Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrikama Test Run i PD kutak

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.10.2012, 21:27   #1
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom CorelDraw graphics suite X6

Evo ovako ovde cu da napisem nesto o ovom programu. Nisam bas strucan a ni recit da to odradim onako kako bi trebalo ali neke informacije i zapazanja cu izneti u ovoj temi.
Naime konacno sam dosao u posed ovog programa koga sam jako dugo merkao. I cekanje se isplatilo. Trenutno ne mogu da ga testiram i vidim onako kako iznutra izgleda jer mi jos nije stigao laptop na kom ce biti instaliran. Ovako mogu samo da opisem pakovanje i sa prilozenim video materijalom koji sam snimio u sopstvenoj reziji.
Pakovanje izgleda tako kao jedna srednja knjiga teska 940g. Kada se skine celofan unutra se nalazi kutija sa knjigom. I sami vidite da to pakovanje izgleda kao kutija sa VHS kasetom. Srecom nije tako unutra u knjizi se nalazi i instalacioni disk koji sve to treba da otvori i spakuje u racunar. Takodje tu je i kratko uputstvo za glavni ekran i minimalni prevod na srpskom jeziku. Knjiga je na engleskom tako da ce meni licno biti problem da sagledam stvari onako kako bi to trebalo.
Evo kratkog sadrzaja koji bi trebalo da bude na disku. Bitna stvar da za program za izradu web stranica treba skinuti posle registracije sa oficijelnog sajta kao i video tutorijal koji trazi internet vezu. Inace ova verzija je po navodu proizvodjaca dobro optimizovana za 64-bitne masine sto sa starijim verzijama nije bio slucaj.



GLAVNE APLIKACIJE:
CorelDRAW X6. Program za izradu intuitivnih vektorskih ilustracija i preloma stranica.
Corel PHOTO-PAINT X6: Program za profesionalnu obradu fotografija.
Corel PowerTRACE X6: Program za pretvaranje bitnapa u vektore.
Corel Website Creator X6: Program za kreiranje web stranica.
Corel CAPTURE X6: Program za snimanje ekrana jednim klikom.
Corel CONNECT: Instantna pretraga sadrzaja.
PhotoZoom pro 2: Photo Paint plug-in za zadrzavanje kvaliteta fotografije pri njenom povecanju.
ConceptShare: Interaktivni online kolaboracijski alat.



SADRZAJ:
10000 visokokvalitetnih crteza i digitalnih slika.
1000 profesionalnih digitalnih fotografija visoke rezolucije.
350 profesionalno dizajniranih sablona.
2000 sablona za vozila.
800 okviri i uzorci.
Stampani vodic u boji sa savetima dizajnerskih strucnjaka.
Vise od 2 sata videozapisa.

Dakle kad bude sve to leglo kako treba bice jos reci o ovom paketu.
http://www.youtube.com/watch?v=xbVSi...ature=youtu.be
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
Filip89x (10.12.2012)
Stara 29.10.2012, 22:35   #2
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Analizirajuci knjigu i ono malo engleskog uspeo sam da neke sitnice ukapiram. Evo na primer ko od vas govori Mandzurinski ili Japanski jezik Corel ce biti i te kako od pomoci, cak neposredno moze i da se uce ti jezici narocito nacin kako se pise. Dovoljno je napisati neku rec npr. na engleski jezik a u padajucem meniju mozete da otkrijete kako se to pise na ovim istocnjackim jezicima. To cu obavezno da isprobam. Corel garantuje tacnost prikaza. Znam ranije u praistorijskim verzijama nije se bas snalazio sa fontom. Jedva su uspeli mislim sa trinaestom verzijom da ubace i cirilicu kako treba.
Jos jedna interesantna stvar je da odlicno komunicira sa Adobe Ilustrator-om CS5 i Microsoft Publisher-om putem: PDF-a, AL-om, PSD-om,PUB-om.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2012, 20:49   #3
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Sve sam instalirao i prvi utisci su sledeci.
Na prvom mestu i najvaznije je da morate da imate dobar internet. Sve one zezancije se nalaze na netu i samo tako imate pristup da ih stavite na radnu pobrsinu.
Naravno da sam ranije koristio samo instalacione verzije i nisam imao pristup ovakvim stvarima. Trenutno samo istrazujem i isprobavam pojedine alate koji su vrlo impresivni.
Sa Corel sajta sam skino alat za izradu Web aplikaciju. I on mora da se koristi interaktivno da bi nesto odradili. Postoje mnoge pozadine koje su ponudjene i potrebno je samo ispisati tekstove i ubaciti slike. One su od najprostije i sve do vrlo atraktinih.
Web tutorijal je zanimljiv i mislim da svako ima pristup njima jer se nalaze na you tube.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2012, 16:54   #4
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Jedno veliko razočarenje što se tiče Corela i njihove centrale. Prilikom registracije i biranja države od preko dvesta država Srbije ni od korova. Ima tu neki problem ili je do nas ili nas neko opasno zeza na svim mogućim poljima. Takve stvari su nedopustive. Ej, alo Sao Tome i Principe gde nemaš šanse da odeš ni kao turista ili neka egzotična ostrva a Srbije nigde ni od korova. Samo pogledajte kakva su podešavanja u Windowsu gde Srbija bode oči mnogima zbog Serbia latinic,
Serbia cirilic itd. Ima da sastavim jedno pismo ovima iz Corela da ima da se puše.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2012, 11:12   #5
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Daljem upoznavanjem ovog paketa koji je u sprezi interaktivnog koriscenja mogu da kazem da iznenadjenjima nema kraja. Naime svi radovi koji obuhvataju sve starije pakete su dostupne na dlanu. Imam zelju da razmenim iskustva sa onima koji imaju adobe ilustrator u ful verziji. Ali stvarno ovo sto kroz gotove radove, predloge, uputstva nudi Corel ne moze da se recima opise. Ja narocito posto sam bio ljubitelj keceva iz gramatike raznih boja od zelenih, crvenih pa do standardnih plavih. Nemojte da mi zamerite zbog toga.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2012, 10:25   #6
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Trenutno se susrećem sa nekakvim bagovima ili ja ne znam da to regulišem. Naime pri susretu sa alatima poput linijskim ornamentima koji nikako nisam uspeo da nabacim na površinu prilikom bojenja te iste površine. Ili je bag ili je nešto drugo u pitanju.
Oni koji se razumeju, trebalo bi da znaju o čemu se radi.
Dugo sam radio sa osnovnim Corelom i gledajući te ornamente nisam jednostavno svestan koliko su neke stvari toliko dostupne i toliko proste za sve ostale zainteresovane korisnike koji iz vrlo malo naprezanja mogu dostići impozantne rezultate.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
Oggy (15.11.2012)
Stara 1.12.2012, 9:27   #7
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Posle prvog update 6.1 koji je instaliran odmah po instalaciji osnovnog paketa, sinoć je stigao i drugi 6.2. Sa drugim update-om došla su i mnoga poboljšanja u vezi kolorita i drugih alata. Najviše je dobio naravno DRAW i Paint. Stigle su i novi Clip-artovi, bitmapovi i fontovi. Međutim ovaj moj paket je standard, postoji premium paket i tu je potrebno doplatiti 119 dolara koju ja odavde ne mogu da izvršim. kad bude pay-pal biće i nade za tako nešto. Sa tim premium paketom stiže i mnogo gotovih fotografija, clip-artova i drugih radova, šema i svega ostalog što ide sa tim. Ja fotografije vidim u paketu ali ne mogu da ih otključam. Međutim i ono što mi je dostupno plus na oficijelnom zatvorenom sajtu koji je dostupan članovima ima sasvim dovoljno za nekog ko želi nešto i da uradi sa ovim paketom.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2012, 14:12   #8
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Hteo bih da kažem neku reč o Corel Connect-u. Pojavljuje se od verzije Corel x5. To je program koji umnogome olakšava rad tj. pretragu u paketu. Povezana je sa svim fajlovima u Corelu kao i sa: Flickr, Fotolia i iStockfoto. Pretraga se vrši tako što se u pretraživaču kuca odabrana reč na zadatu temu. Primer: SNOW (sneg). Ako su čekirani svi glavni fajlovi poput ovih servisa ili glavni fajlovi u kompjuteru izači će naravno u slikama ili clipartovima sve što ima veze sa tim. Naravno sve bi to bilo pretrpano pa izlazi po 25 stavki za svaki fajl. Primer sa ovom reči SNOW:
Flickr: 457953 rezultata. To je zaista puno slika i sve mogu da se otvore.
Fotolia: 382975 rezultata.
iStockfoto: 276852 rezultata.
S tim što se kod zadnja dva kupuju fotografije. A cene nimalo nisu naivne u zavisnosti od rezolucije kreću se od par evra pa do nekoliko stotina.
Corel je u dva fajla izbacio 292 rezultata.
E tako možete za svaku odabranu temu.
Dalje Connect je odlično povezan sa svoja četiri matična programa. Faktički se ponaša tako što tu odaberete, sliku, vector ili clip art i stavite ga u korpu a kad otvorite neki od programa lako se prenese i sve bude na dohvat ruke. Primetio sam da takav koncept štedi vreme i pravi manju konfuziju pri radu.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2012, 12:54   #9
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Da dopunim priču o Corel Connect-u a to je priča o fonts-u. U tu tek ima da se priča. Sagledavši sve mogućnosti ovog paketa a mislim na ceo CorelDRAW Suite koga čak ni SK ne miriše (u ljubavi sa adobe ilustratorom) ovaj deo o hieroglifima je najbolji, najlepši i najvredniji u celom paketu. I ja kao novopečeni korisnik sam to skapirao tek od skora. Ljudi! Ovde postoje na hiljade fontova koje jedva da možete i da zamislite kako izgledaju. Predstaviću osnovne kategorije, a nadam se kasnije kroz praktične primere. Može na PM koga zanima kako se recimo piše svoje ime ili neki drugi pojam na korejskom, hebrejskom, japanskom jeziku...
Evo glavne podele:
open type - latin,
open type - latin, central european, cirillic, greek,
symbols,
true type - greek
true type - hebrew,
true type - japanese,
true type - korean,
true type - simplified chinese,
true type - traditional chinese.
Još jednom da napomenem da se sve to uvozi sa matičnog servera putem ovog connecta.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2012, 19:27   #10
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Corel PowerTRAC X6 alat koji razbija bitmapirane slike na proste činioce. Probao sam da uvezem grafiku sa neta i vrlo lako se sa ovim alatom sve to razlaže na proste činioce. Ako u paketu nemate određeni clip art vrlo lako se naravno to nalazi na netu. Međutim postoje clipartovi koji imaju višak na sebi i koje bi trebalo nadograditi po svojoj volji. I tu nastupa ovaj alat. Stvarno to sve funkcioniše kako treba. U ranijim verzijama nije baš sve funkcionisalo kako treba.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
Filip89x (26.12.2012)
Stara 26.12.2012, 23:02   #11
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Mogu slobodno da vam kažem da za ovaj Corel koji je optimizovan za šezdesetčetvorobitne mašine nije dovoljan sistem koga pokreće i5 3210 ivy bridge sa 4GB RAM memorije, HD 4000 grafikom i HDD na 7200 obrtaja. Izgleda da za ovaj program treba još memorije. Potpuno mi je jasno zašto danas ima sve više mašina sa 16, 32 pa čak i 64GB RAM-a.
Sve deluje nekako usporeno, tj. kad na ekranu ima dosta vektorske grafike svako pomeranje, tj. zumiranje radne površine sledi kašnjenje zadate operacije. Jedino rešenje je da se otvori druga stranica i tu da se odradi deo koji kasnije iplementiraš na prvom crtežu.
Ja što mogu da uradim za sebe je da dokupim još 4GB RAM-a ili da promenim i prvu memoriju u nešto kvalitetniju. Ne znam drugo rešenje. A ne verujem da je do laptopa. Stara verzija poput Corel 11 šljaka sasvim dobro na AMD mašini staroj skoro 10 godina.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2013, 11:47   #12
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Verovatno vecina vas je dotakla instalacionu verziju ovog programa. Ovo sto je u full verziji je zaista impresivno. Ja nisam skoro nikakav talenat sto se tice nekih ideja ili radova koji bi impresionirali sve druge. Ali caka je u necem drugom. Ovde za svaku ideju ili pokusaj program ide unapred ispred korisnika. Nude se alati, nude se ideje, polu ideje. Nude se stvari koje samo treba nadograditi ili prepraviti. Stvarno ono sto meni trenutno treba je samo delic svega onoga sto ovaj paket nudi. Mada ja konkretno zelim cistu vektorsku grafiku i tu nema problema. Vec sam naveo da za 64-bitan program nije dovoljno, pazite ponovo naglasavam nije dovoljna konfiguracija u laptop verziji koja je i5 3210, 4GB 1600MHz memorije, HD 4000 i HDD na 7200 obrtaja. Nisam strucnjak za kompjuterske performanse ali mi ovde mirise kao sto sam vec naveo u prethodnom postu na nedostatak memorije.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2013, 19:21   #13
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Trenutno sam se malo umirio ali uskoro ću ovde izbaciti i neke radove koji su za mene sasvim slobodni i isto tako sasvim obični. Oni koji su kompleksni čuvam za sebe. I njih ću kad dođe vreme ovde predstaviti. Što se samog Corela tiče opet da nabacim da mu je potreban izuzetan procesor i dosta memorije. A sve je to moglo da izgleda kao što je npr. jedanaesto izdanje koje je savršeno. A zašto sam to rekao da je savršeno to je zato što oni koji znaju nešto o ovom programu razumeju. Svako sledeće izdanje traži resurse i u principu gubi alate. Ma dobija nove ali oni su više tu da skrate pojedine manevre koje isto mogu da se odrade i sa starim verzijama.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
Filip89x (5.3.2013)
Stara 13.3.2013, 1:30   #14
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Kopirajte i pošto ste većina tj. dobra većina na forumu učenici-mučenici samo kopirajte i oštampajte.

todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2013, 1:31   #15
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6


todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2013, 15:14   #16
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Malo dečje radosti i šarenih boja.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2013, 8:51   #17
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Izašao je apdejt Corel DRAW 6.3. Tiče se sitnih poboljšanja u Corel Draw standard paketu. Glavne izmene i dodaci su za CorelDRAW 6.3 premium paket koji se plaća kao godišnja pretplata i umesto 119 sada je 97 dolara. Najbitnije stvarčice su da sada može da se ubacuje, uređuje tj. kreira QR kodovi i sinhronizacija sa Microsoft SkyDrive. Za sada ne postoji opcija kroz CorelDRAW da dobijete slobodan prostor na ovom servisu ali ako ga već posedujete onda možete da manipulišete sa njim. Takođe Corel Paint je dobio nekoliko novih poboljšanja u vidu manipulacije sa fotografijama. Najzanimljivija je ,,Bremeplov'' gde postoje sedam opcija da se fotografije dovedu u stilu koji su primenjivani od 1839 do 1960 godine. Ta opcija je zasigurno interesantna profesionalnim fotografima. I na kraju tu su i razni dodaci u vidu: 20 novih bitnapa,
25 novih vektorskih obrazaca, 45 interaktivnih tekstualnih okvira i 500 potpuno slobodnih fotografija visoke rezolucije za slobodnu upotrebu.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
Filip89x (19.4.2013), flamingos (29.3.2013), Sladjan85 (6.4.2013)
Stara 29.3.2013, 14:00   #18
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Ispada da je sve za premium paket što i nije tačno ima tu alata koji su zanimljivi a koji su implementirani u alatima koji se koriste na radnoj površini. Npr. Alat Polyline služi za crtanje lukova. Naravno uvek se apdejtuju novi foto-aparati i pravi podrška za njih.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2013, 21:41   #19
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

lepo odradjeno todose
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sladjan85 na korisnoj poruci:
todos (7.4.2013)
Stara 10.4.2013, 13:29   #20
pejcic
Član
 
Član od: 21.6.2009.
Poruke: 105
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 9 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: CorelDraw graphics suite X6

Da li si probao 32-bitnu verziju.Ja sam sa 64-bitne prešao na 32-bitnu,i Van svake logike aplikacija je puno brža.Radim na laptopu i3,4GB rama 320 GB HDD na 5200 obrtaja i t sve na WIN 7 64bit.
pejcic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nokia E71 i prokleti PC Suite vladakg Aparati i oprema 16 30.12.2010 22:41
ASUS Working on MARS II Dual GTX 480 Graphics Accelerator Picard Vesti 17 7.9.2010 22:52
AMD's next gen of dual-core flagship graphics card coming by the end of this year Thaedass Vesti 0 22.8.2010 9:07
AMD Surpasses NVIDIA in Discrete Graphics Shipments Thaedass Vesti 0 30.7.2010 6:13
AMD merges graphics, microprocessor operations Mickie Vesti 3 10.5.2009 13:30


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com