Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.3.2011, 14:21   #1361
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
FooFighter kaže: Pregled poruke
@ Great_Sun_Jester: sto si editovao post?? Izneo si svoje argumente sasvim validno i kulturno. Nije uopste bilo nekog rejdza i hejta
Vulee ga je cenzurisao!
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
FooFighter (5.3.2011)
Stara 5.3.2011, 14:23   #1362
Great_Sun_Jester
Veteran
 
Član od: 11.8.2010.
Lokacija: Life sucks and then you die.
Poruke: 577
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 458 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

EDIT: @nameless1, FooFighter - ma pokusavam da ubedim vuleeta da igra danas heroje u multiju ali posto mi nije uspelo, the post is back

Citat:
FooFighter kaže: Pregled poruke

10 things you should know about Dragon Age II, according to Gameinformer

Mojih 5 para:

Tacka 1: Pa-pa stara skola cRPGa, dobro jutro konzole for all eternity; mada ovo ne mora da bude presudan faktor za bilo sta osim za licne preference i ugodjaj - ipak izbor perspektive igranja je licna stvar - starijim fanovima moze zasmetati (izometrija u DA je bio veoma lep poklon od Bioware-a). Neutral (+/-0)

Tacka 2: Manje izbora u klasama znaci manje taktickih izbora prilikom borbe jer ce se sve svesti na tri arhetipa: Warrior, Thief i Mage. cRPGs are back at the beginning samo sto u ovom slucaju vracanje korenima nije nimalo pozitivno. Lose. (-1)

Tacka 3:
Ummm...ovaj lik zvuci kao da mu je drago sto nece morati uopste da razmislja o tome sta njegovi kompanjoni uopste rade. Inventory managment je jedan od osnovnih segmenata svakog cRPGa i ne vidim kako to moze biti toliko smaranje; kao sto lika/druzinu cinimo posebnim zavisno od toga kako ih razvijamo tako to radimo i opremom koju za svoje karaktere i njegove pratioce biramo. A sad su nam i to oduzeli. Prepustanje odluka koje bi mi sami trebali da donosimo nekom drugom je uvek losa stvar. (-1)

Tacka 4: Nema vise vestina. U jednoj RPG igri NEMA vestina. BILO KAKVIH vestina. I time je sve receno. Izuzetno lose. (-3)

Tacka 5: Prica je fokusirana samo na jedno mesto (Kirkwall) ali to samo po sebi ne mora da bude lose (Torment je bio samo u Sigilu for example) mada nedostatak slobode zna da zasmeta. Ovo je ok (+0)

Tacka 6: Prica koja ne prati Bioware rutinu. Ovo zvuci obecavajuce mada samo po sebi ne govori nam nista - neobicno prica moze biti i dobra i losa (a ne podrazumeva samo po sebi ni originalnost, samo odstupanje od uspostavljenih BW kanona). Mada vredi se nadati (+1)

Tacka 7: Razvitak odnosa sa npcovima je san snova svakog rpg igraca ali cinjenica da ce sve u startu biti otkljucano i da nema nikakvog realnog penala ako se vas lik ponasa kao kreten vec da u svakom slucaju dobijate nekakve bonuse je stvarno glupo. Koja je poenta moralnih izbora onda ako ce nagrada biti pozitivna u svakom slucaju? Isti problem je imao mass effect = bili paragon ili renegade i dalje ste bili samo dobar lik i spasli ste galaxiju (kao prick ili kao angel, nebitno, efekat na igru je bio isti). Sto znaci da pravog izbora u sustini nema jer rezultat nece varirati. Mada dodatak novih opcija tokom konverzacija je definitivno plus tako da mislim da se to pomalo potire (mada mi se ne svidja u sustini). Neutral (-0).

Tacka 8: Masefektizovani razgovori koji podsecaju na Alfa Protokol? Ok, ovo i ne zvuci toliko lose (iako sam text addict^^); ako se na to dodaju jos i profesionalni voice overi (u ciji kvalitet nemamo razloga da sumnjamo) ovo moze biti samo dobra stvar (+1).

Tacka 9: Nedostatak pravog efekta odluka iz prethodnih igara je nesto sto je uvek znalo da zasmeta. Cemu onda importovanje sejva ako to "nece imati nekog velikog efekta na samu igru"? Koga briga za to sto ce gomila kodeks unosa biti drugacija ili sto ce se par likova setiti player charactera iz prethodne igre i pomenuti to u razgovoru ako to nece odjeknuti na neki nacin i imati uticaja na ishod nastavka? Pomalo besmisleno i ne daje neki pravi razlog uopste za import lika. (-1)

Tacka 10: ~60% duzine originala samo po sebi nije preporuka ali ako ovih 40h (pitam li se koliko ce toga otpasti na suv combat...) bude imalo vise kvalitetne price od onih 70h to je definitivno pozitivno (kratko ali slatko). Mada sama cinjenica da je igra bezmalo upola kraca od originala me iz nekog razloga uznemiruje tako da pri ovome moram ostati neutralan (0).

FINAL GRADE: -3

FINAL VERDICT: kad igra izadje znacemo, ali za sad ne mirise na najbolje. Verovatno ce oduseviti fanove originala ali nece doneti nista groundbreakingly novo u svet cRPGa (i definitivno ne zasluzuje pompu kojom ga obasipaju). Ja iskreno nisam nimalo odusevljen
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 14:31   #1363
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Great_Sun_Jester kaže: Pregled poruke
EDIT: @nameless1, FooFighter - ma pokusavam da ubedim vuleeta da igra danas heroje u multiju ali posto mi nije uspelo, the post is back


Tacka 7: Razvitak odnosa sa npcovima je san snova svakog rpg igraca ali cinjenica da ce sve u startu biti otkljucano i da nema nikakvog realnog penala ako se vas lik ponasa kao kreten vec da u svakom slucaju dobijate nekakve bonuse je stvarno glupo. Koja je poenta moralnih izbora onda ako ce nagrada biti pozitivna u svakom slucaju? Isti problem je imao mass effect = bili paragon ili renegade i dalje ste bili samo dobar lik i spasli ste galaxiju (kao prick ili kao angel, nebitno, efekat na igru je bio isti). Sto znaci da pravog izbora u sustini nema jer rezultat nece varirati. Mada dodatak novih opcija tokom konverzacija je definitivno plus tako da mislim da se to pomalo potire (mada mi se ne svidja u sustini). Neutral (-0).
Tako znači, možeš heroje da igraš, ali za FRP nemaš vremena, shame on you.

Inače, sve je to ok, osim tačke 7 kod koje si se nalupao.

Može tvoj lik da se ponaša kao kreten, ali ne očekuj da će ga pratioc voleti zbog toga. Naime, ova Friend/Rival podela je stvar ličnog mišljenja o nekoj temi. Čak iako se ne slažete u svim pitanjima, međusobno ćete se poštovati, i dobićeš različito grananje dijaloga. To je očigledan napredak u odnosu na DA:O gde si jedino mogao da napreduješ ako se apsolutno dodvoruješ nekom liku, i to neretko izgleda kao da RP-uješ dvoličnu osobu. Ovo je svakako poboljšanje, i samo pravi munchkin ne može to da uvidi.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 15:27   #1364
DacUF
Član
 
Član od: 1.11.2010.
Lokacija: Colchester, UK
Poruke: 139
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 64 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Great_Sun_Jester kaže: Pregled poruke
Verovatno ce oduseviti fanove originala ali nece doneti nista groundbreakingly novo u svet cRPGa
Ma fazon je u tome da ce upravo fanovi originala ostati razocarani, dok ce fanovi ME i Diabla dobiti hiljadu i prvu igru za igranje .
No, bar ce nasa deca ( v_l_ ) biti srecna, ako je to nacin da se sklone od ulice i droge, eto neka korist

Poslednja ispravka: DeCoy (5.3.2011 u 15:34)
DacUF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 15:37   #1365
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Ni fanovi ME nece biti odusevljeni! Mass Effect i treba biti light RPG, action, cinematic experience i on kao takav funkcionise savrseno (Mass Effect je bolja igra od DA, imo). Dragon Age nema takav prostor, da koketira izmedju old school izvodjenja i akcionog, cinematicnog iskustva, koje najbolje odgovara TPS-u, sto ME delom i jeste, a i engine je losiji, pa sve to ne izgleda ubedljivo. Ko kaze da ovo nije Dragon Effect 2, laze samog sebe..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Asmodeus (5.3.2011), bokela (6.3.2011), efil82 (5.3.2011), Pandemonium (6.3.2011), toxic (6.3.2011), Yanosh (7.3.2011)
Stara 5.3.2011, 16:01   #1366
Great_Sun_Jester
Veteran
 
Član od: 11.8.2010.
Lokacija: Life sucks and then you die.
Poruke: 577
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 458 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Tako znači, možeš heroje da igraš, ali za FRP nemaš vremena, shame on you.

Inače, sve je to ok, osim tačke 7 kod koje si se nalupao.

Može tvoj lik da se ponaša kao kreten, ali ne očekuj da će ga pratioc voleti zbog toga. Naime, ova Friend/Rival podela je stvar ličnog mišljenja o nekoj temi. Čak iako se ne slažete u svim pitanjima, međusobno ćete se poštovati, i dobićeš različito grananje dijaloga. To je očigledan napredak u odnosu na DA:O gde si jedino mogao da napreduješ ako se apsolutno dodvoruješ nekom liku, i to neretko izgleda kao da RP-uješ dvoličnu osobu. Ovo je svakako poboljšanje, i samo pravi munchkin ne može to da uvidi.
Covece heroji su igra za sva vremena a za session treba vremena da se osmisli i skocka (bukvalno sKOCKA)^^

Sto se tice dijaloga nisi me razumeo. Ja uvek kao benchmark za tako nesto u rpzima uzimam dijaloge iz tormenta, fallouta, baldura...i ono sto sam do sad video u DAO nije me ni priblizno odusevilo a pojava ovih ikonica and crapa, pa otkud znam. Alfa Protokol je makar imao donekle originalnu ideju sa stvarnim upustanjem u nesto sto je pocelo da podseca na pravi dijalog (bez konastantnog backtrackovanja kroz razgovor dok se ne istrose sve opcije) ali sumnjam da su do te mere isli sa inovacijama u Dragon Age dvojci.

Ali da je DA2 unapredjen u odnosu na DAO to mogu da se slozim, ali da ce doneti neki pravi novi pomak u moralnim/medju-druzinskim odnosima, mrka kapa. Sve je to nekako previse uopsteno i imam utisak da nije ispitan potpuni potencijal prica koje mogu da se ispricaju iza svih tih izbora...ali dobro, mora prvo igra da se odigra, ovo je bilo ovako na keca.

Valjda ce biti vredno makar jednog prolaska, ako nista drugo dijaloga radi^^
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 16:08   #1367
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Great_Sun_Jester kaže: Pregled poruke
Covece heroji su igra za sva vremena a za session treba vremena da se osmisli i skocka (bukvalno sKOCKA)^^

Sto se tice dijaloga nisi me razumeo. Ja uvek kao benchmark za tako nesto u rpzima uzimam dijaloge iz tormenta, fallouta, baldura...i ono sto sam do sad video u DAO nije me ni priblizno odusevilo a pojava ovih ikonica and crapa, pa otkud znam. Alfa Protokol je makar imao donekle originalnu ideju sa stvarnim upustanjem u nesto sto je pocelo da podseca na pravi dijalog (bez konastantnog backtrackovanja kroz razgovor dok se ne istrose sve opcije) ali sumnjam da su do te mere isli sa inovacijama u Dragon Age dvojci.

Ali da je DA2 unapredjen u odnosu na DAO to mogu da se slozim, ali da ce doneti neki pravi novi pomak u moralnim/medju-druzinskim odnosima, mrka kapa. Sve je to nekako previse uopsteno i imam utisak da nije ispitan potpuni potencijal prica koje mogu da se ispricaju iza svih tih izbora...ali dobro, mora prvo igra da se odigra, ovo je bilo ovako na keca.
Izgovori, izgovori...

Svakako se nadam da nije kao AP, tamo nisu uspeli nikoga da razrade kako treba, ako je već gomila C&C-a onda i igra mora biti dovoljnog obima da to podrži.

Nisam insistirao da će DA2 neophodno napraviti neki pomak, ali da je napredak, jeste. Kao što kažeš, videćemo uskoro.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 16:40   #1368
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Najveci problem u igri je idiotski postavljena kamera. Preso sam demo, a da vecinu vremena nisam znao gde se nalazim i koga bijem. Pogotvo sto je ovo party igra, ne vodis samo jednog.
Druga, meni manje bitna, stvar je vrlo siromasna grafika (pogotovo ako uporedim s Witcher-om 2), a ne tako mala zahtevnost. Interfejs je prilagodjen konzolama skroz i nesvidja mi se uopste u bilo kom pogledu.

Sve u svemu, igru cu preci, ali ovo je sigurno korak nazad u odnosu na DA:O-e uz koji sam bas uzivao.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 16:45   #1369
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Kako bre ne tako mala zahtevnost?
DA2 ću lagano na High + 2xAA, a TW2 neću moći ni da pokrenem zbog zahtevnosti.
Interfejs je u poređenju sa točkom iz TW2 bog i batina.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 20:52   #1370
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Meh, znajući igrače, odmah će da izađe mod koji će otključati sve mogućnosti...
Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Hm, izgleda da su kompanjoni ipak ograničeni na jedan tip oružja.
Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Mogao bih da sporim ovu kritiku na menjanje između ranged i melee oružja, ali ipak ne hvala...
Nemoj slučajno da se prevariš pa da kažeš "da, to očigledna glupost i baš je bezveze, ali šta da se radi".
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
nameless1 (6.3.2011)
Stara 5.3.2011, 21:22   #1371
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

^Svaka cast ako jos imas snage da diskutujes s njim...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 21:45   #1372
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Nemoj slučajno da se prevariš pa da kažeš "da, to očigledna glupost i baš je bezveze, ali šta da se radi".
Jeste glupost, ali šta se može, ne želim da postanem hejter poput vas (šala, nemoj odmah da se vređate), pa moram da gledam sa vedrije strane.
A kakve to ima veze sa menjanjem na ranged, to bih stvarno mogao da sporim jer uopšte nisam koristio?

A ovaj Sarmatian nekome soli pamet, oslepljen hejtom, mora da blokira moje postove. Zaobiđi prokletu temu ako si toliko ekstreman da moraš da mi ignorišeš postove (bilo bi lepo kada bi me neko citirao jer je to jedini način da on vidi šta pišem, citirajte me što češće pls. )...
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 22:10   #1373
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Tv spot- obratite paznju na skok 0:22

reklama
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 22:14   #1374
Great_Sun_Jester
Veteran
 
Član od: 11.8.2010.
Lokacija: Life sucks and then you die.
Poruke: 577
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 458 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Tv spot- obratite paznju na skok 0:22

reklama
Samo im nedostaje: "THIS! IS! KIRKWAAAAAL!"

Stvarno mi je sve teze da svarim te lozacke scene sa monsterima koji kao nesto vriste i udaraju u zemlju i sudarima dve vojske i nepovredivim herojima...I'm getting to old for this crap d: ^^
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Great_Sun_Jester na korisnoj poruci:
Asmodeus (6.3.2011), Yanosh (7.3.2011)
Stara 5.3.2011, 22:17   #1375
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Spoiler za :D:


player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Asmodeus (6.3.2011), bokela (6.3.2011), Mobius (6.3.2011), nameless1 (5.3.2011), Pandemonium (6.3.2011), Psycho13 (5.3.2011), Sarmatian (6.3.2011), Vulee (5.3.2011), Yanosh (7.3.2011)
Stara 5.3.2011, 22:18   #1376
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Great_Sun_Jester kaže: Pregled poruke
Samo im nedostaje: "THIS! IS! KIRKWAAAAAL!"

Stvarno mi je sve teze da svarim te lozacke scene sa monsterima koji kao nesto vriste i udaraju u zemlju i sudarima dve vojske i nepovredivim herojima...I'm getting to old for this crap d: ^^
IT'S FRIKKEN TELEVISION!
Realno šta si očekivao, demonstraciju dijaloga?

Evo ako se ne plašite malih spojlera, jedan kratak quest:

Anders <3


@Player1: , umro sam...
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 22:27   #1377
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Gejmplej na konzolama:

Spoiler za :
al za malo
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 22:35   #1378
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Ni fanovi ME nece biti odusevljeni! Mass Effect i treba biti light RPG, action, cinematic experience i on kao takav funkcionise savrseno (Mass Effect je bolja igra od DA, imo). Dragon Age nema takav prostor, da koketira izmedju old school izvodjenja i akcionog, cinematicnog iskustva, koje najbolje odgovara TPS-u, sto ME delom i jeste, a i engine je losiji, pa sve to ne izgleda ubedljivo. Ko kaze da ovo nije Dragon Effect 2, laze samog sebe..
Kao ME fan mogu da se slozim sa dosta stvari samo shto bi za mene dragon effect bila pozitivna konotacija
Al ovo shto sam video u demou nazalost nije dragoon effect nego vonabi witcherizacija DAO-a uz sve najgore ME elemente
Jedino shto su uzeli iz ME2 je ono negativno iz ME2 (sem tochka i davanja glasa shepardu..ovaj hawk-u) a to je strimizacija svega-idesh od tachke A do tachke B i poubijash sve shto se krece,nema ni levo ni desno!
Ako i cela igra bude bila do te mere ME2 "pravolinijski" ogranichena to jednostavno nece funkcionisati jer nema pozitivne kvalitete koji ME i pored takvog pristupa"vade"
Celo iskustvo za sada meni vishe izgleda kao neki fan made mod za originalni DAO samo sa neshto sipeglanijom grafikom i glasom za glavnog lika...tek da se uzme kesh od zaludjenih fanova...EA assuming control
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 22:44   #1379
Great_Sun_Jester
Veteran
 
Član od: 11.8.2010.
Lokacija: Life sucks and then you die.
Poruke: 577
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 458 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
Au covece, ja znam da sam protiv DA2ke i da ga kritikujem sa svih strana, al ti si stvarno bez milosti
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 22:44   #1380
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
Celo iskustvo za sada meni vishe izgleda kao neki fan made mod za originalni DAO
Ovim si poništio sve potencijalne argumente koje si imao...

Ovo ni Sarmatian ne bi rekao.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dragon age, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dragon Age: Awakening Goldfinger Role-Play 285 11.2.2012 14:38
Dragon Ball online VladarTame Mrežne igre 4 26.2.2009 2:38
MSN - pomoć Pedinho Aplikativni softver 3 4.12.2008 16:45
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com