Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.12.2020, 19:18   #2921
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Moze, ali Witcher 3 sije Cyberpunk u 3 jako vazna parametra za percepciju kvaliteta igre (i RPG-a):
1.) meaningful choices
2.) likovi su svetlosnu godinu iznad Cyberpunka
...
Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Koji meaningful choices W3 ima leba ti Cyberpunk ih stvarno ima, to je jedna od jacih strana igre.

Kao sto vidite ljudi nebitno je ko vam sta kaze, kako recenzenti tako i cenjeni clanovi foruma. Svaki dovoljno zreo gejmer treba sam da proceni ako se dvoumi da li zeli da proba igru. Jednostavno razlikujemo se, kako percepiramo stvari, u cemu uzivamo, sta primecujete vi sto oni nisu uopste.. koliko god jedan ili drugi imali "objektivne" razloge za svoje tvrdnje, na vama je da odlucite sami, radi se o zabavi a ne naucnom radu.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Iceman_37 na korisnoj poruci:
Krilce (19.12.2020), nameless1 (19.12.2020), pentraksil (20.12.2020), zokocx (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 20:02   #2922
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Ne znam otkud to da igra mora da ima vise razlicitih krajeva. Sta je sa Baldur's Gate, Icewind Dale, Gothic, Morrowind i jos mnogim drugim igrama/fransizama. Vecina njih nije imala razlicite krajeve u odnosu na vase odluke u toku igre, ali se sam svet i reakcije NPCova menjao u odnosu na njih u toku igranja. Sto bi neko rekao ovde, da parafraziram, bitno je putovanje, a ne samo kraj. E sad, ako je putovanje s*****o, onda nema tog kraja koji ce da popravi utisak o igri. Nisam jos igrao, niti planiram u skorije vreme, posto znajuci CDPR, igra ce biti kompletna tek za godinu dana uz neki EE.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Krilce na korisnoj poruci:
doctor (20.12.2020), filpan (19.12.2020), nameless1 (19.12.2020), pentraksil (20.12.2020)
Stara 19.12.2020, 20:14   #2923
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

RT in Cyberpunk
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2020, 20:17   #2924
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 696
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Koji meaningful choices W3 ima leba ti Cyberpunk ih stvarno ima, to je jedna od jacih strana igre.
Uz postovanje buraza ali vidim po tom komentaru i drugima da i ovde gde idu kritike Cyberpunk-a i da nema veza sa realnoscu . Ako neka igra na svetu ima izbor koji nesto znaci CP ima , likovi su feneomenalno napisani kao i prica i sad kritike o neprirodnoj progresiji odnosa, citam i ne mogu da verujem .
Moze i tako mozes da kritkujes studenta da nije prirodana odluka da ubije babu za sat ili zasta bese pa sve do svake doluke svih likova oko njega.
Kritikujem komemenatre ali ne ljude koji ih pisu ( ako mogu da uzmem tu slobodu) zato sto cepidlacenje oko mana igre postaje usiljeno i veoma cinjenicno netacno.
Donela se odluka i sad se racionalizuje. Ljudi ne upadajte u tu zamku , svi upadamo jednako nekad je tesko videti.
Ako nema bug i los FPS igra nema los element . Ima od osrednjeg do vrhunskog.Odvijanje radnje tokom dijaloga nikad nije ovako dobro uradjenjo pa ni blizu.
Moze za W3 da se kaze apsolutno isto ja ne znam gde to nekog upoznas pa ti daje bubreg osim ako ne treba da se simulira 10 godina prijateljstva u realnom vremenu uopste mi nije jasno.

Edit -
Nisam slusao marketing CDPR zaista ne znam dokle su isla njihova obecanja i sta su ljudi ocekivali. Video sam ovde memu gde navijaci kao skacu u euforiji jer su videli da mogu da imaju romansu sa Judy , preletelo mi je to sve preko glave niti sam znao ko Judy niti zasto su toliko ljudi odlepili .
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
player1 (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 20:25   #2925
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Nema tu nikakve razlike, sve se to moze postici i bez Nvidia smeca! /s
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Iceman_37 (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 20:28   #2926
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Koreli A. kaže: Pregled poruke
Moze za W3 da se kaze apsolutno isto ja ne znam gde to nekog upoznas pa ti daje bubreg osim ako ne treba da se simulira 10 godina prijateljstva u realnom vremenu uopste mi nije jasno.
Evo ti primer apsolutnog idiotizma, ni pet minuta od početka igre.

Kod:
Džeki: "Zdravo V, ja sam Džeki."
V: "Zdravo Džeki, ajde da radimo."
(pola sata kasnije nakon što su jedva ostali živi)
Džeki: "E V, ja sam u stvari hteo da te za*****."
V: "Ma nema veze Džeki, da si ti meni živ i zdrav."
Šest meseci kasnije...
Spoiler za :
... V ide na sahranu Džekiju i drži govore o tome kakav je bio i koliko mu je značio celog života, pozdravlja se sa njegovom majkom kao da se znaju od detinjstva...

Niđe veze s' mozgom.

A nažalost takvih, pa i još gorih, primera ima kol'ko hoćeš.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
buraz (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 20:49   #2927
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Krilce kaže: Pregled poruke
Ne znam otkud to da igra mora da ima vise razlicitih krajeva. Sta je sa Baldur's Gate, Icewind Dale, Gothic, Morrowind i jos mnogim drugim igrama/fransizama. Vecina njih nije imala razlicite krajeve u odnosu na vase odluke u toku igre, ali se sam svet i reakcije NPCova menjao u odnosu na njih u toku igranja. Sto bi neko rekao ovde, da parafraziram, bitno je putovanje, a ne samo kraj. E sad, ako je putovanje s*****o, onda nema tog kraja koji ce da popravi utisak o igri. Nisam jos igrao, niti planiram u skorije vreme, posto znajuci CDPR, igra ce biti kompletna tek za godinu dana uz neki EE.
Osim Gothica (koji verovatno poznajes bolje od ikoga ovde) od navedenih igara ni jedna nema neko dramaticno menjanje sveta a da je to posledica igracevih odluka. Morrowind (i Oblivion, Skyrim) je eklatantan primer toga a sandbox je igra. U Morrowindu mozes samo da fejlujes neke kvestove ako neke druge zelis da odradis, ali to nije reakcija sveta nego prosto skriptovana radnja. U Morrowindu postoji kvest sa nekom kradjom (thieves guild), zgrada je prazna sve dok ne odradis kvest...5 godina u igri moze da prodje a zgrada zvrji prazna a pre tog kvesta je vrvela od ljudi koji su eto naprasno "negde otputovali" i nema ih godinama dok ne zavrsis kvest. Sve dok taj kvest ne odradis ne mozes da dobijes sledeci u toj kvest grani - to je nula reagovanja sveta na tvoje akcije i odluke. Da ne pricam o ubistvu nasred ulice, kradji naocigled strazara, isukanom oruzju pred kraljem ili vrhovnim magom, NPC-ovima koji stoje kao fikusi na istom mestu bukvalno kroz celu igru. Prvi Witcher donekle reaguje na odluke igraca (sa njime je CDPR i stekao slavu, njihova najbolja igra). Biowareove igre su price na sinama, mozda nesto NPC-ovi prokomentarisu ali to je sve.
Gothic i Risen su jedine igre koje reaguju u realnom vremenu na postupke igraca. Gothic 3 ima tri dijametralno razlicita kraja (posledice se doduse vide samo u poslednjem videu). Ipak, i ti krajevi podrazumevaju dramaticno razlicite odluke i radnje u poslednjoj cetvrtini igre (bar nekoliko sati igranja). U DX:HR razliciti krajevi su posledica odluke i radnje koja traje bukvalno par minuta u igri. Isto vazi i za prvi Deus EX.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laskaris na korisnoj poruci:
Krilce (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 21:01   #2928
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
Osim Gothica od navedenih igara ni jedna nema neko dramaticno menjanje sveta a da je to posledica igracevih odluka. Morrowind (i Oblivion, Skyrim) je eklatantan primer toga a sandbox je igra. U Morrowindu mozes samo da fejlujes neke kvestove ako neke druge zelis da odradis, ali to nije reakcija sveta nego prosto skriptovana radnja. U Morrowindu postoji kvest sa nekom kradjom (thieves guild), zgrada je prazna sve dok ne odradis kvest...5 godina u igri moze da prodje a zgrada zvrji prazna. Sve dok taj kvest ne odradis ne mozes da dobijes sledeci u toj kvest grani - to je nula reagovanja sveta na tvoje akcije i odluke. Da ne pricam o ubistvu nasred ulice, kradji naocigled strazara, isukanom oruzju pred kraljem ili vrhovnim magom, NPC-ovima koji stoje kao fikusi na istom mestu bukvalno kroz celu igru. Prvi Witcher donekle reaguje na odluke igraca (sa njime je CDPR i stekao slavu, njihova najbolja igra). Biowareove igre su prica na sinama, mozda nesto NPC-ovi prokomentarisu ali to je sve.
Gothic i Risen su jedine igre koje reaguju u realnom vremenu na postupke igraca. Gothic 3 ima tri dijametralno razlicita kraja (posledice se doduse vide samo u poslednjem videu). Ipak, i ti krajevi podrazumevaju dramaticno razlicite odluke i radnje u poslednjoj cetvrtini igre (bar nekoliko sati igranja). U DX:HR razliciti krajevi su posledica odluke i radnje koja traje bukvalno par minuta u igri. Isto vazi i za prvi Deus EX.
U pravu si, vise sam naveo primere u smislu da vise razlicitih krajeva nemaju nikakvu vezu sa kvalitetom bilo koje igre, pa ni RPGa.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Krilce na korisnoj poruci:
Koreli A. (19.12.2020), player1 (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 21:04   #2929
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 696
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Evo ti primer apsolutnog idiotizma, ni pet minuta od početka igre.

Kod:
Džeki: "Zdravo V, ja sam Džeki."
V: "Zdravo Džeki, ajde da radimo."
(pola sata kasnije nakon što su jedva ostali živi)
Džeki: "E V, ja sam u stvari hteo da te za*****."
V: "Ma nema veze Džeki, da si ti meni živ i zdrav."
Šest meseci kasnije...
Spoiler za :
... V ide na sahranu Džekiju i drži govore o tome kakav je bio i koliko mu je značio celog života, pozdravlja se sa njegovom majkom kao da se znaju od detinjstva...

Niđe veze s' mozgom.

A nažalost takvih, pa i još gorih, primera ima kol'ko hoćeš.
Ne nema apsolutno veze. Ti stavljas pred pisce neko moranje da zivot mora da se odvija tako ili ovako i da ljudi moraju da reaguju onako kako ti mislis da treba. To uoipste nema smisla.
Sam si reako " jedva ostali zivi " jasno ti je koji je momenat i zasto je Dzeki reagovao tako kao sto je reagovao nema tu nista neverovatno i neuverljivo pogotovo kod osobe karaktera kao Dzeki koji nema tendeciju da bude djubre ako ne mora drugim recima , ljudi su cesto takvi.
Ja sam Nomad , dosoao sam u grad u kome ne znam nikog i vise od godinu dana prolazim sito i reseto sa likom sa kojim sam bio u mnogo situacija smrtne opasnosti u kojima se ljudi veoma brzo zblize . Ljudi se zene i udaju posle nedelju dana veze( glupo ali ne retko) pa nekad i prozive zivot u braku.
Nemaju smisla te kritike.Ti kritikujes ljude sto su ovakve ili onakve licnosti to je stvar pisaca , igra ima potrebu da te sprijatelji sa nekim brzo i kao nego "Na muci se poznaje ko je ko fazon" .
Sem Dzekija sve ostale interakcije uostalom sam birias kako ces se postavljati , ne moras da budes cak ni prijatan sa ljudima a kamoli da pravis prijateljstva .
I Silverhend ima svoji interes i sa njim pravis praktican maltene tante za tante dogovor , ne verujem da bi ti dao bubreg i da ga ima
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
Apostrof (19.12.2020), Iceman_37 (19.12.2020), player1 (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 21:05   #2930
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Nikog nisam video da se vise slaze sa mojim misljenjem o igri nego cohh.
CohhCarnage
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2020, 21:07   #2931
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Ovde sto je prikazano - jedna ili dve scene su prmetne dovoljno da mom oku bude bolje! (mokri plocinici npr.) Ali...nisam zadovoljan, cak mi u jednoj sporednoj sceni promena na OFF RT bila bolja u pozadini. Ne znam, mozda zato sto jos nemam hardver kakav se sprema, mozda sto, po meni, meni RT mnogo jede resursa za ono sto daje... Ali za sada me patka boli za njega.

Zato sad 1660 SUPER kartu ako neko 'mora' da kupi i Bice vremena za neke nove igre i neki novi GPU - upgrade (i nadam se normalnijih cena).
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2020, 21:38   #2932
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Jedina sloboda izbora praktično postoji u sistemu lojalnosti prema NPC-evima i to isključivo u sporednim misijama koji određuju da li su stvoreni preduslovi za neki drugu sporednu misiju ili to da li će V uspeti da, s' oproštenjem, umoči.
Ne znam koja ti je konkretno igra reper za c&c pa ti je Cyberpunk tolika katastrofa. Meni je glavna prica i sporedne misije koje uticu na kraj igre odlicno odradjene. I nije da nemas slobodu u glavnim misijama daleko od toga. Ne znam sta si ocekivao.

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Evo ti primer apsolutnog idiotizma, ni pet minuta od početka igre.

Kod:
Džeki: "Zdravo V, ja sam Džeki."
V: "Zdravo Džeki, ajde da radimo."
(pola sata kasnije nakon što su jedva ostali živi)
Džeki: "E V, ja sam u stvari hteo da te za*****."
V: "Ma nema veze Džeki, da si ti meni živ i zdrav."
Šest meseci kasnije...
Spoiler za :
... V ide na sahranu Džekiju i drži govore o tome kakav je bio i koliko mu je značio celog života, pozdravlja se sa njegovom majkom kao da se znaju od detinjstva...

Niđe veze s' mozgom.

A nažalost takvih, pa i još gorih, primera ima kol'ko hoćeš.
Ne razumem zasto ti je 6 meseci prijateljstva (a mozda je i vise nemamo pojma) premalo da ti neko postane super ortak, pogotovu ako ste prosli sito i reseto zajedno i nemas bukvalno nikoga na svetu sem njega. Stvarno ne razumem sto ti to toliko smeta.

Citat:
Krilce kaže: Pregled poruke
Ne znam otkud to da igra mora da ima vise razlicitih krajeva. Sta je sa Baldur's Gate, Icewind Dale, Gothic, Morrowind i jos mnogim drugim igrama/fransizama.
Apsolutno se slazem ali Cyberpunk ima vise krajeva, i to sa poprilicno velikim posledicama u zavisnosti od sporednih mislija, odnosa sa nekim NPCevima itd. Ne znam zasto se "jedan kraj" toliko provlaci po forumu.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Apostrof na korisnoj poruci:
player1 (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 21:41   #2933
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Koreli A. kaže: Pregled poruke
Ne nema apsolutno veze. Ti stavljas pred pisce neko moranje da zivot mora da se odvija tako ili ovako i da ljudi moraju da reaguju onako kako ti mislis da treba. To uoipste nema smisla.
E vidiš, da je Cyberpunk RPG vredan pomena a ne interaktivni film, ja ne bih morao ništa da stavljam pred pisce već bih sam imao izbor da li ću Džekija da raspalim bezbolkom po faci zbog toga šta je uradio ili ću mu dozvoliti da nastavi da me pravi debilom.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2020, 22:07   #2934
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 711
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 251 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
Osim Gothica (koji verovatno poznajes bolje od ikoga ovde) od navedenih igara ni jedna nema neko dramaticno menjanje sveta a da je to posledica igracevih odluka. Morrowind (i Oblivion, Skyrim) je eklatantan primer toga a sandbox je igra. U Morrowindu mozes samo da fejlujes neke kvestove ako neke druge zelis da odradis, ali to nije reakcija sveta nego prosto skriptovana radnja. U Morrowindu postoji kvest sa nekom kradjom (thieves guild), zgrada je prazna sve dok ne odradis kvest...5 godina u igri moze da prodje a zgrada zvrji prazna a pre tog kvesta je vrvela od ljudi koji su eto naprasno "negde otputovali" i nema ih godinama dok ne zavrsis kvest. Sve dok taj kvest ne odradis ne mozes da dobijes sledeci u toj kvest grani - to je nula reagovanja sveta na tvoje akcije i odluke. Da ne pricam o ubistvu nasred ulice, kradji naocigled strazara, isukanom oruzju pred kraljem ili vrhovnim magom, NPC-ovima koji stoje kao fikusi na istom mestu bukvalno kroz celu igru. Prvi Witcher donekle reaguje na odluke igraca (sa njime je CDPR i stekao slavu, njihova najbolja igra). Biowareove igre su price na sinama, mozda nesto NPC-ovi prokomentarisu ali to je sve.
Gothic i Risen su jedine igre koje reaguju u realnom vremenu na postupke igraca. Gothic 3 ima tri dijametralno razlicita kraja (posledice se doduse vide samo u poslednjem videu). Ipak, i ti krajevi podrazumevaju dramaticno razlicite odluke i radnje u poslednjoj cetvrtini igre (bar nekoliko sati igranja). U DX:HR razliciti krajevi su posledica odluke i radnje koja traje bukvalno par minuta u igri. Isto vazi i za prvi Deus EX.
Mozda jos ELEX pored Gothica.
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku testera na korisnoj poruci:
Dovahkiin (19.12.2020), Laskaris (20.12.2020)
Stara 19.12.2020, 22:09   #2935
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
E vidiš, da je Cyberpunk RPG vredan pomena a ne interaktivni film, ja ne bih morao ništa da stavljam pred pisce već bih sam imao izbor da li ću Džekija da raspalim bezbolkom po faci zbog toga šta je uradio ili ću mu dozvoliti da nastavi da me pravi debilom.
Pretera ga. Nema igre u kojoj nemas neku istoriju, prijatelje, familiju itd. Ovde proz prolog/tutorial koji jeste linearan steknes ortaka. Ako igras kao corpo znas ga ceo zivot, mozda ti tako bude lakse.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Apostrof na korisnoj poruci:
Koreli A. (19.12.2020), pentraksil (20.12.2020), player1 (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 22:17   #2936
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Da li je neko sa AMD procesorom koristio neki od ovih fixeva (one dve izmene .exe fajla preko hex editora i yamashi performanceoverhaul) i da ima malo vise iskustva sa tim? Radi li, dobija li se nesto posebno time...

Trudim se da ne komentarisem ovde jer iskreno ne mogu da verujem sta se sve pise... nema puno razlike u komentarisanju jedne igre i neke forumske tuce pristalica pozicije i opozicije

Sto se mene tice, u smislu onoga sto sam ocekivao i sta sam dobio, mogu samo da se se setim Obi Van Kenobija, na kraju Osvete Sita...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2020, 22:39   #2937
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 696
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
E vidiš, da je Cyberpunk RPG vredan pomena a ne interaktivni film, ja ne bih morao ništa da stavljam pred pisce već bih sam imao izbor da li ću Džekija da raspalim bezbolkom po faci zbog toga šta je uradio ili ću mu dozvoliti da nastavi da me pravi debilom.
Auu zasto to ...Svaka igra ima "fiksni deo " . Kako da se napravi bilo kakav kostur price bez toga a da prica nije samo kontekst i niz situacija u nekom okruzenju, dakle da moze da se sedne pored vatre i isprica .

Dobro to je tebi bitno da li mozes svakog da ubijes ili ne , mislim da to nema veze sa tim kakav je RPG a jos manje igra ali meni apsolutno razumljivo da ono sto je bitno nije za svakog isto .
Ne mozemo ni da ubijemo Ciri u pijanom besu ,zasto nemamo taj izbor ili da obljubimo Malady i sta znam .
Sto moraju da postoje neka pravlia cistote , tako nista ne bi napredovalo nikada.
Ako se ta pravila poklapaju sa preferencama to je drugo.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2020, 22:46   #2938
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Pretera ga. Nema igre u kojoj nemas neku istoriju, prijatelje, familiju itd. Ovde proz prolog/tutorial koji jeste linearan steknes ortaka. Ako igras kao corpo znas ga ceo zivot, mozda ti tako bude lakse.
Ko je uopšte pominjao corpo putanju? Tamo obrazloženje zapravo ima smisla. Znaš ga odavno - kraj priče.

Moj problem je u nebulozama kao što je nomad intro koji blage veze sa realnošću nema. U distopijskom svetu, punom prevara, nasilja i dočekivanja na nož, igra ozbiljno od mene traži da prihvatim ortaka koji je pre pet minuta hteo da me prevari

U stvari, kad već pominješ corpo intro (ne mislim na Džekija već na samu priču), ta verzija ima još manje smisla. Nakon karijere u korporativnoj eliti gde protagonista bukvalno može da bira sa koje visine će da, s oproštenjem, mokri po sirotinji za manje od pola sata niko ga više u celom gradu ne poznaje Šta se tu desilo? V se odjednom ponaša kao okoreli anti-globalista, sve na krv i nož protiv društa u kojem je do pre pola sata gutao kavijar

Što više razmišljam o priči, sve više osećam koliko smrdi Dođe mi da napravim i treći brzi prelaz sa street-rat intro, čisto da vidim šta će u njemu da me iznervira.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2020, 23:02   #2939
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
Nikog nisam video da se vise slaze sa mojim misljenjem o igri nego cohh.
CohhCarnage
Ko je sad pa ovaj orangutan?
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
doctor (20.12.2020)
Stara 19.12.2020, 23:17   #2940
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Ko je uopšte pominjao corpo putanju? Tamo obrazloženje zapravo ima smisla. Znaš ga odavno - kraj priče.

Moj problem je u nebulozama kao što je nomad intro koji blage veze sa realnošću nema. U distopijskom svetu, punom prevara, nasilja i dočekivanja na nož, igra ozbiljno od mene traži da prihvatim ortaka koji je pre pet minuta hteo da me prevari

U stvari, kad već pominješ corpo intro (ne mislim na Džekija već na samu priču), ta verzija ima još manje smisla. Nakon karijere u korporativnoj eliti gde protagonista bukvalno može da bira sa koje visine će da, s oproštenjem, mokri po sirotinji za manje od pola sata niko ga više u celom gradu ne poznaje Šta se tu desilo? V se odjednom ponaša kao okoreli anti-globalista, sve na krv i nož protiv društa u kojem je do pre pola sata gutao kavijar

Što više razmišljam o priči, sve više osećam koliko smrdi Dođe mi da napravim i treći brzi prelaz sa street-rat intro, čisto da vidim šta će u njemu da me iznervira.
Zato sto se V ponasa kao street kid nevezano koji life path odaberes. Za 5 minuta dobijas street kid govor i mentality.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
open world, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
Cypher - cyberpunk text adventure lukababic Avanturističke igre 2 2.4.2014 10:44
Futurelost Cyberpunk BBRPG slax Pravljenje igara 12 16.10.2011 13:45
FutureLost Cyberpunk RPG slax Male igre 1 16.10.2011 13:43
Cyberpunk Art Ocelot Zanimljive Web lokacije 1 2.3.2007 16:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com