Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Zvuk na računaru
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Zvuk na računaru Zvučne karte, zvučnici, slušalice...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.8.2008, 11:06   #1
FearMaster
Novi član
 
Član od: 5.2.2008.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom X-fi Extreme Music VS X-FI Extreme music Low

Naostrio sam se da kupim kvalitetniju zvucnu kartu (X_FI Extreme Music) koja mi treba iskljucivo i samo za igranje i to igara tipa COD4 znaci online FPS. Gladao sam po netu ponude radnji i ima ova dva modela koja sam naveo uz naslov teme. Koja je razlika izmedju ova dva (netreba mi objasnjenje razlike izmedju BULK i RETAIL). Razlika u ceni je 50e. Tip sa kojim sam pricao u jednoj od radnji mi je rekao da model koji oni imaju ima naziv X-fi Extreme music Low!? da je pakovanje Bulk i da je kartica manja od "normalne". jedino sto sam nasao na netu a da nesto govori o ovakvom modelu je: http://forum.lowyat.net/topic/761486/+0
Dalje guglajuci sam nalazio i neke podatke koji govere o problemima sa drajverima kod ovakvih varijanti....
Treba mi savet tj misljenje nekog ko ima iskustva sa ovim. O cemu se zapravo radi?
Dali vredi kupovati ovo sto se kod nas nudi za 80e a zove se X-FI Extreme music Low (u svim radnjama se model bas ovako zove ,tako kazu prodavci, iako se na slikama, i na itsvet.com i samim sajtovima firmi pojavljuje ime X-fi extreme music BULK) ili platiti 140e za "pun" model? (Kutija orginal, diskovi kablovi, dve plavuse u tangama... i jos 300 chuda)

Posto sam rekao da mi treba karta samo i iskljucivo za igranje muzika i filmovi mi nisu bitni, dali mozda treba da idem na X-fi extreme gamer? (varijante koje se kod nas nude su u RETAIL pakovanju pa cenim da su to "puni" modeli)?

I na kraju koje slusalice sa i bogami i bez mic-a preporucujete uz ovakve kartice. Opet samo je igranje u pitanju , do nekih 80-90e. (sto bolja simulacija prostornog zvuka sto je najbitnije za FPS igranje na netu)?

Unapred hvala
FearMaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
N73 Music VS E51 Rocker Aparati i oprema 48 10.8.2008 13:08
X-Fi Extreme Music vs Audio giger ŠDK - Zvuk na računaru 4 20.11.2007 15:44
µTorrent? Grimm_SBL Aplikativni softver 6 14.4.2006 15:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com