Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.9.2007, 12:33   #1
bakalakadaka
Novi član
 
Član od: 24.9.2007.
Poruke: 16
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Question Program za snimanje videa u igri

Dok sam igrao jednu igru sinula mi je jedna ideja.Kako bi bilo dobro da mogu da snimim neki deo i kasnije ga pogledam i vidim sta se tu desilo i sta je moglo bolje.E sad,trazim neki(besplatan) program koji moze da snima ekran u nekom normalnom formatu koji vecina playera moze da pusta.Skinuo sam neki Fraps ali on moze da snima samo 30s u free verziji.Bilo bi dobro da taj program ne snima ogromne fajlove(frapsovih 30s je 550 mb jel snima u avi-ju)kvalitet ne mora da bude jako dobar,i da moze da snima malo duze vremena.I da,bilo bi dobro da ne optrerecuje mnogo procesor,posto imam Athlon 3500+ i kod dok radi Fraps igra je malo kocila.Isto tako,trazim program(a mozda i ima neki koji ima i to)koji moze da uspori video kao sto WMP moze da uspori muziku.Pokusao sam Frapsov fajl da usporim u WMP ali nece.Mozda,nisam siguran, i Windows Movie Maker moze to da uradi ako moze molim vas recite mi kako.Nadam se da nisam jako zahtevan i da postoji neki program koji sve ovo zadovoljava ako nema navedite neki koji zadovoljava barem neke zahteve.I da,isto tako mi je vazno i ono za usporavanje.Hvala unapred!


Sad sams e setio neceg.Glupo je neznam kako mi ranije nije sinulo.Znaci moze da budu veliki file-ovi(setio sam se da ih mogu u wma converovati u WMP)nemoraju dugo da snimaju(mogu ih povezati u WMM)U sustini,mogu i sa Frapsom onda ali neznam kako da primetim da je prestao da snima tako da ili da ima neki zvucni signal ili da duze snima.A sto se tice usporavanja,pitao sam tatu,ne veruja da moze u WMM u da to moze samo u profesionalnim i polu-profesionalnim programima.Imam ovde Adobe Premier(ili kazo se vec zove)ali neznam s tim da radim.Tako da bi neki laksi program bio dobrodosao ili ako bi neko bio ljubazan da mi to objsani u Adobe-u

Poslednja ispravka: bakalakadaka (24.9.2007 u 12:56)
bakalakadaka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Potreban program za snimanje rada na računaru LoneWolf Video/TV softver 23 21.2.2012 12:04
program za snimanje zvuka hektor Programi za mobilne telefone 2 18.4.2007 23:05
Program za snimanje zvuka pmiloica Aplikativni softver 4 21.1.2007 3:51
koj program za snimanje slike sa webcama? mladjex Aplikativni softver 2 3.5.2006 20:52
program za snimanje razgovora ili sta vec absonic Aplikativni softver 2 8.3.2006 23:35


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com