012)
Stara 13.10.2012, 10:25   #1280
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
Prief Lirator kaže: Pregled poruke
Max Payne 3 nije uopste Max, slazem se. Nije to Max kao iz drugog, a pogotovo prvog dijela. Je li se meni cini, ili su skoro sve nove igre izgubile dusu? :banghead: Zapravo, danas sve stvari gube dusu...

Ne cini ti se uopste ali nije to samo razlika izmedju prva dva i 3 dela vec i izmedju Mp1 i Mp2

Max Payne 1 je pakao i zaista ima dusu i ubija u pojam 95% igara na tom polju,i tezak je zaista zeznut dok se igrac ne privikne, u Max Payne 1 max je meta.

Max Payne 2 takodje ima gameplay,grafiku, ali na polju pozadinske price izuzev Interakcije Mone I Max-a nema toga sto je MP1 imao. Takodje MP2 je izivljavanje vecinu vremena i igra je nevidjeno laksa nego Mp1 nekih 10 puta laksa neuporedivo barem meni u MP2 ostali su meta.

Mp1 sam kao klinac presao i nakon 10 godina sam ove godine pre neku nedelju uzeo da je igram na Hard Boiled i namucio se ko nikad u zivotu, kasnije sam se navikao ali pocetak je bio cupav i presao sam na kraju opet.

Mp2 sam onda krenuo da igram ponovo nakon mnogo godina, na Dead On Arrival, i odma sam primetio razliku vratilo mi se secanje da je u Mp2 dovoljno 99% vremena zapucati stati iza zatvorenih vrata cekati da dodju i rasovati u vuglu i tako do kraja, malo sam razvukao da je ne bih brzo presao a toga u MP1 nije bilo tamo, si jedva cekao da se zavrsi nivo koliko je bilo straha u MP2 to je nestalo...

Tako da izmedju Mp1 i Mp2 postoji velika razlika, Max payne 3 je samo nasminkan i nabudzen steroidima, i nista vise serijal je mrtav i zavrsio je svoju pricu kao i vecina dobrih stvari jednom mora doci kraj, a kraj ce biti tek mozda u Max Payne 4 jer max ustvari od prvog dela i drugog dela nagovestava kada ce stati.
Citat:
Life knows two miseries; getting what you don't want and not getting what you ...
I lied to myself that it was over. I was still alive, my loved ones were still dead. Its not over yet.

Poslednja ispravka: sale94 (13.10.2012 u 10:36)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
HiddEn (13.10.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
max payne


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Max Payne 1 i 2 Boris Zegarac Akcione igre 318 19.12.2023 1:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com