Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Programiranje

Programiranje Programski jezici, tehnike, alatke...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.9.2007, 16:56   #1
Milan Drljaca
Novi član
 
Član od: 4.9.2007.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Ms Sql

Problem je taj sto aplikacija u C# ne moze da prikaze podatke iz baze. Baza mi je SQL server 2000 a aplikacije su mi vezbe na CD-u knjge ADO.NET step by step od Rebecca M. Riordan.Svako vezbanje se sastoji iz pocetnog i uradjenog dela. Izvrsio sam Database setup i kada pokrenem uradjeni deo vezbanja bilo kog poglavlja osim prvog dobijam manje ili vise slicnu poruku ciji se sadrzaj vrti oko Data Adaptera ali nekako uspevam donekle sa manje ili vise uspeha da odradim vezbu kada kucam deo po deo koda iz knjige. Kada pokrenem Configure Data Adapter dobijam poruku u View Wizard Result-u da se generise SELECT,INSRET statement i table mappings ali UPDATE i DELETE statement ne sa porukom Could not determine which columnun uniquely indentify the rows for "Customer List".
U slucaju Web forme dobijam sledece obavestenje The Microsoft Jet database engine
cannot openthe file 'C:\adonets\SampleDBs\nwind.mdb'.It is already opened excusively by another user,or you need permisions to view its data. Napominjem da sam owner nwind baze podataka i rolu sa. Hvala unapred.


Milan Drljaca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Oracle 11 ili sta za Sql? optimus_prime Programiranje 2 1.9.2007 23:00
Mysql i delete max values... dziber Programiranje 7 23.10.2006 23:16
[SQL] Aplikacije za prosleđivanje SQL upita preko ODBC-a RaleVuk Serverske aplikacije i baze podataka 6 25.7.2006 2:39
my sql skripta za jednostavni primer dm@ricn Aplikativni softver 0 19.3.2006 14:12
Razvojno okruzenje - Delphi loshmiscg Programiranje 5 8.1.2006 18:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com