Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > Online susreti

Online susreti Zakazivanje okršaja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.8.2012, 19:12   #1
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Regrutacija clanova i predstavljanje guildova za Guild Wars 2

Predstavite u ovoj temi svoj guild u jednom postu. Opisite pravila, ingame kontakte, link sajta/foruma!!

Molim zainteresovane clanove za dodatan info da se obrate onome ko predstavi guild na licnu poruku ili ingame!!
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2012, 14:06   #2
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Regrutacija clanova i predstavljanje guildova za Guild Wars 2

Hard [CORE]

Par reci o nama


Kome je video cudan nek proveri nas deo foruma za pojasnjenje na priznatom Gw fansajtu www.guildwars.rs

Ideja guilde nije toliko Hard, koliko je Core - akcenat na drustvu i zajednici.

Cilj guilde nije 100+ clanova vec dobro drustvo i super zabava.


LFG

caos.
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pile_glodje_kost na korisnoj poruci:
r0nIn (11.9.2012)
Stara 3.9.2012, 11:41   #3
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Regrutacija clanova i predstavljanje guildova za Guild Wars 2

Ime gilda: Ex Yugoslavia [ExYu]

Web: Zvanični sajt, Facebook stranica

Matični server (World): Gandara (EU) (članovi mogu biti i na drugim serverima ukoliko je Gandara full)

Komunikacija: TeamSpeak 3 (o serveru i podešavanjima u igri...)

PreCednik: L J U B O (IGN, kontakt u igri)

Fokus igre: PvX - zastupaju se svi aspekti igre - od craftinga do PvP-a, redovno (kad god je moguće) prave se gild grupe za WvW, Dungeon-e i sl.

Istorija: Gild postoji i aktivan je preko sedam godina što ga čini najstarijim aktivnim domaćim gildom. Kroz gild je prošlo više stotina igrača iz regiona kao i stranaca. U periodu igranja prvog Guild Wars-a ExYu je došao i u Top 20 gildova na zvaničnom ladderu.

Članovi: Većina je aktivna još iz prvog Guild Wars-a, ali ima i sve više novih. Osnovni preduslov za članstvo je poštovanje ostalih igrača i spremnost na povremenu zayebanciju. Uzajamno pomaganje (u normalnoj meri) se podrazumeva. Osnova gilda je drugarska atmosfera i svako remećenje iste nagrađuje se kickom. Bez davljenja bilo koga u gildu za nekakva "unapređenja jer ja sam pr0" i slične gluposti, gild rankovi su nebitne stvari i za smaranje oko toga takođe sledi /kick nagrada. Istovremeno članstvo u više gildova je dozvoljeno.

Kako postati član: Kontakt preko Facebook stranice, zvaničnog sajta, PM Ljubi ili meni ili bilo kom iz gilda ovde na forumu, kontakt direktno u igri, itd...

Ostalo: Ako sam nešto propustio/omanuo Ljubo će da dopiše...

Poslednja ispravka: zorx (3.9.2012 u 14:18) Razlog: Izmene i dopune, gutam slova
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2012, 15:54   #4
ljubo-exyu
Veteran
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: http://guildwars.pr0gamers.net
Poruke: 532
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 144 puta na 88 poruka
Određen forumom Re: Regrutacija clanova i predstavljanje guildova za Guild Wars 2

Citat:
zorx kaže: Pregled poruke
Ostalo: Ako sam nešto propustio/omanuo Ljubo će da dopiše...
Nisi omanuo ništa i opravdao si svaki dinar što sam uložio u tebe i što te toliko godina plaćam. Bog te poživeo dječače.
ljubo-exyu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2012, 2:15   #5
shone1
Član
 
Član od: 4.2.2012.
Poruke: 58
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Regrutacija clanova i predstavljanje guildova za Guild Wars 2

Evo kao sto sam i rekao na GW2 topicu, ja i 3 ortaka smo krenuli da igramo na vasem serveru, pa ako nije problem voleli bismo invite u guildu?

Annihilator.2749

EDIT: Namenjeno Balkan Legion-u.

Poslednja ispravka: shone1 (25.10.2012 u 2:25)
shone1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2012, 9:52   #6
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Regrutacija clanova i predstavljanje guildova za Guild Wars 2

Popunite aplikaciju na http://www.balkangc.com/balkan-legion/aplikacija, pa ce vas neko od oficira pozvati cim odobri aplikaciju.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2012, 14:49   #7
shone1
Član
 
Član od: 4.2.2012.
Poruke: 58
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Regrutacija clanova i predstavljanje guildova za Guild Wars 2

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Popunite aplikaciju na http://www.balkangc.com/balkan-legion/aplikacija, pa ce vas neko od oficira pozvati cim odobri aplikaciju.
Ja sam popunio i odobrena mi je, oni ce popuniti veceras.
shone1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2012, 13:47   #8
shone1
Član
 
Član od: 4.2.2012.
Poruke: 58
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Regrutacija clanova i predstavljanje guildova za Guild Wars 2

Cetvrti ortak nije dobio invite u guildu, nas trojica jesmo. I on je popunio aplikaciju.

Njegov DN: Srky.6409
shone1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2012, 14:16   #9
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Regrutacija clanova i predstavljanje guildova za Guild Wars 2

Citat:
shone1 kaže: Pregled poruke
Cetvrti ortak nije dobio invite u guildu, nas trojica jesmo. I on je popunio aplikaciju.

Njegov DN: Srky.6409
Popunio je, ali je pogresno upisao svoj tag i sad je registrovan kao Srky.6401, a ne moze invite.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku altas na korisnoj poruci:
shone1 (28.10.2012)
Stara 28.10.2012, 14:59   #10
shone1
Član
 
Član od: 4.2.2012.
Poruke: 58
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Regrutacija clanova i predstavljanje guildova za Guild Wars 2

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Popunio je, ali je pogresno upisao svoj tag i sad je registrovan kao Srky.6401, a ne moze invite.
Talenat. Sta sad, jel moze da ispravi negde?
shone1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2013, 23:12   #11
Assimilat0r
Novi član
 
Član od: 10.1.2012.
Poruke: 13
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Regrutacija clanova i predstavljanje guildova za Guild Wars 2



Kingdom of Irij , (Zemlja-dveri palih slavenskih ratnika koji stoluju sa Perunom vrhovni božanstvom) ponova otvara regrutaciju novih clanova zbog novog sistema u GW2.

Nesto o Guildu, Guilda je sastavljena od igraca koji priblizno manje od 10 godina igraju MMO RPG igre zajedno, igrali smo mnoge priznate i poznate MMOove tipa
Ever Quest
World of Warcraft
Line Age
AION
Guild Wars 1
Allods Online
Rift.

Guild je fokusiran na PVP , SPVP i WvWvW.

19 otvorenih slotova za regrutaciju ima, guilda je zatvorenog tipa i ograniceni smo sto se tice slobodnih mjesta za ulazak, od guild membera se trazi , aktivnost , ljudskost , ozbiljnost , lojalnost i vid komičnosti.


Pravila guilda su sledeća :

1. Zabranjen svaki oblik Čavinizma (Rasizam , nacizam )
2. Zabranjen svaki oblik guild trgovine (jer time narusavate odnos između članova, ostavljate dojam lut prostitutke i slabog karaktera, mi smo u guildi kroz igru znali da poklanjamo jedni druigma iteme vrjedne i po nekoliko stotina eura.)
3. Obavezan je kodeks casti, znaci zrelo ponasanje pojedinca, nikoga ne provocirati , ne zadirkivati, ne narusavati respect guilda na serveru, ali ako je neko od guildaša u nevolji , poslušati naredjenje oficira i pomoci guild članu.
4. Obavezan je guild reprezen 90 % vremena, jer sama guilda radi sva tri segmenta igre i PVE , SPVP i WvWvW.
5. Obavezno koristenje Team Speak 3 servera, kada se radi odredjen timski segment igre.

Server : Gandara

Kontakt : STEAM Assimilat0r
Raptr Assimilat0r
Guild Wars 2 Assimilator
Xfire Assimilat0r

Guild Oficiri : Icemansrb , Veseljak , Assimilator , Gahi Raja , Ress Cro , Hajduk , daliborxp , VoldeMort
Assimilat0r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2014, 16:37   #12
Kandzoslava
Novi član
 
Član od: 22.12.2013.
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Regrutacija clanova balkanskog gilda Lost in Gandara [ExiT]





Mi smo Balkanski gild koji postoji vec skoro 2 godine i koji se nalazi na serveru Gandara. Trenutno brojimo 250 clanova sa prostora Balkana. Uvek trazimo nove aktivne igrace koji ce nam se pridružiti u igri. Cetvrtkom su gild misije od 21h. Tezimo najviše da igramo WvW ali igramo i PvE i tPvP tako da možete pronaci kod nas sve što bi ste igrali. TS je obavezan kad se igra timski i dobro raspolozenje je uvek dobro došlo. Za informacije: Kandzoslava.6420, Sanduk.3867, burisha.3625. Dobro došli
Kandzoslava je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars 2 guild "Svet Kompjutera" Sale013 Online susreti 306 15.8.2012 19:18
Izbor lidera Guild Wars 2 guilda članova foruma Sale013 Online susreti 16 14.8.2012 15:32
Guild Wars 2 BETA FAQ i INFO Sale013 MMORPG igre 16 20.7.2012 13:53
Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition shimec Akcione igre 300 4.7.2011 13:01
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com