Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.11.2010, 2:54   #341
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Jos nisam probao igru(nikako da se skanim da je nabavim).Ali sumnjam da ce me zadrzati na vise od par dana.Nakon MWa sam samo Carbon presao do kraja(cak sam i Pro Street stigao do zadnjeg bossa i batalio nakon par izgubljenih).Jeste NFS poceo ovako,ali ako cemo uvek da se okrecemo unazad nikad necemo napredovati.Failovali su sa simulacijama daj izbacite nesto novo,onaj street racing fazon je bio extra i bio je popularan nem pojma sto ga batalise.A NFS Hp1 je mozda i najjaci NFS(po meni ofc).Sednes sa ortakom za jedan komp i odvalis se od zezanja.Probacu ovaj NFS kao i svaki drugi,ali ne ocekujem puno.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 3:11   #342
panta80
Član
 
Član od: 22.10.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 332
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 24 puta na 18 poruka
Određen forumom

Citat:
VladoBL kaže: Pregled poruke
Ljudi,cijela poenta je u tome da vam se promijenila percepcija igara,stariji ste,imate drugi pogled na to,tehnologija je napredovala,a u isto vrijeme su igrači postali razmaženi,teško im udovoljiti...stari NFS naslovi su bili vezani za djetinjstvo,lakše se bilo vezati za njih,danas je sve tako brzo i napreduje i sve je instant(od kafe do žena ),čovjek i da hoće ne može se vezati,što se tiče novog NFS-a nisam ga odigrao,ali ne sumnjam da će da posluži svrsi,a to je da zabavi na kraći vremenski period,tražiti bilo šta više osim trenutne zabave od igara je totalno besmisleno...uzimajući u obzir da radim kao dr.medicine nekad i po 12 sati meni je nakon toga svaka igra zabavna,hehe...uzdravlje svima


heheh moguce... sad smo stariji nfs nam izgleda kao igrica za decu

Evo ja provozao malo, i sta reci nfs do MW bio je za mene lepak, sve ostalo posle kao i ovo nema vise taj car nfs-a...osecaj brzine, adrenalin,staze, krivine, budzenje automobila, i sve ono sto je imao nfs vise nema... jedino u cemu je napredovao je grafika ali to mu nista ne znaci kad nema dobre igranosti. Hot Pursuit 2010 ljudi? jel neko primetio da postoji lan? jos i toga nema...cime se moze pohvaliti osim grafike koja i nije bas nesto za danasnje standarde...ovu igru toplo preporucujem uzrastu do 12 god...kao i blur, splitsecond itd trebalo je jos samo da ugrade puske u automobile da mogu i da pucaju a mozda i krila pa i da lete.....mislim sta reci poceo sam da mrzim arcadne trke preterali su.

Poslednja ispravka: DeCoy (18.11.2010 u 10:40)
panta80 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 3:14   #343
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.435
Zahvalnice: 788
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Zaci igrao sam igru juce jedno 8-9 sati jer sam imao slobodan dan pa nisam imao sta drugo da radim, ali generalni neki moj utisak o igri nije neki, ne bih preporucio nekome da ovo kupi. Prvo, ja sam do pre par godina bio teski zavisnik od ove igre samo sam cekao kad ce da izadje, a sad uopste nisam odusevljen. Igra je ok kao zanimacija ali ni prici zabavi koju sam recimo imao vozeci recimo most wanted. Mogu da kazem da sam presao svaki NFS pocev od tog Legendarnog HP2 iz 2002 koji sam razbijao, ova igra jednostavno nije realna niti imalo slicna prethodnim izdanjima.
Preticu me na pravcu ljudi sa istim autom kad vozim pod punim gasom, obilaze me u ogromnim krivinama sa spoljne strane, kad vozim neke misije sa vremenom vrlo tesko je dobiti zlato, kad vozim kao pandur i treba da slupam auto neciji maltene vise cene jak udarac od pozadi u gepek nego kad ga sasecem sa strane sto uopste nema logike. Kazem sa strane jer je to u svim delovima bilo Bog i batina samo ubrzas pored njega i prikucas ga s boka da se zalepi uza zid ili bankinu i zavrsio si, well, ne i ovde. Mislim hoce i ovde da upali ali ne svaki put. Prosto mi je neverovano da fazoni sa kojima sam se recimo zezao u Most Wantedu cak prevrcuci one teske SUV-ove po vise puta ne pale. U osnovi kad nekog udaris odpozadi samo ga malo poguras, to ostecenje nikao nije dovoljno da se auto unisti ali u ovoj igri to je slucaj...TIP: udarajte uz koriscenje nitra...
Da, igram kao pandur, oni koje jurim udare u blokadu puta, ja prilazim autu, cesto i prevrnutom, auto se samo resetuje i produzi dalje u trku...WTF? Kad ja resetujem auto u prethodnim delovima kad je pandur tu, odmah bivam uhapsen...
Igru maltene uopste nisam mogao da igram dok nisam promenio kontrole, tek je onda malo zivnulo... Ali su mi te trke ne znam, nekako otuzne, zamislite kad mi je zanimljivije da igram kao pandur...Strasno...Trenutno igram simultano malo jedno malo drugo...
Da ne bude da sam skorz ocrnio igru, svidja mi se grafika, kad se kontole srede (prebacio sam A i Z na gore i dole strelicu kako je oduvek bilo i nitro na poseban taster), kad malo krene akcija i stignete do 4 nivoa pa na dalje postaje malo zanimljivije, i rekao bih da igru vredi odigrati...
Svidja mi se kako je odradjena animacija kad slupate neciji auto, jedan sam potegao tako jako da je izleteo s puta preko mosta...
Mada sveukupni utisak, igra mozda ima ocenu 83 od mene nikako vise...
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 3:42   #344
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

A da nismo mi jednostavno odrasli pa nas ovo vise ne lepi?
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RUSuper na korisnoj poruci:
nexexcalibur (18.11.2010)
Stara 18.11.2010, 3:49   #345
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.435
Zahvalnice: 788
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
A da nismo mi jednostavno odrasli pa nas ovo vise ne lepi?
Odrastao jesam ali to ne znaci da cu da prestanem da igram igru koju obozavam i uz koju sam odrastao zato sto sam nesto stariji nego da me je igra smorila jer je nedovoljno dobra...
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 9:20   #346
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Stani, ti si prvi put igrao Need for Speed 2002 godine tj. Hot pursuit 2?! Ispada po tvom kao da serijal NFS-a od tada postoji.

A sta je sa onima koji igraju NFS od 1997-98. pa na ovamo? Eto ja sam jedan od tih, i mogu ti reci da je ova igra u odbnosu na NFS iz 1997 sto se tice gameplay-a skoro pa ista, konkretno ne nudi nista novo.
Hot Pursuit 2 je bio prvi Nfs koji sam igrao a inače znam da postoje i raniji serijali.
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 12:05   #347
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Kako vam radi igra? Kod mene je neigrivo, u nekim situacijama nema ni 10fps, stavio sam nove drivere i opet isto.
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 12:24   #348
MacGruber
Starosedelac
 
Član od: 16.9.2010.
Lokacija: Ispred dragstora
Poruke: 1.697
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 415 puta na 327 poruka
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Na toj masini treba da radi ok, verovatno si zapatio nesto.

1. Ccleaner
2. Malwarebytes antimalware - update - full scan
3. Poslednji directx - poslednji drajveri za grafiku i zvuk

Poslednja ispravka: MacGruber (18.11.2010 u 12:51)
MacGruber je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 13:19   #349
Diego Milito 22
Član
 
Član od: 7.1.2010.
Poruke: 318
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 37 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Mislim da u zadnje vreme u gotovo svim temama ima previse kuknjave. te nevalja ovo te nevalja ono evo neki kazu da im smeta sto retrovizor ne prikazuje okolinu vec samo auta, a u nekoj igri od prije desetak godina im nije smetalo to sto su modeli automobila izgledali kao da su od lego kockica, i kao bile su bolje igre, ma kako da ne. a probajte da zamislite sta bi bilo da je se nekim cudom ovaj NFS pojavio 2002 godine a npr. stari underground sada, svi bi naravno govorili da underground nevalja nista a sad je kao bolji. nije to samo slucaj sa ovom igrom vec sa skoro svim u zivotu, jer se uvjek ono starije cini boljim, i meni se tako nekada cini da su neke stare igre bile bolje ali onda realno sagledam stvari i umjesto da zagledam kako se iscrtavaju teksture na ultra high pa da trazim dlaku u jajetu, ja lepo sednem i uzivam a onda naravno shvatim da mi lepse izgleda ovaj nfs u rezoluciji 1680*1050 i sa skoro fotorealisticnom grafikom nego tamo neki lego NFS iz proslog veka u rezoluciji 640*480.
Diego Milito 22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 13:22   #350
Aleksandar1
Član
 
Član od: 8.5.2010.
Lokacija: Srbija, Nis
Poruke: 499
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Citao sam po internetu sta minimalno trazi ova igra. Pise da trazi 1GB DDR2 memorije, a moj problem je sledeci:
Imam procesor: Inter DualCore 1.6GHz E2140
Graficku:L Asus AH3650
Ram: 1GB+512MB=1.5GB DDR1
Kao sto vidite nije bas sjajna konfiguracija pa se brinem da li ce da koci jer pise da trazi ddr2 memorije (koje imaju brzinu od 800MHz) od 1gb, a ja imam 1.5gb ddr1 (brzine 400MHz). Graficku znam da imam dobru i da ce podrzati bez problema. Procesor me isto malo brine, ali ram najvise. Da li cu moci da igram igru bez kocenja?
Aleksandar1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 14:02   #351
panta80
Član
 
Član od: 22.10.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 332
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 24 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Kocnice gotovo da nisu ni potrebne, retko kad je potrebno usporiti...i sve mi nekako isto svaka trka sprint nema circuit krugova.
panta80 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 14:32   #352
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Pa ako nisi primetio kocnice se u skoro u svakom delu(sem u Shiftu) ne koriste intenzivno .
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 14:36   #353
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Citat:
Aleksandar1 kaže: Pregled poruke
Citao sam po internetu sta minimalno trazi ova igra. Pise da trazi 1GB DDR2 memorije, a moj problem je sledeci:
Imam procesor: Inter DualCore 1.6GHz E2140
Graficku:L Asus AH3650
Ram: 1GB+512MB=1.5GB DDR1
Kao sto vidite nije bas sjajna konfiguracija pa se brinem da li ce da koci jer pise da trazi ddr2 memorije (koje imaju brzinu od 800MHz) od 1gb, a ja imam 1.5gb ddr1 (brzine 400MHz). Graficku znam da imam dobru i da ce podrzati bez problema. Procesor me isto malo brine, ali ram najvise. Da li cu moci da igram igru bez kocenja?
Graficka pa hajde ali msm da procesor treba da je malo jaci.Za memoriju sumnjam da ce uticati na performanse igre.Inace igra je odlicno optimizovana probaj mozda ti se posreci.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 14:43   #354
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ako nije bug onda sta je?
Citat:
Bratori kaže: Pregled poruke
tako su to zamislili ljudi iz Criterion Games-a I doneli su dobru odluku zbog preglednosti.
Citat:
NIDZA bOj kaže: Pregled poruke
... Igra je port sa konzole pa tako mi koji se igramo na mnogo snazniijm PC masinama patimo zbog konzolaskih slabosti .
^^ Nije bag vec zbog gore navedenog .
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 15:13   #355
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Citat:
Diego Milito 22 kaže: Pregled poruke
Mislim da u zadnje vreme u gotovo svim temama ima previse kuknjave. te nevalja ovo te nevalja ono evo neki kazu da im smeta sto retrovizor ne prikazuje okolinu vec samo auta, a u nekoj igri od prije desetak godina im nije smetalo to sto su modeli automobila izgledali kao da su od lego kockica, i kao bile su bolje igre, ma kako da ne. a probajte da zamislite sta bi bilo da je se nekim cudom ovaj NFS pojavio 2002 godine a npr. stari underground sada, svi bi naravno govorili da underground nevalja nista a sad je kao bolji. nije to samo slucaj sa ovom igrom vec sa skoro svim u zivotu, jer se uvjek ono starije cini boljim, i meni se tako nekada cini da su neke stare igre bile bolje ali onda realno sagledam stvari i umjesto da zagledam kako se iscrtavaju teksture na ultra high pa da trazim dlaku u jajetu, ja lepo sednem i uzivam a onda naravno shvatim da mi lepse izgleda ovaj nfs u rezoluciji 1680*1050 i sa skoro fotorealisticnom grafikom nego tamo neki lego NFS iz proslog veka u rezoluciji 640*480.
Imas pravo, ljude ponekad uhvati nostalgija pa tako kukaju za "starim vremenima" ne samo sto se tice igara vec i oko svega ostalog.

Sto se igara tice, sve cesce se to desava. Kad mi neko kaze "e onaj prvi deo tamo iz 90 i neke je bio 5 puta bolji od ovih sad nasminkanih s*anja". Naravno da je bio bolji kad si bio 10+ godina mladji a igre su izlazile 5 puta redje nego danas. Interneta skoro da nije ni bilo te ono sto nabavis od ortaka ili koga vec igras dok se ne raspadnes. Tako sam ja pikao HP2 k'o blesav jer drugu trkacku igru nisam ni imao niti ikad video nesto drugo. Medjutim sad kad bih ga instalirao mozda bih izdrzao jedan krug da odvozam i to na silu. Prosto je nemoguce da ovaj novi NFS bude gori od nekog matorog prethodnika. Instalirajte NFS (1,2,3,4...) i ovo pa uporedite i onda recite sta je bolje i sta veca arkada. Tehnologija napreduje, ne nazaduje. A to sto izdavaci postaju drski i bezobrazni, to je prica za sebe.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku uros@3D na korisnoj poruci:
Diego Milito 22 (18.11.2010)
Stara 18.11.2010, 16:12   #356
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

NFS PU i HP2 bih mogao sad da instaliram i igram bez problema zato sto su igre legendarne,a nije mi problem ni NFS 2 SE da instaliram i igram s nekim u split screenu
Ova igra jeste do jaja i sve al ipak nfs hp2 je neprevazidjen.

Btw. imam bag da kad dam gas ugase se svetla a kad opet dam upale se i tako stalno
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 16:25   #357
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Citat:
Sh0m1 kaže: Pregled poruke
NFS PU i HP2 bih mogao sad da instaliram i igram bez problema zato sto su igre legendarne,a nije mi problem ni NFS 2 SE da instaliram i igram s nekim u split screenu
Ova igra jeste do jaja i sve al ipak nfs hp2 je neprevazidjen.

Btw. imam bag da kad dam gas ugase se svetla a kad opet dam upale se i tako stalno
Ok, tvoje misljenje. Respect. Pre 5-6 godina sam mozda i ja tako razmisljao...

Sto se tice bug-a, ne bih znao. Nisam jos instalirao igru. Mozda ima neki key za svetla?
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 16:27   #358
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.662
Zahvalnice: 1.652
Zahvaljeno 696 puta na 483 poruka
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Citat:
Sh0m1 kaže: Pregled poruke
NFS PU i HP2 bih mogao sad da instaliram i igram bez problema zato sto su igre legendarne,a nije mi problem ni NFS 2 SE da instaliram i igram s nekim u split screenu
Ova igra jeste do jaja i sve al ipak nfs hp2 je neprevazidjen.

Btw. imam bag da kad dam gas ugase se svetla a kad opet dam upale se i tako stalno
Teraj to kod elektricara
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku galebns na korisnoj poruci:
Sh0m1 (18.11.2010), uros@3D (18.11.2010)
Stara 18.11.2010, 16:29   #359
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Haha, mora da je do kontakta. Zavrni malo sijalicu.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku uros@3D na korisnoj poruci:
Sh0m1 (18.11.2010)
Stara 18.11.2010, 16:36   #360
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Citat:
Sh0m1 kaže: Pregled poruke
NFS PU i HP2 bih mogao sad da instaliram i igram bez problema zato sto su igre legendarne,a nije mi problem ni NFS 2 SE da instaliram i igram s nekim u split screenu
Ova igra jeste do jaja i sve al ipak nfs hp2 je neprevazidjen.

Btw. imam bag da kad dam gas ugase se svetla a kad opet dam upale se i tako stalno
Zato sto si zamenio komande za gas, a po defaultu strelica je namenjena za svetla a igra te ne upozori kad ti se preklapaju komande
Neko treba da našamara ove što su portovali igru!
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pro Evolution Soccer 2010 Packy Sportske simulacije 2062 12.2.2014 21:29
Ultimate Fight Undisputed 2010 1van Konzole 2 3.9.2010 15:43
Gigabyte Open Overclocking Šampionat - GO OC (finale u septembru 2010.) Chivan Dešavanja i događaji 7 30.7.2010 6:37
Adobe Design Achievement Awards 2010 (prijava radova do do 4. juna 2010.) Chivan Dešavanja i događaji 0 21.12.2009 11:21
RAF Challenge 2010 (slanje rada do do 28. februara 2010.) Chivan Dešavanja i događaji 0 7.12.2009 13:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com