Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.7.2011, 4:17   #1
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Zaštita podataka od policije

Upravo sam video onaj klip na youtube-u u kome policija bije nekog ciganina (pre neko vreme je dosta paznje dobio po medijima), i procitao sam da je policija konfiskovala racunar od doticnog upload-era snimka na vestacenje.

Zanima me da li postoji neki program sa kojim bi se Windows 7 zastitio tako da ni policija ne bi mogla nista da sazna, iako bi fizicki imala hard-disk? Ne mislim da obicno stavljanje sifre, jer sigurno postoji neki nacin na koji to moze da se zaobidje (kao na XPu mogucnost logovanja na sistemski admin nalog).
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Šta slušate od muzike... Covenant Opšta kultura 16359 17.4.2024 19:28
Zaštita kompjuterskih komponenti od prašine jozvan_Kg Modovi 52 14.10.2014 23:28
Privatnost na Internetu i sigurnost podataka Lich_king2 Brbljaonica 33 9.8.2012 17:51
Zaštita diska od kopiranja i zaštita word dokumenta od menjanja Teva Aplikativni softver 15 16.6.2010 12:26
Kakvu vrstu "inputa" preferirate pri unosu podataka u bilo koju bazu podataka? Branislav Gavric Aplikativni softver 9 27.11.2006 16:31


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com